Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Moja kolezanka urodzila !!! :-) ja chce juz tez a jeszcze 3 tyg i bedzie mogl wyskakiwac :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----Waga....X.04 Erisss----------------------Wiola--------28---------29--- ----CH------ sisia25-------------------Sylwia---------25----------30-- ------CH----- 27.04 Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------30--------D Z------1516.....27.04 HinskiTurysta-----------Ewa----------21---------31------ -CH------ 1800.....27.04 gogak-------------------Gosia----------26----------31---- ---CH------ 19.04 mini93---------------------Asia----------20---------32--- -----DZ-----1625..... 19.04 angelak-------------------Ania----------32---------32---- ---CH------ Mandarynkowa92------Adriana-------21----------32-------CH ----- 18.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------33------ -CH------2305.....11.04 blackeyed8888----------Sandra-------23---------34-------D Z------ 04.04 PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------34--------DZ------2400....02.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam wagę mojej Niuni :) to waga sprzed 2 tygodni, w czwartek będę wiedziała ile teraz waży. Ja też dziewczynki coraz bardziej nie mogę doczekać się tego magicznego kwietnia!! Codziennie myślę o tym, jak to wszystko będzie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini ja też tak mam kurczę tak bardzo go chcę już :) hehe On tak mnie kopie i coraz większy mam brzuszek jak ładnie rośnie :) jejku ciekawe jak urodzimy jak to będzie bez brzuszka jak się złapiemy na drugi dzień heh za brzuch a tu nam ręce się zapadną ;p Ja to chyba mojego szkraba zjem :) tak go wycałuje bo za bardzo przytulać nie będę mogła bo go zgniotę hehe ale tak normalnie aaaa:) hehe a wczoraj mi mój musiał pomóc buty zakładać hehe bo już bardzo ciężko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe dziewczyny ja to mam dokładnie to samo a jednyne za czym tesknie to zeby spac na brzuchu wkoncu brakuje mi tego ale jeszcze troszke i bede mogła;) xx Odezwe sie pożniej kochane pozdrawiam ;) xx xx z biegunka juz wszystko ok przeszło i jest bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia na całe szczęście że wszystko oki :) dowiedziałam się dzisiaj że już moja kolejna koleżanka jest w ciąży hehe jakaś epidemia szczęścia hehe bo akurat każda z moich koleżanek jest z tego powodu prze szczęśliwa :) a ja się Ciesze razem z nimi ;p :) hehe Ale mam lenia mój chłopak pojechał do szczecina na studia i chyba jutro wróci dopiero miałam zabrać się za sprzątanie i coś zebrać sie nie mogę no normalnie nie chcę mi się wstać z kanapy ;p hehe Też tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
kochane wysłałam maila zeby otrzymac hasło i zobaczyc Was:) zaraz wysle swoj brzuszek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
angelak32@wp.pl wysle któras hasełko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku tak patrze na nas z przed ciąży i myślę czy jeszcze będziemy tak wyglądać dopiero teraz doceniłam swoje ciało a zawsze miałam tyle kompleksów że głowa boli ;p Ja chcę mieć z powrotem mój płaski brzusio ;p hehe i szczuplejsze nogi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynkowa92
O jejki jejki, ja za to mam wielki problem, do tej pory zastanawiam się z facetem jak maluchowi dać na imię, masakra jakaś :P a ja do lekarza ide w następnym tygodniu i zobaczymy co słychać ciekawego u malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DziewuszKI:D O co kaman z tym mailem?? co i jak i jakie hasło bo ja też chcę zobaczyć Was- i pokazać:) Mieliśmy małą sesje ciążową:P Jeeeej dzisiaj jest pierwszy dzień gdzie się wyspałam, nie boli mnie prawie nic- poza plecami i czuję że może wytrwam hahaha- poskutkowała ciężka awantura w szpitalu, ze mnie o paracetamolu trzymają, ani ginekologa ani nic- i zapisali mi maść na hemoroidy- kurację mam nic nie boli w końcu:D, maść na kręgosłup, taki płyn na sen- i dochodzę do siebie :P:P:P Ale ostatnie dni były koszmarne- moje 3 ulubione teksty- "Dusisz mnie!!"- jak płakałam a mój mnie przytulał albo się w łóżku kleił do mnie- anty społecnza byłam, "Mam już dość" i "zabij mnie" hahahah Na razie o kolejnej ciąży myśleć nie będę- od razu kiedy to bedzie możliwe idę zakładać implant:P Tutaj mi tylko podają ile mała ma cm- 42 miała 10 dni temu;/ o danych dot wagi nie mam co marzyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana na tego maila kwietniowki2013@o2.pl wyślij jakąkolwiek wiadomość i my ci prześlemy HASŁO na twojego mail i tam są nasze zdjęcia i też na tego kwietniowki2013@o2.pl ze swojego wyślij nam swoje :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 ale ślicznie wyglądasz :) a jaki brzuszek teraz ale nie powiem że trochę urósł w porównaniu do zdjęcia z przed :) jaki płaski i szczupły !! :) Wszystkie ślicznie wyglądamy :) hehe ta skromność ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 Ale widać że Twój facet szczęśliwy :) hehe normalnie w oczach ma samo szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no po mnie to widać, ze mam dziewczynkę, bo mi całą urodę zabrała hahaha- a mój- tak przeszczęśliwy tata córeczki co by nie było:P Od samego początku był przekonany, że będzie miał małą królewnę w domu- 2ego by chciał chłopaka:) Z tymi fotkami to On by sie do reklamy Mentosa nadawał- freash maker- zęby na wierzchu :d ale wszystkie boskie kobiety jesteśmy a co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
niemoge wejsc na ta poczte:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
juz wysylam swoje fotki:) dziewczyny ale z Was laski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Kochane jak czesto i mocno czujecie ruchy bo ja od kilku dni rzadziej i bardziej takie wypychanie i rozciaganie niz kopniaki.Polozna twierdzi ze to normalne mierzyla tetno i wszystko wporzadku.Jak to wyglada u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynkowa92
No moj szkrab ładnie zamiast kopac to się wyciąga i taki spokojniejszy sie zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez raczej sie przeciaga, wypycha, wierci i czuje ze jeszcze sie przekreca na wszystkie strony... Czesto ma czkawke, dzis mial chyba 4 razy, raz pod prawym zebrem a za kilka godzin na dole, z lewej strony. Rzadko normalnie kopie, czasem kot kladzie mi glowe na brzuchu i nieraz mu wtedy maly zasunie tak ze szybko schodzi ;) Najwiecej ruchow czuje chyba rano zanim wstane i wieczorem jak juz sie poloze, w ciagu dnia tez glownie jak odpoczywam - teraz np. jest pod lewym zebrem i sie wierci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelek ale ty to laska też jesteś :) u mnie to kopie cały czas ale też więcej się wypycha szczerze to u mnie grasuje mały z 20godzin na dobę hehe cały czas skaczę i czkawkę też ma już dwa razy miał :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaMI16
Hej, mogę do was dołączyć?czytam od kilku dni topik i mam ochotę z wami porozmawiać:)Będę mieć córeczkę Lenkę:)jestem w 25tc.niestety ojciec dziecka nas zostawił jak dowiedział się o ciąży:(bardzo mi smutno i źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce się bardzo przyłączyć do Was. Będę miała córeczkę :) jestem w 23 tygodniu ciąży mała już mocno kopie szczególnie w nocy jak leże na plecach. Jak biorę prysznic to się przesuwa tak jak by uciekała od wody. A jak wy znosicie ciąże? Dużo przybrałyście na wadze? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×