Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Napisz czy Ci doszedł mail ...;) xX Jak ja sie ciesze ze mam sie komu wygadac fajnie ze trafiłam na to forum ;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys moi rodzice już od ponad 5 lat jeżdzą razem z granicę. :) Ale odkąd jestem w ciąży gorzej to znoszę, pewnie też tak masz hehe :) już pomijając to, że jestesmy teraz takie bardziej uczuciowe, no to wiadomo, jak ma sie dobry kontakt z rodzicami to wolałoby się, żeby byli tutaj blisko.. No ale urodziny nasze kruszynki i świeżo upieczeni dziadkowie będą z nami! :* PaOlcia tylko nie zamartwiaj sie Kochana :* Judys napisze Ci co i jak, wierze ze wszystko bedzie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe dziewczyny ja to na szczescie mam mame zawsze koło siebie tata cały czas w pracy ale u mnie w domu duzo ludzi wiec jest OK...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też była masa ludzi w domu, głośno, ale odkąd się wyprowadziłam i mieszkam z moim P. to juz przyzwyczaiłam się do ciszy i spokoju :) no ale niedługo znów zacznie sie.. krzyk maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mamusia mówi że jak tylko maluszek się urodzi to ona zwariuje od razu na miesiąc się do mnie wprowadzi bo po miesiącu musi z powrotem jechać :( ale wtedy to pewnie nie będę miała czasu tęsknić ;p a moja mama znowu na głowę dostanie mówi hehe że będzie szaleć tam bo będzie tęsknić tak za wnukiem i nie będzie widziała jak rośnie :) Dziewczyny wyobrażacie to sobie że jeszcze parę tygodni i te małe istotki będą tu obok nas :) jak ja widzę na zdjęciu ten nosek mój malusi kochaniusi to nie mogę ja go zacałuje !! :) hehe jejku czuję taką Milość do niego że to coś pięknego tez tak macie ?? a tak na marginesie mój właśnie wiezie mi hod doga :d mmmm mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja uciekam jak uda mi sie wejsc gdzies na necika w Katowicach to napisze do Was ale nie obiecuje. PaPa trzymajcie sie Judys- czekam na wiadomosc ;);**** 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia do usłyszenia!:) czekamy na Ciebie :* Judys tez tak mam!:) wstaje rano, od razu czekam na kopniaka od Małej, mówię do niej i cały czas mysle, jak już wygląda :) a z innej beczki, odebrałam wyniki krwi i poprawiły się!! branie tabletek i poprawa diety (wiecej zelaza) sprawily, że mam wynik hgb 11,7, a 3 tyg temu mialam 10,7. więc jest naprawdę lepiej oby tak dalej, cieszę się cholernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini no to świetnie :):) Byla u mnie położna i już poszła fajna babka słyszałam serduszko mojego synusia ale jak zaczął po chwili kopać hehe mój urwisek ale...Pogadała o diecie hehe też chyba sobie to wezmę do serca i będę bardziej uważać co jem ;p Powiedziała mi ciekawostkę że od mleka jest zgaga a ja pije po 1l na dzien mleka bo lubię hehe :) Pytałam o tą biegunkę trzeba na to uważać ponieważ biegunka przyśpiesza poród prowokuje skurcze można pić smektę to coś na biegunkę hehe i wyobraźcie sobie że nawet trzymanie rąk w górze to prowokacja skurczy ;p nie wiedziałam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys ale widzisz roznie to bywa, ja miewam zgage codziennie lub co 2 dni wieczorem, ale jak tylko napije sie mleka to mija :D haha :) wlasnie o tych rękach słyszałam, ja sie zawsze boje jak wyciagam naczynia z suszarki a mam ją dość wysoko to muszę te rece wyciagnac ;/ masakra ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zgage dzien w dzien cały czas i tez mi mleko niby pomaga ale ona mówi że to tylko łagodzi na chwilę a zaraz wraca ;p ja to pierwsze słyszałam żeby takie coś prowokowało skurcze hehe masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia.94 moja mama ma nas 3 i tez zero rozstepow a ja juz mam ;/ a do dentysty chyba sie nie wybiore bo przeszlo mi a boje sie jak cholera;/. Spokojnie z ta biegunka po wczesniej pisalam na jeszcze jednym watku i tam jest dziewczyna ktora jest juz po i mowi ze ona 3 tyg przed porodem czasem miala biegunki i tez myslala ze to juz objaw porodu ale nic z tego :) tak wiec spokojnie. a ja mam mala tragedie, dostalam kare z play za to ze zapomnialam konto doladowac do zaplacenia mam 500 zl ;/ grrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ze konta nie doladowalas???? Cos Ty cos musialo im sie pomylic... idz do placówki cos musi byc nie tak... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam, numer juz nie istnieje, trudno zaplace. Bo tak to mialam jeszcze 800 zl doladowan, wiec to oni sa stratni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
dziewczyny mam tez biegunke :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ta położna mówiła mi jeszcze że dieta jest ważna jedz teraz sam chlebek suchy nic gazowanego gorzką herbatkę takie rzeczy, uważajcie na siebie proszę was bo się martwię musimy przetrwać ten 8 miesiąc :) Bo chyba wszystkie w niego weszłyśmy prawdą ? - 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia, - 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia no to musimy uważać bardzo na siebie kochane Ja dzisiaj weszłam w 33 tc to jeszcze dwa tygodnie i można rodzić ;p powoli hehe Kurczę tą torbę trzeba spakować ;p hmm jakoś zapału nie mam do tego ;p nie wiem czemu bardziej nie mogę się doczekać wózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judys002 ja tez wypijam ok 1 litr mleka dziennie, z moim synem to i 2 litry czasem mozemy wypic bo on tez bardzo lubi :) Moj maz za to tylko do kawy i dobrze, bo 3 litry dziennie na rodzine to za duzo :P Ja 8 miesiac zaczne 1 marca, dzis zaczynam 30 tydz :) Nie moge sie doczekac bo 1.03 mam wizyte u gina i usg, bede wreszcie wiedziala ile moj maluch wazy. Bardzo jestem ciekawa bo w 20 tyg wyszlo 470 g (starszy mial w tym samym tyg 330 g czyli spora roznica), zastanawiam sie tez czy moze faktycznie nie jest starszy o tydzien... Zreszta u mnie ciezko to stwierdzic bo ostatni @ mialam 19 czerwca, a zaszlam na przelomie lipca/sierpnia bez @, po lekach na owulacje, smieszna sprawa ;) Orientujecie sie moze czy to usg w 32 tyg pokazuje juz jak jest dziecko ulozone do porodu czy jeszcze ma szanse sie przekrecic? Tzn. czy ewentualnie jeszcze pozniej bede miala usg zeby sprawdzic czy jest prawidlowo ulozone? I czy juz teraz lekarz moze oszacowac ile maly bedzie wazyl jak sie urodzi czy za wczesnie? U Was tez dzieciaczki tak sie kreca w brzuszku? Moj ostatnio strasznie, az mi brzuch wyciaga na rozne strony, czesto bolesnie... Z tego wnioskuje ze ma jeszcze troche miejsca zeby sie przekrecic i zaczynam sie bac czy zdazy sie ulozyc glowka w dol zanim zabraknie mu miejsca, moze to glupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja weszłam wczoraj w 32 tydzien, czyli witaj 8 miesiącu!:) jak to pięknie brzmi, sama nie dowierzam.. wczoraj pyknęło pół roku odkąd wiem, że jestem w ciąży. :) sisia mi lekarz już w 30 tyg. na USG powiedział, że dziecko ułożone jest główką w dół. Czytałam w necie, że jak dziecko w okolicach 32 tyg sie nie przekręci to już tego nie zrobi, ale lekarz powiedział,że to nie prawda. Maluch, mimo że ma mało miejsca, może się jeszcze kilka razy przekręcić. :) Mi wczoraj brzuch tak latał w każdą stronę, że szok :O i też bylo to nieco bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam glowka do dolu juz od 28tygodnia :-) i tez sie kreci kopie wali masakra bolesnie a pupe wbija mi w żołądek :-) tez pewnie juz u Ciebie jest glowka do dolu na 100% :-) nie marte sie na zapas u mnie tez idzie tyle mleka 6butelek na 3 dni bo w zgrzewkach kupuje :-) dxisiaj cala nic sie meczylam :-( spac nie moglam moja kolezanka w Anglii napisala mi ze od 5godzon ma skurcze juz pewnie rodzi bo jest 3dni po terminie ale jej zazdroszczę tez juz chce :-) hmmm znowu zaczynam przeżywać i dla tego spac nie moge i strasznie mnie w nocy skora swedzi... hmm nie wiem czemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeeść :):) Jestem w doku hehehe - leżę plackiem, bez maluszka- JAK MNIE MÓJ P. BĘDZIE NAMAWIAŁ NA WIECEJ DZIECI TO MU W GŁOWĘ STRZELĘ HAHAHAHA- a teraz na poważnie..... ustabilizowało się wszystko- miałam jeszcze 1 incydent- odką jestem w ciąży mam hemoroidy- podobno to normalne:P tak mi mówi położna;/ troche bolalo do zniesienia ale mi krwawić zaczął jeden- mam specjalne maści i jakoś żyję- ale moje motto na 8 miesiąc brzmi- mam już dość:P Pozdrawiam Was serdecznie!! Cieszę się, że doszły nowe Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja tez je mam i biore leki nie jestes sama i lekarz mi tez mowi ze to normalne a co najśmieszniejsze ze tez powiedzialam do mojego D. Nigdy wiecej ciazy chyba ze sam bedziesz nosil :-) tez mam dos :-) heheh hehe :'-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWVZYNY MAMA MOJA MOWI ZE JAK POJDZIEMY RODZIC ZEBYSMY DOBRZE SZAFKI WYSPRZATALY BO INACZEJ WROCIMU ZA ROK!! HEHEHE (Mama powiedziala ze nawet okrucha nie zostawila tak szafki wymyla :-) ) A i macie wszystkie od Niej pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja od wczoraj chodze po Katowicach i zakupy robie ile rzeczy nakupowałysmy z przyszła tesciową hehe fajnie jest pewnie bede miała z Wami kontakt ale tak raz na dzien ...;) Powiem Wam ze biegunka narazie przeszła zobaczymy co bedzie dalej ;) Angelak po najwyzej 3dniach bedziesz miałą spokuj nie martw sie kochana... XX mleka nie pije juz od 2 roku zycia bo mam skaze białkowa i nie lubie go ;) od czasu do czasu płatki z mleczkiem ;) xx Moja kruszynka juz od 6miesiaca jest odwrócona głowka w dół a to wszystko przez przeziebienie xx a co do rak w górze to ja słyszałam ze wtedy dziecko owija sie w pepowine;) podobno prawda xx odwiedze Was jeszcze wieczorekiem lub jutro ;) xx trzymajcie sie kochane ;*** i dzieki za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :P Ja wlasnie wrocilam od lekarza moj maluszek wazy juz 1800 :) mowi ze jest duzy :). Wszystko jest w porzadku, co do cesarki bedziemy sie dogadywac okolo 36tc :) ale powiedzial ze jak chce cesarke to mi zrobi. Tak szukam w postach ile wasze maluchy juz waza. Pozdrawiam Dzis piatek aktualizuje tabele :) NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----X.04 Erisss----------------------Wiola--------28---------29--- ----CH------ sisia25-------------------Sylwia---------25----------30-- ------CH-----27.04 Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------30--------D Z------27.04 HinskiTurysta------------Ewa----------21---------31------ -CH------27.04 gogak-------------------Gosia----------26----------31---- ---CH------19.04 mini93---------------------Asia----------20---------32--- -----DZ-----19.04 angelak-------------------Ania----------32---------32---- ---CH------ Mandarynkowa92------Adriana-------21----------32-------CH -----18.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------34------ -CH------ blackeyed8888----------Sandra-------23---------34-------D Z------04.04. PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------34--------DZ------02.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - moja wczoraj wazyla 1516g :) Powiedz mi jaki masz termin porodu z USG? Wiesz moze? Bo ja wczoraj bylam na genetycznym i lekarka niedosc ze wyliczyla mi z OM dzien wczesniej to z USG znowu inna data :/ Za pierwszym razem na genetycznym byla inna i teraz tez inna :D Ty chcesz cesarke? Ja sie wlasnie zastanawiam :/ Powiem szczerze ze gdybym wiedziala ze zanim dostane boli porodowych to mnie potna i wyciagna dziecko (planowana cesarka) to bym tak chciala , ale jesli mam sie meczyc z bolami a potem zeby mnie cieli to chyba jednak nie... Jako tako porodu sie nie boje ale martwie sie tym co bedzie bo niestety na bol brzucha jestem nie wytrzymala - potrafie nawet przytomnosc stracic przy silnym bolu a co dopiero przy porodowym! :/ Chociaz wczoraj lekarka spytala mnie "Pani wie ze dziecko jest ulozone miednicowo i jak sie nie odwroci to Pani nie urodzi?" ;] Moja mala piruety robi ale nie szykuje sie do startu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta- ja teraz jestem w 33 tc bo ostatnio położna się pomyliła i mnie też w błąd w prowadziła tygodnie jej się przyśpieszyły ;p hehe mam pomysł dopiszmy do tabelek ile nasze maluchy ważą co ? Mój 2305kg :) byłam u lekarza 12 lutego :) a co do cc to ja właśnie chcę uniknąć zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----Waga....X.04 Erisss----------------------Wiola--------28---------29--- ----CH------ sisia25-------------------Sylwia---------25----------30-- ------CH----- 27.04 Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------30--------D Z------1516.....27.04 HinskiTurysta-----------Ewa----------21---------31------ -CH------ 1800.....27.04 gogak-------------------Gosia----------26----------31---- ---CH------ 19.04 mini93---------------------Asia----------20---------32--- -----DZ----- 19.04 angelak-------------------Ania----------32---------32---- ---CH------ Mandarynkowa92------Adriana-------21----------32-------CH ----- 18.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------33------ -CH------2305.....11.04 blackeyed8888----------Sandra-------23---------34-------D Z------ 04.04 PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------34--------DZ------2400....02.04 A reszta wie ile maluszki ważą to napiszcie :) hehe będziemy miały porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sie dzisiaj ciezko czuje normalnie masakra jakas ani lezec ani siedziec mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej a mała sie wierci niesamowicie. Musze jeszcze przetrwac 2 tyg potem juz mała moze wyskakiwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×