Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Hej dziewczynki no my wszystkie już ponad 30 tc ale to nic ZAPRASZAMY :) zawszę coś wam doradzimy :) hehe co u was słychać ile latek macie ?? co będzie miały ? ile przytyłyście piszcie wszystko hehe :) jak się czujecie a ten co zostawił swoją kobietę w ciąży to jakiś KRETYN!!!!!!! nie przejmuj się wszystko się ułoży :) Jak chcecie zostać z nami to dopiszcie się do tabelki albo napiszcie wszystko to co my i was dopiszę :) Angelek powiedz kochana jak tam u ciebie się ułożyły sprawy sercowe ?? Już wszystko dobrze ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się,że nas chcecie;) Ja mam 16 lat, zaszłam w ciążę z chłopakiem z którym byłam 2 lata, on ma 22..kiedy dowiedział się o ciąży to mnie zostawił powiedział że nie jest gotowy na taki ,,obowiązek". Teraz Lenka jest w moim brzuszku a ja mam pełno obaw, mieszkam z rodzicami, strasznie byli na mnie źli że zaszła w ciążę ale pomogą nam. Ważyłam przed ciążą 42kg. mam 150 teraz na plusie mam 5kg. ciekawa jestem jak malutka się pojawi..będę ją kochac najbardziej na świecie! jestem z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 27 lat jestem z lubelskiego jestem 23 tygodniu 164 dzień ciąży. Przybrałam na wadze około 5 kilo. Mała waży 426g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) JEsteśmy bardzo towarzyskie więc nie widzę przeszkód- prawda Drogie Panie??:) Ciążę-- ale jaka ciążę??:) Ciii dzisiaj mam urlop od ciąży:D jupiiiiii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a imionka ? :) i płeć jedna bedzie dziewczynka a drugi bobasek :)? Kochana u nas nikt Cie nie potępi za wiek jak na innych forach dasz sobie radę mam koleżankę która zaszła jak miała 16 lat teraz ma normalnego faceta bo tamten ćpał i go zostawiła no i ma faceta mieszkanie i pracuję skończyła szkołę zaocznie i dalej się uczy a jej córcia jest wspaniała i ma już 6 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój pierwszy dzidziuś ale bardzo wyczekiwany obydwoje z narzeczonym bardzo czekamy. Jak się zdecydowaliśmy na dziecko to odstawiłam tabletki anty i po około półtorej miesiąca byłam w ciąży. Was też tak boli kręgosłup jak mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 Kochana a jak Ci się udało zrobić ten urlop hehe bo ja też chcę ;p hehe zostawić brzuszek na 2 godziny i iść na siłownie i na solarium ;p hehe bo jestem biała jak ściana i cellulit bardzo widać ;p hehe i napiła bym się piwka zimnego z sokiem :):):) mmmm ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgaOlcia ojjj boli i bolał od nie wiem 4 miesiąca :) i będzie boleć do końca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys->dziękuję za miłe słowa..tylko ja teraz mam takie doła że mnie mój zostawił:(miało być pięknie, obiecywał tyle a co zrobił?uciekł:(wiecie co, już kocham moje maleństwo w brzuszku ale wiem że będzie mi ciężko, nawet nie liczę na to że kiedyś sobie kogoś znajdę. No i szkoła...źle się czuję więc do niej nie chodzę, ale mam nadzieję że zdam za jakis czas maturę i pójdę na studia, chciałabym na psychologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kilka takich moja najbliższa przyjaciółka ma 27lat ma 5 letniego synka sama mieszka jak się jej facet dowiedział że jest w ciąży to ja zostawił. Też myślała co to bedzie ale dała sobie radę ma ślicznego zdrowego synka a teraz nawet studiuje. Ty też dasz sobie radę a jak jest wsparcie w rodzicach to najwarzniejsze. serdecznie Cie pozdrawiam małaMI16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi Dasz radę kochana napisz mi słońce jak masz na ilę :) i na kiedy masz term,in :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na koniec maja, początek czerwca. Ja wiem że wy kwietniówki ale nie mam się gdzie podziać i z kim pogadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie imiona dla dziewczynki wybiera mój narzeczony ja chciałam bardzo chłopca ale że to dziewczynka to umówiliśmy się jeszcze zanim znaliśmy płeć dziecka że ja wybieram imię dla chłopca a on dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja o wszę imiona pytam i datę przewidywalną porodu hehe napiszcie mi bo w tabelkę wpisze was aaa i dokładnie tydzień który MalaMi:P i potrzebuje jeszczę małaMi płeć dzidzi ;p i jak wiesz ile maluszek waży ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe powiem szczerze Olga że się domyśliłam hehe jeżeli chodzi o Ciebie heheh Kurczę ale jest mi przykro z powodu MałaMi16 zobaczcie co za szmaciarz musi być ja to się zaraz przejmuje Ale kochana to że masz 16 lat pamiętaj nic Ci w życiu nie ominie i wiesz co gadałam wczoraj z koleżanką moją co zaszła jak miała właśnie 16 lat i powiedziała tak wiesz co Judyta ,, Jaką ktoś głupotę wymyślił że całą młodość straciłam ja mam już dziecko odchowane idzie do 1 klasy a ja mam 23 lata i co mogę wszystko wyjść pobawić się a jak miałam 16,17,18 lat to co głupoty w głowie się trzymały i złe towarzystwo,, jak dłużej nad tym się zastanowisz to jest dużo racji zobacz nawet jak masz 16,17 lat do clubu cie nie wpuszczą a jak wpuszczą to na stresie itp ;p wiem bo sama chodziłam a tak to wchodzisz na luzie możesz wszystko jesteś odpowiedzialna itp więc jest GIT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----Waga....X.04 Erisss----------------------Wiola--------28---------29--- ----CH------ sisia25-------------------Sylwia---------25----------30-- ------CH----- 27.04 Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------30--------D Z------1516.....27.04 HinskiTurysta-----------Ewa----------21---------31------ -CH------ 1800.....27.04 gogak-------------------Gosia----------26----------31---- ---CH------ 19.04 mini93---------------------Asia----------20---------32--- -----DZ----- 19.04 angelak-------------------Ania----------32---------32---- ---CH------ Mandarynkowa92------Adriana-------21----------32-------CH ----- 18.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------33------ -CH------2305.....11.04 blackeyed8888----------Sandra-------23---------34-------D Z------ 04.04 PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------34--------DZ------2400....02.04 małaMI16----------------- ........16.........25........DZ....... ....31.05 OlgaOlcia.................Olga..........27..........23........DZ......426.....16.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Ja rowniez witam nowe mamuski:) Judys kochana poukladalo sie na szczescie , znalazlo sie suczysko ktore zaczelo nam mieszac w zyciu ... na szczescie sprawa wyjasniona mam nadzieje .Poki co uspokoilam sie i moj mezczyzna jest kochany jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrr.... te suczki zasrane są najgorsze idziesz ze swoim facetem to nieraz się tak gapią jak by Cie nie widziały... jeszcze z brzuchem idzieś to i tak ryja cieszą normalnie nie raz mam ochotę kłaki powyrywać :):) dupodajki ;p hehe Cudze im tylko w głowach a tyle wolnych!! Ja to za mojego D. bym oczy wydrapała :) hehe ja w ogóle jestem zazdrośnica ;p ale z głową ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na urlop od ciąży--- ---pobyć trochę w szpitalu ---nawrzeszczeć na lekarza i 2 pielęgniarki nic nie winne ---Świadomie i z premedytacją zjeść kanapkę z tatarem we łzach radosci- nie oceniajcie mnie tylko to było silniejsze --- wywalczyć sobie maści przeciwbólowe --- uświadomić sobie, że gorzej juz nie będzie- zapuścić na całą epę depeche mode --- zjeść kartonik lodó waniliowych --- wywalić faceta z łóżka- zaaranżować sobie więcej miejsca:P- dzisiaj niestety gadzina wraca do alkowy:P a na poważnie- po prostu przeciwbólowe działają a ja nabrałam mocniejszej psychiki dzięki temu- jestem osoba optymistycznie usposobioną= struś pedziwiatr uhahany non stop- a ciągły ból i leżenie mnie dobiły, wystarczyło wyeliminować ból i samo przyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść dziewczynki moje ;) ja jeszcze na urlopie jak dobrze nic nie musze robic ;) xx ale kręgosłup od wczoraj to mi ładnie w kosc daje nie da sie ani siedziec ani lezec masakra jakas... xx w środe ide do mojej gin zobaczymy jak tam moje wyniki z moczem ... xx Witam nowe dziewczyny... podagam z Wami dłuzej jak bede juz w domku bo teraz to raz na jakis czas na neciku jestem... xx wogóle jaki dostałam prezent na walentynki heh ( torebke) jest sliczna bardzo mi sie podoba noi z katowic to całe auto zapakowane przywieziemy bo tyle nakupilismy ;) XX Kochane uciekam trzymajcie sie papa ...;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe bleckey jesteś nie możliwa przysięgam hehehe zawsze jak coś napiszesz to śmieje sie hehe A jak masz ochotę to jedz My cię osądzać o nic nie będziemy :) ja dzisiaj zjadłam deser lodowyyyy dużżży w Galerii ;p mniam :) PaOlcia kochana my też tęsknimy :) ale grasuj tam i kupuj :) hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jaki jest dobry krem w czasie ciąży żeby nie było rozstępów i celulitu. Mam troche rozstępów na pupie ale to jak moja mama zmarła to strasznie schudłam a potem jak zaczełam znowu przybierać na wadze to pojawiły się rozstępy. Więc chciała bym uniknąć kolejnych. Znacie jakiś dobry krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam pfarmaceris ale i tak troszkę na biodrach mi poszły ale troszkę zależy od genetyki używaj jakikolwiek naprawdę :) i smaruj pupeę biodra i piesi i uda ;p hehe mi sie wydaje że mam większy cellulit ale mam nadzieje ze jak schudnę to zejdzie i się opalę :) hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruje dużo też masz celulitu troche ale jak urodze to od razu siłownia fitness i basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam w kwestii zazdrości powiem, że nie raz przytrafiło mi się, że dziewczyna- kasjerka podrywała mi mojego P przy mnie stojacego w sklepie- albo zagadywały w autobusie, jak wracaliśmy do domu po %%% - i mój zawsze stawał na wysokości zadania....:D nie bedę sie zniżać do Poziomu tych pustych Panienek- co nie maja szacunku do siebie, i faceta przy własnej partnerce zarywają. Zazdrosna czasami jestem że to szok- mój w ramach swoich lingwistycznych umiejętnosci służy pomocą rodakom, którzy nie znaja angielskiego a w uk siedzą- co mnie do szału doprowadza- bo traktują go jak chłopca- służbę- że musi być- a on to robi poza obowiazkami, zaniedbując swój wolny czas- marnując go... jak przychodzi co do czego- nie ma nikogo do przeniesienia mebli itp itd- dlatego szlag mnie trafia- no i ptrzykładowo dzisiaj całą sobotę telefonik dzwoni- 3 dziewczyny różne... ale Panie P.... a zadzwoni mi Pan- postawie kawkę... albo czeeeeeść- no i co wiesz już co z tymi moimi benefitkamiiiii.....wrrrr ale siedzę cicho- gdyby mnie porobił to bym go nawet nie chciał- tj walczyć/ odzyskiwać. Dumny typ ze mnie- a zreszta chyba się kochamy hehehe- tj on mie kocha bo skoro teraz wygladam jak monster- a on w bok nie idzie to juz jest coś hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah No widzisz taka jakaś postrzelona jestem:) Ja na rozstępy- a niestety wylazły mi paskudy ale tylko na brzuchu stosuję namiętnię oliwkę bambino:P:P:P i zadowolona jestem bo mam takie 2 małe pajęczynki- widać na fotkach:) A najlepiej moja siostra powiedziała jak jej przeczytałam o naszych rozstępwych rozsterkach- najlepszy krem jaki ona miała to preparat -MaxFactor- w kolorze skóry- jak ją wkurzały- a miała też 2 takie małe pajęczynki tylko- to smarowała podkładzikiem i cudownie Znikały:P nieeee ma takiego kremu na świecie co uchroni- jak mają wyjść to wyjdą o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×