Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

HinskiTurysta ale super!:) nie ma jak w domku!:) Judys ja pare dni temu tak mialam bylam pewna, ze to JUZ :D czasami bolalo bardzo, co 5min, 7, wzielam nawet no-spe nie pomoglo, prysznic nie pomogl, meczylam sie pare godz. ale czulam, ze to nie TO jeszcze.. i rzeczywiscie o 3 w nocy bol przeszedl a ja poszlam spac.. ciekawe jak bedzie w Twoim przypadku :) Mnie od wczoraj pobolewa podbrzusze jak zawsze bolało pare dni przed miesiączką.. ale nie nastawiam się wogóle, bo objaw "porodu" można na darmo i na siłę się doszukiwać, jak się coś zacznie to zacznie a jak nie to nie :D Jutro mam wizyte u ginekologa i ciekawe co powie.. Aha i też jestem za, jeżeli chodzi o prywatne forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częściej mam co 5 min te skurczę... ja nie wiem kurde... te skurcze są inne niż wszystkie do tej pory ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szpitalu i to jest to tak mowia tylko rozwarcie na palec ale boliiii :-( trzymajcie kciuki czop mi po drodze odszedł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze teraz boli bardzo skurcze sa caly czas dostalam 3czopki i zastrzyk przeciw bolowy :-) ale nic nie daje ciekawe czy cos te rozwarcie sie powiększa bo z 1cm nic nie zdzialam a zgage mam jak cholera! Juz bym chciala mieć to za soba bo umre tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys badz dzielna, wszystkie bedziemy trzymac kciuki za Was :) obys juz dzis miala swojego synka przy sobie :) HinskiTurysta nie moge Ci wyslac maila, 3 razy probowalam i nie udalo sie wyslac wiadomosci. Jesli mozesz przeslij mi haslo na maila: artur3525xxx@wp.pl To jest poczta mojego meza ale ja nie mam swojej. Wiec jak mozesz to przeslij. A forum prywatne - jak najbardziej :) Mnie to wkurza ze tutaj kazdy sobie moze wejsc, przeczytac i napisac co chce. Ja tez jutro mam wizyte, bedzie tez usg. A i dzis mam jakies nieregularne mocne skurcze, to chyba ze stresu. Od samego rana ten dzien jest koszmarny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od 13 dziwnie sie czuje :/ Najpierw brzuch kilka razy zakół, potem twardnial. Rano sobie wysprzatalam wiec jak zaczął brzuchol twardniec poszlam wziasc prysznic i bol troszke zelżał. Nie bolalo jakos tragicznie takie pokłówanie tylko i twardnienie... Potem sobie siedzialam i stwierdzilam ze ide do ciucholandu bo otwarli nowy i ze kupie mezowi jakies podkoszulki do roboty do lasu i wiecie co? Masakra - prawie uciekalam ze sklepu !!! 8| Przeszlam moze 1/4 sklepu z ledwoscia bo brzuch co kilka minut sie stawial i bolal 8| Wracalam do domu z bolem i z komorka w rece i zastanawialam sie czy pisac do meza smsa czy nie... No ale dobra wrocilam do domy i sie polozylam co jakis czas brzuch zakół delikatnie tak jak przed prysznicem potem zasnelam a jak wstalam i zwleklam sie z lozka to bol znowu wrocil :/ Bol nasila sie przy staniu :/ Niewiem co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam jakies mocne skurcze, pewnie to przepowiadajace. Mam nadzieje ze jeszcze wytrzymam. Mam okropny dzien, od rana same stresy, ja zamiast spokojnie czekac na porod latalam z mezem i zalatwialam papiery bo nasza ksiegowa nie dopilnowala waznej sprawy. Stad zapewne te skurcze, no ale tyle stresu to ja chyba w zyciu naraz nie przezylam. Maz tez zalamany, rano z nocki wrocil i dopiero ok 15 sie polozyl, juz nie mamy sily. Najbardziej to mi sie plakac chce ale sie powstrzymuje bo syn w domu. Jutro rano mam wizyte, ale jakos mi teraz wszystko jedno. Skurcze mam co ok 10 min i straszne bole w krzyzu, na dole. Ok 17 podnioslam sie z krzesla i cos mi jakby wylecialo (przepraszam za opis). Poszlam do lazienki i na papierze zostal mi klebek sluzu z krwi, to chyba ten czop. Potem jeszcze 4 razy na papierze to bylo, sluz ze struzkami krwi. Wzielam nospe. Zaraz biore kapiel, jesli nie przejdzie bede jechac do szpitala. Mam nadzieje ze to jeszcze nie teraz. Uwazajcie na siebie bo widac co stres moze zdzialac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia25 pewnie jedź Kochana! tak jak mowisz najwyzej Was odeślą, ale ja coś czuję, że jeszcze kilka godzinek i będziesz tuliła Maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze czytac ze kazda po kolei zaczyna brac na rozpakowanie hehe ... xx Trzymam za Was i za maluszki kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAW.OLA
CZEŚĆ DZIEWCZYNY... GRATULACJE ŚWIEŻO UPIECZONYM MAMUSIĄ I TRZYMAM KCIUKI ZA TE PRZYSZŁE MAMUSIE. CHCIAŁAM TYLKO DONIEŚĆ ŻE U NAS JUŻ NIE JEST Z GÓRKI , ZACZEŁY SIE SCHODY I ZACZYNAM Z NERWÓW ŁAZIĆ PO ŚCIANACH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny własnie odczytałam sms-a od Judys z 4.30 rano ze urodziła ;) przed cesarke... ale sie ciesze ze juz ma po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane tak szybko napisze urodzilam o 3:25 mialam cesarke bo bol byl dla mnie nie do zniesienia urodzilam 4370g i dlugi 58cm Ale czuje się bardzo dobrze i jestem szczęśliwa :-) zaraz dodam fotke wgsle wam na maila i jak bede 100% sprawna to wam opisze ogolnie 20h w bolach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paw.ola
MÓJ MAŁY MIAŁ W NOCY BEZDECHY... PANI DOKTOR MÓWI ŻE TO U TAKICH WCZEŚNIAKÓW NORMALNE... DO TEGO POWIEDZIAŁA ŻE PROBOWALI POBRAC PLYN MÓZGOWO-RDZENIOWY DO BADANIA ALE SIE NIE UDAŁO... CZY KTÓRAŚ Z WAS WIE CO TO MOŻE ZNACZYC ŻE SIE NIE UDAŁO???? ZACZYNAM JUŻ WYMIEKAĆ.WCZORAJ 4 GODZINY CZEKAŁAM Z SZPITALU BY ZOBACZYĆ KURCZACZKA ALE NIESTETY SIE NIE UDALO... CAŁA NOC PRZERYCZAŁAM BO JUŻ Z BEZSILNOŚCI MAM PRETENSJE DO SAMEJ SIEBIE ŻE NIE DONOSILAM GO KOŃCA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys gratulacje!:) doczekaliscie sie!:) moge sobie tylko wyobrazic, jak jestescie przeszczęśliwi :) Synek wspaniały, ile ma cudownych włosków!:) angelak dasz radę na pewno!!!!! czekamy na dobre wieści :-) a ciekawe jak sisia?? może też już ma poród za sobą :) ekspresowo nam się posypały dziewczyny na porodówkę, wyjdzie na to, że zostanę ostatnia :D 8 dni do terminu, na 16 ide do lekarza, ja tez chce miec to juz za soba! :( paw.ola - Niestety nie wiem co to znaczy ze nie udało się pobrać tego płynu.. :( Wielka szkoda, że nie mogłaś zobaczyć Maluszka, ale na pewno jest silny i da sobie radę! Już tyle przetrwaliście, że niedługo musi zacząć być tylko lepiej.. Nie poddawaj sie i prosze nie mysl, ze to Twoja wina, ze nie donosiłaś ciąży, tak naprawdę często się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE: NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------39--- -CH----1780----18.04 sisia25-------------Sylwia---------25----------38-- ------CH-----1745--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------38-----------D Z----1516---27.04 gogak----------------Gosia----------26----------38---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20----------39--- -----DZ-----3200--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------39---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------39-------CH -----XXX----18.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------40---------DZ- -----XXX---04.04 małaMI16------------XXXX ........16.........33....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........30..---DZ. .....426.....16.06 MAMUSIE: NICK----------------Imię------Wiek---Imię dziecka---Waga,wzrost---Data ur. PaOlcia.94--------Paulina------19-------Nikola---------3250,53cm---17.03.13r. HinskiTurysta------Ewa--------21-------Piotruś---------2800,52cm---02.04.13r. Judys002----------Judyta-------21-------------------------4370,58cm---11.04.13r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zaktualizowałam tabelkę :) podzieliłam ją na cieżarne i mamusie, których już u nas coraz więcej :) Jeśli widzicie jakieś błędy przy swoich danych proszę poprawcie :) Judys a jak Twój synuś ma na imię? Paw.Ola jesli chcesz dołączyć do naszej tabelki napisz dane :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAW.OLA
PAW.OLA ----OLA----30----OSKAR------1040G -----36 CM-----27.03.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamamamam
Dzień Dobry wszystkim Mamom :) Chciałabym Was zaprosić do polubienia i śledzenia mojej strony na fb poświęconej w 100% Maluchom i ich rodzicom. Strona jest kompletnie antykomercyjna i wolna od reklam. Zapraszam :) https://www.facebook.com/babelek2012 Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze sie zaczynacie rozpakowywac ;) cos dawno blackeyed sie nie odzywała moze tez juz jest na porodówce.... hehe za niedługo juz bedziemy opowiadac jak to nasze pociechy zaczynaja siadac jesc rozne rzeczy itp... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynnnnyyy :) ciężarówki i mamusie :) założyłam nowe forum, prywatne, pisałyśmy ostatnio o tym. Kiedyś przez przeszło 3 lata prowadziłam już takie forum, wiec orientuje się co i jak. Co Wy na to, przenosimy się tam pomału? Na razie na forum są założone dwa tematy, forum główne na którym bedziemy pisać tak jak tutaj po prostu i zrobiłam jeszcze jeden temat "zdjęcia naszych maluszków" gdzie będziemy wklejać fotki szkrabów. :) Co Wy na to? Jak każda z nas utworzy tam konto będzie można poblokować wszystko tak, żeby posty były widoczne tylko dla NAS i nikogo więcej z zewnątrz. Może wyślę e-maila z adresem forum na naszego e-maila na o2.pl? Wtedy niepowołane osoby nie dostałyby się na nowe forum, które mam nadzieje wkrótce rozkręcimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Chcialam Was prosic o porade. Co prawda ja jestem na początku ciąży, a wy juz na wylocie ale,,ciąża to ciążą. Moja pytanie brzmi, czy któras z Was miala do czynienia ogólnie w ciąży z kroplami Notakehl ?? Ja bardzo czesto choruje i zwykle konczy sie antybiotykami. Staram sie w drugiej ciąży nie faszerowac organizmu nimi i trafilam na osobe ktora polecila mi te krople homeopatyczne. Czy aby napewno można je brac w ciazy>?? z jakim skutkiem Wam pomogly? Dodam ze cierpie na zawalone zatoki i kaszel krtaniowy. Dziekuje z góry za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj Dawidek grzeczny jsk Aniolek spi caly czas :-) ladnie ciagnie cyca czasami mu nie wychodzi to sie wkurza ale w koncu to jego pierwsze razy jak i moje :-) ja czuje sie ogolnie super dostaje zastrzyki przeciwbólowe i jakos ogarniam :-) krwawienia sa caly czas ale to dobry znak ze sie czyszcze :-) NADAL NIE MOGE UWIEZYC ZE MAM JUZ MOJEGO SYNKA !!!!! Dzisiaj moj D. Opija malego :-) jak bede w domku to napisze wam caly przebieg mojego koszmarnego porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys ale ekstra!! Juz czytajac Twoje posty widac, ze jestes mega szczesliwa, mimo tego całego bólu :) najwazniejsze, ze macie dzieciatko juz po tej 'drugiej stronie' :) GRATULUJE!!!!! :* a jak u sisi i angelak? Po wizycie u ginekologa okazało sie wiec że mam szyjke o dlugosci 1,5 cm czyli skróciła się i rozwarcie na 1,5 cm :D Ale to nic nie znaczy równie dobrze mogę rodzić dziś w nocy co za 2 tygodnie, wiec czekamy.. :) jak do przyszłego piątku nie urodzę to 19.04 i 21.04 czeka mnie KTG i badania w szpitalu :) Ciągle powtarzam Malutkiej, żeby już wychodziła do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×