Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość gość
Masakra!!-Tyle w tym temacie!!No szkoda,bardzo szkoda. Widzę że do poczty już nie ma dostępu.Wiecie co?Może zostańmy na forum,a poczta niech przestanie istnieć..Bo nie miło jeśli pokazujemy sobie swoje dzieci,a parę dni później ktoś je obraża że jakie one niby nie są idealne itp..Widzę że tylko jedno dziecko jest naj..i jego mamusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju,co tu się dzieje!!No nie fajnie że tak się porobiło..Już tak długo to trwa,te nasze wpisy..Może faktycznie zostańmy na forum,no nie wiem co teraz,ale szczerze-też coraz mniej chce mi się tu pisać :/ Oczywiście przez te docinki gościa! Ja na fb się nie przenoszę,bo to może być każda z nas,a nie chcę aby "ona"wiedziała więcej o mnie niż to że mam 8 miesięcznego synka i login radmon.Wiadomo na fb też bedzie wiadomo która to,ale po co ma wiedzieć coś więcej..A może prywatne forum jakieś? My wczoraj grillowaliśmy,bylo super.Dużo ludzi,prawie przez 4h nie wiedziałam ze mam dziecko,bo wszyscy dookoła sie nim zajmowali :) Wieczorem dziewczyny przyjechały spać do mnie no i też ciągle one z Alanem,nawet kąpały go :) Dziś u nas upał,zapowiadają 31st. na spacer popołudniu ruszymy,bo za gorąco!Mąż już wraca z trasy,więc na 14 będzie w domu :D Miłej niedzieli dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Jeżeli zodtajecie na kafe to ja Was będę tylko podczytywała. Szczerze mam dosyć tych komentarzy. Najgorsze jest to że mam pewne domysły która to z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG84
Dziewczyny przejscie na fb nic nie da. Nie wiemy kto to, a ja tez nie chce, zeby ta osoba wiedziala jak sie nazywam.... Przykre to jest... Mam nadzieje, ze jej dziecko zawsze bedzie takie idealne, bez odstajacych uszu, bez czapki, nie za grube i w ogole naj.... Nie chce stad odchodzic, ale zdjec juz nigdy, nigdzie nie wysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się porobiło ! Ja cały czas olewam gościa i tak zostanie. Nie sprowokuje mnie i tego będę się trzymać. My już w domku pogoda cudowna 30 stopni przez cały weekend. Żyć nie umierać było pięknie a teraz czas wrócić do rzeczywistości. Wiktoria bardzo grzeczna ładnie bawiła się na kocyku w cieniu pod parasolem. Żałuję , że nie zabrałam baseniku. Fasolka - może faktycznie idą zęby ale przez 3 miesiące to chyba długo prawda ? Ona już ten czas się tak budzi kręci itp. ale wiesz co w górach spała do 01.30 sama a potem z nami do 7 i spała nie kręciła się więc jak nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja propozycja. Nie dajmy zniszczyć forum jakieś durnej smarkuli która nie ma co robić. Szkoda , żeby to wszystko się rozpadło. Dla mnie osobiście te forum jest ważne i dalej będą pisać i czytać. Nie wysyłajmy zdjęć tak będzie najlepiej w każdym bądź razie ja już nie wyślę żadnego zdjęcia i z tego co pamiętam to usunęłam jakiś czas temu fotki. Ja nie mam pojęcia kto może być taki bezczelny nawet nie chce nikogo osądzać bo po co ..... to na pewno nie jest matka która kocha swoje dziecko to dla mnie bydleeee tak muszę napisać. Udzielajmy się tak jak zawsze i nie odpisujcie na zaczepki GOŚĆIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że z "idealnym dzieckiem i mamusią" to chodzi o nas. Faktycznie ani razu nie było negatywnych wpisów. Nie wiem czym sobie zasłużyłam na "łaskę" gościa. Dziewczyny nie powiem Wam co macie myśleć, bo każda ma swój rozum, a ja na siłę nie mam zamiaru się usprawiedliwiać. Natomiast fajnie by było, że jak już piszesz, to żeby ze swojego prawdziwego nicku, a nie pod przykrywką "gościa" Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie zwracam uwagi na głupie pisanie gościa,a niech pisze jeśli lżej jej się robi.Nie rusza mnie to :D :D I jestem za aby zostać na tym forum. Alan padł przed 21,biedny przez te upały strasznie zmęczony.Mniej je,ale za to wody dużo pije. Knw,zgadzam się z Tobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za tym zeby pisac na kafe. Bez poczty. Zawsze jakies rady mozna podczytac. Nie dajmy satysfakcji komus kto nie ma co robic . Chce niech pisze w koncu sie znudzi jak zobaczy , ze nie ma reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok piszmy ale musze swoje zdanie wyrazić. Mysle że to tulipanna bo ona tak zawsze krzyczała o czapkach, że nie zakłada nie uznaje itp. A teraz coś się dawno nie odzywała. A te wulgarne wpisy były o czapkach właśnie. Miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Ja się nie zgadzam, że to Tullipanna. Mam podejrzenia, że to inna z nas która często się odzywa. Można porównać styl pisania. Ale tylko jej można pogratulować głupoty. Nie mam zamiaru pisać o kogo chodzi bo nie jestem sędzią żeby kogoś na forum oskarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie, to też nigdy nie było negatywnych wpisów ze strony gościa na mój temat. Czemu nie wiem i nie interesuje mnie to... :) nie interesuje mnie nawet to co pisze na innych temat. Ja bede się udzielac tak czy siak. Dzisiaj straszny upał. Chyba na spacer to dopiero po południu się wybierzemy. Wczoraj mała się tylko meczyła w dzien. Mimo że na dzialce jest w wozku na tarasie w cieniu i nie bylo wczoraj az takiego upału.... To nie dla niej takie temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw - 3 miesiace to faktycznie raczej nie zęby.... :) a nie myslałas ze może ma za duzo wrazen w dzien i pozniej źle śpi? dzieci często tak mają że "przeżywają" wszystko to co stalo sie w dzien - w nocy. Źle spią, budza sie z placzem itp. Tak tylko zgaduje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) _wróciliśmy po mini wakacjach w Kołobrzegu :) opaleni, bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi :) Dzidzia szalała na widok mew i morza, popróbowała piasku, i lodów śmietankowych :) Pogoda w pełnym przekroju, od deszczu po upał :) _bejbiak zaczepiał wszystkie kobitki, jedna pani nawet go ucałowała w nóżkę, jedna pani nam gratulowała dziecka, jedna pani bawiła się z nim w a ku ku, jeden pan przejął się jego czkawką - wszyscy 60+ :) :) _wczoraj mały zaliczył pierwsze kąpanie w baseniku - z letnią wodą, ale na powietrzu :) ze stokrotkami :) no no taki burżuj z niego mały :) _fajnie, że są już takie ciepłe dni, bo czuć lato, ale upałów mogłoby jeszcze nie być, bo w mieście to ciężki czas, dla maluchów zwłaszcza :) _idę zrobić pranie i ogarnąć się po wyjeździe, potem rzucę kilka fotek na maila :) jak wybiorę kilka, bo natrzaskaliśmy ponad 1200 :/ szaleństwo :) ale ciężko się robi foty ruchliwemu bobaskowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2plus1 już nie mamy poczty. Niestety przez gościa któraś chyba hasło zmieniła. Z resztą nawet dobrze. Ja wczoraj ugotowałam botwinkę dla Kajki, 2h później biegunka jak stąd do Warszawy.Juz wiecej nie dam:P ale miała ostatnio zatwardzenie wiec przynajmniej ją przeczyściło:) xxxxx Ja już mówiłam nie cierpie takich upałów:( Tak okropnie duszno jest w mieszkaniu ze spac sie nie da.Dzisiaj o 6 wstałam. Mała do 7.30 spała. Mimo ,że wszystkie okna otwarte to jest okropne powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jest tak wcześnie a taki upał :) Po 11 wybieram się na działkę tam mamy basen , leżaki , grill. Będę tam cały dzień :) Jak ja kocham lato :) Ale wiecie w nocy miałam jazdę .... mała pół nocy płakała , nóżki trzymała cały czas zgięte podejrzewam , że bolał ją brzuszek a wczoraj dużo zjadła różnych rzeczy w górach i myślę , że to po tym. Nie dość , że ciepło w nocy to jeszcze ten płacz ehhh. Tak naprawdę zasnęłam o 5 rano. Właśnie mówili , w Dzień Dobry TVN , żeby dzisiaj po 12 nie wychodzić na słońce jak ktoś musi wyjść to siedzieć w cieniu moczyć się i pić dużooo wody. Także dziewczyny uważajmy bo nie ma żartów. Dzisiaj zrobiłam zupkę z łososiem :) Uciekam się szykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie analizujac wypowiedzi goscia i styl pisania - 1988Milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie, poczta nie działa.... a tam były przepisy... może mi któraś z was przesłać je? na adres: alaja31@wp.pl z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś sie Tulipanna dawno nie odzywa....? ciekawe dlaczego. Ostatni post jaki znalazłam o tym rowerku i cichosza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ujawnij się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to właśnie Fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licze na to ze te glupie spekulacje to tez sprawka goscia a nie ktorejs z nas. Dopoki sie ten debil nie ujawni i tak nie zgadniemy kto to z reszta gosc ma dobra zabawe wiec nie ujawni sie na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG84
Czesc dziewczyny. Ja dopiero wstalam :) Mala nie spi od 8 ale moj m ja wzial, nakarmil i poszli na spacer, jestem ciekawa w co ja ubralo...;) wwwewe Nie ma co gdybybac na temat goscia, kazda ma pewnie jakies podejrzenia, ale nie jestesmy w stanie nic nikomu udowodnic, a oskarzac kogos bez podstawnie nie ma sensu... wwwwwww U nas tez dzisiaj upal, chociaz chmury sie pojawily, to moze bedzie mozna normalnie spacerowac.. No i wlasnie moj m wrocil, zalozyl jej takiego rampersika na ramiaczkach, wiec nie ma zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana_86
Morze... to jest głębokie i szerokie:P dobrze, że poczty nie ma, a my zostańmy:) My już dwie kąpieli w baseniku miałyśmy i bardzo się jej podobało:) a za chwilę wyruszamy na wakacje:) także ja się odezwę dopiero za jakiś tydzień:) upały są straszne, ale my pół dnia spędzimy w aucie, lotnisku i samolocie, wszędzie klima to nie będzie tak źle. A od jutra wyczekany odpoczynek:) Miłego dnia Mamuśki i nie dajcie się skłócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem która z nas może być tą kretynką.Każda jest matką i ciężko mi zrozumieć jak można obrażać inne dzieciaczki..Co do czapki,to moje dziecko ma założoną nawet w takie upały,ma cieniutką z siateczki i wcale nie jest mu w niej gorąco,bo nie ma główki spoconej,a nie wyobrażam sobie na takie mocne słońce dziecko z gołą główką.Jak jesteśmy w cieniu np.w ogrodzie to ściągam,ale tak to ma. Co do poczty,to właśnie szkoda tych przepisów :/ My dziś chyba cały dzień w domu zostaniemy,wyjdziemy pod wieczór dopiero bo już jest bardzo ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - miłego wypoczynku :) Ja już spakowana właśnie mała wstała dam jej obiadek i idziemy na działeczkę. Miłego dnia dziewczyny ps- ja nie mam żadnych podejrzeń co do gościa każda wydaje mi się miła , sympatyczna i nie umiem uwierzyć , że ktoś może być taki tępy. A jednak .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pasują Tulipanna Albo Ana86 milka nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porownajcie styl pisania goscia( np. nie stawianie przecinka przed"że", czeste stawianie myslnikow, charakterystyczna "buzka"- :-/, nie stawianie kropek na koncu zdania itp.) a bedziecie wiedzialy KTO jest gosciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Wy dziewczyny myślałyście? to jest publiczne forum i to jest internet. Nigdy nie wiadomo kto jest kim. Także wysyłanie zdjęć swoich dzieci osobom, których się nie zna to duża nieodpowiedzialność. Kto wie co ten gość może z nimi zrobić, jak je wykorzystać. Też jestem mamą 9 - miesięcznego synka i na pewno nie udostępniłabym jego zdjęć osobom, których po prostu nie znam. Podczytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×