Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

taaa takie dźwięki jak z jaskini:D:D masakra- bulgotanie przelewanie... Łoooo ale bym wypiła sobie chłodnego redsa sun- cytrusowego aaaaa!!!!!!!!!! a tu ni ma;/;/;/;/ albo puszkę coli....sprite- zaraz mojego pognam do sklepu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackeyed - HeHe Ale piwko wchodzi ;);)!! A Wy pijecie czasem piwko czy winko...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
własnie kochane jak to jest z alkoholem? mam czasami ochote na moje ulubione carlo rossi ale mam obawy:( Pijecie jakis alkohol w ciazy? chodzi mi o lampke wina czy kilka łyczkow piwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że o piwko chodzi- ale ja dziwny typ który piwa nie znosi...uhhh jedynie redsa cytrusowego ale to takie piwo ze ho ho:P a mój P. pojechał już na stacje benzynową po puszkę Coli Sprite i Mountawin Dew:D:D:D GAZOWANE- w czasie całej ciaży to mnie pilnował jak głupi ten mój gad....gdzieś po cichaczu jak dopadłam gazowaną lemoniadę u mamy to było coś:) dzisiaj odpuscił.... Na sylwestra wypiłam 1/2 lampki szampana bo mi nie wchodziło.... Ale przed ciążo ja i alkohol widywaliśmy sie co jakiś długi czas w owej postaci lubię drinki typu : wódka miętowa z ogórkiem zielonym w plastrach i skórce- to sie z lodem moczy i do tego sprite--- najlepsze w upalne dni do grila:D niebo w gębie zielona trwaka= blue curacao bols+kieliszek białego wina+ sok/nektar pomarańćzowy= soczysty zielony kolor i ekstra smak zag-zap= nektar bananowy i nektar z czarnej pożeczki z wódką= zobią się wzorki jak po ściance polejesz likier kokosowy z mlekiem amaretto w niewielkiej ilości i likier kawowy --- wyszło ze prawdziwy pijak ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tam pijak poprostu jestes degustatorem hehe ;);) ale mnie tesciowa z narzeczonym przekonuja ze to jest nawet dobre czasem wypic troszke piwka czy winka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już kończę puche Coli łoooo ale mi dooobrze teraz--- ja od mojej mamy słyszałam że piwko szklaneczka a nawet pół 1 wtygodniu nie zaszkodzi- a na nerki pomoze--- była pracowmica przychodnia:D wierzę jej:) POwiedziała mi też ża czasami- dla psychicznego zdrowia sobie troszkę pofolgować- bo mozna niepotrzebnie w napieciu siedzieć:D Uspokoiła mnie po tym występku z tatarem na kanapeczce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja winko czasem pije a jak piwo to bez alkoholowe :) a kuje mnie na dole i po bokach ale nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem dobrze wypic...;) xx może dzidzia ma takie wielkie pazukrki bo o tym tez gdzies czytałam ze moga drapac czasem albo dzgac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelak - śliczna ta Twoja córeczka! naprawdę:) blackeyed - aaa to naciąganie w pochwie to dla mnie czasem masakra :O tak ciągnie boleśnie, że czasem az sie boje :D musiałaś wspominać o Reddsie? aaaaa uwielbiam reddsa żurawinowego, jak ja tesknie za tym smakiem :D Ja teraz nie pije wogóle alkoholu, lepiej dla maluszka. :) mimo ze wczesniej zawsze co weekend czasem w tygodniu jakies piwko czy drinki. Nie powiem, tesknie za takim imprezowym trybem zycia, ale coś za coś.. a na impreze i piwko jeszcze nie raz wyjde z chłopakiem, w koncu jestesmy młodzi heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam nie pije alkoholu wogle bo nie lubię i nie czuję takiej potrzeby. Piję bardzo dużo wody smakowej ale nie gazowanej nie za bardzo gazowaną lubie a poza tym mam po niej zgagę. Z tego co czytałam i mi mówią to to co ja jem i piję, pije i je również moje maleństwo. Ale każda z Nas ma inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore czuja potrzebe. Ja jem bardzo duzo owocow i kwasnych rzeczy, slone ale nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy tez nie macie wogole sily i jest wam tak goraco? Bo mi to masakra !! mam wszytskie okna w domu po otwierane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolcia ja tez sie ledwo ruszam a raczej sie turlam. Ciezko juz mi jest, bardzo a to jeszcze 2 miesiace! A co do alkoholu to odrzucilo mnie calkowicie i chyba predzej bym zwrocila czujac sam zapach :) Bardziej mnie ciagnie do kwasnych owocow ostatnio jemu ciagle grejfruta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam jest mi GORĄCO w kolko ja chodze w skajce jak jest snieg ale jest mi tak goraco ze nie moge inaczej... ciezko tez jest a dzisiaj mam taki zly dzień krzyczec mi sie chce... i nie wiem w ogole bym sie poplakala nie mam w co sie ubrac grubas ze mnie...:-/ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
hej kochane:) no ja mam to samo gorąco mi jak cholera ,wyjde na spacer kilka kroków i jestem mokra masakraaaa:( ostatnio tez zauwazyłam ze duzo bardziej sie poce bleee.ale jeszcze troszke:))) jak ja marze by wiosna wskozyc w ulubiona ramoneske i dzinsy hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
hehe znowu będzie walka z córcią o ciuszki :) póki co buszuje ostro w mojej szafie i podbiera wszystko co mi teraz za małe...ostatnio smiała sie ze i tak tak szybko sie w nie nie wcisne heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie bardziej poce blee ;/. ja rowniez nie mam co na tylek wlozyc i mam dosc tych leginsow!. dziewczyny wlasnie zajadam chipsy i pike cole wiem wiem ze to zle ale jakos sobie musze poprawic nastroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
hehe ja tez wciągnełam własnie chipsy :) a co tam :) ostatnio szwagier mowi ze dupsko mi urosło hehe a ja mu na to taką dupcie mam bo se o nia dbam hehehe a co tam żałowac sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to podjadam tez slodkie raz tu dziubne czekoladke raz ciasteczko hehe albo deserek lodowy hmm albo chrupki kukurydziane tak mi sie wydaje ze te tak nie tucza:-) tez mam dosc leginsow powiem wam ze ja w swoje spodnie z przed ciazy wchodze tylko w brzuszku wiafomo sie nie dopne hmm ale ostatnio jedne ubralam i na gumeczke ale nie wygodnie moj bobas jest tski nerwowy ze jak za opieta bluzke naloze to juz sie denerwuje i daje mi popalic a rano dostalam takiego kopa w zebra ze myslalam ze mi je zlamal tak bolalo lzy w oczach silny chlopak bedzie :-) Co dzisiaj na obiadek robicie? Ja chyba cos na miescie zjem bo namawiam kolezanke na spacer a ona w prawie w 5miesiacu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - mam to samo , otwieram non stop okno bo mi jest tak goraco jak niewiem :/ Bylam na KTG bo od 5 rano bolal mnie brzuch jak przed okresem a mala od wczoraj slabo sie rusza (wczoraj 4 ruchy a dzis wcale) noi stwierdzilam ze podejde do lekarki mojej mamy (prywatnie) i spytam o to noi podpiela mnie do KTG i serduszko pracuje, skurczy niema i tu wszystko OK Zbadala mi szyjke jest zamknieta , a bole brzucha spowodowane sa tym ze mala bardzo wcisnela sie posladkami w dol... Ta lekarka powiedziala mi ze tu raczej bedzie cesarka wiec przy okazji podpytalam do kiedy ma sie obrucic dziecko i jak to jest z planowana cesarka noi dowiedzialam sie ze do 35 tygodnia powinno sie obrucic czyli ma jeszcze cztery tygodnie potem planowana jest cesarka ale to zalezy od szpitala kiedy co i jak... Osobiscie polecila mi szpital na Ujastku w KRK tam gdzie pracuje bo tam robia planowana cesarke 2 / 3 tygodnie przed terminem a w dwoch innych gdzie planowalam rodzic czekaja na bole porodowe... Tak ze juz drugi lekarz zapowiedzial mi cesarke - ciekawe co jeszcze powie moj gin prowadzacy :D Jesli bedzie planowane CC to mala urodzi sie na poczatku kwietnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czasami dopada mnie takie uczucie gorąca, szczególnie w nocy mimo ze w mieszkaniu mamy dosyć chlodno.. a dziś mnie coś brzuszek pobolewa, przy głębszych wdechach aż mnie coś kłuje. :/ w czwartek mam wizyte u ginekologa, wiec zapytam go co to może oznaczać. Hehe narobiłyście mi ochoty na cole :D ja uwazam, ze jak od czasu do czasu sie napijemy coli nic sie nie stanie, przeciez nie pijemy codziennie po 2 L! nie dajmy się zwariować :) po porodzie bedziemy musiały zrezygnowac z gazowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys w kasztanowej na wejsciu za budka z hod dogami polecam babeczki z karmelem i orzeszkami .Rewelacja!!!!!! Nie przejde tamtedy obojetnie odkad posmakowalam.Mniammmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
yyyyy i juz jak bedziesz tak blisko to praktiker na wejsciu zapiekanki z kurczakiem hehe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym gorącem też tak mam:P:P:P dupsko odkryte non stop w nocy:P angelak- TY SADYSTKO-- tutaj na tej wsi angielskiej nie ma nic dobrego:( co ja bym dała a kebab z kurczakiem surówkami i ketchuep--- szlag mnie trafi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny nie wytrzymam z Wami! :D smaku tu robicie a ja dziś bez obiadu, nie mam siły chęci i pomysłu :D ale zjadłabym coś dobreeeego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
yyyyy upssss przepraszam kochane;-) wybieram sie do galeri wlasnie hihi dajcie adresy wysle kurierem po babuszce :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×