Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Witam nowe dziewczynki :) pewnie, że jestesmy towarzyskie i z chęcią z Wami pogadamy. Tutaj tez Was nikt nie bedzie osądzał. Ręce mi opadaja, jak czytam na różnych tematach podejście do młodych dziewczyn w ciąży.. szkoda gadać.. małaMI16 - Ojciec dziecka jest frajerem, że tak brzydko powiem *a to i tak cenzuralnie!* Może kiedyś doceni, co stracił, ale juz bedzie za pozno.. a Ty Kochana NA PEWNO dasz sobie rade, juz widac po tym jakie masz zdrowe podejscie do sytuacji :) Twoja Lenka będzie dla Ciebie największym szczęściem.. :) OlgaOlcia - ja tak jak Ty przytyłam 5 kg, w sumie to nawet nie całe bo 4,5 :) Kręgosłup ehh boli i będzie bolał, tez się boicie, że przez te bóle kręgosłupa teraz, w trakcie ciazy bedziemy miec silne bóle krzyżowe podczas porodu? ja się cholernie tego boję :( angelak - to teraz aby do przodu :) będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie każda z Nas chciała by ich uniknąć ale jak widać się nie da. A to szkoda. Ale i tak uważam że ciąża to najpiękniejszy czas i dar od Boga ten malutki cud dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie boje bo będę miała cesarkę. Uśpią mnie wyjmą dzidziusia zaszyja a ja się obudzę jak już bedzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez witam nowe kolezanki :) mini93 ja w poprzedniej ciazy mialam silne bole krzyzowe, czasami spalam z termoforem a masaze nic nie pomagaly - przy porodzie nawet tego nie odczulam bo nie bylo czasu :P na szczescie, teraz odkad nie chodze do pracy nie boli mnie ale wczesniej bywalo ze ustac na nogach nie moglam a i siedziec i lezec bylo zle :( OlgaOlcia ja na rozstepy kupilam Perfecta Mama i poki co chyba pomaga bo na brzuchu nie mam ani jednego. A i ja tez jestem z Lubelskiego :) Co do wagi - przed ciaza 48 kg teraz, poki co 57 - 9 na plusie. Jak dla mnie to spokojnie jeszcze ze 3-4 kg mi przybeda, mysle ze w ciazy kazda waga jest w normie :) Uciekam dziewczyny ogladac film, dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że wszystkie już śpią i nie ma z kim pisać to ja też już zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to z waga chyba pobiłam wszystkie z Was ;)(taka moja natura) xx dla mnie facet ktory zostawi kobiete w ciąży to nie facet tylko c*pa bo nie umie stanąc na wysokosci zadania... d**pczyc (za przeproszeniem) miał kto a teraz ucieka -FRAJER xx byłam troszke zaniepokojona bo mała kilka dni troszku mało sie ruszała i tylko sie przeciagała ale dzisiaj grasuje i dostaje kopniaki po zebrach heh fajne uczucie choc troszke bolesne. xx juz nie wiem jak mam lezec czy siedziec czy nawet stac zeby mnie kregosłup nie bolał ;( ale dzielnie to zniose...;) XX dziewczynki jakbysmy blizej mieszkały to bym Waszym maluszka cos kupiła w prezenciku najbardziej podobaja mi sie rzeczy na chłopczyki a tu dziewczynka bedzie;) hehe XX Odezwę sie jutro Pozdrawiam Was jak dacie rade ucałujcie swoje brzuszki ode mnie PaPa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jak chcesz i jak doktor zadecyduje raz masz znieczulenie a raz usienie nie wiem od czego dokładnie to zalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jak nocka Wam minęła. Mi tak sobie 8 razy się budziłam, ale dobrze że to już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spałam od około 23 do 8.. przebudzałam się oczywiście z 10 razy do toalety a poza tym męczyły mnie straaszne sny! :D ale czuję się wyspana. Malutka od rana buszuje w brzuszku, dziś jadę z moim P. do przyszłych teściów :D a jak u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje kochane :) Ja wczoraj uciekłam bo mój chłopak mi niespodziankę zrobił i przyjechał biedny ze studiów do mnie żebym sama nie spała i biedny pojechał już o 5.20 rano :( Mój biedny ale tak się poświęcił bo jak by nie było mógł zostać w hotelu i mniej by stracił na dojazdy a ja bym się martwiła że go podrywają więc mi tego oszczędził :D hehe I poszliśmy szybko spać tylko fajny film leciał na tvn :) i sobie obejrzeliśmy do końca :) Teraz siedzę i pije ciepłe mleko i jem owsiankę :) hehe Bo kawki pić nie moge bo mam zgagę zaraz po niej :) A to fakt że na nie których forach tak wyzywają ludzi ja raz czytałam o upławach w ciąży i dziewczyna się pyta że ma upławy jest w ciąży czy to normalne a ktoś jej na to masz grzyba w pi**** chamstwo nie zna granic :) Mój maluszek wczoraj tak mnie skopał zanim usnęłam że masakra tak nóżki wystawiał i piąstki że mogłam go złapać heh :) Wiecie co mam ochotę zrobić dzisiaj zupę pieczarkową ale nigdy nie robiłam hehe mniam ale bym zjadła spróbuje chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy też tak macie że ciężko wam oddychać ? Ja momentami nie mogę oddechu złapać czuję jak by serduch nie zdążało bić prawidłowo ja nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys ja tez tak mam ;/ w nocy najgorzej czasami mam wrazenie, ze nie złapie tchu. :O cos tam czytalam, ze powiekszajaca sie wciaz macica uciska czasem mocno na pluca, dlatego tak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam bo mam bardzo silną alergię anie mogę brać żadnych leków bo to wszystko sterydy więc dosyć często mocno mnie dusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzicie myslalam ze sie udusze tak mi sie dziwnie zrobilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Witajcie mamuski kochane :* mam tak samo jak Wy , czasami musze sie podniesc i usiasc zeby zlapac oddech . Tez mysle ze to przez to ze nasze maluszki rosna i uciskaja nas w srodku. Ale jeszcze troszke :) Chcialabym zeby nasz synus byl z nami juz na swieta:) bedzie to juz 38 tydz wiec kto wie:) Ciagle mamy problem z imieniem Olivier czy Natanek? W domu mam juz coreczke Natalie :) pozniej wrzuce fotke mojej pannicy na poczte.Powiem Wam ze juz pokazuje ze jest zazdrosna o brzuszek az boje sie co bedzie, jest akurat w glupim wieku 12 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
juz zdjatko powedrowalo jest na poczcie :) mozecie zobaczyc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
malaMi16 wlasnie czytam Twoja historie ...Smutne to :( ale widze ze mimo ze jestes bardzo młodą osóbką to bardzo rozsądną i mądrą.Jestem pewna ze poradzisz sobie z malenstwem :) Ojciec dziecka to dupek najwyrazniej i nie zasluguje by nazywac go tatą.Mysl o sobie i dzieciątku:)Takie zycie niestety ja w swoim tez juz duzo przeszlam mam corke z pierwszego zwiazku i to dla niej zylam caly czas ...od dwoch lat jestem w nowym zwiazku gdzie tez bywa roznie jestem w ciazy ale jedno jest pewne nie pozwole skrzywdzic siebie i dzieci zaden gnoj nie jest tego wart.A dzieci sa cudem ktore kochaja miloscia bezwarunkowa. Jestes mlodziutka i zycie przed Toba skup sie na swoim malutkim cudzie a zycie samo pokaze i wynagrodzi Ci cierpienie bo wierze ze jest Ci nie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane moje ;** Ja to dzisiaj wyspana jak nigdy normalnie. Nawet mnie dzis nic nie boli niczym sie nie przejmuje jest normalnie pieknie ... xx tylko sny miałam okropne w nocy: sniło mi sie ze najpierw urodziłam 13kg chłopca ktory odrazu chodził i gadał ze mna a pozniej 0.5kg dziewczynke ktora zmarła po 2 dniach az ze łzami w oczach sie obudziłam. A noi tez sniłam ze ugadujemy sie zeby wszystkie w jednym szpitalu rodzic hehe fajna opcjia (niemozliwa) ;);) xx Angelak - masz racje malaMi16- nie przejmuj sie i nie deneruj niczym to jest teraz najwazniejsze ;) xx Pozdrawiam Was moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, my dzisiaj pobilismy rekord - wczoraj poszlismy spac po 23 (wszyscy troje, jak ferie to ferie :P ) a dzis wstalismy przed 12 :) Moj wlasnie pojechal do pracy, maly oglada bajke, obiad zrobiony wiec moge na chwilke usiasc. angelak duza masz juz dziewczynke, wchodzi w trudny okres ale jak sie maluch urodzi na pewno go pokocha :) Ja tez sie boje jak moj syn zareaguje na dzidziusia, teraz bardzo sie nim interesuje. Przychodzi, kladzie rece na brzuszek, czeka az sie ruszy, caluje brzusio :) Tlumaczymy mu ze teraz trzeba kupic rzeczy dla malucha, urzadzic pokoj i nawet nie marudzi ze chce nowa zabawke :P Ostatnio bardzo sie tez interesuje porodem, boi sie ze bede dlugo w szpitalu i ze mi sie cos stanie, sporo juz wie na ten temat. Nie wiem jak to bedzie jak zaczne rodzic - moj maz pracuje na trzy zmiany, maly od 8 do 13 jest w przedszkolu. Boje sie ze jak sie zacznie to bede z nim sama i sie przestraszy :( zanim zadzwonie do meza, tesciow (mieszkaja najblizej i maja samochod w razie czego przyjada szybciej niz maz). Pierwszy porod - cala akcja ledwo 1,5 godz stad ten strach... PaOlcia.94 ja mam odwrotnie - mnie sie bardziej podobaja ciuszki dla dziewczynek :) Troche sie martwie bo wracaja mi nocne skurcze lydek. Mialam tak w 25 tyg, zaczelam brac magnez i przeszly. Teraz w dalszym ciagu biore, 4x dziennie i wrocily, nie wiem czy moze zwiekszyc ten magnez czy nic nie robic a wizyte mam dopiero 1. marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie bylo kochane ale ostatnio zle sie czuje wogole nie mam sily ;/ no ale po kolei : Allegrowiczka pytalas o termin ja mam caly czas z usg 27.04 i bylam w piatek i potwierdzil mi ten termin. Moj malusz tak sie wypina tylkiem w jednym miejscu ze bywa to czasem bolesne jak by mi miala skora na brzuchu peknac :) u mie z waga + 25kg!!! tak wiec ja bije wszelkie rekordy ;/ Witaj małaMI16 :) wiadomo ze masz pelno obaw jak kazda z nas ale napewno dasz sobie rade ! :) nie zamartwiaj sie na zapas:) Witam rowniez OlgaOlcia :) Mnie wczoraj w aucie tak zacząl kregoslup bolec gdzies pod lopatka ze myslalam ze umre ;/, co do urlopu to mowie do mojego narzeczonego zeby on troszke brzuszek ponosil bo ja juz nie mam sily :P Co do duszenia to z tego co ja wiem to macica naciska na przepone dlatego ciezko jest oddech zlapac czasem tez mam takie zadyszki. mnie czasem tez lapia skurcze lydek, nie biore zadnego magnezu tylko jak mam ten cholerny skurcz to wyciagam stopy do przodu i przyciagam palce do nog mi przechodzi odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry- po zakończonym, ale jakże upojnym urlopie jestem ;/ hehehe Ja też tak mam że sie nie mogę naoddychać:P mnie też uspokajają, że to norma- a i zależy dużo od ułożenia małej:) Od kilku dni odczuwam w pochwie dziwny ból- jakby mi ktoś rozwierak wkładał i ciągnął- też tak macie?? takie naciaganie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Dziękuję za słowa otuchy. Z ojcem dziecka nie mam kontaktu, nie odbiera telefonów, nie interesuje go nic. Nie wiem jak to dalej będzie:((jestem załamana, nie mam siły. Mała w brzuszku daje o sobie znać, kocham tą małą kruszynkę ale dla mnie skończyło się życie. Mam 16 lat a czuję się jak 50letnia kobieta. Dobrze,że mam wsparcie w rodzicach, tylko oni mi zostali. Nawet z domu nie chce mi się wychodzić bo słyszę często złośliwe komentarze na mój temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje od czasu do czasu takie dziwne uczucie w kroczu jak by mnie rwało kuło czy rozciągało hmm... Ja się czułam wspaniale zupa wyszła pycha ale na to wszystko przyszła ta zasrana zgaga i czar prysną a było tak pięknie bez niej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
malaMi nie zamartwiaj sie i olej złosliwych ludzi .Ludzie od zawsze gadali i gadac beda taka ich mętalność ze cudze zycie najbardziej ich interesuje.Wiem ze to ciezkie ale olej ich masz swoja kruszynke rodzicow a to najwazniejsze.Glowa do gory a tym wscibskim ludziom smiej sie prosto w twarz pokaz ze masz w dupie ich opinie i ze jestes szczesliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaMi- NIE BIERZ DOSŁOWNIE NASZYCH SŁÓW- moim zdaniem w żadnym wypadku nie wolno Ci gościa olać. Ojciec dziecka ma obowiazek łożyć finansowo na Twoje utrzymanie w ciąży- teraz z głowy ci nie opwiem czy ma w obowiazku pokryć 3miesiące przed porodem . Jeśli się nie poczuwa- chociaż sprawę mu juz teraz można wytoczyc bo może w momencie zapłodnienia miałaś 15 lat??- wtedy nielegalnie postapił/ lub po prostu w celu uzyskania alimentów dla ciebie. W KAżdym większym miejsce można postarać się o darmową poradę prawną ale... mozesz zwrócić sie do placówki typu- Twoja szkoła o wsparcie prawne. Wiadomo, że kasę otrzymasz po porodzie ... Proszę tylko - nie unos się chonorem- ze nic od Niego nie chcesz, ze masz honor itd... chodzi o uregulowanie sytuacji prawnej Twojej i Twojego dziecka- również kwestie ubezpieczenia zdrowotnego takiego dziecka trzeba rozwiązać?? On ma pracę?? Jak jest usytuowany? Ojcostwo uwiarygodnione- moze masz dowód związku- fotki, sms-y itp http://blogprawnika.pl/2012/11/alimenty-na-dziecko-otrzymac-mozna-takze-przed-jego-urodzeniem/ http://www.internetowa-kancelaria.pl/? do=artykuly&action=show_new&menu=166&id=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też meczy zgaga pół nocy dawała mi dziś o sobie znać a to przez serek ze szczypiorkiem ze sklepu nie własnej roboty. Ale tak to myśle że dobrze znosze ciąże nie wymiotowałam na początku ani później, mało leże bo nie umiem musze coś robić taki charakter. Zresztą mam co bo prowadzimy z narzeczonym pensjonat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dalej w Kato. ale wypoczełam ale chce juz do domu ;) jutro wracam to posiedze z Wami dłuzej. xx malaMi - pewnie jak mozesz to walcz o swoje... HinskiTurysta- He to idziemy łeb w łeb bo ja juz prawie tez 25 na plusie. ale juz sie ruszac nie moge ... Siedziec juz nie moge bo pod cyckami wszystko boli he. żebra poobijanie... a teraz narzeczony z tesciowa namówili mnie na Warke cytrynową i powoli sobie popijam podobno dobrze mi to zrobi ;) xx a co do skurczy to nie tylko magnez za nie odpowiada wapn tez jesli przyjmujesz duzo magnezy to musisz tez wapn przyjmowac czytałam ostatnio na ten temat i jest duzo czynników ktore spływaja na skurcze ..;) zapytaj swojej gin pomoże napewno...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy też was boli nieraz brzuch mnie dzisiaj kuje i jest taki ciężki bulgocze coś... skurczę czuje jakieś lekkie nie wiem dziwnie tak chwile jest oki i znowu zaczyna kuć... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×