Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

a ja uważam, że to błędne myślenie- zobacz ile % rodzin hetero ma na swiecie dzieci, a ile % homo- gdyby było pół na pół pewnie odsetek patologii, przemocy itp itd byłby zbliżony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no masz rację ale z drugiej strony nie słyszy się że homo mają jakieś nałogi typu alkoholizm czy coś no może się mylę bo nie mam z Tym styczności ;p ale na serio nigdy nic nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama potwierdziłaś moje słowa- nie słyszy się.... a czy dotychczas media chetnie mówiły/pisały o homo??- NIE :D a nawet jak wśród homo coś zego sie dzieje jest to skrzętnie ukrywane bo idealizuję się wręcz tą grupę społeczna aby dać im mnogość praw- jakie posiadają hetero- a w sumie niepotrzebne te idealizacje. To ludzie- mają prawo:) Powiem Ci że znam parę par homo- i mają problem ze zdradzaniem siebie na wzajem, pojawiała się przemoc- na razie od kilku yg jest spokój.... na imprezach zalewają się w trupa- nie można generalizować ale znam 5 par, jedne lepiej drugie gorzej i powiedziałabym, że wręcz są bardziej podatni na problemy...- ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Hali
Dziewczyny bolą mnie zęby, jakby obite, potłuczone, swędzące ( u góry po jednej stronie), miałyście tak? Dentystę mam dopiero w piątek ale dziury tam nie widzę więc pewnie nadwrażliwość. Czy macie jakąś specjalną dietę na wzmocnienie zębów? Podobno w tych ostatnich tygodniach strasznie słabną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam problem z dzionsłami w okolicach 27tc- zęby mam wszystkie super - a nagle mi sie dzionsła obsunęły- bolesne ale płukałam płynem DENTOSEPT - kontakt telefoniczny z moim polskim dentystą- jak ręka odjął- na tkliwe i bolące nie wiadomo z czego dentosept jest super- dostaniesz go w każdej aptece bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Hali
Oki po konsultacji zakupię. Ile przytyłyście do tej pory? Ja mam teraz 35 tydzień, jutro idę się zważyć ale tak na oko z 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 no masz rację bo tak jak mówię ja nie znam nikogo takiego więc nie wiem jak oni się zachowują tzn znam z widzenia jednego geja ale nigdy nic złego nie słyszałam na jego temat oprócz złośliwych komentarzy typu ciota ;p Ale ja uważam że nie powinni się obnażać na mieście i już ;p bo nie chciała bym żeby mój syn oglądał gejów i to jest moje zdanie na ten temat... ;p A co do zębów mnie tylko raz bolał i nie pamiętam kiedy więc nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 kg to ładnie :) ja ostatnio miałam 11 na plusie zobaczymy teraz ;p ja myślę że do 15 kg się zmieszczę ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dzisiejszym ważeniu na + mam 10.600 ale mi sie wydaje ze coś mnie okłamuje hahaha bo jestem spuchnięta jak baniak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wpadłam na pomysł żeby poprosić mojego żeby pożyczył od Teściowej rowerek stacjonarny :) zamówię Sobie specjalne kombinezony i kremy antycellulit ;p hehe wszystko Sobie przygotuje więc jak wrócę do domu po porodzie odpocznę tydzień i do dzieła zacznę się katować (lubię to) hehe :) bo będę i tak tylko gotowane jeść ;p zamierzam zjechać w dwa miesiące do wagi 58-60 kg :) hehe będę miała co robić jak maluszek uśnie ale ja jestem pewne że dam radę :) Dobrze bo moja mama będzie z nami w pierwszy miesiąc i mój będzie :) więc 1,5 h znajdę w ciągu dnia dla siebie hehe to w dwa miechy powinnam dać radę chcecie to wyślę wam coś fajnego TANIEGO na cellulit i wiem że pomaga :) bo już kiedyś używałam :) muszę przed wakacjami dojść do siebie bo marzy mi się spódniczka lub sukieneczka :) hmmm hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kombinezon zamówiłam kremy zamówiłam pas na brzuszek mam :) Jeszcze trzeba pomyśleć o bieliźnie modelującej są nawet stringi które brzuszek ściskają bo moja mam używa hmm też sobie kupię wszystko co tylko brzuszek uciska :) hehe ale będziemy się chwalić przed wakacjami ciałkiem hehe zobaczycie będziemy laski jak nie wiem jak bym miała tylko cały czas taki zapał jak teraz w tym momencie to kurka wodna by schudła raz dwa :) ale i tak wiem że jeśli chodzi o brzuszek to będę dużo pracować bo ja muszę mieć deseczkę hehe :) nie kratkę ale płaski musi być i że jak się położę to dwie kości biodrowe wystają wiecie o co chodzi :) lubie to hehe będę spacerować z wózeczkiem hehe cały czas ruch ruch ruch :) i się uda :) Walnięta jestem co ? :) muszę wam się wygadać bo mojemu jak powiem to powie że jestem głupia bo mój facet lubi kobiety w stylu kim kardashian hehe i tak nie wiem czy ona nie jest za chuda dla niego ;p hehe i co dziwne i zaskakujące podoba mu się Cellulit i z tym mam spokój ale tak na prawdę robię to dla siebie a nie dla niego szczerze chcę schudnąć żeby wyglądać tak jak na zdjęciu co wam wysłałam na tym skuterze w ciemnych włosach tam ważyłam z 60-62 kg ale czułam się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judys świetny pomysł:D ja mam w domu higrometr Na tych suchych wiosłach to jest coś:) POlecam ale trzeba umieć na tym ćwiczyć- świetne na płaski brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ruszyła się tu fajnie fajnie...;) Co do zrzucania kilogramów to ja mam sporo pracy przed soba (+25) ale mysle ze szybko zrzuce juz raz udało mi sie ponad 20 schudnac wiec do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ucieło mi pół wiadomosci... Wczorraj zamówiłam z siasta łózeczko (wkoncu) pokaze Wam powiedzcie czy sie Wam podoba... http://www.alaias.pl/serca/MS/th_3099b.jpg to jest cały zestaw jest sliczny tyle ze ja nie lubie rózowego ale jak sie juz tak wszyscy na ten rózowy uparli to sie zgodziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściągawka karmiącej mamy NAPOJE Pij bez obaw: wodę mineralną niegazowaną, słabą herbatę lub bawarkę, herbaty owocowe i ziołowe, kawę bezkofeinową albo słabą, normalną, soki owocowo-warzywne, kompoty, jogurty naturalne, kefiry, maślanki Unikaj: napojów gazowanych (zawierają dużo cukru a bąbelki w nich zawarte mogą powodować kolki) MLEKO i PRZETWORY MLECZNE Jedz ostrożnie: jogurty naturalne, kefiry, maślanki, mleko zsiadłe, sery białe (mogą wywoływać reakcje alergiczne) OWOCE Jedz bez obaw: banany, brzoskwinie, jabłka, maliny , jeżyny, porzeczki, agrest, soki, dżemy, jogurty, galaretki z tych owoców Uważaj na: truskawki, poziomki, cytrusy (uczulają) gruszki i pestkowce, np. śliwki, morele, czereśnie, wiśnie (niekiedy mogą powodować bóle brzucha i kolki) owoce suszone (konserwowane chemicznie) soki, dżemy, jogurty i galaretki z tych owoców WARZYWA Jedz bez obaw: ogórki, buraki, marchewkę, ziemniaki, kapustę pekińską kukurydzę, pietruszkę, koperek, soję, szpinak, młodą fasolkę szparagową, dynię, kabaczek, cukinię, wszystkie rodzaje sałat Uważaj na: cebulę i czosnek - mogą zmieniać smak mleka; cebula powoduje wzdęcia kapusta, kalafior, groch, fasola, brokuły, bób - mają właściwości wzdymające i mogą powodować kolki u dziecka pomidory i seler - zawierają silne alergeny paprykę, chrzan, pory, grzyby PIECZYWO jedz zwłaszcza ciemne i pełnoziarniste Uważaj na: pieczywo z konserwantami KASZA, RYŻ, MAKARON wybieraj zwłaszcza te pełnoziarniste jedz kilka razy w tygodniu JAJKA ugotowane, zarówno na miękko jak i twardo 2-3 razy w tygodniu Uważaj na białko jest bardziej alergogenne niż żółtko RYBY jedz najlepiej morskie (ugotowane lub pieczone) dwa razy w tygodniu Unikaj: surowych ryb, np. sushi konserw rybnych i ryb marynowanych MIĘSO Jedz bez obaw (dwa razy dziennie): mięso białe (drób, mięso z królika) chudą wieprzowinę, jagnięcinę (kilka razy w tygodniu) mięso grillowane lub duszone Unikaj: tłustych wędlin, mięsa smażonego, cielęciny i wołowiny (jeśli dziecko ma skazę białkową) SERY jedz ostrożnie, są ciężkostrawne Uważaj na: sery pleśniowe pikantne sery i twarożki w przypadku skazy białkowej u dziecka wyeliminuj produkty mleczne, ale musisz wtedy pamiętać o przyjmowaniu preparatu wapniowego TŁUSZCZE Używaj bez obaw: - masła (tylko i wyłącznie; nie stosuj żadnych substytutów), oliwy z oliwek oraz oleju rzepakowego (najlepiej niskoerukowego) Unikaj: smalcu i oleju arachidowego SŁODYCZE możesz jeść w ograniczonych ilościach Uważaj na: miód, czekoladę, kakao, mak ORZECHY uważaj zwłaszcza na orzeszki ziemne i pistacjowe; zawierają silne alergeny, mogą wywoływać nawet reakcje wstrząsowe ALKOHOL wódka i inne wysokoprocentowe alkohole są zabronione możesz sobie pozwolić na kieliszek wina czy małą szklankę piwa od czasu do czasu PRZYPRAWY i DODATKI Przyprawiaj bez obaw: świeżymi ziołami, koperkiem, natką pietruszki, szczypiorkiem, majerankiem, kminkiem, innymi łagodnymi przyprawami ziołowymi Uważaj na: barwniki, konserwanty, słodziki polepszacze oraz inne sztuczne dodatki do żywności paprykę, pieprz, chilli, musztardę, ocet (mogą powodować bóle brzucha i kolki), majonez, ketchup sól i cukier (w dużych ilościach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 bardzo przydatne, zapisalam to sobie bo pewnie sie niedlugo przyda :) PaOlcia.94 bardzo ladne to lozeczko, kupiliscie caly ten zestaw? A pokoik macie juz umeblowany? Ja ciagle nie wiem czy robic malemu osobny pokoj czy po prostu wstawic lozeczko do sypialni... Wiem ze jesli zrobie osobny to na pewno wstawie tam jakas wersalke dla siebie bo nie bede latac w nocy raz tu raz tu, no i koniecznie fotel do karmienia. Oprocz tego komode i chyba tyle, dziecku sa zazwyczaj niepotrzebne regaly, chyba ze na maskotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisia ja łózeczko mam w sypialni niestety nie mam wolnego pokoju dla małej ;( ale mam nadzieje ze sie kiedys dorobie;) xx cały zestaw czyli : łóżeczko materac kołderka poduszka poszewka na kołderke i poduszke ochraniacz cały baldachim + ozdoby do tego rozek i przybornik i nie drogo bo 500 złotych ;) jak chcesz podam Ci strone na jakiej zamawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladne i niedrogo za caly zestaw ;) My juz mamy wybrane takie: http://allegro.pl/baby-design-lozeczko-dream-2013-kojec-przewijak-i3035210775.html U nas przy pierwszym dziecku nie sprawdzilo sie drewniane dlatego zdecydowalismy sie teraz na turystyczne. Chetnie bym juz sobie pokupowala wszystko ale ciagle czekamy na zwrot podatku, idzie i idzie i jakos nie moze dojsc... Zostaly nam najdrozsze rzeczy do kupienia, wozek, fotelik i lozeczko + jakies drobiazgi. A Ty wozek juz masz? Ktoras dziewczyna pisala ze maja byc zwyzki ale ja nic takiego nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek mam od szwagierki prawie nówka uzywała go jakis miesiac jest sliczny i ma duzo funkcji ;) wiec nie orietuje sie w cenach wózków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zastanawiałam sie nad turystycznym ale jakos bardziej podoba mi sie zwykłe łóżeczko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe łózeczko z Bielska zamawiasz nawet nie wiedziałam ze taka hurtownia tu istnieje musze sie tam przejechac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki zrobiłam pokoik bo miałam taką możliwość specjalnie dla tego się prze prowadziliśmy :) i mam 4 pokoje :) salon z kuchnią biuro + garderoba sypialnia i małego pokoik :) hehe ale za to jest co sprzątać ;p hihi właśnie skończyłam kibel i sypialnie z okna pomyłam sobie kafelki wymyłam żeby potem mieć miej bo jak sobie wyobrażę że jak bym miała w 9 miesiącu to robić to nie nie bo jak by dopadło mnie takie lenistwo jak ostatnio to nie dała bym rady a tak to tylko ograne bo i tak co dziennie się to robi a okna będę miała z głowy tylko w salonie dzisiaj nie umyję bo jest za duże i papier mi się skończył może jutro umyję :) hehe jeszcze tylko salon wysprzątam i przedpokój i koniec :) hehehe ale wiecie co nic mnie tak do szału nie doprowadza ja dzisiejsza sytuacja ja się tam tak nasprzątałam i w ogóle a mój przyjechał wcześniej jednak poszedł się kąpać i poszedł spać bo całą noc jechał ja tam wchodzę i co jeden wielki SYF !!! aż płakać mi się zachciało i mu powiedziałam że jest świnią i nie potrafi uszanować czyjeś pracy i włączyłam muzykę sobie a co też niech się męczy że zasnąć nie może on nie szanuje mojej pracy to ja jego... i się nie wyśpi.... Masakra... A co do regałów ja mam szafę dla małego i regał oraz komodę w szafie mam ciuszki a na regale pampersy kosmetyki itp... a w komodzie też zaraz sie zacznie coś zbierać hehe np ręczniki dla małego kocyki itp ;p oki lecę dalej sprzątać bo jeszcze na zakupy muszę jechać :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Już niedługo w tych pokoikach będą leżały nasze maluszki. :) Ja dziś od rana mam tyle energii, że szok!! jak zobaczyłam słoneczko, za oknem 7 stopni to byłam w szoku. Od razu poleciałam z moim chłopakiem na zakupy, przy okazji długi spacer bo do naszego ulubionego hipermarketu mamy kawałek drogi. Uwielbiam takie dni jak dziś, piękna pogoda (chociaż zimny wiatr jest, ale bez wiatru baaardzo przyjemnie :D), ja się czuje bardzo dobrze, w domku czyściutko.. super! blackeyed - super ściaga, przyda się na pewno :D Judys - co do tego sprzątania też tak mam, że jak mi facet nabałagani w domu to tak przykro cholernie się robi.. Niech docenią to, że praca w domu szczególnie na przełomie 8/9 msc ciąży to jest niezła harówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia.94 ja to taki pierwszy lepszy link wstawilam z tym lozeczkiem, zeby pokazac jak wyglada ;) jeszcze nie wiem skad dokladnie bede zamawiac, u nas w sklepie tez sa ale drozsze wiec pewnie na allegro. Judys002 to Ty mieszkasz w domku czy w bloku? My w domku, mamy salon + 3 pokoje (sypialnia, pokoj Kacpra i jeden wolny - poki co stoi tu komputer i pranie ;) byc moze bedzie dla malego) i naprawde wiecznie jest co sprzatac, az czlowiekowi czasem rece opadaja... Myslalam wczoraj zeby sie wziac za okna bo taka ladna pogoda ale zrezygnowalam, lekarz kazal sie nie przemeczac i lezec wiec wole nie ryzykowac - jutro mam wizyte :) Teraz mysle ze okna to umyje pewnie juz po Swietach, przeciez nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w domku ale parterowym :) dlatego wiem że jak będziemy się budować to nie będę robić wielkiej chaty o nie nie nie ;pheheh masakra :) Dzisiaj jest po prostu pięknie :) Słoneczko itp ;p ja już zakupy zrobiłam sobie hmm będę robić pyszny obiadek :) a za jakiś czas do kończę porządki bo już się zmęczyłam hehe Byłam w sklepie i zobaczyłam truskawki myślałam że język mi w du** ucieknie hehe kupiłam i zjadłam już w Aucie mniammm ;p hehehe No bez kitu za miesiąc to na bank już każda z nas będzie miała bobaska hehe ale fajowo :):):):) było by trzeba od świeżyć tabelkę :) zrobię to i pododaję każdej po jednym tygodniu :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------31--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------32-- ------CH-----XXX--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------32-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------33------------CH ----1800.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------33---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------34--- -----DZ-----XXX--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------34---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------34-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------35------ -CH----2305.....11.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------36---------DZ- -----XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------36-----------DZ-----2650----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........27....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........24..---... DZ......426.....16.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 bardzo przydatna ta Twoja ściaga :) Piszecie o mieszkaniach, ja mieszkam w bloku mamy dwa pokoje ale mowie ciasne ale wlasne :) . no moze nie jest az takie ciasne hehe bo jest co sprzadac ale przydal by sie jeszcze jeden pokój :) ja lozeczko mam drewniane jakos nie widza mi sie te turystyczne w sumie jak sama nazwa wskazuje sa raczej na wyjazdy, mam jeszcze kolyske drewniana :) a przewijak mam razem z wannienka taka komoda kąpielowa. Judys002 macie wlasny dom czy wynajmujece od kogos ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj była piekna pogoda normalnie pół dnia spacerowałam ;) A co do mieszkan to ja mieszkam w domu wielorodzinnym tzn dom rodziców ale jeszcze w nim mieszka brat z rodzina noi siostry noi MY ale mamy jeszcze pokój obok i mysle ze go zrobie i tam zrobimy sobie taki salonik sliczny ;) Mała bedzie z nami... moze w przyszłosci kupimy cos własnego narazie jest dobrze ;) Jak sie czujecie mnie strasznie dzisiaj zebra bola nie moge siedziec nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W srode ide do gin na kontrole zobaczymy ile mała teraz wazy mam nadzieje ze bedzie mi kazała juz odstawiac leki powoli bo chce w marcu urodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×