Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Gość angelak
w dupie mam co pisze jakas kretynka lub kretyn spokojnie lubi niech popisze :) tak to bywa w zyciu niestety ale lepiej rozstac sie teraz niz meczyc w takim zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamaasa
Tak!i niech każdej jeszcze dzieciaka strzeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam, przyjmijcie taką postawę jak angelak co do tych ANONIMOWYCH POSTOW. Olejcie to. Im bardziej reagujecie i odpisujecie na te bzdury tym bardziej obca osoba się nakręca :D olejcie to. angelak - choletnie przykra sytuacja, ale wierzę, ze dasz sobie radę ze wszystkim. Zrobisz to dla siebie i przede wszystkim dla swojego Maleństwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys - dokladnie, masz racje! Wierzycie w coś takiego jak KARMA? Ja tak i zobaczycie, facetowi angelak wszystko sie jeszcze obroci przeciwko niemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10000% racji macie odbije sie na nim ! My jestesmy twarde i sie nie damy :-) dziewczyny wiem ze to glupie ale pamietaj Angelak ze w nas masz wsparcie :-) jestesmy z Toba :-) szkoda ze nie mieszkamy blisko siebie bo w maju poszly bysmy wszystkie na spacer z maluszkami :-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mampytanieee i kolejnaaaaaaaaaaaa a co Cie to obchodzi z wpadki czy nie? Jaka to roznica? co dzieci "wpadki" mniej sie kocha?? puknij sie. trararaalalalajaaala Piepsznij sie w ten pusty lep, a swoja gorycz i nie zadowolonie z zycia przelej na swoja "rodzine" moze faceta choc watpie ze takowego posiadasz ;]. Ja dzis zamowilam reszte potrzebnych rzeczy i bede miec komplet :) Mandarynkowa92 Witamy :) Angelak nie martw sie teraz facetem najwazniejsza jestes Ty i Twoj maluszek :) Bylismy wczoraj z moim u ksiedza i mamy termin Ślubu i chrztu na 24 Sierpnia :) Juhu. mam nadzieje ze schudne do tego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgaskslc;sdc
HinskiTurysta- ale zabłysłaś swoją wypowiedzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno schudniesz a ile ważysz teraz a ile przed ??? nie przejmuj się kretynami co próbują nas wkurzyć po prostu żal mi ich;p zazdrość nie zna granic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgaskslc;sdc
Niczego wam nie zazdroszczę tylko współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz wspolczuc, mozesz wypisywac tu jak przegrane mamy zycie i jakie jestesmy beznadziejne - NIKOGO TO NIE OBCHODZI . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem w 15 tyg ciazy ciaza rozwija sie prawidlowo, bedea u pani doktor zapomnialam zadac jej pytania czy moge uprawiac sex. Ostatnio mam ogromna ochote na sex. mam takie pytanie czy w 15tyg ciazy mozna wkladac sobie cos miedzy nogi i inicjowac stosunek oczywiscie z dojsciem(orgazm). Czy zagrazam wtedy dziecku? moze tu mi ktos odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - ja tez juz mam prawie wszystko :D aż uwierzyc nie moge, ze niedługo skonczy sie ten szał zakupów :D a z drugiej strony teraz spokojnie możemy oczekiwać naszych pociech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia2121 jesli by byly przeciwwskazania do sexu lekarka sama by cie o tym poinformowala. mini93 ja jakos tez nie moge w to uwierzyc ze to juz tuz tuz :) zaczynam miec panike przedporodowa :P A dziewczyny mam takie pytanie : Moja siostra od ponad tyg ma rozwarcie 2.5 cm i byla wczoraj na ktg i podczas badania wyszlo ze ma skurcze co 8minut, mowi ze ich nie czuje tylko kregoslup ja boli. Lekarz puscil ja do domu, mi sie wydaje to troche dziwne co o tym mysliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia2121 ale że co chcesz wkładać między nogi ? heh ja z moim facetem kochałam się normalnie dopiero od miesiąca on sie boi że coś małemu zrobi ;p heh myślę że schudniesz w mgnieniu oka:) czytałam ze po porodzie tracisz od razu z 6kg a potem co miesiąc 2 kg ;p zrobisz sobie w razie co dietkę ;p ja od tyg sie obiadam jak nie wiem aż boje sie na wage wejsc cały czas cos jem hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzckhsdlcs
Tak, po porodzie od razu się traci 6kg. weź się puknij w łeb kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys czasami nawet wiecej niz 6 leci po porodzie odchodzi waga dzieciatka wód łożyska .Najwazniejsze zdrowie maluszkow a z kg sie uporamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mówisz angelak :) sporo kg zleci nam po porodzie do tego dochodzi ogromny wysiłek i już kilka kilogramów w dół.. no a jakby nie patrzeć nie to jest najważniejsze :) Nie mogę doczekać się kwietnia i tego, jak po kolei będziemy chwalić się swoimi dziećmi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
ja juz wozek zakupilam:) ciuszki odbieram po niedzieli od bratowej;) ppzostanie kupic łozeczko , pieluszki ,kocyk wanienke i kosmetyki i wyprawka gotowa:) ciuszki odrazu wypiore i wyprasuje beda sobie czekaly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..amaris..
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Postanowiłam do Was dołączyć.. Mam 31lat..Termin porodu-->18/04:) Wspólnie z mężem czekamy na synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
witaj amaris:) podobnie jak ja mam termin na 17.04 i 33 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..amaris..
A do tej "mądrej",która tak intensywnie się tutaj udziela i próbuje nieudolnie komentować wszystkie wpisy-załóż sobie dziewczyno własny topik,gdzie będziesz mogła wylewać te swoje pomyje.. Zazdrościsz,bo pewnie sama nie możesz mieć dzieci! I ku twojej (celowo z małej litery!) informacji-małżeństwo nie jest wyznacznikiem posiadania dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy amaris :) coraz więcej nas tutaj :) chyba trzeba bedzie tabelke zaktualizowac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..amaris..
angelak-->witaj Kochana:) Kurcze,widzę że każda z Was jest już po wstępnych zakupach..Ja jeszcze prawie nic nie mam:/ Dopiero niedawno zrezygnowałam z pracy i teraz bede nadrabiać stracony czas:) Jutro pierwsze poważne zakupy:)Mąż już powiadomiony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..amaris..
Witaj mini:)) Hehh,całkiem pokaźny wysyp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaris - Zakupy są super! :D Nie wiem jak to u Was, ale mi, zakupy dla córeczki mega poprawiają humor :) tylko nie przemęczaj się na zakupach a zdążysz na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jejku jak tu u nas jest fajnie coraz więcej kobietek ;p Ja to już mam wszystko więc na zakupy nie chodzę dla mojego synusia hmm tylko ten wózek ale za to dzisiaj poszłam na spacer ale się nachodziłam bo od tygodnia wcinam i wcinam trzeba było troszkę spalić tego jedzenia hehe jutro mam imprezkę 50 lat taty hehe wiecie co tak mam ochotę na krokiety z barszczem a wiem że mama robi że cały czas o nich myślę hehe ale jutro ich zjem za was wszystkie ;p hehehe i ciasto snikers też zjem za was ;p hehea co tam :) No trzeba trzeba zaktualizować tabelkę napiszcie dokładnie tc jakie już macie u mnie 33 heh poród 11.04. Ale to już blisko aaaaaaaa ja to cały czas się jaram jak głupia a jeszcze 4 dni i wizyta u gin dowiem się ile mój synuś waży boję się że będzie duży bo ja duża byłam mój facet też był duży tak teściowa mówiła hmmm ja bym chciała żeby mój maluch urodził się w normie i ZDROWY :) hehe Wiecie co ja od kryłam że moja nieszczęsna zgaga była od KAWY nie piję już 3 dzień i jest o niebo lepiej szok a z 4 miesiące dzień w dzień walczyłam ze zgaga haha teraz sama z siebie się śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dietka to bedzie podstawa i bede z malym na dluuuugie spacery chodzic :PP Nie reagujcie na wpisy tej kretynki, az zal ludzi ktorzy nie maja nic do zaoferowania oprocz jadu i zawisci. WSPOLCZUJEMY :) Ja wszystko mam, ciuchow tyle ze nie mam gdzie chowac :) wozek wybrany moj kochany go kupi jak pojde do szpitala. Zakupy sa boskie a jeszcze te male slodkie rzeczy az sie lezka w oczku kreci :P ..amaris.. witaj dopisz sie do tabelki:) NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----X.04 HinskiTurysta------------Ewa----------21---------30------ -CH------28.04 mini93---------------------Asia----------20---------31--- -----DZ-----19.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------30------ -CH------ Erisss----------------------Wiola--------28---------28--- ----CH------ blackeyed8888----------Sandra-------23---------30-------D Z------04.04. angelak-------------------Ania----------32---------29---- ---CH------ Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------28--------D Z-----28.04 PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------33--------DZ------02.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----X.04HinskiTurysta------------Ewa----------21---------30------ -CH------28.04mini93---------------------Asia----------20---------31--- -----DZ-----19.04Judys002-----------------Judyta-------21---------33------ -CH------11.04------Erisss----------------------Wiola--------28---------28--- ----CH------blackeyed8888----------Sandra-------23---------33-------D Z------04.04.angelak-------------------Ania----------32---------29---- ---CH------Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------28--------D Z-----28.04PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------33--------DZ------02.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawilam bo ja i Sandra 33tc tylko na tel to robilam i chyba za dobrze nie wyszlo hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×