Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

wyobrażacie sobie, co by było jakby jakiś złośliwiec posmarował taki plaster klejem kontaktowym? :O Aż mnie ciarki pszeszły. Kobiety to masochiski. Ja jednak wolę owłosione tzipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa chytra babo a pochwe (wagine) tez ogolilas? -> wszystko ogolilam jak delfine jestem :D chociaz ciezko mi bylo wsadzic plaster do waginy ale sie udalo :D xxx oj tam, oj tam:) Chytra i jak ?? daje rade ?? ja nie mam odwagi a moja kosmetyczka mnie namawia ... -> o dziwo mnie nie bolalo w szoku bylam ze tak szybko :) tylko teraz mi nie wygodnie wiedz leze w tunice bez gaci ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Padalec - można wiedzieć ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina ja raz probowalam, ale nic nie bolalo:) ja wogole jakis twor jestem bo mnie nie latwo krzywde zrobic czy bol wyrzadzic, porod nawet bez znieczulenia caly mialam. moze ja sado macho ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam :) ogladalam ostatnio na tvn style program o brazylijskiej wlasnie w salonie i najpierw gadka co jak i po co, potem plusy i minusy az w koncu kobieta przyszla przed porodem to robic (tyle uslyszalam bo mi korki wysadzilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gołoledź@@ Padalec - można wiedzieć ile masz lat? No jak to? Tyle na ile wyglądam :D🖐️ Chyba, że to potrzebne do CV, bo chcesz mnie zatrudnić w salonie do depilacji brazylijskiej. od razu mówię, że nie depiliję nie umytych "Anusów" (by się lori nieczepiała :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi, a teraz to chyba znieczulaja podczas depilacji laserowej, ja jak mialam pare lat temu to zero znieczulenia:O Masakra to byla, 3 sesje mialam miec, ale juz nigdy nie wrocilam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
kurwa, nie! dzieki! Chociaz juz mnie to tak meczy - bo wiecznie cos mi tam wyskakuje, a maszynke mam osobna tylko do tych celow - venus z pianka z gillette. Mój mąż już sie naśmiewa ze mnie jaki zaroślak jestem, ale cóż- nie dam rady w tym stanie. A na depilacje sie nie zdecyduje, bo jednak tchorz jestem, i jakoś nie chce by kosmetyczka w moja vagine zagladala ... mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! no chyba tak heheheh, ale ja od malego pamietam brat sie wyjebal a raczej potknal to ryja darl na cale osiedle, ja reke zlamalam , to sie smialam i pytalam czy moge popatrzec jakbeda skladac do kupy:) kolana pozdzierane do kosci prawie i tez nic polalam woda zszylam i gotowe, nawet mi wyszlo bo sladu duzego nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
Ewelina - serio? bo chcialam wlasnie mojemu bobrowi zafundowac strzaly mieczem swietlnym i mnie sie wydawalo, ze oni tam znieczulaja mazidlem Emla, ale mowisz, ze boli? osz cholera, no to teraz mam stracha, a juz grupony na bobra zakupilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
A mąż nie może Cię ogolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro dla lasek zafunduj bobrowi troche atrakcji heheheh, nic mu nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
Dowi, szacun na dzielnicy, alez Ty jestes wytrzymala, i do tego jeszcze sama sie zacerujesz, no no :) a co do posikania sie z bolu, to nigdy mi sie nie zdarzylo i oby tak zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na poważnie, to kobieta przed porodem nie powinna się depilować, ani golić. ogolić mogą cię położne jeśli uznają taka potrzebę. Są plusy i minusy tego. Ogolona cipka ułatwia szycie krocza. Z drugiej strony zacięcia moga powodować białe ropne krostki i potem zakażenie szfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gololedz hahah ja pamietamjakmnie golil przed porodem, skonczylo sie z boingiem w hangarze hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Padalec - przegapiłam foto? łeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ja bym bobra do lasera w zyciu nie dala:D Ja depilowalam laserowo nogi i to bylo straszne. Wosk to przyjemnosc i relaks w porownaniu z tym:O Ale jak pisalam to bylo pare lat temu i to akt, ze mnie lekarz jakas mascia wysmarowal na znieczulenie, ale chuja to dalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
No ale chyba dokończył dzieła?? ;) Czy zostawił pół bobra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien, ale jak na Alibaba.com przeglądałem sprzęty kosmetyczne do importu, to tam były lasery nowej generacji, o innej mocy i fali światła. do tego chyba jest znieczulenie powierzchniowe w żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
EwelinaEwa - odrastają Ci włosy po laserze?? warto robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, ja właśnie dziś rano kupiłam sobie nowy depilator Philips, tym niemniej spytam czy któraś ma sprawdzony przepis na pastę cukrową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×