Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Gość angelak
nie bola nie swedza nie czuje ich kochana .Gdybym nie depilowala sie przy lusterku nie widzialabym ich nawet .Sa trzy tak jak plamki ale wypukle lekko nie przypominaja jednak pryszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Oby bo zwariuje:( panikara jestem straszna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Oby bo zwariuje:( panikara jestem straszna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie moj narzeczoy tez mowi ze jestem lokomotywa :P bo dysze heh. angelaknie denerwuj sie na zapas, stres bardziej zaszkodzi dziecku niz te Twoje krostki. To moze tez byc opryszczka taka jaka masz na ustach, jak sie kiedys u Ciebie pojawilana ustach to moze tez tam nizej. Ja laktator juz tez kupilam reczny Tomme tippe i do tego mam butelki pojemniki smoczki pojemnik do sterylizacji parowej i sterylizator z podgrzewaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja jestem "parowóz". :D no co poradzimy, ze nam coraz ciezej.. jak dlugo chodze to juz jest wogole masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam teraz na spacerku niedługo bo tylko godzinka ale za to odrazu humor lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej na kurniku mam nick 89natasha89 :D zapraszam do walenia w hińczyka też:D:D:D:D:D:D po spotkaniu z położną- ppobrano mi kreeeeeew jeeee:) zrobią mi jakieś oddatkowe badania na pracę trzustki;P Ginekologa- nie zobaczę moje hemoroidowe zale przyjęła naklatę i przeprosiła za zaniedbanie Wszystko wskazuje na to, że mloda sie pcha na świat- jest juz nisko- stad moje lekko dychy, mam skurcze przepowiadające- czop też odszedł i w ogóle- dzwoniła do szpitala czy mają wszystkie papiery.... wszystko w normie jest... i lecimy dalej średniowieczem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe... to w kazdej chwili mozesz zaczac rodzic ale jakby co to Nas poinformuj bedziemy trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy dziewuszki- nawet jak mi wody odejdą będę się darła aby mi Kanalia włąłczył kompa :D Żartuje na pewno dam znać:D Aczkolwiek uprzedzam- moimi doświadczeniami z porodu się nie sugerujcie- bo ja rodzę na zaolziu Europy hahahaha jak wjadą gorące ręczniki i wrzątek to mnie na serio nie zdziwią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale się ruszyło ;p a n ie było mnie parę godzin ja już mam wszystko i torbę też spakowałam ! Tak się dzisiaj przestraszyłam tych skurczy że kupiłam całą torbę i się spakowałam hehe i od razu lepiej się czuje :) spokojniej... w razie co biorę wsiadam w tax i jadę do szpitala... gdyby mojego nie było... Mi też jest ciężko naprawdę boli mnie totalnie wszystko... brzuch mam wielki już coraz bardziej i bardziej rośnie ciężko mi spać mi się chcę jest mi nie dobrze kuje ten brzuch... Też mam dość chcę urodzić już na prawdę chciała bym nawet dzisiaj iść i rodzić bo przecież padnę w końcu jestem do niczego cały dzień wszystko mnie wkurza... Muszę kupić jeszcze tylko kupić sobie stanik do karmienia bo nie mam... a w sklepie był ale za 130zł i był brzydki... aaa i co bierzecie do ubrania na wyjście ze szpitala ?? w tym co przyjechaliście ?? bo ja nie wiem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys przypomniałaś mi- a już pisałam że muszę kupić:D stanik do karmienia- ja mam problem 2 razy z rzędu byłam w sklepie nie mieli mojego rozmiaru tutaj w tych... a na necie nie chce zamiawiać bo to trzeba zmierzyć;/;/;/ mam nadzieję, ze dostane teraz jakoś:D Ja też dzisiaj siedziałam na fotelu w pokoju małej- bo mam taki do karmienia z wyciąganymi nogami i wyłam jak kojot że mogę już bo mam psychicznie dosć:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Dziewczyny w ktorym tyg jest juz bezpiecznie rodzic? Ja zaczelam dzisiaj 34 i ciagle boje sie zeby nie przyszlo za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 36 to już luzik :) hehe Moja położna powiedziała że nawet jak urodzisz 35 to będzie wszystko oki ale od 36 tygodnia jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytalam donoszona ciaza to taka po 36 tygodniu i czytalam jeszcze ze od 24tc mowi sie o przedwczesnym porodzie wczesniej to poronienie i dopiero od 24tc jest mozliwosc ratowania takiego malucha, powiem tak kazdy tydzien to wieksze szanse na to ze bedzie wszystko w porzadku, na naszym etapie wydaje mi sie ze w gre wchodzi to ze albo maluch bedzie potrzebowal inkubatora itp lub nie. a dziewczyny przelamalam sie i biore letnia kapiel dla relaksu :) mam juz dosc tego prysznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
czyli aby wytrzymac do 36 i potem mozna odetchnac z ulga:) w piatek mam wizyte spytam o te plamki co to :( ciekawe czy zrobi mi usg i dowiem sie jak duzy jest juz moj synus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja we wtorek mam wizytę też tak już chcę ;p :) jutro wchodzę w 35 tydzień :) czyli tydzień i będę już spokojna i można rodzić ;p byle jeszcze tydzień hmm mam mieszane uczucia chciała bym już teraz w tym momencie a zarazem chce żeby jak naj dużej był w brzuszku tyle ile potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, od 36 z dzidziusiem juz wszystko powinno byc ok :) o boze, to juz za 2 tyg bede w 36 tyg hahaa ;d ja to bym tylko narzekała, tak mi się przykrzy końcówka. No ale dla mojego Maleństwa wszystko zniosę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam uwagę i nie wierzę czy dobrze że geje i lesbijki się ujawniają Pewnie że nie boże święty chcą się kochać niech kochają się po cichu bo ja nie wyobrażam sobie żeby mój syn oglądał dwóch facetów chodzących za rękę o masakra nie nie nie nie !!!!!! w głowie się nie mieści... tak samo lesbijki ;/ no jakaś porażka moim zdaniem to wszystko kwestia wyboru i nic do nich nie mam ale to jest trochę nie smaczne jak dwóch facetów się całuje i chodzi za rękę po mieście... powinni się z tym nie afiszować a wy co o Tym myślicie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to też tak mam tylko bym narzekała że to nie tak to boli tu swędzi hehehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielegalna2330
witam laseczki:):):) Pamietacie mnie jeszcze? dzis mialam uzg i wyznaczony termin cc.weszlam dzis w 34 tydzien termin mialam na 16 .04 ale cc bedzie wykonane 4.04 :) troszke wczesnie no ale coz.... malutka ma sie dobrze i jest calkkiem malutka..ma zaledwie 1.900 no ale ja jestem tez drobna i moje dzieci rodzily sie tez z waga nie duza...byle byla zdrowa:) pozdrawiam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka nielegalna :) no to 12 dni przed terminem robią cc.. wczesnie moze ale dzidzia na pewno bedzie zdrowa, wykształcona i wogóle :) a i rzeczywiście jest malutka, moja troszkę cięższa o 300g hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do osób homoseksualnych- powiem tak: mnie razi jak niekiedy hetero sie ślinią na ulicy są obscesowi "marają się" hahah są obrzydliwi- nie przeszkadza mnie trzymanie za rkę- subtelne buzi ale ślimaczenie- odpada- tego samego wymagam od homoseksualistów- fakt dla mnie dziwnie wyglądają faceci trzymajacy się za rękę czy kobiety, ale mówie sobie, że muszę to akceptować bo oni maja prawo tak żyć- to jest ich popęd, potrzeba- nas nie ograniczja, to ich też nie- to są ludzie tacy sami jak my. Adopcja-STANOWCZE NIE dziecko na drodze i w myśl behawioryzmu naśladuje- nie daje się mu wyboru a natura zdecydowała inaczej, więc nie można mu narzucać wychowania w rodzinie homo. Z przykazu natury NIKT NIE POWINIEN AFISZOWAĆ SIĘ Z ORIENTACJĄ to kwestia smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielegalna jak bysmy mogly o Tobie zapomnieć:-) ciesze sie ze z maluszkiem wszystko oki :-) a jak to jest z ta cesarka idziesz do gin i go prosisz o cc? I on wyznacza Ci termin czy jak to jest?? Hmm jestem Ciekawa bo u mnie lekarz powiedzial ze tez moge miec cc ale dla tego bo duze dziecko... hmm Aaa i nie obawiajcie sie kapieli ja codziennie sie kapie a jak nie codziennie to co drugi dzien juz na 100% i wszystko jest oki nie wolno tylko w gorącej sie kąpać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom ale hmm wiecie co... tacy chca miec dzieci co nie i tu powstaje dylemat bo z jednej strony nigdy w zyciu nie slyszalam żeby gdzies ktos naglosnil ze geje lub lesbijki zabili dziecko jest payologia czy cos podobnego a w normalnych rodzinach? Chodzi mi o związku facet kobieta od roku tyle morderst itp ze az serce boli po co te Matk izostawiaja dzieci sobie lepiej oddac do adopcji niz pobawic sie pol roku i go zabic sory za drastycznosc slow ale strzela mnie normalniejak ta szmata malej Madzi robi z siebie gwiazde aaaaaa! Mue wiem co bym jej zrobila suka jedna!!!! I na to wychodzi ze geje i lesbijki potrafią zbudowac bardziej normalny dom... co o Tym myslicie bo ja zaczęłam sie zastanawiav hmm tylko skąd pewnosc ze jal dziecko wychowa sie w takiej rodzinie sam nie zostanie gejem lib lesbijka bo tak widzi w domu hmm... temat rzeka. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×