Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

U mnie w szpitalu do 7 dni trzeba dostarczyć druk RMUA za ostatni miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do promocji pampersów ( z pampersa ) to na tą chwilkę nigdzie nie ma. Też szukam , dobrze że sobie kupiłam wcześniej 2 paczki 1 oraz 2 paczki 2 bo były bardzo tanie. Więc na początek mi starczy. Ja planuję do szpitala zabrać 10 szt. pampersów jak mi nie starczy to mąż przywiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam potwierdzic na mojej poczcie dlatego komunikat ze taki adres nie istnieje. Wybaczcie ale ciaza strasznie padla mi na mozg ;) wlasnie sprawdzilam i wszystko juz dziala. Wysylajcie maile. Podam haslo :) i jako pierwsza wrzucam zdjecie brzucha z sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam juz hasla na Wasze maile. I fotke brzucha. Mam nadzieje ze to sie sprawdzi z ta poczta :) bede usuwala na bierzace niepotrzebne rzeczy. Uwaga na zdjecia pokazujace Wasze twarze. Nie odpowiadam za to kto sie tam znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullippanna dzięki za hasło!!! Śliczny brzuszek naprawdę!Miałaś całą sesję zdjęciową czy tylko pojedynczy egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a o tych pampersach po cesarce nie pomyslałam, a sama będe miała.Ale ja się nie będe przejmować bo w szpitalu w którym będe rodzić jest moja znajoma położną a więc jak coś to jej podam. knw 1986 10 pampersów to zdecydowanie za mało na pobyt w szpitalu ale tak jak piszesz zawsze można dowieść, ja biorę całą paczkę ale ta 43 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Tullippanna - suuuper brzusio. Ja też wysłałam zdjęcie swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala sesje mialam..... z roznymi gadzetami. Lilie dlatego,ze moja malenka bedzie miala na imie LiLi :) Jeszcze nie wszystkie dostalam. Sama czekam z niecierpliwoscia na reszte zdjec. xxxxxxx Milka Ty tez piekny brzuchol. Dziewczyny wysylajcie swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Wodna2 - malutki ale zgrabniutki brzuszek. Czekamy na resztę zdjęć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszly kolejne hasla. Wodna -maly ten Twoj brzucho. Fajnie masz. Moj ogromny. Boje sie rodzic sloniatko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie do jakiego miesiąca używa się pampersów 2 tak orientacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
:) widzę,że mamusie się nakręciły na swoje brzusie :P _Pampersy 2,myślę że powinno się używać tak jak jest napisane na nich,wagowo.I pewnie każde dziecko w innych tyg.życia przechodzi na zmianę.Ale może któraś wie dokładniej to też bym chętnie się dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aam
Moja kolezanka urodzila w czerwcu i juz uzywa 3 bo synek ma juz ponad 6 kilo te 2 sa za male:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
właśnie!Nie wiemy jakie dziecko będzie i jakie pampersiki będzie potrzebowało,wszystko w trakcie wyjdzie :) Ja do szpitala kupiłam jedną paczkę 1,myślę że starczy,jak coś mąż dokupi,ale na bieżąco,nie na zapas,bo właśnie nie wiadomo jakie będą potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah
Hejka ja tez wyslalam fotke,mojego synka z ostatniego usg:) fotke brzusia dosle pozniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalolii
dalyah, słodki ten Twój synuś, żałuję, że moja mała nie ma takiej fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Wysłałam zdj.mojego brzusia :) No słodziutkie zdjęcie!! A wodna-faktycznie maleńki brzuszek..zazdroszczę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przed chwilką wysłałam zdjęcie brzuszka :) Śliczne te Wasze brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja podesłałam swoje zdjęcie ;-) ale będzie fajnie jak już będą maluchy ;-) A jak tam forma? U mnie ok tyle że znów nic nie spałam a jak na złość mam dziś wesele i chciałam się wyspać.. no nic taki nasz los ;-) Miłego weekendu dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalyah przesłodkie zdjęcie :) Ja też wysłałam swojego maluszka, zdjęcie nie takie super, bo zrobione z filmiku, ale uwielbiam na niego patrzeć... Śliczne macie brzusie :) Swój prześlę jak mąż wróci z pracy to mi pstryknie fotkę... Ja już34 tydz. 1 dz, wg mojego gina, a brzuszek, Same później ocenicie, bo ja ciągle myślę, że malutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to świetny pomysł z tym e-mailem i zdjęciami, czuję się jeszcze bardziej z Wami zżyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Dzidziusie są przesłodkie..brzuszki tak samo,za niedługo będziemy miały swoje szczęścia przy sobie,a nie w sobie :) Ahhh jak ten czas leci.. Dziewuszki,a pochwalcie się jakie macie wózeczki dla dzieci.Ja właśnie kupiłam.Pytam bo tak chyba średnio wybrałam.Miał być Mutsy evo lub transporter,ale one mają wąską gondolkę i obawiałam się,że na zimę dzidziuś będzie miał w nim ciasno,oglądałam wiele wózków ciężko było wybrać,ale wreszcie mam!!Mąż zdecydował za mnie,bo ja nie umiałam sama:)Wózek firmy bebetto nico plus.Kupiliści bo gondolke ma szeroką,ale zła jestem że ma koła pompowane i ogólnie w porównaniu do mutsy to troszkę gorszy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek mam concord neo, nie wiem czy duża czy mała gondolka, bo trafiła mi się super okazja i kupiłam, innych nie oglądałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Np.mutsy ma szer.godnolki wewnątrz 31,32 cm,a bebetto 37,różnica jest.Ja patrzyłam właśnie na to,no i żeby lekki był :) Spacerówkę ma nie fajną,ale planujemy kupić całkiem z innej firmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon, wszystkie dziewczyny chwalą koła pompowane, ja mam piankowe i się zastanawiam czy to był dobry wybór na zimę... Tylne koła można dokupić do tego wózka, ale przednich nie, no i klops... Nie ma co narzekać przed czasem, zobaczymy jak będzie, wszystko wyjdzie w praniu... Mam nadzieję, że Wszystkie będziemy zadowolone z zakupionych wózków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×