Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Lekarz mi powiedzial ze podziwia za to ze tak szybko sie na drugie dziecko zdecydowalismy ale ja mu powiedzialam ze: 1. to wpadka 2. M jeszcze nie wie o tym 3. Cholernie sie boje Zapytal mnie tylko o date wspolzycia - mowi ze na tej podstawie bedziemy probowac ustalic termin i patrzac na jutrzejsze USG. Po dacie wspolzycia wychodzi druga polowa pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla ble blu
w sumie ja w I ciąży też miałam żółtawe i teraz też różne - raz bielsze, raz żółtawe. Myślę, że to naprawdę nic złego. Pomyśl, że za to byłaś u lekarza, dzidziuś jest, serduszko bije, a ja cały czas w stresie, pierwsza wizyta dopiero w pon! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:.........WIEK:..........Miasto........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22.............. ...............7 października Roxi3433...........31............ ............... 12 październik karola2812........32............. ................. 12 październik Moniqell............25.............Warszawa.........druga połowa pażdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka nie mowilam bo nie byla pewna... a teraz poprostu nie wiem jak mam mu to powiedziec tym bardziej ze u niego w pracy nie jest ciekawie i chce teraz zmienic po za tym mielismy w tym roku od rodzicow sie wyprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapiszcie mnie do tabelki pisze na tablecie i nie wiem jak sie kopie robi. :-) 29 lat wroclaw pazdziernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:.........WIEK:..........Miasto........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22.............. ...............7 października Roxi3433...........31............ ............... 12 październik karola2812........32............. ................. 12 październik Moniqell............25.............Warszawa.........druga połowa pażdziernika malawronka.......29.............Wrocław...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze masz tak szybko wizyte . Bedziesz miala bardzo fajna mala roznice wieku miedzy dziecmi poczatki bede ciezkie ale dacie rade . A pozniej z miesiaca na miesiac bedzie lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:.........WIEK:..........Miasto........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22.............. ...............7 października Roxi3433...........31............ ............... 12 październik karola2812........32............. Toruń....... 12 październik Moniqell............25.............Warszawa.........druga połowa pażdziernika malawronka.......29.............Wrocław...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555555345
to ja bede mama2013 :) moniqell a co mialas za problem z duphastonem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia z tego co pamietam sa tu starsze dziewczynki . :-) ale nie wazne. A moze do tabelki bysmy wpisywaly ktory tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po duphastonie mialam kolatanie serca, mdlalam i jeszcze bardziej krwawilam .... bylam tym jednym przypadkiem do kilkuset ze zamiast pomoc to szkodzil..... tydzien to chyba nie jest dobry pomyl bo bysmy musialy caly czas zmieniac, lepiej termin porodu chyba i ewentualnie data OM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja rowniez mam nadzieje na pazdziernik tego roku. Ostatnio pisalam ze strachem o pustym jaju beta poniedzialek 1275 dzis 5890... usg we wtorek pecherzyk 3 mm bez echa zarodka w przyszly wtorek powtorka mam nadzieje zobaczyc maluszka.... Zdrowka zycze wszystkich zafasolkowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
cześć dwupaki :-) witam nowe październikowe :-) a ja jutro mam wizytę i chyba się nie doczekam dłuży mi się i dłuży ...... mdłości męczące, odruchy wymiotne i zaczął mi się brak apetytu :-/ marzę by już te najgorsze 3 msc się skończył .... może w 4 będzie lepiej ...... pozdrawiam Was serdecznie i cieszę się z dobrych wieści po gienkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja rowniez mam nadzieje na pazdziernik tego roku. Ostatnio pisalam ze strachem o pustym jaju beta poniedzialek 1275 dzis 5890... usg we wtorek pecherzyk 3 mm bez echa zarodka w przyszly wtorek powtorka mam nadzieje zobaczyc maluszka.... Zdrowka zycze wszystkich zafasolkowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście :D Ja wlasnie zjadlam miseczke frytek :P mam ochote na same niezdrowe jedzenie :P Powiedzcie mi jak mam sie wpisac do tabelki..bo ja w sumie tu pierwszy raz na kafe i nie wiem o co kaman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammma
Emka ja też nowa, póki co podczytuję.. Ostatnią @ miałam 16 stycznia.. zastanawiam się kiedy do lekarza iść.. a Ty już byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytanieDo
Moniqell ,Twoje dziecko ma 2 msc ,a Ty juz jestes w ciazy. Nie potepiam ,bron Boze, nie o to mi chodzi.Pytam z ciekawosci tylko czy dobrze mi sie zdaje,czy nie wytrzymalas z mezem 6. tygodni pologu??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 13 stycznia, a u lekarza byłam w czwartek :) Lekarz potwierdził obecność pęcherzyka, ale wiadomo, że na dziecko trzeba poczekać jeszcze chwilę. Ok. 10-11 tyg pójdę na USG to będę wiedzieć na 100% czy wszystko potoczyło się tak jak miało się potoczyć :) Oczywiście nie dopuszczam myśli, że coś będzie nie tak. Wiem, że każda ciąża jest inna, ale na podstawie mojej pierwszej mogę stwierdzić, że nie powinno być problemów :) Poród to z kolei inna bajka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamuśki :)pewnie,ze mozecie do nas dolaczyc :) Kurde dzisiaj mam tyle energii ,ze prawie caly dzien sprzątalam :D zaczynam czuc sie rewelacyjnie :P zadne mdlosci mnie nie mecza,czasami tylko rano puszcze sobie malego pawika :D wlasnie sciagnelam poradnik ciążowy i sobie czytam :P a Wy co porabiacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim.ja po usg pecherzyk ciazowy jest ale serduszka nie slyszalam stwierdzil ze za wczesnie wie za tydzien nastepne usg.chyba zwariuje najgorsze to to czekanie.przepisal mi dufaston na wszelki wypadek mimo ze nie plamie.zobaczymy wierze ze bedzie ok.jestem padnieta chyba stres dal o sobie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×