Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość michellinka
mam nadzieję że czytają nas jeszcze mamy i zechcą z nami jeszcze utrzymywać kontakt. odezwijcie się dziewczyny zawsze chętnie odpiszemy dajcie znać nawet na maila podam wam linka testyc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Was czytam od początku, czasem się udzielam, ale zaaaawsze codziennie czytam! I chcę to robić nadal :) przemiany86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michellinka
przemiany wysłałam już wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alledonna
Jejku jak szkoda że odchodzicie codziennie was czytam fakt mało się udzielam :( szkoda wielka szkoda. a dla wszystkich jest mozliwośc przejscia na te zastrzeżone forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia1011
Hej dziewczyny ja też poproszę sylwunia101@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana_86
czesc wam, ja tez poprosze o nowy adres, co prawda osttanio mam mało czasu, żeby się udzielac, ale jak sie u mnie unormuje to bede sie dalej udzielac:) pozdrawiam zabka_86@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michellinka w takim razie i ja poproszę o dane do nowego forum. Fajnie jakby wypaliło :) Mój adres: mila.kulus@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę chwilkę znów nie czytałam i znowu mam braki widzę że znów się coś dzieje ;-( Ja też się piszę na nowe może wrócą też i inne dziewczyny i będzie jak dawniej.. mój adres magdalenajanczewska087@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam dziewczyny-michellinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaZ
Michalinka do mnie na pocztę nic nie przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też poproszę o ile to jeszcze aktualne. Nie wiem jak sie zalogowac... fasolka2013. Mój mail to alaja31@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annazuzanna19832013
Jesli mozna to I ja poprosze o dostep. Czytam Was od pazdziernika :) czasem pisze, ale wbic sie ciezko! Ale sporo fajnych rad doczytalam :) aniolek-an@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julka podaj maila to wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fasolka wysłałam już i annazuzanna tez michellinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaZ
julkaz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta. jasne, wysylajcie nowe namiary każdej która poprosi (typu "ostatnio się nie udzielałam, ale czytam was i chce dalej czytac"), to będzie super na nowym forum Rany , dziewczyny! doświadczenie ostatniego razu niczego was nie nauczylo?? :O Myslcie trochę, to nie boli, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nie udzielaj się już ok. tu mogłaś na nas jechać ale tam kilka razy to zrobisz i cię zbanują .i każdą jedną co będzie obrażać wyzywać i przeklinać. bardziej dla normalnych ludzi niż kafe .także do widzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alledonna
to ja tez poproszę aledonna@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendra09
Czy i ja mogę dostać login i hasło? Czytam was regularnie, mam synka z 10 października 2013. Szkoda, że uciekacie... jeśli to możliwe to poproszę o namiary na nowe forum: kendra09@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie!!!Dostają tylko te co najbardziej się udzielały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o wyzywanie i obrażanie chodzi, ale o to, że ktoś ma zdjęcia ciebie i twojego dziecka, bo jak była ostatnia (i poprzednia) wspólna poczta, czy hasło do niej, to sobie pozgrywał/pozgrywała. I teraz jak pójdzie z wami na nowe (bo przecież nie wiecie, kto to, bo się nie ujawniła), to przez pewien czas, nawet długi, będzie pisać jak gdyby nigdy nic, wy będziecie się zwierzać i podawać info o sobie, jakiego tu byście nie podały, a tu nagle jak grom ta psychopatka znów zaatakuje. No ale, skoro same się prosicie.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK, myślałam że zmądrzałyście, ale nie. Wasza sprawa. Tylko ostrzegałam. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sTASIAzPodlasia
A ty gościu (zapewne to któraś z piszących) nie potrafisz się podpisać pseudonimem tylko umoralniające gadki strzelasz jako GOŚĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość podczytujacy zobacz poczte jeszcze raz w koszu bo dziewczyny coś pisały że moje wiadomości poszly jako spam i w innym filderze miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×