Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Knw- od 6 lat mieszkam w Poznaniu. Ponoc na byc dzisiaj 35 i slonce, takze zobaczymy. Poki co burza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_U nas już taki upał, że szok :( No nie daję rady, mały cały czas spocony. Odważyłam się włączyć klimę, mieszkanko się wychłodziło, ustawiłam na min, żeby dziecka nie przewiało :) w sumie całą podróż nad morze jechał z klimą, i nic mu nie było, więc chyba będzie ok :P _mały je mniej niż zwykle, ale za to więcej pije _czy są dzieci, które nie mają zębów?? nasz nie ma i niby coś tam gryzie, ale jak nie było widać tak nie widać, a ja czekam na te perełki :) _bejbiak odkąd nauczył się wstawać, to non stop chce być w pionie, raczkuje do mnie, wyciaga ręce i chce żeby z nim chodzić, jak go zignoruję to płacz. Muszę mu chyba kupić buty z twardą podeszwą, żeby mu było wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Alan też je dużo mniej niż kiedyś.Dziś byliśmy na szczepieniu i nareszcie udało się i dostał szczepionkę,bo już 3 razy przekładana była.Nie możemy przez dwa dni wychodzić na dwór..:( To czerwone co zrobiło mu się na nóżce to obtarcie od spodni,mam smarować maścią Tormentiol a pupę w takie upały sypać mąką ziemniaczaną.Teraz siedzi bez pampersa. U nas też strasznie grzeje,a w domu duchota okropna,ale wiatrak nam chodzi więc jakoś damy rade. Idą mu górne jedynki,bo już ma dziąsła spuchnięte i Pani doktor mówiła że mogą dać popalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u nas gorączka od soboty wieczorem już trwa, niestety wysoka nawet do 40 st wzrasta :( Wczoraj co 4 h musiałam podawać leki bo tak szybko rosła, dziś w nocy już co 6 więc mam ogromną nadzieję że przechodzi powoli... ząbek jeden się już przebił -dwójka, pozostała jeszcze jedna dwójka i jedynki. Byłam z małym u lekarza, pani dr. zbadała go i nic nie znalazła.. płucka czyste, gardło też, ale jak do jutra nie przejdzie to mamy skierowanie do szpitala :/ Wszystkie inne objawy ząbkowania ma - rzadką kupkę i wydzielinkę z nosa sporadycznie taką białą , ale martwię się okrutnie. Wasze maluchy chyba nie miały aż takiej temp przy ząbkowaniu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2plus1 nawet nie wiesz jak zazdroszczę ci tej klimy. U nas w mieszkaniu 24 stopnie więc nie jest zle. Mała poszła z mężem do lasu a ja pisze prace...wział sobie wolne na kilka dni.z resztą zaraz i tak kończy przygodę z tą firmą. My robimy tak że w nocy wszystkie okna otwieramy a koło 9-10 zamykamy, zostawiamy tylko jedno otwarte do tlenu:P no i jakoś idzie wysiedziec. 2plus1 macie klimę split taką w ścianie czy taką przenośna z rurą?? Wiesz jak raz na jakiś czas włączysz to dzieciątku nic nie będzie...jakby cały czas chodziła to jeszcze.Naprawde sporo bym dala miec klime ale u mnie to niemozliwe bo moja mama jest upośledzona na punkcie słońca i poprostu szkoda gadac co ona wyprawia, otwiera okna rolaty podciąga-bo sloneczko. A my kuźwa się topimy we wlasnym pocie. Wczoraj miałam awanture z nią i trudno wojna bedzie to będzie-ona może sie poopalac na dworzu, nie musi w drzwiach balkonowych sie smazyc a my niestety inaczej domu nie wychłodzimy. Mała z goraca wczoraj miała biegunke(moga dzieci ją miec od goraca jak najbardziej), wyskoczyły jej potówki po spaniu w domu na całych plecach a moja matka ma to w dupie. Odliczam dni do wyprowadzki.Wczoraj tak mnie wkurzyła że oglądałam mieszkania do wynajęcia,już pal licho ten dom najwyżej bedzie stał. Bo jak słoneczko ona otwiera okna a jak wieczór to zamyka bo jej zimno-ale lata w jednej koszulce i krórtkich spodenkach ,nie łaska zalożyc bluzki albo bluzy a okno zostawic otwarte! Chyba odwrotnie powinno byc w takie upały:O Musiałam sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem sie zalogowac pisze z telefonu Knw. Czasami trzeba sie wygadac i jest lzej. A moze warto pomyslec zeby wynajac mieszkanie ? Tak pozatym mieszkaliscie kiedys sami razem ? Ja mieszkalam przed slubem rok czasu u nas na tyle fajna sytuacja ze maz dostal mieszkanie od ojca i nie mamy hipoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w mieszkaniu było dziś 29 stopni także musiałam się ewakuować z domu i pojechać do rodziców, ale dzięki temu mała chlapie się właśnie w baseniku :) u nas gorączki nie było przy zębach, ale jedynie stan podgorączkowy. Kolejny raz spróbowałam dać Lence rybkę dziś, ale jest to narazie jedyna rzecz jakiej nie che jeść :P wasze dzieci lubią? u nas plaga komarów i stad moje pytanie, kupiłyście jakiś preparat dla dzieci, możecie coś polecić?? bo nie wiem co kupić żeby działało a nie pieniądze w błoto wyrzucone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkaliśmy 1,5 roku u teściowej po ślubie i teraz wynajmujemy mieszkanie . Także budujemy dom i mąż chciał zostać, bo wiadomo więcej kasy byśmy odkładali, ale ja dłużej bym nie wytrzymała tam :P także nie ma jak mieszkanie samemu :) ogólnie tesciowa odwiedziła mała raz po urodzeniu, ostatnio widziała ją na święta i widocznie nie obchodzi ją jedyna wnuczka. A mieszka tylko 10 km od nas. Dzwonic też nie dzwoni. Przykre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cofnelam sie o prawie 200 stron wstecz, zeby poczytac stare wypowiedzi goscia. gosc to anetag84. wszystko pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowamama1 ja kupiłam synkowi Off Junior, w Rossmanie kosztuje 13 zł, posmarowałam nim synka ( jest w żelu), byliśmy nad Wisłą gdzie mnóstwo komarów koło nas latało a na nim ani jeden nie usiadł. Także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujący,fajnie że napisałaś o off też kupię bo wczoraj musiałam stać przy małym i machać pieluszką na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw - mieszkaliśmy sami...rok po slubie, jak zaszłam w ciążę zaczeliśmy budowe domu i nie dalibyśmy rady jeszcze płacic za mieszkanie. Teraz wiem że to był błąd bo boje się że dopuki nie zrobimy domu do wprowadzenia się to męża raczej nie przekonam do wyprowadzki bo to typowy sknera (po swoim nienormalnym ojcu odziedziczył tylko tą ale za to jedną okropną cechę:( ) jak mu zapachniało odkładanie kasy co miesiąc w sporo większej ilości to juz mu wygodniej-ale za to relacje między nami są gorsze. Tzn bardzo się odbija kłocenie moje z mamą na naszym związku. Jestem smutna często wkurzona co za tym idzie nie mam ochoty na czułości tak jak kiedys:( eeeeh dużo bym dała za wyprowadzke bo w naszym ostatnim mieszkanku bylo zaje biście. Mimo ze malutkie ciasne ale sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla zmylenia. dziwne by bylo jakby gosc obrazal wszystkie inne matki i ich dzieci poza jadna. do dziewczyn -polecam cofnac sie o te 200 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG84
Tak sie sklada, ze nie wszystkie dzieci byly obrazane. Sama cofnelam sie te 200 stron i nie wiem po czym niby wnioskujesz, ze to ja???????????? Zreszta po co ja sie tlumacze, nie jestem pierwsza na ktora zostala o to posadzona wiec luuzzz. Ide sie dalej opalac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie zgadzam. Uważam że gościem jest Tatiana123 Dawno nie pisała, a styl pisania się zgadza! Przyszła mama na październik tez jest podejrzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa jasne. Zwłaszcza ,że kilka dziewczyn ma mojego facebooka. Oj głupiś gosciu głupiś. Wielu rzeczy nie wiesz.J mogłabym sie domyślic kto to pisze ale po co skoro tu jestesmy anonimowi,nie bede sobie psuła czasu na anonimowe dochodzenie. Dziewczyny olewka. Aneta nie przejmuj się. Ja pamietam jak gośc obrażał Lilke i musiałabyś byc niezrównoważona pisząc tak na swoje dziecko. Tekst o odstających uszach-,z resztą do mnie też coś glupiego było. Ktoś poprostu zazdrosci naszych fajnych dzieciaków ze swojego nie jest zadowolony i tyle. xxxxx Je pisze na kafeterii od 2010 roku. Miałam już 4 pseudonimy właśnie przez takie akcje i nic mnie nie zdziwi.Olewac i tyle.Aha mój komputer nie pisze literki c z kreseczką gościu:P wyskakuje błąd i nie uznaje tej litery szukaj dalej winnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milakulus
Aneta dzięki za info odnośnie karzełka, szkoda, że trzeba czekać tydzień na kolejny odcinek. Kubuś od 14 śpi, zasnął mi na krzesełku podczas obiadku. Znowu mu się zmieniło i teraz ma tylko jedną drzemkę, ale taką konkretną ok 2-2.5 godziny. U nas również przeszła burza, ale w mieszkaniu i tak gorąco - 28.5 stopnia. Jeszcze jutro upał i od czwartku wraca normalna temp. Mimo, że lubię jak jest gorąco, to jednak cieszę się na ochłodzenie. Wczoraj pierwszy raz kąpaliśmy małego pod prysznicem, mamy głęboki brodzik, więc prawie tak jak w wannie. Włączyliśmy mu światełka, radio i szalał na całego. W pokoju nie ma już szans bo wszystko mokre, a ja mam też motywację żeby prysznic zawsze był perfekcyjnie wymyty:) he he. Ana udanego urlopu i napisz jak wrażenia. Lecicie do Grecji jak dobrze pamiętam?. Kuszę męża na wakacje za granicą, ale on mi cały czas, że Kuba jest za mały i nie ma sensu. Chce jechać na tydzień w góry, co mi znowu za bardzo nie odpowiada. Wybrał jakieś ustronne miejsce, a ja wolę jak się coś dzieje, jest dużo ludzi, pełno fajnych knajpek, plaże itp. Chciałabym lecieć we wrześniu, żeby nie było takich upałów, zobaczymy mam jeszcze trochę czasu żeby go przekonać. U nas minus jest taki, że od tego roku u męża w pracy wszyscy pracownicy mają urlop w jednym terminie, zakład pracy jest w tym czasie zamykany, no i w tym roku mają koniec lipca, początek sierpnia 2 tygodnie, a resztę każdy wybiera kiedy chce. M nie wykorzystał jeszcze urlopu tacierzyńskiego, więc myślę, żeby wziął właśnie we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za przepisy! :) U nas dzisiaj upał ale wiatr był więc i tak wybralam sie na dzialeczkę z małą :) uwielbiam lato.... Wiem kim moze być gość.... serio. Podejrzewam że to .... każda z nas :) hihihihi oprócz mnie oczywiście.... jasna sprawa :) Już nie bede sie wypowiadac na temat tych wpisów. Kto to itp. I radzę dziewczyny olać te głupie zaczepki i podejrzenia.... to nie ma sensu. Piszmy tak jak dotąd o dzieciaczkach i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście, że jak knw pisze z telefonu to nie używa polskich znaków, a jak z komputera to używa. Podejrzane co nie?? knw- dlaczego oskarżasz anete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam,że dziś oskarżenia padną na inne..Każda z nas jest podejrzana i teraz wszystkie będą wypisywać bez logowania kto jest gościem.Jestem tego zdania co Fasolka,piszmy tak jak kiedyś i nie zwracajmy uwagi na idiotyczne wpisy!Przecież i tak się nie przyzna,a dochodzenie po znakach,buźkach itp.nic nie da.Zdjęć dzieciaczków już nie wyślemy,a pisać sobie można,a ona niech się czepia,i tak jest mało ważna dla nas i dla samej siebie.. No i my nadal w domu..jeszcze jutro też.Chyba będzie u nas burza,bo już słońce nie świeci,jest mega duszno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany polowanie jak na czarownice. Kazdy moze byc gosciem.. proponuje olac temat i normalnie pisac. Mamy chrzciny w nd. Denerwuje sie jak to wszystko wyjdzie.. latania, zalatwiania Wyjasnily sie zarwane nocki. Wyszla gorna jedynka. Ana super. Udanego urlopu. My niedlugo nad polsie morze wyruszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama na paźdz 2013 - mamy klimę pod sufitem, z rurą przechodzącą przez ścianę. Maszyna chłodząca jest zamontowana na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mama na paźdz 2013 - mamy klimę pod sufitem, z rurą przechodzącą przez ścianę. Maszyna chłodząca jest zamontowana na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie takie głupie czy tylko udajecie? Przeciez to logiczne, że gosc bedac jedną z Was zmienia i styl pisania i kropki i wykrzykniki, buźki i cokolwiek tam jeszcze jest. Jeśli nie chce być zdemaskowana to raczej nie będzie pisac tak jak pisze na codzien. Także zgadywanie kto to jest , bo nie zrobiła przecinka przed "ze" świadczy o waszej inteligencji. A raczej jej braku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatiana gdzie jedziesz? bo też chce sie wybrac nad polskie morze ale nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala troszkę się uśmiałam ale mało ważne :) Jutro jadę na basen ale będzie fajna zabawa. Moja Wiki dzisiaj sobie nie zrobiła drzemki o 16. Nie spała od 14 ale za to przed 20 przy butelce od razy zasnęła. Wiecie co od kilku dni śpi na boku ? Czy Wasze dzieci tez śpią na boku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durny tępaku nikogo nie oskarżam. Sorki dziewczyny ale mnie poniosło. Ciężko mnie zdenerwować głupimi postami. Mam znajomego który pracuje na policji i chyba popytam co w tej sprawie można zrobić bo tępy gość myśli , że jest anonimowy a tak naprawdę gówno wie o życiu !!! Tylko ostrzegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG84
Dziewczyny dlugo myslalam i ja sie wypisuje. Troche glupio sie pisze wiedzac, ze ktoras z Was mnie podejrzewa, to tak troche jakby przebywac z kims kogo sie nie lubi i udawac, ze jest inaczej... Fajnie jest podzielic sie swoimi doswiadczeniami i poczytac rad innych mam, ale dosyc mam czytania obrazliwych komentarzy.. Teraz zaluje, ze nie odeszlam wtedykiedy pierwszy raz gosc obrazil Lilke i dal do zrozumienia, ze jest jedna stad.. Wam zycze, zeby ta grupa przetrwala i zeby gosc na zawsze zniknal z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×