Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

poczytałam na ten temat i moj synek nie ma ani jednej objawy które tam są podawane i położna też nic na ten temat nie mówiła wręcz przeciwnie mówi że to dobrze że jest taki silny i na wizycie kontrolnej u lekarza też nic nie mówił ani nie podejrzewał też powiedział że duży silny zdrowy chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przez 3 dni miała ciężkie kolki i lekarz kazał... btw mam skaze białkową i mnie wysypuje- jak opanieruję kotlecika w jajku i bułce juz mnie sypie... o mleku, zbożowej z mlekiem czy o jogurcie, śmietanie do zupy musze zapomnieć- dieta działa- mała kolejną noc grzeczna. Dzisiaj tylko mało spała- obuziła się o 4.15 i do 7 rano oczy jak 5zł oglądała świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! JA to wczoraj przezyłam istny horror z Nikola...' Byłyśmy w szczepieniu 4 kłucia w uda (okropieństwo) mała sie az zanosiła ale to jeszcze nic po powrocie do domu z tego płaczu przespała 2 godziny lecz co chwila przez sen histerycznie płakała ( jakby sie czegos bała) dopiero pomagało przytulenie . noi tu sie zaczeło przez bite 6 godzin te nóżki tak ja bolaly ze sie mogłam ja uspooic co ruszyła nózka to jeszcze wiekszy płacz (straszne) az sama płakałam w osrodu pani dokror przy szczepieniu powiedziała ze jakby wystapiła goraczka podac PARACETAMOL (ale goraczki nie było) wkoncu wziełam i przeczytałam ulotke a tam jest napisane ze mozna go takze uzywac po szczepieniach (przy goraczce lub bólu i na odczyn miejscowy) wiec dałam jej syropek po 10 minutach ulga pomogło jej zasneła na pół godziny ... do konca dnia była marudna ale juz ja nie bolało .. powiem Wam ze z tymi szczepionkami to jest głupota dosłata 4 szczały a gdybym zapłaciła 120 złotych i tak dostała by 3 masakra jakas zamiast ulzyc dziecom i juz dac im po jednym czy dwóch z NFZ to naciagaja ludzi zeby tylko dzieciaczki mniej cierpaiły .wiec lepiej załapcic bo to naprawde jest bardzo bolesne dla dzieciaczkow ja juz naucze dosłam i jak za 6 tyg pójde na szczepienie zapłace zeby dostała te 2 szczały mniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia.94 ja ide z moim 22 maja na szcepienie ale u nas jest skojarzona czyli jedno wklucie plus pneumokoki i place 200 zl. Ja tam nie pozwole zeby mi po kilka razy kluli dziecko, wole zaplacic. Wspolczuje przezyc, oby kolejna szczepionka nie byla tak traumatyczna. Judys a Twoj mial kolki? U nas ani razu jeszcze nie bylo nic takiego, z kupka nie ma problemu - po kilka dziennie, brzuszek tez nie boli, nie placze. Myslalam ze kolki wystepuja dopiero pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze tu akichcódów nie maze szczepieniami... mój obiad na dzisiaj: dorsz filety z piekarnika posoone sola ziołową na masełk-śladowe ilościa do tego zielony groszek gotowany na słodko...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede kupowac skojarzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co u was?? W czwartek stuknęło nam 4 tyg i dokładnie tego dnia dostałam okres- bajka:D jest ale jakby go nie było:) Byłam u lekarza- okazało się że mam coś z małą- nie wiem czy dobrze zrozumiałam- albo mięśniak albo żylak- od parcia- dostałam tabletki czopki i saszetki do picia osłonowe.... ale przynajmniej ginekologa widziałam hahahaa czuję się dobrze- nie am jeszcze ćwiczyć przez to"coś". A zainteresowało mnie to o czuję ból przy wstawaniu, chodzeniu- tai ucisk w pochwie. Mała grzeczniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Dzisiaj Mój Dawidek skończył MIESIĄC :) aaale jestem szczęśliwa że Go MAM!!!!! Kocham !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka na miesięcznicę dała mi przecudowny prezent- roześmiała się do mnie.Robiliśmy małą imprezę z tortem z tej okazji i full gości trzymałam ją na rękach mówiłam doi niej a ta uhahała mi się przy wszystkich w twarz- aż się wzruszyłam:) to nie był taki uśmieszek tylko hehracz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też się uśmiecha i też aż nieraz odda odgłos piękne to jest nie ma lepszego widoku jak Uśmiech swojego dziecka!!!! Więc nie dziwie się że kochana się wzruszyłaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Liwka jutro skonczy miesiac :) nie wierze, jak czas szybko leci! I tez usmiecha sie do wszystkich :) jest to najpiekniejszy widok na swiecie!!! :) Zmienilam malej MM z Nestle Nan pro 1 na Hipp Combiotik 1 i jest o niebo lepiej.. do tego kropelki Bobotic i nie zapeszajac, od 3 dni nie mamy problemów z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mOJA Niunia juz gaworzy wystarczy powtórzyc jej pare razy 'gy gy' a ona to nasladuje rózne takie hehe swietnie to robi - główka juz jej nie lata na kazda strone potrafi trzymac ja prosto od czasu do czasu jak jest bardzo zmieczona jeszcze jej leci ale juz coraz rzadziej wymachuje raczkami i nózkami trzyma w dłoni łancuszek ze smoczka i wraz z ruchmi reki wywija nim he.. wyciaga rece do karuzeli nad łózeczkiem i sie do niej cieszy i przy tym pokazuje dziasełka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Mój Krzyś wczoraj skończył 2 tyg. Wybaczcie,że nie pisałam,alemiałam cesarke i strasznie skomplikowany poród. Tu dam Wam SS zdjęcia mojego maluszka ( ma na nim 1 dzień). A co do uśmiechania, mój szkrab się uśmiecha od 2 dnia życia, gdzie wszystkich to bardzo zdziwiło :). Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee no moja też miała kilka dni-chyba 3/4 jak się uśmiechała- zwłaszcza przy cycu lub jak skończyła:P ale tu sie ewidentcie do mnie uhahahła:):) Dziewczyny super, że te nasze żabki mamy!! Eh moja siedzi na cycku i ją coś na buzi wysypało- już nie mam pomysłu co mogłam zjeść;/ dość mam tej diety;/ zaczynam powoli ćwiczyć brzuch. Niebawem przyjedzie mój higrometr!!jupii- suche wiosła ...mmm uwielbiam!! na czas ciaży pożyczyłam siostrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mój Dawidek też się uśmiechał od urodzenia praktycznie hehe i też przy cycku lub jak spał ale ostatnio się do mnie uśmiecha coraz częściej patrzy mi się w oczy i się uśmiecha albo jak się z nim bawię :) może to potówki ?? do kąpieli dodaj tylko mąkę kartoflaną i w tym go kąp z 2-3 dni wszystko zejdzie bez żadnych inny płynów szamponów itp. zobaczysz poprawę :) ale balsam jak najbardziej po kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ch uj wielki... małej wyszły aż strupki na brawich i za uszkami.... nie ciekawie to pachnie- wczoraj jak wpadłam do gabinetu to grzmiało... Więc przez te anybiotyki małą osłabiło i 1 opcja- złapała bakterie lub grzybicę 2 opcja- ten antybiotyk wzmaga wchłanianie białka przez matę a ja mam skazę białkową, objawy małej mogą być też objawami skazowymi..... opcja 3- mała była niedokładnie wycierana po kąpieli- i taka byaby najlepsza... aaaa i nie wolno mi używaćoliwki bambino ani innej oliwki bo wzmaga tendencję do potówek i kazali mi kupić diprobase balsam- ale zidzia nie pachnie jak dzidzia tlko chemą;/;/;/ zapisali nam maści na te zmiany skorne- wczoraj pierwszy raz użyłam i za uszkami duza poprawa,brwi lekka poprawa.... serce mi pęka konowały angielskie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja rozumiem piękna pogoda itp :) ale żeby nie zaglądać na nasze forum hihi ;p nie ładnie Co u was słychać ????????????? Jak samo poczucie i maluszki ? Co robicie całymi dniami ? hehe też głupie pytanie co robicie Maluchy bawicie tak samo jak i ja :D Wracajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys masz racje:) piekna pogoda i tu ciiiisza :D no ale wlasnie wszystkie zajmujemy sie Maluchami :) u nas w porządku, Mała rośnie jak na drożdzach :) ostatnio bylismy u poloznej srodowiskowej, wazy już ponad 4 kg :) ladnie przybiera na wadze, karmimy już tylko MM (Hippem - zmieniłam mleko). Niestety wciąż czasami boli ją brzuszek moja bidulka się męczy :(. Masakra. Dajemy jej kropelki Bobotic 4 razy dziennie. Wydaje mi się, że jest po nich poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też się kula-mała ma równe 5 kg tylko cyc;) uczulenie już prawi całe zeszło ale smarowania jej ma co nie miara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaje espunisan i mój mały odpukać nie miał ani razu kolki a ma już miesiąc 8 dni :) hehe 23 idę do lekarza to dowiem się ile waży ale na pewno z 5kg to na 100% hehe Mój skarb ciągle chce byc poza domem bo w domku płacze mi i jest marudny spać nie chce w ogóle wczoraj wstał mi o 5 rano i spał tylko raz na cały dzien z jakąś godzinkę i położył się spać po 22 giej ;p mały Agencik w ogóle mam szał na ciuszki dla niego hehe poszłam kupić sobie strój kąpielowy i wyszłam z zakupami dla Małego i na drugi dzień poszłam po to samo i też wyszłam z ciuszkami... ale już dość obiecałam sobie aż wyrośnie z tych ciuszków hehe był u was taki upał jak u nas 30 stopnie jak ubieracie wtedy maluchy ? mi mówią żeby nakładać normalnie spodenki i koszuleczkę tylko i czapkę tzn u mnie to opaskę bo mój mały jak ma czapkę to tyle ryczy aż mu ją zdejmę hehe opaskę jeszcze jakoś znosi ;p może byśmy wysłały sobie jakieś foteczki ciekawa jestem jak wyglądają wasze pociechy i wy mamuśki :) dwa miesiące temu siedziałyśmy i narzekałyśmy jak nam do dupy i jak sie nudzimy a teraz nie ma czasu iść siusiu zrobić ;p hehehe Ale muszę powiedzieć że dzisiaj była NAJLEPSZA NASZA NOC mały spał od mniej wiecej 22:30 do 2:00 cyc 5:00 cyc 8:00 przebrałam pobawiłam i śpi dalej ;p hehe A ja wstałam o 6 i prasowałam bo nauczyłam się że już od 5 nie śpimy bo mały za cholerę nie chce usnąć :) Ja tylko cyckiem karmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Disiaj idziemy na kontrolę- ogólnie nudy- wysypka z ciałka jej zlazła, teraz mój mały śmiechol jest szczęśliwy. Nadal jedziemy na cycku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed napisz jak tam po kontroli :) My idziemy w przyszlym tyg. na pierwsze szczepienia. Aaaaaa boje sie! Moje maleństwo często ma "chyba kolki", płacze pare razy w tyg. ok 19, trwa to 25min do godziny.. Jestem podłamana, że Liwka tak cierpi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz jadę na szczepienie boje się moje maleństwo będzie pewne płakać :(:(:(:( dzisiaj dostaje skojarzoną i na rotavirusy biedulek... a na następne szczepienia dostaje na pneumokoki i meningokoki. Ciekawe ostatnio wyszły mu węzły chłonne ale byłam u lekarz i powiedział że takie malutkie wychodzą dzieciom i to normalne że działo by się coś gdyby były wielkości peski od czereśni :) to napiszę wam żebyście nie panikowały w razie co bo ja jak zobaczyłam to prawie dom rozniosłam tak latałam szybko żeby do lekarza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bohater nawet nie zapłakał :) szczepionki kosztowały 630zł skojarzona i na Rotavirusy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bohater nawet nie zapłakał :) szczepionki kosztowały 630zł skojarzona i na Rotavirusy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A wszystko wczoraj w największym porządeczku- oglądali ją ile wlezie z każdej strony za 2 tygodnie 1 szczepienie- to samo co Judys- 2 zastrzyki. Mała jest urocza- zakochana jestem po uszy. Na spacerach mało śpi- woli oglądać świat dookoła ;p do kąpania też powoli się przełamuje. W sobotę mamy zaplanowany sex....ciekawe ciekawe-najgorsze jest to,że nie mam na razie weny na to... te cholipne rozstępy...jakoś tak się nie widzę po ciąży...w sensie fizycznym;p Dzieciątka śpią z Wami w pokoju?? My naszą chcemy wyewakuować w weekend ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja z Moim kochamy sie codziennie :-) ja to w kolko mam ochotę hehe Ja tez mam rozstępy ale zauważyłam efekt po BIO OLI zaczelam to wcierac i na brzuchu prawie nie widac :-) ale jeszcze na biodrach bo np na nogach wszystko sa m o zniklo... Maly spi z nimi w pokoju ale w swoim łóżeczku my go nie uczymy ani noszenia ani usypiania na rekach :-) tylko po kapieli od kladamy go do lozeczka dajemy buziaka i maluszek sam zasypia :-) w koncu mu sie mniej ulewa i chodzi ze mna wszedzie :-) Czekamy az moja Mama przyjedzie z Niemiec w tedy sciagam mleczko a my uciekamyna caly dzien :-) hehe i Tylko My:-) hehehe i bedzie u nas spac to soe jedna noc wyspie bo mamusia mmoja wstanie i nakarmi :-) bede produkowac duuuz mleczka bo ja caly czas tylko na cycku :-) wygoda moim zdaniem :-) Xxx Dziewczyny WRACAJCIE!!!! :-) BO PUSTO I CICHO GU BEZ WAS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×