Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Hej dziewczynki ja to normalnie dzisiaj odżyłam cały dzien poza chata na sklepach i z kolezanka na kawce normalnie bajka ;) Martyna - ja nie zauwazyłam zadnej siary Mini - chetnie napisze tylko co? ;) HinskiTurysta - także witam ;) obciązenie jest straszne ciekawe ile bedziemy zrzucac ;) HeHe a narzeczony pewnie zazdrosny, mój ma zabronione cokolwiek bo nie moge napinac miesni brzucha i wokoło niego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siara? Mi tez juz od jakiegos czasu leci , gdzies od grudnia tak mi sie wydaje. :) Ja narazie 8kg na +, ale pewnie teraz szybko to nadrobie... Jutro ide do pielegniarki u gina bo robilam krzywa cukrowa i babka ktora pobierala mi krew powiedziala ze wynik jest nie za dobry :/ Nie dala mi go ani nic bo ona oddaje wyniki bezposrednio do lekarza kierujacego ale podejzalam ze 1h po wypiciu 75g glukozy mialam 181 a po 2g od wypicia mialam 149, niewiem jaki mialam na czczo bo zaslonila palcem ale jutro podejde z rana do osrodka i spytam pielegniarki jak ten wynik wyszedl i czy trzeba wczesniej do lekarza bo wizyte mam dopiero 4.03 a termin na kwiecien wiec jesli co cukrzyca ciazowa to chyba pasuje wczesniej sie za to wziasc zeby do porodu to uregulowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia.94 - cieszę się, w takim razie na ten adres który podałam napisz po prostu w mailu, że dostałaś adres mailowy z forum, że jesteś w ciązy i chętnie wypełnisz ankietę i kwestionariusze :) odpisze Ci ta pani :) Ja też dzisiaj byłam na zakupach, które baaardzo poprawiły mi humor hehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini-ok zaraz bede pisac;) allegrowiczka - ja sie na cukrzycy nie znam na szczescie nie mam z tym problemów ale trzymam za ciebie kciuki ze tez bedzie OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez, znaczy nie znam sie na tej ciazowej bo na zwyklej to co nie co juz tak bo akurat dwie babacie maja i jedna sie opiekowalam z mama wiec mialam z tym doczynienia na codzien , ale ta cukrzyca ciazowa mnie przeraza... Mam tylko nadzieje ze jutro bedzie pielegniarka i gin zeby to skonsultowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będzie dobrze wszystko trzeba myśleć pozytywnie i nie przejmować się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mampytanieee
Tak czytam was i czytam i mam pytanie.czy jest na tym topiku jakas mama ktora ma meza a nie narzeczonego,albo ktora PLANOWALA dziecko?bo to chyba jedyny topik gdzie wiekszosc dzieci to wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chłopaka i planowaliśmy :-) i sie udalo :-) Moich wynikow jeszcze gin nie widzial jesli chodzi o cukrzyce dopiero na wizycie mu pokaże :-) a co kupowalyscie wyprawke ? Macie juz torby spakowane ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam w sumie wszystko dla malej ;) Do porodu 78 dni :D , wiec na pioczatku marca pasuje mi juz kupowac pampersy itp. (rzeczy do szpitala). Ostatnio kupilam kosmetyki z bambino bo akurat na niektore byla propocja w Carrefourze a reszte kupilam w Smyku bo mialam kupon Payback a szkoda zeby przepadl ;) Wczoraj znowu mialam wilgotna wkladke :/ Byla bielutka ale wilgotna :/ Zalozylam sobie kawaleczek waty na noc i dzis ja wyciaglam i tez byla mokrawa... Nie byla mokra tak ze trzeba ja wykrecac :D ale bardziej tak jakbym sobie wziela plyn do szyb i psikala po tej wacie i niewiem czy mowic o tym ginowi czy nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynkowa92
Hejka, można się dołączyć? :) Mam 21 lat i poród mam na 18 kwietnia. Trochę poczytałam tutaj i strasznie mi się podoba te forum. Tak więc w 11 tc się dowiedziałam już to będę miała synka i po kolejnych USG nic się nie zmieniło. Czuję się od początku normalnie, czyli żadnych zachcianek, żadnych mdłości, jedyne moje objawy to duży brzuszek i piersi. Maluch od 3 dni mnie tak kopie, że czasami to jest nie do wytrzymania. Mam takie pytanko, czy po kolejnych USG zgadzał Wam się tc? Bo mi za każdym razem coś innego wychodziło, boję się, że mój maluszek jest trochę za duży (w sumie tak mówi Pani ginekolog).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaaaaaaaaaa
kolejna z wpadki - czy w 21 wieku tak ciężko się zabezpieczać? rozumiem - wakacje były ale to trzeba myśleć trochę! Na pewno judys planowałaś, hahaha, bez ślubu, pracy w tym wieku...błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejkuuuuuu!!!!!!!!!!!!1 dziewczyny jak mnie to denerwuje wejdzie tu jakaś mądralińska i się czepia jeszcze piszę że czyta nasze forum! jak byś czytała dokładnie to byś tam wyczytała że mam swoja FIRMĘ i nie jestem bezrobotna ! a co ja mam ślub brać dla takich kretynek jak Ty??? pewnie sama nie masz męża dziecka i pracy i z nudów siedzisz i się czepiasz! Nie życzymy tu sobie takich ludzi jak Ty bo tylko nam ciśnienie podnosisz a nic tu nowego nie wnosisz jak Ci się nie podoba u nas to wyjazd i nie krytykuj !!! No na siłę chce awantur !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynkowa92 Witaj kochana :) bardzo nam miło że Ci się u nas podoba i zapraszamy jak najbardziej :) nie przejmuj się takimi dziwnymi ludźmi co wchodzą od czasu do czasu do nas żeby tylko coś skrytykować z czystej zazdrości :) Mnie mój smyk tez kopie nie miłosiernie mój Facet mówi że przez kołdrę czuje jak nasz smyk kopie hehe albo mówi że czasem go budzi kopem w nerkę bo jak zwykle jak śpię to ręka i noga na nim hehe i brzuszkiem do dotykam ;p jejku jak tak pomyślę sobie bratowa mojego faceta urodziła w 38 tc a u mnie to już 33 to tak blisko ;p hehe bo nie powiedziane że urodzić się może w 40 tc może też być po terminie wiadomo ale bardziej nastawiam się że będzie przed 40 tc ;p bo już jest ciężko i czuje skurczę w brzuchu twardy się tak robi że masakra w nocy aż się obudziłam z bólu i jak szłam do ubikacji musiałam sobie brzuszek trzymać bo czułam jak by mi opadał już się wystraszyłam i co na bok się położę to mnie boli i na jednej stronie i na drugiej ;p hmmm wczoraj TŁUSTY CZWARTEK jak tam dziewczynki pojadły ??? ja 2 pączki ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynkowa92
ja muszę zacząć wszystko ogarniac, bo nic a nic jeszcze nie mam, mój facet mówi ciągle, że jest dużo czasu jeszcze. Powiedział, że pojedzie ze mną na zakupy, jednak cały czas pracuje. Ja chyba sama dzisiaj wezmę auto i pojadę na jakieś małe zakupy, bo się doczekać nie mogę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynkowa92 a jasne że tak ja też sama pojechałam bo wiem jak by to było "a długo jeszcze " "a na co Ci to " "a po co Ci to" hehehe wiesz o co chodzi ;p Faceci :) ja tylko muszę dokupić sobie wózek i torbę spakować ;p i kupuj sobie powoli bo jest tego od groma ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynkowa92
No niestety tacy są faceci... lepiej zrobić wszystko samemu niż się doczekać na ich pomoc :D jedyne co mój potrafi to przynosić mi słodycze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie zwracajcie uwagi na komentarze anonimowych osób. Serio, nawet ich nie czytajcie, szkoda czasu i nerwów a tym bardziej nie odpisuje. Niech sobie myślą co chcą, odważni bo za komputerem siedzą.. ;] Mandarynkowa92 - witam :) kolejna osóbka która ma termin dzień przede mną :D Noo, te kopniaki naszych maleństw zaczynają być coraz bardziej bolesne :) Co do ZAKUPOW - ja sporo zamawiam przez internet, a zwykłe zakupy raz robie sama raz z facetem, ale jak ide sama to chociaz moge dłużej pobuszować :) Judys - ja zjadłam niecałe dwa małe pączki :D wczoraj się ważyłam i mam już nie 3, a 4 kg na plusie :D rośnieeemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
witajcie kochane.Ja wlasnie podjelam decyzje o rozstaniu z ojcem dziecka:( za duzo mial szans nic nie zmienil niestety:( jest mi strasznie ciezko i zle czuje jakby ktos rwał mi serce na kawałki :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) Byłam dziś u mojej gin z wyników wyszło mi ze mam bardzo dużo bakterii w moczu muszę brać jakieś tabletki i za 10 dni spowrotem do niej na kontrole z aktualnymi wynikami, do tego mam leżeć plackiem do 36tc bo moja szyjka znowu zaczęła się skracać i jedyne co mogę to wyjść do toalety MASAKRA ;( (chyba nie dam rady) co do zakupów to mam trochę ciuchów i torba do szpitala w połowie spakowana jeszcze trzeba duzo dokupic miałam jutro z narzeconym jechac na zakupy ale jezeli mam lezec to wole polezec niż urodzic teraz, łóżeczko kupuje chrzestna czyli moja siostra bo sie uparła ze mała musi miec jak ksiezniczka baldachimy i takie tam;), a wózek od siostry narzyczonego wiec o to sie martwic nie musze. tłusty czwartek hehe ja to musiałam spróbowac kazdego rodzaju pączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelak - przykro mi, ale jeżeli podjełas taka decyzje to znaczy ze była przemyslana i odpowiednia wszystko sie ułoży trzymam kciuki z całych sił ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelak kurczę co się stało ? :( Matko boska ja chyba przeoczyłam jakieś wypowiedzi na forum bo nic nie wiem :( jest mi bardzo przykro ale jak sobie zasłużył to pewnie że niech spada chociaż powiem wam że mam tu tyle znajomych kobiet co są w ciąży i każdej prawie facetowi odbija !! przysięgam wam dosłownie odbija latają zdradzają bóg wie co jeszcze... ja nie wiem co im jest ! ja na szczęście odpukać nie mam problemow ale mój się wyszalał zanim mnie poznał współczuje jego byłym... :) kurczę może da się jakoś to uratować trzeba walczyc czasem o związek :( nie wiem co mam napisać żeby Ci pocieszyć i coś doradzić :( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam dlugo z tym głupim moczem problem ale to normalne w ciąży ja mam znowu bardzo dużo upławów o kolorze żółtym... ;/ nie wiem co to ale bardzo dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i wiecie co ;p dzisiaj był w końcu długo wyczekiwany sex :) hehehe od razu lepiej człowiek się czuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moczem to nie wiem zdarzyło mi sie to 1 raz z upływami tez nie bo od 2 miesiecy biore tabletki na podtrzymanie takze dopochwowo i to normalnie przy ich braniu zazdroszcze sexu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
za duzo bylo juz szans i prob:( ciagle obietnice i dobrze na krotko.Ma kontakt smsowy z kolezanka ukrywa tel i smsuje w kazdej wolnej chwili gdy tylko gdzies widze, olewa mnie zyje obok.obiecal zerwac z nia kontakty a wczoraj odezwal sie do niej pierwszy przechwycilam jego tel.Mam dosc bycia oszukiwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
mialo byc gdy tylko gdzies wyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararaalalalajaaala
widzicie, wasi faceci was będą robić w jajo jak angelak. I po co ci to było dziewczyno?teraz zostaniesz samotną mama z dzieckiem, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelak wszystko bedzie dobrze jeszcze ułożysz sobie zycie spokojnie teraz nie mozesz sie denerwowac, denerwuja mnie komentarze tych anonimowych osób ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak to z nimi jest moja koleżanka jest po ślubie z facetem ale ona ma dziecko z poprzedniego związku i on też no i po ślubie zaplanowali dzidzie i ją zrobili mieli dziewczynkę niestety w 6 miesiącu urodziła martwą córeczkę :( mieli przerwę i znowu zaszła w ciążę jest obecnie w 4 miesiącu ciąży a ten jej przygłup ją olewa jak może jest nie znośny potrafi powiedzieć że to nie jego dziecko a ona sie puściła !!! powiem wam że ja nie wiem co z tymi facetami się dzieję juz nie wspomnę że ten dupek nie daje jej ani grosza ona go utrzymywała i teraz się wyprowadził i nawet nie kwapi się do tego by dac jej na lekarza weekendowy chłopak od poniedziałku do czwartku do rany przyłóż a od piątku do niedzieli libacje z kumplami .... !!!! To są idioci !!!!!! Masz racje niech spada do tamtej pindy i niech robi tak każdej to zostanie sam na lodzie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×