Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Z moich wyliczen w srode zaczelam 7 a z usg wychodzi 6,2 i powiedzial ze to zawczesnie.jak tylko wrocilam to wyciagnelam usg mojej cory i tak samo mialam w 6 pechezyk i dopiero za dwa tyg bylo slychac serduszko wiec troche sie podbudowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - ja w środe zaczelam 8 tydz tak mi gin powiedzial.. a ja myslalam ze juz 9 .. No i dzisiaj zobaczylam bijące serduszko wiec Ty juz pewnie tez zobaczysz za tydzien :) w sumie wiesz jak to jest bo juz masz dzieciaczka :) AnilorakAksweisz - a Kiedy idziesz na wizyte? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to tylko ja tak faszeruje się luteinka?najpierw duphaston a teraz to!i to sporo bo 2x4.:p.ale mam nadzieję że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola2812 - musi byc dobrze innej opcji nie ma :) Kazal wam gin brac jakies witaminy czy tylko kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
Czarnulka, ja dzisiaj byłam i tylko kwas foliowy i duphaston mam brać, witamin narazie nie. Bety też mi nie kazał robić czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore tylko kwas foliowy ale ten mocniejszy(5)na recepte. Właśnie zastanawiam się nad witaminami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymalam, po 16 dniach od porodu juz nic ze mnie nie lecialo wiec sprobowalismy - tym bardziej ze ja cala ciaze mialam zakaz wiec juz tez bylam na mega glodzie... nie planowalam tej ciazy ale juz sie ciesze poniewaz dlugo staralismy sie o pierwsze dziecko A ja tez mam pytanie - czemu nie zadalas mi tego pytania z prawdziwego niku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale duzo nas sie zrobilo!Popularny ten pazdziernik. Fajnie. Moj synem tez z pazdziernika Ja to powiem szczerze ze z tego wszystkiego to zapomnialam ile ma ten moj pecherzyk. Czy to bylo 5mm a moze tylko 0,5mm. Naprawde nie wiem. Lekarz powiedzial ze to bardzo wczesna ciaza. Wg. moich obliczen topow 3 tyg. od owolacji.Troche boli brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka witaj a w jakim wieku masz dziecko ? czarnulka ja teraz też czasami mam Ochotę na śmieciowe jedzonko np. zupkę chińska . staram sie jak ognia tego unikać . ale staram sie codziennie zjeść coś z owoców jabłko czy jakiś inny . ja juz na nogach synek mnie obudził i też pomału szykuje sie do pracy na 8 mam do 14 godz. poźniej na zakupy . czuje sie dobrze mdłości zazwyczaj tylko wieczorami mam jak wracam do domu po 18 godz. cycki codziennie dają o sobie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia3111
Hej.moge do was dolaczyc?ja mam termin na 19 pazdziernika. Widzialam juz pecherzyk ale wizyte serduszkowa mam dopiero 11 marca juz sie nie moge doczekac czy wszystko ok. My staralismy sie rok czasu wlasnie mialam miec robiona droznosc jajowodow i czekalam na @ ale nie przyszla. Na razie mecza mnie mdlosci przewaznie caly dzien i oslabiona jestem tylko bym lezala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
MAMUSIE:.........WIEK:..........Miasto........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22.............. ...............7 października Roxi3433...........31............ ............... 12 październik karola2812........32............. Toruń....... 12 październik Moniqell............25.............Warszawa.........druga połowa pażdziernika malawronka.......29.............Wrocław........... zaniepokojona.....32...........poza Polską.....chyba 12.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:.........WIEK:..........Miasto........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22.............. ...............7 października Roxi3433...........31............ ............... 12 październik karola2812........32............. Toruń....... 12 październik Moniqell............25.............Warszawa.........druga połowa pażdziernika malawronka.......29.............Wrocław........... zaniepokojona.....32...........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___............29..............................20 październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłączyłam się do tabeli ;) Z witaminek to mnie ginekolog dał jedynie Ladee Vit i łykam sobie jedną tabletkę dziennie. Z dolegliwości to dokuczają mi bolące piersi i brzuch (taki dziwny tępy ból) ale kojarzę przy pierwszej ciąży też tak miałam, choć biorąc pod uwagę, że minęło ponad 5 lat to mogę źle pamiętać ;) Mdłości mam dosłownie chwilowe i to gdzieś w okolicach popołudniowych, ale nigdy nie wymiotowałam. "Szkoda" bo przez to znowu będzie mnie ponad 20kg więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ja bylam 1 8kg na plusie z Filipkiem a urodzilam w 36 tygodniu . To ile jeszcze bym przytyla jak bym doczekala terminu. Ponawiam pytanie w jakim wieku masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki.Ja w pracy niestety w sobote tez pracuje ale zleci bo do 14.Staram sie myslec pozytywnie ale czasami to takie glupoty mi do glowy przychodza ze szkoda gadac.Jakos dam rade do nastepnego wtorku i mam nadziej ze bedzie ok wyczytalam na necie ze moglam miec pozniej owulacje i to wszytsko sie poprzesuwalo no ale okaze sie:)Milego weekendu wszytskim zycze i odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:.........WIEK:..........Miasto........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22.............. ...............7 października Roxi3433...........31............ ............... 12 październik karola2812........32............. Toruń....... 12 październik Moniqell............25.............Warszawa.........druga połowa pażdziernika malawronka.......29.............Wrocław........... zaniepokojona.....32...........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___............29..............................20 październik J.U.L.I.T.A..........25............poza Polską....7październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka: mój synek w grudniu skończył 5 lat :) Więc jak urodzę w październiku to będzie niecałe 6 lat różnicy - i dużo i mało. Najważniejsze, że Młody bardzo cieszy się z rodzeństwa i codziennie pyta czy dzidziuś już urósł :D A jeśli chodzi o wagę to ja Młodego donosiłam do 4-go tygodnia i niestety przez cesarkę urodził się 4-ro kilogramowy potworek ;) Pod koniec już się tak nie tyle. Mnie "zabiły" miesiące 7 i 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja tez w pracy i tez do 14 godz. Dzisiaj u mnie nudy sa . Czuje sie dobrze pije wlasnie ciepla herbatke z cytrynka . Oj mnie czasami tez glupie mysli nachodza . Ale staram sie myslec jak naj bardziej pozytywnie i nie nakrecac sie . A USG mam dopoiero 7.03 . To jest moja 5 ciaza i jestem troszke zmeczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA U mnie nadal mdłości-a tak to jakoś sie trzymam. Najgorsze to te noszenie tej mojej łobuziary. za 2 tyg ide na wizyte.założą mi karte ciąży i wyliczą dokładny termin. Pozdrawiam was gorąco.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka.U mnie tez nuda i tez pije herbatke hehehehe dobrze ze ten net jest to sie troche zabije czasu:)Co nam pozostaje tylko miec nadzieje i wierzyc ze bedzie wszytsko dobrze.Ty tez masz tak myslec:)Dzisiaj odbieram moja mala od dziadkow bo miala ferie juz mi sie tak tesnilo za nia przez ten tydzien bede miala chociarz zajecie przy niej jak to przy dziecko to glupoty mi nie beda przycgodzic do glowy.Moja corka tez sie bardzo cieszy dzien dnia sie pyta kiedy urodze hehehehe tłumacze jej ze to wszytsko musi troche potrwac no ale to jak dziecko juz by chialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammma
maławronka ja też ciąża 5.. mam jednego synka 3 latka ma.. do lekarza idę w poniedziałek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dokladnie dobrze ze jest ten internet. A gdzie pracujesz? Mmmmmammm ja tez mam synka 3 letniego . Pierwsza strate mialam 2006 pozniej synka urodzilam w 2009 listopadzie i kolejne straty. Czerwiec i listopad 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammma
ja synka mam z 2010 roku, w maju będzie miał 3 lata dokładnie.. straty: grudzień 2011, marzec 2012, październik 2012..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×