Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

A co do lezki w oku ja jak wejde do pokoju malego to tez serce mi zaczyna szybciej bic juz chce żeby lezal w lozeczku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys u mnie 31 tydz :) wpiszesz? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----X.04HinskiTurysta------------Ewa----------21-- -------30------ -CH------28.04mini93---------------------Asia----------20--- ------31--- -----DZ-----19.04Judys002-----------------Judyta-------21--- ------33------ -CH------11.04------Erisss----------------------Wiola------- -28---------28--- ----CH------blackeyed8888----------Sandra-------23---------33-------D Z------04.04.angelak-------------------Ania----------32----- ----31---- ---CH------Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------28- -------D Z-----28.04PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------33--------DZ------02.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wpisane :-) musimy sie umiwic ze aktualizacje robimy np w piatki :-) hehe kiedy zaczynacie dokladnie tyg? Ja zawsze w czwartki :-) I bede dopisywać np co piatek u każdej po 1 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyna!! zaczynam tydzien zawsze we wtorki ale zgadzam sie na piatek :) He chyba pierwsza tu napisze jak mi z mała u boku bo moja gin obstawia ze połowa marca i bedzie po wszystkim ;) ale nigdy nic nie wiadomo :D Zakupy hmmm no własnie chyba jednak dzis pojade chodz nie powinnam ale takie małe dobrze mi zrobia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia. No pewnie ze dobrze Ci zrobia wydaje mi sie ze od razu lepiej się poczujesz :-) w Piatek bym robila aktualizacje zeby u kazdej sie zmienil tc :-) bo tak nie damy rady sledzic po kolei. Zycze udanych ZAKUPÓW! :-) Maly od rana grasuje jak szalony hehe zebra az bola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys Kochana ale cos sie rozwalila ta tabelka, spojrz sama u góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabele :P Ok bedziemy aktualizowac co piatek :) NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----X.04 HinskiTurysta------------Ewa----------21---------30------ -CH------28.04 mini93---------------------Asia----------20---------31--- -----DZ-----19.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------33------ -CH------ Erisss----------------------Wiola--------28---------28--- ----CH------ blackeyed8888----------Sandra-------23---------33-------D Z------04.04. angelak-------------------Ania----------32---------31---- ---CH------ Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------28--------D Z-----28.04 PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------33--------DZ------02.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Moj maluszek od wczora szaleje :) cale zebra mam okopane :) Nie moge sie doczekac kolejnej wizyty u lekarza ale to dopiero 18.02, eh taaak dluuuuuuuuugo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Mini bo na telefonie robilam heh i dla tego tak wyszla :-) Ja mam wizyte za 3 dniiiiii jupi juz sie doczekac nie moge :-)))) Mam dzisiaj lenia nic mi sie nie chce od 4 dni kawy nie pije :-((( i taka ospala jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynkowa92
Mnie możecie dopisac do tabelki też :) Adriana 21 latek 31 tc chłopiec i na 18.04 ma się pojawić na swecie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam lenia ale chyba od tygodnia :P nic mi sie niechce :P pozniej dziewczyny zgram fotki to moze wrzuca wam fotke brzuszka mojego :P Albo wiecie mam taki pomysl zebysmy dzielily sie takimi fotami na wspolnym emailu. Co o tym sadzicie? NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----X.04 HinskiTurysta------------Ewa----------21---------30------ -CH------28.04 mini93---------------------Asia----------20---------31--- -----DZ-----19.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------33------ -CH------ Erisss----------------------Wiola--------28---------28--- ----CH------ blackeyed8888----------Sandra-------23---------33-------D Z------04.04. angelak-------------------Ania----------32---------31---- ---CH------ Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------28--------D Z-----28.04 PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------33--------DZ------02.04 Mandarynkowa92------Adriana-------21----------31-------CH-----18.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za :-) hehe super pomysl potem nasze dzieciaczki sobie wyslemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy wypadły bardzo dobrze chociaz nie powinnam sie ruszac z domu ale juz przynajmniej troche rzeczy mam dla małej w przyszłym tyg jade do tesciowej wiec bez sklepów sie nie obejdzie ;) a co do zdjec to pewnie bardzo dobry pomysł;) judys- jak nie możesz pić kawy to poszukaj sobie herbatek pobudzajacych podobno bardzo dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a mnie wczoraj i dziś znów wieczorem męczy zgaga. Aaaaa masakra! ale rzeczywiscie, mleko trochę pomaga. cholera, juz myslalam ze mnie ta zgaga ominie, bo przez 7 msc nie miałam ani razu a tu się zaczęło.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini sluchaj reni mleko migdaly :-) zero kawy kwasnych cebuli ostrych :-) aaaaa i slodkich i nie pij mietowej herbaty bo bedziesz wymiotowac :-) zaufaj mi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He He zgaga powiem Wam ze mój narzeczony ja przezywa razem ze mną;) ( ma zawsze wtedy kiedy ja) ale u mnie nie ma tak złe po prostu lepiej leżeć na boku albo na półsiedząco nigdy płasko ;) Mam zgagę tylko jak za duzo zjem, po prostu nie przejadam sie i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczynki dzieki za rady! :) poki co jest w miare ok :) wczoraj mierzyłam brzuszek. Miesiac temu w obwodzie miałam 96cm, teraz 98 :P rośnie :) a 26.02. USG 4 D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale Ci fajnie ja 4D miałam w 21tc i teraz juz raczej nie da rady a tak bym chciała zobaczyć jaka nasza kruszynka jest piekna...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkowa92
Hmm ja tak bardzo bym chciała usg 4d ale najbliższe mam 100km dalej i to jakieś 250zł wydać bym musiała plus dojazd :-( więc wcześniej nie zobaczę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pisalam ze moj lekarz robi mi usg 4D na kazdej wizycie i bierze za to 100zl ale w tym mam tez oplate za wizyte prywatna :-) wiec jest git i nawet nie musze nic mowic bo sam włącza 4D :-) hehe fajna sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) zalozylam email :) kwietniowki2013@o2.pl, napiscie email to wysle wam haslo, zaraz wrzuce fotki swojego brzuszka :) Ja raz mialam usg 3D na ost, wizycie placilam jak za normalna wizyte czyli 50zl :) ale pewnie sie nie domysli zeby jeszcze raz mi je zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys ale jestes laska normalne modelka no no :) jaki duzy brzuszek juz masz:) Widac ze kg poszly tylko w brzuszek bo tylek masz malutki a ja to mam teraz szafe 3 dzwiowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienka_175@wp.pl poproszę hasło :) ja fotki wrzucę wieczorem, bo zaraz wychodzę :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogak
Witam przyszłe mamy! Postanowiłam do Was dołączyc ;) Jestem w 30 tyg termin mam na 19 kwietnia. Czekamy z mężem na synka... Jestem z wielkopolski a dokładniej z Kalisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta :-) na tych zdjeciach to wazylam z 60kg a za nim zaszlam to 65kg hehe ale mam na drugim kompie aktualne foty i dodam wieczorem pare jeszcze z pezed ciazy :-) no ja w brzuszku mam ponad 100cm w ramiona tez mi poszlo i w piersi :-) ja i tak zamartwiam sie ze za groba jestem bede sie odchudzac intensywnie po porodzie zeby wazyc spowrotem 60kg hehe pamietam jak dzisi ze zapisalam sie na silownie weszlam na wage 63kg i myslalam sobie eeee miesiac i schudne te 3 kg chodzilam tydzien na silownie 2h i 2h basenu i tak co dwa dni wchodze znowu na wage a tam 65kg mowie kurde co jest ale stwierdzilam ze przed okresem zawsze tyje po 2 kg no ale zrobilam test na drugi dzien i okazalo sie ze w Ciazy jestem heh i tak to wlasnie wyszlo :-) ale kiedys wazylam 74kg i schudlam do 50kg ale nie ladnie mi bylo wiec sie utuczylam spowrotem do 60kg :-) a wiec wiem ze jak sie upre to pare miesiecy i bedzie dobrze :-) taka to moja historia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×