Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość gość
Jak jesteś taka bystra i wiesz która jest gościem to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi kropkami na końcu zdania,przecinkami przed że,buźkami itp.to widać u kilku dziewczyn,ciężko zgadnąć która to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam. Najwięcej kropek przecinków i myslników używają milka i fasolka ale też knw przyszła mama i tatiana.Według mnie nie ma reguły. Jeszcze mozna spojrzec na polskie znaki, gość ich używa.Niektóre często nie uzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem podczytujaca i tez nie moge uwierzyc ze to ktoras z dziewczyn ktora na codzien dzielila sie swoim szczesciem i troskami... Podczytuje jeszcze kilka tematow min 36tc porod martwego dziecka gdzie dziewczyny na prawde po traumie sa gnebione przez gosci wpisami typu "jestes zeren a nie kobieta bo nie mozesz urodzic zywego dziecka" " jestes nikim" "przestan sie mazac zycie toczy sie dalej" "wspolczuje mezowi ze ma w domu taka psychopatke co ciagle ryczy" - ludzie nie maja za grosz taktu, wspolczucia i hamulcow. Dlatrgo nie ma ci sie dziwic ze gosc wtargnal i tu... Nie rezygnujcie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę u nikogo- :-/ tej minki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milakulus
U nas nocka masakra. Ok 2 w nocy mały obudził się z płaczem, poszłam dać mu smoka i za chwilę sytuacja znowu się powtórzyła, no i tak kilka razy. Było mu ewidentnie za ciepło, w pokoju 26 stopni, mimo, że okno było na mikro. Wzięłam go do dużego pokoju i razem zasnęliśmy. Mamy tam o 3 stopnie mniej i okno całą noc otwarte na uchył, w jego się boję, bo łóżeczko stoi tuż przy i nie chciałabym żeby go przewiało. Pobudkę zrobił o 5.30, ale mi się nie chciało wstawać. Na szczęście o 9 zasnął, a ja z nim:). My już kąpiel w baseniku też mamy zaliczoną, bardzo mu się podobało, szalał tak, że jak go wyjmowaliśmy to piszczał, że chce znowu:). Teraz jak jest taka piękna pogoda to całe dnie spędzamy w ogrodzie, mamy dużo cienia, więc aż tak nie odczuwa się tych 30 stopni, rozkładam kocyk i się bawimy. Na drzewie wisi też huśtawka po starszym kuzynie, uwielbia ją, z początku miałam obawy, żeby go do niej włożyć, ale już teraz coraz fajniej wychodzi mu siedzenie, więc się huśta. Też mniej je, od jakiego czasu wypija na dobę tylko 480 ml mleka, woli zdecydowanie inne rzeczy. Martwi mnie też to, że znowu nie chce nic pić (z wyjątkiem tego mleka). Daje mu w kubeczku, ale więcej wyleje niż wypije, a było już tak fajnie. Oby mu się szybko odmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś się dzieje z forum, bo mimo, że się zalogowałam jestem na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po upalnym poranku jest chłodniej! Super pogoda 25 stopni zero słońca, właśnie wróciłyśmy ze spacerku, jeszcze byśmy połazily ale kupiłam wędline i by chyba nie wytrzymała dalszego spacerowania:D. Z resztą mała chyba zgłodniała bo kaszke jadła o 9 potem spała no i po 12 czas na obiadek. Zjadła i siedzi w krzesełku obok.Zwykle ją przytrzymuje jeszcze z 10 minut bo tak to zaraz idzie na brzuch i jej sie odbija, mogłaby żygnąc:P U nas w nocy sa wszystkie okna pootwierane-mała na łóżeczku ma baldachim i ochraniacz od wiatru. Tym sposobem mamy w nocy 22 stopnie latem. Czasem nawet kolo 20( nam się tak najlepiej spi)W ogóle śpimy z otwartym oknem już od kwietnia(wtedy założyłam baldachim).W tróke w sypialni z zamknietym nie dalibysmy rady. xxxx Ja od 3 dni jestem na diecie dukana, wymysliłam sobie ze schudne bo jak wązyłam już 57-58 po karmieniu to waga pokazała prawie 60:( -teraz już spadło 2kg i trzeba będzie to utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kwasy się porobiły... Szkoda poczty, ale cóż... Franek od dwóch dni ma znowu gorączkę ;( . Jak do jutra nie przejdzie to jadę z nim do lekarza, ale tym razem najprawdopodobniej zęby bo cała góra rozpulchniona i czerwona i widać białe cienie czterech (!) ząbków. Ponadto marudny, kiepsko śpi, a mąż akurat służbowo wyjechał na kilka dni więc jestem małym sama i ledwo żyję.. Ja jakoś przeżyję, ale szkoda mi go strasznie się męczy. Obiadków nadal nie tknie - może to właśnie przez te zęby? Za to cyca co chwilę chętnie ssie (do tej pory mu wystarczało co 3-4 h ) Wygląda jakby mu to ssanie ulgę przynosiło bo się od razu uspokaja i często zasypia. No i znowu odstawianie od piersi się odsunie w czasie,a już się psychicznie nastawiłam i chciałam działać (ctrl alt delete dzięki za wskazówki). knw1986 wygląda na to, ze kryzys już za wami :) ana86-udanych wakacji, szkoda, że nie zobaczymy fot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie milka1988!!!!! napewno nie milka1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy naprawde zadna z was nie ma tych przepisów? nie przesłałyscie sobie ich na pryw. pocztę? :( ja miałam to zrobic ale nie zdążyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... porównałam styl pisania (jak ktos wyzej zauwazyl)... Cofnęłam się parenascie stron i faktycznie ta minka :/ - tylko u 3 dziewczyn występuje, a u jednej szczególnie często. Tak samo wykrzyknik, którego gość nadużywa tez tylko u jednej z nas. Ale szczerze jeśli to ta osoba to bym się baaaardzo rozczarowała :( jakoś mi nie pasuje, mimo ze styl pisania odpowiada niemal idealnie.... Nie bede mimo to zdradzac o kim mysle i rzucać oskarżenia, bo jeśli sie mylę to kogos obrażę... Moge napewno wykluczyć jedną osobę z kafee ponieważ z nia pisałam prywatnie jeszcze będąc w ciąży i jej jestem na 100% pewna :) i ta osoba wie o kim mówię :) :) :) Byłam dzisiaj w sklepie oglądac znowu foteliki sam. i nie moge się zdecydować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież milka88 nie robi minek o co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że i do mnie gość coś ma. Nie stawiam swojego dziecka specjalnie do zdjęć :P miałam nawet wstawić wam filmik jak zapiernicza przy łóżku po pilota. Pewnie Twoje dziecko nawet nie siedzi....i żal Ci dupę ściska. Dziewczyny a wam się dziwie że wy nadal chcecie tu pisać wiedząc że wśród was jest ktoś tak "życzliwy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej taki upał po dzisiejszym dniu stwierdzam , że wolę jak jest trochę chłodniej max 24 stopnie. Przecież dzisiaj nie dało się wytrzymać. U nas na śląsku ma być tak gorąco do środy a potem już normalna temperatura. Mała kąpała się w basenie ja się trochę opalałam nie umiałam długo leżeć na słońcu moczyłam nogi w basenie. Po południu spotkałam się z koleżanką po 8 - latach było tak gorąco , że wytrzymałam tylko godzinkę i musiałam wrócić z małą do domku. Zabrałam prysznic i czuję się trochę lepiej. Mam nadzieję , że nocka będzie fajna aczkolwiek mamy tak ciepło w domku , że pewnie nie zasnę tak jak wczoraj. A najlepiej śpi się nad ranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JulkaZ - są pewnie mamy które chcą pisać i olewają gościa. Poczty już nie ma i nie będzie. Już dzieci nie zobaczymy. Zdaję sobie sprawę z tego , że będzie nas bardzo mało , więc jeszcze raz apeluję dziewczyny nie odchodźcie proszę wymieniajmy się doświadczeniami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG84
Od popoludnia probuje dodac posta i cos mi sie cafe na telefonie zawiesza.. Moze teraz sie uda. wwwww Pol dnia spedzilam na ogrodku opalajac sie, a Lilka pluskala sie w basenie. Jak tak dalej bedzie to bede wygladac jak mulatka :-P Pozniej pojechalismy do tesciowej na obiad, a calkiem niedawno byla u nas para zainteresowana kupnem wozka, no i udalo sie sprzedac;) Teraz mala juz spi a ja popijam piwko. Ciekawa jestem jak dzisiaj bedzie wygladac nocka, bo od dwoch dni mala przesypia cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja już wiem to radmon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne jaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fasolka o kim myslisz? Jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milakulus
Fasolka jutro ci przesle przepisy, zapisalam sobie na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki po weekendzie ale upał :) jesli chodzi o przepisy to ja je wysyłałam na prywatne maile więc jeśli ktoś chce to niech napisze maila swojego :)jeżeli chodzi o te przepisy bo ja ich nie dodawalm na waszego maila wic nie wiem czy wam o te chodzi :P wczoraj bylismy rodzinnie na wycieczce w Bieszczadach, było super Lenka bardzo grzeczna cały dzień :) dziś cały dzień na dworzu w cieniu, kąpiel w baseniku aż dwa razy :) jesli chodzi o nowe umiejętności to moja córcia nie ulezy już, non stop siada, a i pierwszy raz sobie siedziałą i patrze a ona podciągnęła się za stolik i wstała :D ale szybo ja złapałam bo sie "gibała" na wszytskie strony :) aj ale jestem dumna :D co do jakiegos gościa to ja nie komentuje bo mnie to nie interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno czy wasze dzieci też tak mało jedzą w upały??? moja to już praktycznie nie chce mojeego mleczka w dzień za to jak się na noc dorwie to je i je jakby pierwszy raz widziała :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno czy wasze dzieci też tak mało jedzą w upały??? moja to już praktycznie nie chce mojeego mleczka w dzień za to jak się na noc dorwie to je i je jakby pierwszy raz widziała :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie będę się tłumaczyć bo pewnie to nic nie da,ale pomyślcie same,gdybym to ja była tą złą to czy sama bym pisała na swojego Alanka że jest spaślak,że hemoroidy mu wyleciały,bo był taki taki tekst,że jest brzydki itp...??A że podejrzenie padło na mnie,bo nie robię przecinka przed "że"albo buźkę..tyle że ONA robi ją w ten sposób: :-/ a ja tak: :/.A w sumie nie ważne,każda myśli swoje..Ja żałuję tylko że jedna z nas jest taką francą a podejrzewa się teraz każdą.Jutro pewnie ktoś inny będzie opisany że to ona..I widzę że większość już pisze jako gość,bez logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milakulus
Fasolka wysłałam przepisy. Nowamama wydaje mi się, że to są te twoje, w każdym bądź razie zgrałam je z poczty. Przez tą duchotę znowu nie umiem spać. Mamy sypialnie bez okna, w takie dni coś strasznego. U Kuby w pokoju 27 stopni, mimo obaw otworzyłam okno, za dużo nie pomogło bo temp. spadła tylko o 1 stopień. Zaraz będę go karmić to wtedy zamknę. Byłam przed chwilą w ogrodzie, bo właśnie mi się przypomniało, że mama prosiła żebym pościągała jej pranie - skleroza nie boli :). Nawet teraz jest mega ciepło, mąż śpi a ja się przeniosłam do dużego pokoju, włączę sobie chyba jakiś serial, bo pewnie jakiś czas jeszcze nie zasnę. Aneta mam pytanie odnośnie Gry o tron, ty czytałaś chyba najpierw książki, czy karzełek umrze? Myślałam, że w dzisiejszym odcinku się wszystko wyjaśni, a tu zonk, tylko wątek bitwy o mur był pokazany. JulkaZ jestem zdania, że osoby pokroju"gościa" są na wielu forach, tak jak ktoś napisał przykre jest to, że pod przykrywką internetu gdzie są anonimowi sączą tyle jadu i zawiści. Tak jak wcześniej pisałam to jest jedyne forum na którym się udzielam i przez te wszystkie miesiące dostałam od Was dziewczyny wiele cennych rad, dlatego szkoda żeby wszystko się posypało. Szkoda, że parę dziewczyn, które darzyłam dużą sympatią przestała pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - ja nockę miałam super. Mała ładnie spała i się wyspałam. Kolejny dzień ciepła dzisiaj też idę na działkę. Jutro jadę na basen z małą i z koleżankami które mają dzieci. Będzie fajnie , zabawnie :) Wstaliśmy o 7 zrobiłam pranie , obiad a mała się bawi. Teraz przyszedł brat na kawę , więc uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia to ja nie zauważyłam , żeby mało jadła od jakiegoś czasu je mało tak naprawdę mleko pije rano 90 ml wieczorem 120 ml. W ciągu dnia kaszka , obiadek , owoce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG84
U nas nocka tez super. Mala poszla spac po 20 i wstala o 7.30, bez zadnej pobudki w nocy;) oby jej juz tak zostalo... wwwwww Milakulus- co do karzelka to brat go uwolni ;) wwwwwww A u nas wlasnie lunelo z nieba.... Moj m poszedl z Lila do sklepu, mam nadzieje, ze nie zmokna.. No i licze na to, ze popada i bedzie piekne slonce wwwweww Moja mala raczej je bez zmian, czasem zdaza jej sie nie dojesc obiadku, ale to sporadycznie i mysle, ze pogoda nie ma na to wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - skąd jesteś ? U nas od rana grzeje słońce. Wiki sobie zrobiła drzemkę wstanie zje i idziemy na działkę kąpać się a mamuśka trochę się poopala. Na działce tak nie czuć tego ciepła bo jest dużo cienia ale jak wczoraj wyszłam na pabu to masakra jakaś. No ale jeszcze jutro i spadek temperatury. W sobotę Wiki na noc do moich rodziców my mamy z mężem wychodne mamy Dni Miasta i spotykamy się wszyscy znajomi na festynie. Już się nie umiem doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×