Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

A ja bym chciala urodzic nawet dzis jak moj maluszek jest na to gotowy czekam na swoja kolej u gin jeszxze dwie babeczki prze demna waze 79kg :-( leee hehe teraz musze sie pilnowac... bo zal Ale co tam do pieewszego terminu zostalo dwa tyg Ciekawe czy sie uda... hehe moj jedzie wlasnie do mnie szwoni czy juz weszlam leci ze az sie pali hihi Ciekawe czy mi wage malego powie poprosze i powiem o tych wszystkich bolach moich.. moze panikuje ale to moja pierwsza ciaza... wiec mam prawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że masz prawo Judys, dla wiekszosci z nas to tak samo w koncu pierwsza ciaza. :) odezwij sie koniecznie po wizycie Kochana! allegrowiczka - dostałby najlepszy prezent! :) niezle bedzie, jak rzeczywiscie sie urodzi w imieniny albo w rocznice oświadczyn :D podwójne święto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec moj maly wazy 3100g kawal chlopa oczywiście się zasloni ze buzki nie bylo widac wszystko jest jak najbardziej ok :-) ale po wizycie dostalam szalu z zalu ze nie pokazal mi buzki i skrzyczalam wszystkich wokół mnie moj to juz w ogole dostal... masakra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe to duzo wazy Twoja dzidia zobaczymy ile moja malutka wazy jutro Wam powiem, a co Ci powiedzieli na te bole?? Opowiadaj bo czekam na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciała zeby moja mała urodziłą sie 21 marca w moje urodziny wkoncu pierwszy termin z usg wyszedłna 27 marca wiec wszyscy trzymamy kciuki ze bedzie wczesniej malutka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dziewczynki lekarz powiedzial ze to wszystko jak najbardziej normalne :-) itp bo to sa skurcze przepowiadajace a więc jest luzik :-) i mnie uspokoil kolejna wizyta 25 tego marca i zobaczymy moj lekarz powiedzial ze szyjka oki ale nigdy nic nie wiadomo bo jak jest tak duże dziecko to moze zacząć sie w kazdy dzien bo tak naprawdę moja dzidzia rozmiarami przypomina juz doniszone duze dzieciatko :-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole moj chlopak opowiedzial mojemu gin o naszym forym lekarz sie smial ze jak jest nas np 40 to kazda z nas przeżywa 40 problemow hehe bo wszystkie tak sie wspieramy ze jak jedna noga boli to reszte tez :-) i pytal sie jak mozna nas znaleźć bo chce poczytac jaki lekarz co heheh a on smieszny jest ja mu powiedzialam ze my sie wspieramy i ze np jak mnie cos nie pokoi a wizyta daleko a ktores z was bliżej to sie wy zapytacie to miwil ze super :-) ale nie ukrywam ze sie smial z nas :-) Tak wszedl w dyskuje z moim ze wam mowie jak doberzy kumple i gadali se o babach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja hahaha dobre dobre dobre... ale tak na serio to az zal i my sie takim ludziom spowiadamy... hmm Ja wierzę w Boga ale do kościoła szczerze nie chodzę modle sie w domu naprawde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie robilam zakupy w aptece internetowej Myslalam ze zmieszcze sie w 50zł bo malo rzeczy trzeba kupic a zakupy wyszly mnie az 150zł !!! Pokupywalam rzeczy do szpitala np. podpaski, wkladki laktacyjne, majtki poporodowe, masc na brodawki, gaziki jalowe, gaziki ze spirytusem do pepuszka, sol fizjologiczna jakas herbatke dla mnie na laktacje w razie czego, plyn na plesniawke w razie czego i jeszcze kupilam mężowi MELISE i NEOSPASMINE na uspokojenie haha I dokladnie 145zł mnie wyszlo No ale nie bede musiala w kolejce stac tylko sobie podejde do okienka i odbiore bo dostawa jest darmowa do jeden z aptek u mnie w miescie Tak wiec bede miala chyba juz wszystko dopiete na ostatni guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ze to nic takiego jak ja bym juz chciała miec wszystko za soba mam taki dzien dzisiaj tylko mysle ile jeszcze mi zostało ;( a co do apteki to mi tez jeszcze troche zostało do kupienia dla małej noi oczywiscie witaminki dla mnie... xx jakie bierzecie witaminki chodzi mi o kwas foliowy itp . z jakiej firmy...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę tabletki Femibion czy coś takiego ja w aptece wydałam grubo ponad 200zł a jeszcze nie kupiłam witamin żadnych herbatek i podpasek bo dostałam podpaski i wkładki od bratowej chłopaka bo miała nie tknięte ;p hehe dziewczyny liczyłyście sobie miej więcej ile wydałyście na wszystko ? ale naprawdę na wszystko ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys002 super ze malutki zdrowy i wszystko w porzadku z tymi skurczami, a ze dzidzius duzy to tylko sie cieszyc :) 3 kg szczescia :) a lekarz powiedzial Ci ile moze wazyc przy porodzie, taka orientacyjna wage? U mnie z wagi w 32 tyg wyliczyl ze do 40 tyg bedzie ok 3 - 3,100 kg. Ja szczerze mowiac nie liczylam ile mi kasy poszlo na wszystko ale sprobuje pozniej, na ubranka to niewiele bo mialam czesc po synku a reszte kupilam w taniej odziezy - tam naprawde mozna kupic piekne i nie zniszczone rzeczy, czasem nawet z metka. Z nowych to chyba tylko czapeczke kupilam ;) Przede mna jeszcze najdrozszy wydatek - wozek, lozeczko + kilka rzeczy typu pampersy, tetrowki, proszek, nozyczki, szczotka, butelka, laktator. Posciel, recznik mam po starszym + zazyczylam sobie w prezencie od rodziny, kocykow mam az za duzo bo 3 cienkie + 2 grube. Nie mam poscieli do wozka ale nie wiem czy kupowac, Wy macie? PaOlcia.94 jak tam po wizycie? Co do witamin, ja przez cala ciaze wzielam moze ze 4 szt Falvit Mama, z czego jedna zwymiotowalam... Mam awersje do wszelkich tabletek, bralam wiec tylko Folik a teraz magnez i No spe. Allegrowiczka1987 to sie troche przeliczylas na zakupach ;) ja tez mam czesto tak ze wydaje mi sie ze zaplace grosze a tu wielkie zdziwienie przy kasie... Wlasnie zobaczylam ze mamy ten sam termin - 27. kwietnia :) Masz juz torbe spakowana, wszystko poszykowane? Ja sie dzisiaj wzielam za ubranka, teraz piore te 56 - oprocz kombinezonu i spiworka bo sie nie zmiescily, potem 50 i 62. Wiekszych nie bede prala bo i tak beda lezaly te 2-3 miesiace i bedzie je trzeba potem odswiezyć. Mam do Was pytanie, chodzi mi o wozek. Mamy wybrany model Baby Design Lupo + lozeczko tej samej firmy. Jest u nas w miescie skle w ktorym mozemy kupic obie te rzeczy - wozek 1380 zl z fotelikiem i adapterem = folia na gondole i torba, 12 mies gwarancji i lozeczko za 293 zl, po rabacie. No i tak sie zastanawiamy czy kupic w sklepie czy przez allegro. Na allegro wozki kosztuja 1375 zl, tez z fotelikiem i adapterem, dodatki te same co w sklepie + np. folia na sacerowke, parasol, pompka, spiworek, gwarancja albo tez 12 mies albo 24 na niektorych aukcjach. No i przy wplacie na konto przesylka gratis. Lozeczko jest od 265 zl ale od innego sprzedawcy niz wozek i za przesylke trzeba placic dodatkowo wiec nie wychodzi duza roznica niz w sklepie. No i tak nie wiem czy lepiej kupic w sklepie bez tych dodatkow z allegro a np. pompke dokupic i parasolke czy zamowic na allegro? Ja sie glownie boje ze jesli cos sie zepsuje i trzeba bedzie reklamowac to ze w sklepie bedzie latwiej sie dogadac niz dwonic i wysylac do sprzedawcy z allegro... Poradzicie mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 - ja też byłam zdziwiona, jak zostawiałam mnóstwo kasy w aptekach :D Ale prawda jest taka, że kupywałam najpotrzebniejsze rzeczy, niezbędne, Ty zapewne też. :) PaOlcia - ja łykam Femibion :D w październiku łykałam Matruelle i wymiotowałam po nich nawet 2 razy dziennie, jak odstawiłam problem się o wiele zmniejszył. :D Judys - nie liczyłam i chyba nie bede liczyc :) ale my bardzo dużo rzeczy dostaliśmy od rodziny, więc najwięcej wydałam na drobiazgi dla Małej. sisia25 - ja mam pościel do wózeczka, kołderkę i podusię oczywiście praktycznie płaską :) A co do wózeczka itd. hmmm ja chyba jednak zdecydowałabym się na allegro, ale wcześniej rozejrzałabym się wśród komentarzy na aukcjach w razie czego podpytała kogoś czy to sprawdzony sprzedawca i wogóle. Ale z drugiej strony masz racje, jak nie daj Boże coś się spieprzy to zawsze szybciej i łatwiej załatwić sprawę w cztery oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak tam sie czujecie...?? xx Ja po wizycie, mała wazy 3100, łozysko juz zaczyna sie starzec czuli przygotowywuje sie do porodu... pod KTG skurczy zadnych przez 20 minut jak nigdy ;) od dzis wizyty co tydzien ... noi od tego tygodnia zaczynam odstawiac leki... ginka chce mnie przetrzymac do po swietach ;) ale juz moge robic wszysto. xx tez biore FEMIBION 2. troszke drogi ale podobno najlepszy ... xx ile wydalismy na mała to nie licze ae ja mam praktycznie wszystko od rodziny noi przyszła chrzestna jak chodzi po sklepach to duzo kupuje... xx sisia - jak nie ma duzej róznicy w cenie to wolałabym w sklepie bo na allegro to róznie bywa, wiec jezeli tylko masz mozliwosc to bierz ze sklepu ;) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia25 - z OM mam termin na 27.04 a z USG na 22.04 :D Ja juz mam w sumie wszystko poszykowane ;) Ubranka poprane, poprasowane i poukladane na dwoch polkach w szafie - rozdzielone na te wieksze i te mniejsze ;) Kolyska jak zostala kupiona tak sobie stoi -> http://image.ceneo.pl/data/products/19729006/i-coneco-simplicity-3w1-kolyska-lozeczko.jpg , mam dokladnie taka. Dziadkowie kupili wnusi , bede musiala ja tylko malym odkurzaczek przejechac po swietach bo jakis kurz zawsze osiadzie :D "Kącik" Amelki jako tako przyszykowany - zegar na scianie z malym krolem lwem, drewniane literki "Amelka" jakies drewniane motylki i kwiatuszki noi zdjecie z USG w ramce i AniolStroz ;) Wszystko w odcieniach roz-fiolet-krem :) Ostatnio znioslam ze strychu dywanik pod kolyseczke ale mimo ze byl uzywany tylko chwile nie nadaje sie do uzytku bo sie z niego sypie :/ I pasuje mi kupic jakis ladny kolorowy dywanik pod kolyseczke noi zeby miec gdzie polozyc hustawke dla malej -> https://www.google.pl/search?hl=pl&q=hu%C5%9Btawka+bright+starts&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&bvm=bv.43287494,d.Yms&biw=1536&bih=746&wrapid=tlif136257054605310&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=OC03UZOYA4jZtAbj0IGQCA#imgrc=RFEHo9oFtb0tSM%3A%3B4_DXHYnuBs66zM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.swiatdziecka.net.pl%252Fimages%252Forg_35715.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Farchiwumallegro.pl%252Ffotelik_bujak_bright_starts_hustawka_6815_wwa-984187877.html%3B500%3B500 , kupilam taka :) W pokoju noi kuchni,lazience i na korytarzu zrobilam GRUNTOWNE PORZADKI typu, mycie lamp, odsuwanie mebli, ukladanie w szafkach itp. bo potem niewiem czy bede w stanie to wszystko zrobic :) Pozmienialam firanki wiec po swietach sobie tylko sciagne, wyplukam i zawiesze spowrotem :D Mama omalowala mi lazienke bo maz tak zarobiony ze czasu nawet niema , tak ze moje mieszkanko przygotowane na dziecko :) Dzis odebralam zakupy z apteki wiec moge dokonczyc pakowanie torby do spzitala, bo wstepnie kilka dni temu pakowalam kilka rzeczy zeby sie nie plataly ale teraz na spokojnie moge pakowac torbe ;) Musze tylko kupic jeszcze jakies kapcie do szpitala a tak to MAM JUŻ WSZYSTKO i az mi ulzylo! :D Jestem przygotowana na porod :P Do kupienia : kapcie, dywanik pod kolyske i nic wiecej :-) Teraz mam wielka ochote zakladac posciel ale jeszcze czas! :D Ale w swieta albo zaraz po wezme sie za zakladanie poscieli i rozloze wozeczek tylko najpierw musze kupic dywanik :D Aaa musze jeszcze zalac butelki wrzątkiem zeby je wyparzyc i smoczek w razie czego noi to by bylo na tyle... Jejciu jeszcze 7 tygodni - niemoge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja całkowicie wszystkiego jeszcze tak nie mam w sobote mnie czekaja do kupienia kosmetyki dla małej... kupuje z bambino xx mi zostały jeszcze 3 tygodnie i 6 dni do planowanego terminu heh coraz blizej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:P ceny w przeliczeniu W Aptece zostawiłam trochę kasy na podpaski, podkłdy, wkładki laktacyjne, kosmetyki dla dziecka, pieluchy.... myśle że wydałam na to tak pi razy oko- 300 piżamy bielizna nowa szlafrok nowy- 300zł Łóżeczko dostałam, materac nowy kupiliśmy- ale zabijcie mnie nie wiem ile kosztował;/;/ kosz mojżesza z pierdołami w przeliczelniu ok 200zł leżaczek z muzyką i masażem wibracyjnym, lusterkami - 200zł wózek w przeliczeniu 1400 remont pokoju- 1000 projektor 70 karuzela do łóżeczka- 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale nie dało mi całej wiadomości- pisałam o smoczkach butelkach, ciuchach, kosmetykach pościelach....wrrrrrrrr napisałam że ok 5000zł poszło;/ a becikowym szczują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokladnie tez niewiem ale kupywalam na Allegro prawie wszystko i zrobilam zakupy za niecale 1100zł [Lozeczko, materac, akcesoria higieniczne, karuzela, pieluszi tetrowe itp.(BEZ UBRAŃ!)] + rodzice kupili wozek i kołyske za 1200zł. Kupilam do tego kilkanascie nowych ubranek i mysle ze poszlo na nie jakies 200zł tak na oko, bo czesc kupywalam w Smyku z kuponami Paybacka bo mialam do odbioru kupon jako nagrode (ok60zł) wiec troche przyoszczedzilam a reszte kupywalam w grudniu jak w jednym ze sklepow w moim miescie bylo -30% na ubrania dzieciece :) Noi kosmetyki i wczorajsze zakupy w aptece to ok.250zł. Wiec ja wydalam jakies 1550zł noi moi rodzice 1200zł :) Ale mam wszystko poczawszy od kolyski, przez nowe lozeczko, karuzele itp. cala wyprawka :) Ubranka nie ukrywam - dosc duzo mialam bo kiedys pracowalam w sklepie z uzywana odzieza i jako premie dostawalismy co chcielismy noi ja sobie bralam ubranka na dzidzie z wyceny z mysla ze przydadza sie komus w rodzinie ale koniec z koncem zostaly dla mnie ;) I teraz poprostu sie "zakochalam" w sklepach z uzywana odzieza :P Wiem ze gdybym to napisala w innym poscie to by mnie babki zjechaly z gory na dol ale tu moge powiedziec... Duzo ubranek kupilam wlasnie w takich sklepach na nowym towarze :| np. dzis poszla moja mama na nowa dostawe i wydala 11zł a kupila dla Amelki bluze Disneya w idealnym stanie z MyszkaMiki (rozowa) , cztery bluzeczki z krotkim rekawem Next,Disney,George, body z Disneya i taką przytulanke Hipp :| Potem wyciaglam ja do drugiego sklepu gdzie wczoraj byla dostawa i wydalam 13zł a kupiłam prześcieradło do wózka na gumce, sliniaczek pajaca welurowego Disney z prosiaczkiem, pajaca z Nexta w pieski, RURKI JEANSOWE dla Amelki 3-6miesiecy i bluzeczke biała Disneya :| Byla jeszcze sukienka i coprawda bardzo mi sie podobala z MyszkaMiki z Disneya ale rozmiar 3-6miesiecy a byla ona bardziej na jesien i nie bylam przekonana czy bedzie dobra na mala ale jutro lub w piatek pewnie po nia sie wroce O ILE BEDZIE a dzis wychodzila 2,90 :| Gdybym chciala kupywac te rzeczy w sklepie to pewnie stowka bylaby malo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka - nie pewnie tylko napewno jak jawidz te ceny w sklepach za body po 15 złotych to sie za głowe chwytam... ale my tam mamy od rodziny pełno ubranek zawsze to taniej troszke nowych tez mam ... xx czekam jeszcze na łóżeczko i bedzie juz wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko nowe kupowałam + remont pokoiku + meble to wydałam około 8000zł tak se liczyliśmy ;p masakraaa ;p mi lekarz powiedział że jak donosze do 40 tc to z 4 kg na bank bedzie wazył ;p hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa ja tez remontowalam pokoj :P Znaczy zmienialam tapete ale wyszlo mnie to 200zł tylko bo tapete kupilam na WYPRZ :D i akurat taki kolor jak chcialam :) Noi przy okazji zmienilam meble zeby sie pomiescic heh ale juz tego nie licze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozna2013
Zapraszam wszystkie przyszłe mamy do wypełnienia mojej krótkiej ankietki i wzięcia udziału w badaniu które przeprowadzam w ramach pracy magisterskiej- dotyczące ciąży Dziękuję z góry za poświęcone kilka chwil http://moje-ankiety.pl/respond-39095.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja nawet niechce liczyc ile wydalam :P bo sie chyba zalamie. Wczoraj robilam przemeblowanie i juz mam wszystko ustawione: łóżęczko, komode i przeniesione ciuszki. Zostala mi tylko apteka i czekac na malucha. xx powiedzcie mi jakich kosmetykow bedziecie uzywac do kapieli i pielegnacji swojego malucha? jaj troche probek j&j i mustella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane mi położna poleciła bardzo z nive takie dla dzieci i mojego Bratowa też używała i była zadowolona ;p hmmm Słyszałyście -17 ma być a już taka ładna wiosna masakra !!! hehe ja już nie chce...:( okienka mam pomyte itp kwiatki wystawione miałam taras sprzątać ehh ;p ale będą jaja na Wielkanoc spadnie śnieg ;p hehe co się na tym świecie dzieje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja mam oliwki z bambino, zasypki z johnson@johnson, husteczni i pampersy pampersowskie, gruszkę do noska mam- z apteki taką małą na pierwsze 3 m-ce bo o tym nie było u Nas mowy:P A to jest przydatne, Sudocrem dużu kubełek, do kąpieli mam full próbek różnych firm- ale uwaga- tu zaleca się aby do 3miesiaca myś dzieciątko samą wodą- co myślicie o tym drogie Panie?? Wczoraj byłam u dentysty i dostałam cukierka- bo mam score 98/100:) JEdyne co mi ciążą męczy to dzionsła- zwłaszcza z jednej strony u góy:) dał mi taką cudowną pastę i powiedział, że nie mam już tak nadgorliwie szczotkować- bo je będę drażnić. A u WAS jak z ząbkami- podobno w ciąży się psują- ja miałam przejsciowe problemy ale szybko pasta i płyn specjalistyczne pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×