Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Drogi gościu bardzo prosimy Cię napisz coś jeszcze żeby udowodnić bo nie wiem do końca czy o czworakowanie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny załóżcie sobie grupę zamkniętą na FB i będzie po sprawie. Fakt - głupio siebie osądzać wzajemnie, ale też głupio rozwalać "znajomość" trwającą co najmniej od roku. Jesteście tu dla siebie, wspieracje się, cieszycie i smucicie razem, służycie swoim doświadczeniem i wiedzą. Ja was czytam codziennie i dużo z tego czerpię, ale to będzie wasz wybór jeśli stąd odejdziecie. Ja myślę, że ten gość to po prostu ktoś kto się nudzi, czyta, wyłapuje a po chwili o tym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej pisałam że chciałabym dostęp do nowej poczty skoro widzę że stara nie funkcjonuje ale jak teraz szukając odpowiedzi na mój post przeczytałam że podejrzewa się mamy rzadko piszące to już nie chce. Widzę że naprawdę wszystko się popsuło zamiast miło i sympatycznie wymieniać się poglądami już część chyba odeszła a reszta się oskarża więc ja spasuję.Szkoda ale przynajmniej dobrze że nie dostałam nowego maila i nie jestem na żadnej "liście". Mimo to pozdrawiam mamy i wszystkie dzieciaczki a ty gościu możesz być z siebie dumny. Popsułeś cały wątek brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańmy kogokolwiek podejrzewać.Jest ktoś kto sie bawi dobrze naszym kosztem to niech się bawi.Za duzo osób może poczuć się urażonymi. I może jasno powiedzmy nigdzie stąd nie przeniesiemy. Nie zmieniajmy nic. Bo o to może komuś chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tym wssystkim same sie nakręcamy - to bez sensu. Dopóki gość nie da jasnego komunikatu ze ma dostęp do naszej poczty traktujemy jego wpisy jak spam. Mamamagdalena - mialam Ci podeslac wieczorem jak bede korzystała z komputera haslo. Nie reaguj w ten sposób - mysle ze cześć dziewczyn reaguje emocjonalnie bo to ich dzieci sie gosc czepia a matka jest jak lwica - tylko ze z kims takim jak gosc bez sensu dyskutować. Nie psujmy juz wątku przez jakiegoś gościa. *** Jejku jaki mój Jas dzisiaj marudny... Az mam ochote momentami usiąść i płakac. Na rekach zle, na podłodze tez nie dobrze, wozek beeeee do ludzi zle samemu jezzcze gorzej.... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje zdanie znacie, w ogóle nie powinnyście pokazywać Waszych dzieci na zdjęciach, zwłaszcza że jest problem z owym gościem, ale jak któraś chce to oczywiście musi się liczyć z tym że ktoś je może skomentować. Moim zdaniem powinnyście zostać na forum, ja go czytam od stycznia i naprawdę wiele informacji czerpię z tego co piszecie, myślę że wiele innych (czytających ale nie piszących) też znajdzie tu wiele fajnych i istotnych rzeczy a może i nawet podzieli się z Wami swoimi troskami i problemami. Po prostu wymieniajmy się informacjami, zwierzajmy ale bez upubliczniania zdjęć, wtedy moim zdaniem problem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jednak chyba nie ma innej drogi jak tylko olewac. Co gorsza-te wpisy co widziałam trochę się od siebie różniły.Kilka było takich ktore były pisane z polskimi znakami ł,ś itp a kilka gdzie ktoś wogóle polskich znakow nie używał. Myślę ,że takich trolli może byc kilka i to niekoniecznie któras z nas ( tych piszacych non stop). Nie wiem... chyba naprawde jedyna droga to olewac. xxx Milka moja Kaja tez jest marudna. Pogodna jest z godzine po każdej drzemce a im dalej w czasie to już marudzi-ostatnio bardzo się chyba do mnie przyzwyczaiła bo jak śledzi za mną oczami leżąc na dywanie a ja wychodze z pokoju to taki krzyk i płacz od razu że siusiu nie moge isc zrobic!!! Najlepiej jak siedze obok niej lub mam ją na kolanach. Masakra. Usypiam na wieczór tez tylko ja bo jak mąż próbuje to ona się bawi- dziubie go palcem w oko(ulubiona zabawa ostatnio) paca po twarzy z plaskacza(kolejna ulubiona zabawa) aż w koncu po kilkunastu minutach jęczy i płacze. Jak ja przychodze to 2 minuty i dziecko śpi:O Masakra poprostu. Urywam się z zajęc dlatego- w soboty i niedziele mam do 21 prawie. xxxx Mam pytanie do mam których dzieci mają 2 drzemki w ciągu dnia: o której mają drzemki ile trwają i o której wstają rano i zasypiają wieczorem? Moja wstaje 7-7.40 od kilku dni. Potem idzie spac o 10/10.30 (1,5h) i o 15(1,5h) no i na noc 20.15 średnio a i tak przed drzemkami strasznie marudzi.Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapytam o pleśniawki? Miałyście już styczność? My po majówce złapaliśmy, w sensie mała, już skończyłyśmy antybiotyk, cholerstwo trzyma się jeszcze na pupie, buzia już czysta. Czy któreś z dzieciaczków już miało? Jak walczyłyście? U nas pani doktor powiedziała że ktoś musiał jej tego grzyba do buzi włożyć, brudną zabawką np. Pojawiły się kilka dni po świętach, gdzie Zo była u wszystkich na rękach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego samego zdania co gość podczytujacy. Forum niech zostanie ale nie wysylajcie zdjęć na pocztę. Albo inaczej Milka zmien tylko hasło i podaj nowe tylko mamom które nowe będą chciały. Powiem szczerze że źle się czuje bo teraz rzadko się odzywam i tak jakby to o mnie chodziło :-( ja nie prosiłam o nowa pocztę tylko same wyslaliscie :-( jak zmienicie hasło ja nie chcę nowego hasła. Sama tylko wysłałam 2 zdjęcia olka a potem je i tak kasowalam. Mam nadzieję że nie myślicie że to ja .ja nie mam czasu o olku pisać a co dopiero pocztę oglądać i wypisywać bzdury o innych dzieciach. Mam teraz okres maturalny do tego olek znów jest chory i naprawdę nie w głowie mi siedzi obrażanie dzieciaczkow :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemiany- moja Kaja ma pleśniawki od 3 dni. Tzn juz znikają -tylko ja jej nie dawałam antybiotyku. Zauwazyłam je w piatek wieczór-mąż poleciał szybko do apteki i pani dała Aphtin. Widzę bardzo dużą poprawę prawie juz ich nie ma tylko u nas były tylko w ustach i na języku(ogólnie tylko w buzi).Dodam że pierwszy raz miała i mam nadzieje ze nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na plesniawki pomaga fluconazole wcześniej nystatyna robiłam ale nic nie dawało :-( może idź do lekarza po receptebna coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama - a miała tylko białe kropeczki czy całą buzię białą? Bo u nas zaczęło się od białych kropeczek, ja akurat byłam wtedy chora więc mąż bardziej zajmował się małą i wyszło jak wyszło, że dostałą antybiotyk -nystatynę do pędzlowania i picia, dicoflor, BLF i maść na pupę bo u nas tak wyszło,że grzyby przez cały ukłąd pokarmowy przeszły i na pupie się pojawiły. Jutro idę na kontrolę do lekarza, więc się okaże co z tą pupą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscia olewam, niech udowodni, ze ma dostep do poczty. Konkrety!!!! wwwwe Przyszla Mama- moja mala od 4 dni ma 2 drzemki. Wstaje ok 8 , o 11.30-12.00 ma pierwsza drzemke i teraz w zaleznosci od tego czy jestesmy w domu czy na spacerze to albo jest to pol godzinki, albo godzina. Dtuga drzemke ma ok.16 i jest to pol godziny. Spac chodzi 19.30-20 i spi do tej 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i u nas trzeba było w 3 dniu leczenia wymienić wszytskie smoczki, te do butelek też, zamrozić zabawki, a tego co nie dało się zamrozić to uprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta to moja mała wiecej śpi jeszcze w dzien ponad 3 h zwykle lub coś koło tego....eeh jakaś naprawde jest marudna. Moze to przez te pleśniawki. Przemiany u nas te plesniawki to takie plamy biale w kształcie kółek w buzi -3-4 milimwtrowe. Było z 6-7 na wargach dolnych i górnych i 2 na języku. Zostały ze 2-3 i to pomniejszone.Nie zaobserwowałam nic na pupie ale będę obserwowac-jak te na pupie wyglądają? Ja tez wszystko wyparzałam i pralam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinka przeczytaj moją wiadomośc na poczcie, nie chce tutaj rozwijać tematu:). Mamamagdalena jesteś z nami od początku i naturalne jest, że dostaniesz hasło do poczty. Ja tam zawsze jestem ciekawa co u twoich dziewczyn i chętnie zobaczę zdjęcia księżniczek:). Dziewczyny nikt tu nie chce robić jakiegoś podziału na mamy piszące rzadziej czy częściej, każda pisze kiedy może i ma ochotę:) Kuba też strasznie marudny, oj ale jak bardzo, w ogóle mało co je. Nie wiem czy to po tej trzydniówce, ale nie to dziecko. Teraz zasnał właśnie. A ja mogę wreszcie odetchnąć, bo łapie się na tym, ze czasami brakuje mi cierpliwości. Nie wiem chyba dzisiaj też mam gorszy dzień i jestem trochę zmęczona. Przyszłamama u nas drzemki nigdy nie są o tych samych porach i często się zmieniają jeżeli chodzi o długość ich trwania, więc nawet nie mam co pisać. Na pleśniawki również sprawdził się aphtin, miałam je jakby zdzierać z buzi. Miał w pierwszym miesiącu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam za bardzo kiedy pisać jednak dwójka dzieci trochę zajmuje czasu ale staram się :) Mieliśmy dzis kiepską noc, Gabi budziła się 3x na mleko i raz starszy. Chyba pełnia.... Nawet nie jestem w stanie powiedzieć ile jest drzemek bo nie jest to w regularnych godzinach. Widzę że już się męczy i kwęka to ją odkładam do łóżeczka i zasypia. Moja nie miała pleśniawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamagdalena ja tak samo myślę co tam u was jak wchodzę na forum, miałyśmy ten sam termin :) ale Twoje dziewczyny sie pospieszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po pogrzebie. Jak się wali to na całego. Odebrałam Wiktorię spakowałam torebkę i pojechaliśmy do teściowej. Po godzinie nagle Wiki dostaje drgawek , wymioty i gorączka 39.4. Szybko na pogotowie. Lekarz zbadał małą wszystko ok. Podajmy leki na spadek temperatury i mamy zrobić badanie moczu. Mąż właśnie jechał do laboratorium. No i czekamy czy dzisiaj zostajemy w domu czy szpital nas czeka. Jestem padnięta , załamana tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw trzymaj się oby goraczka spadła ; ( ••••••• u nas dzisiaj szok Alan spał dzisiaj 3 razy w ciagu dnia raz 1,5h potem 50 min i 1,10h . Nie wiem co mu jest mam nadzieję że to też nie jakiś zwiastun przeziębienia:( jutro mamy szczepionkę ciekawe ile już waży ;) obstawiam z 9500 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamagdalena rozumiem Twoją wypowiedź bo też bym się tak samo poczuła po tym jak przeczytałam, że robi się tu dochodzenie. Ty byłaś zdaje się na tym forum jeszcze przede mną, czyli od dawna:) nie odchodź od nas, chętnie się dowiemy co tam u Ciebie i dziewczyn:) ja sama bardzo chciałam mieć bliźnięta, a teraz nie wiem jakbym to ogarnęła, nie dziwie się, że nie masz czasu pisać. xxxxx Knw - może to nie będzie nic poważnego i obejdzie się bez pobytu w szpitalu. Czasami się wszystko wali, ale to tylko chwilowe i napewno będzie lepiej. Dużo zdrowia dla Wiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw mam też nadzieję, że szybko przejdzie, że to nic poważnego. Trzymam kciuki. Chłopaki poszły pooddychać świeżym powietrzem a ja odpoczywam od dziecka:) Zaraz herbatkę robię i poplotkuję trochę przez telefon:) Puzzle przyszły właśnie - już odpakowane ale oczywiście nie pomyślałam i zamówiłam jeden komplet:) No i trzeba zamawiać drugi. Milka dzięki za namiary na puzzle - są śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw dużo siły Wam życze.Zawsze co złe szybko się kończy więc głowa do góry:-) Odliczam do 19, wtedy kąpiel, mleko i trochę czasu dla siebie. Do mnie jeszcze puzzle nie dotarły, czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw - trzymaj się. Mała napewno szybko wyzdrowieje. Zawsze jak się wali to na całej linii. Więc teraz juz moze byc tylko lepiej :) --- Juz mam dosyc tematu goscia. Nic juz na ten temat nie bede pisac. Zaśmiecanie forum. --- Gabrysia dała mi nieźle w kosc dzisiaj.... :( to pewnie przez zęby, ale mam dosyć juz wszystkiego. Nic dzisiaj nie robie. Wzięłam lody i odpoczywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy i będziemy w domu. Wyniki moczu są dobre. Temperatura spadła ale mała nie chce nic jeść. Tak bardzo boje się nocki. Pierwszy raz mam taką sytuację i czasami nie wiem jak się zachować. Dzięki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw- duzo zdrowka!!!! Mam nadzieje, ze jutro bedzie juz lepiej.. wwwwww Za dwa tygodnie moj maz skonczy 30 lat i caly czas zastanawialam sie co by tu wymyslec i dzisiaj mnie olsnilo;) organizuje mu impreze urodzinowa;) zaprisilam juz gosci i chce to zrobic z wielka pompa. Oczywoon nic o tym noe wie, wiec bedzie jak w filmach, wejdzie do pokoju a tu suprise;) oby wszystko poszlo po mojej mysli... wwwww Jeszcze troche i ide mala kapac, potem mleko i do spania. A ja chyba razem z nia, bo jakos zmeczyl mnie ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ten gość miesza na forum a było tak miło. Ja nie wysyłąm zdjec córki na poczte bo zawsze sie obwaiam że trafią w niepowołane ręce i jak zmienicie hasło to tez nie chce dostępu. Ja pisze wtedy kiedy mam czas , ochotę, potrzebę. Olać gośćia kiedyś sie mu znudzi. Przyszła mama na paźdz 2013 u nas dwie drzemki podobnie jak u ciebie Od 2 tygodni nasz plan wygląda tak ok7-7.30 pobudka 10 drzemka ok 1,5h 14-14.30 drzemka 1,5h 19.30 spanie też przed spaniem marudzi, trze oczka, jęczy, płacze. Drzemki w swoim łóżeczku lub w wózku na spacerze, ewentualnie na balkonie. Od tygodnia budzi się w nocy dużo razy, wymusza cycka i żeby spac ze mna w łóżku. Dziewczyny ja miseczki, sztucce i kubeczki małej myje w zmywarce myślicie ze tak można? ;-/ Dodatkowo co drugi dzień wyparzam wrzątkiem ustniki z kubków, smoki itp Aha i jeszcze jedno pytanie - czy dajecie juz dzieciom ryby ? jesli tak to jakie. ostatnio jadłam łososia z pieczonego i Ali dałam odrobinkę bardzo jej smakowało. Jakie ryby są zalecane dla niemowlaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×