Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość Gomzoo!
loreline - ja rozumiem, ale obgryzanie w chwili stresu (napięcia) jest objawem nerwicy. I to wcale nie jest obraźliwe stwierdzenie. Dużo osób cierpi na nerwicę (tylko objawy mogą być różne). Można z niej wyjść samemu lub z pomocą specjalisty. Niektórzy polecają medytację, ćwiczenia oddechowe itp. Chodzi o to, żeby zminimalizować napięcie, które towarzyszy człowiekowi w chwili stresu (np. po kłótni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcinać bym nie obcięła zbyt radykalnie, ale właśnie wpadłam w manię farbowania i kupiłam zapas farb Mam w szafie: 4 jasna czerwień, 4 ciemna czewień, czarny - kupiłam fioletowy i czekoladowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
ja za to skupie skurki i drapie skore, i zgrzytam zebami, i mam wiee innych zaburzen, ale jakos sie tego nie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna tak oto przeczytalam twojego posta za pierwszym razem:D "ja mam na punkcie fryzur kota co chwile zmieniam , farbuje, obcinam, pocieszam się, że szybko mu rosną , rok temu miał włosy obcięte na chłopaka a dziś ma do łapek i jutro idzie na balejaż " Myslalam, ze o kocie piszesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się cieszę , że nie tylko ja mam taki pakiet farb w szafce :) mój się puka zawsze w głowę jak mi się jakaś spodoba to biore i mówię że kiedyś pofarbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
skórki oczywiscie. poza tym mam wiele innych zaburzen ale na tyle swiadomy umysl by wiedziec ze musze sie leczyc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela :) haha jaka kolekcja :) jakiej firmy? xxx ja na wlosach jak do tej pory mialam fiolet, wszystkie dostepne brazy po kolei od najjasniejszego (co miesiac inny), czerwien, pozniej rudy, po rudym braz, dalej czarny pozniej rozjasniacz i rude, pozniej blondy jasny, zlocisty i ciemny, pozniej rude i teraz czerwien :) i korci na powrot do brazu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
skubię skórki i drapię skórę. matko, jak ja piszę dzisiaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
"ja mam na punkcie fryzur kota" - kurczę, zrozumiałam, że chodzi o fryzury intymne, i tak czytam, czytam... obcięte na chłopaka, no ok, ale do łopatek??? :O :D Myślałam, że chodzi o tego kota na dole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
a ty wlasnie mowisz tak i nie jednoczesnie, bo dlaczego piszesz w takim razie ze sie nie przejmiesz a jednoczesnie piszesz ze sie denerwujesz? skoro sie denerwujesz to znaczy ze sie przejelas, CHLOPCZE :O a poza tym wiem co to zaburzenia osobowosci bo sama sie na rozne zaburzenia lecze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
To było do mnie? Jestem kobietą. A tak poza tym nie kłóć się z wiedzą medyczną, bo nie wygrasz ;) Poczytaj o OCD i wtedy możesz dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
a ja hmm, sprawdzam po 10 razy czy zamknęłam drzwi od domu, potrafię się nawet wrócić z drogi jak nie jestem pewna, zostawiam zapalaone światło w piwnicy przez przypadek i w srodku nocy mi się przypomina i ide tam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubensowskie kształty
Je to kiedyś taksówką z pracy do domu jechałam, zeby sie upewnić, ze chata zamknięta :p Taksówkarz czekał na mnie i spowrotem do roboty wróciłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
Gomzoo! sama nie wiem czy to do mnie czy do Ciebie ona pisala. ale ona i tak zaprzeczy, bo to to nie rozumie mimo bardzo wysokiego IQ na poziomie 125 potwierdzonego przez MENSE :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
cappy jest w puszkach - ja się łudzę, że jednak może skłonię ją do refleksji nad przyczyną tego obgryzania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
a i jeszcze jak mam okres to sobie wyobrażam, ze mam wielka plame krwi na dupie, albo,z e jak ide to mi ptak nasra na głowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Z tym ptakiem to również się obawiam, bo miałam kila razy wpadkę :O Dobrze, że kaptur mnie zazwyczaj chroni (raz mi strzelił na włosy) :O Wybaczcie, wiem, ze to ohydne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
Gomzoo! ja sie przestałam łudzić, prowokuję to to dla sadystycznej przyjemności, czasami takie styranie kogoś ma wartość terapeutyczną, i tym się usprawiedliwiam ;) sasanka z mielna. mam identycznie! okresowa paranoja :D loreline nie wiem, jak malutki rozumek trzeba mieć by nazywać osobę z nerwicą wariatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
eh loreline, jaka ty niedojrzala, i jak niewiele o zyciu wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
mi wystarczy jak sie z kims kłoce ze go zdrowo opierdole, jak krzycze to mi pomaga x lubie tez sie odstresowywac z hula hop 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
loreline - spokojnie, wcale nie twierdziłam, że jesteś wariatką. Uważasz, że osoby, które mają nerwice są wariatami? Ja tak nie uważam. I lekarze również nie. Niemniej jednak, jeśli zrozumie się istotę problemu, łatwiej go wyeliminować. Tobie onychofagia przeszkadza, więc warto chociaż poczytać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
witam ponownie drogie dziewczęta :D tak zniknęłam, ale uczeń na korki przyszedł 30 min wcześniej :/ bezczelność :D ja tak raz miałam :D ale to jeszcze w gimnazjum :D wyszłam z domu i zaraz po wyjściu z klatki ptak mi narobił :D oczywiście na włosy :/ a że mam do pasa to jak umyłam to do szkoły już nie poszłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappy jest w puszkach
loreline, w sposob kompulsywny reagują tyko osoby ktore mają nerwicę. osoby zdrowe nie reagują w taki sposób, i ew. napięcie inaczej rozładowują niż zachowaniami obsesyjno-kompulsywnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
loreline - Gomzoo! Przyczyną obgryzania jest głównie stres. Np po kłótni z kimś, przed i po egzaminach,zaliczeniach. Rozumiesz? - oczywiście, że rozumiem, pisałam Ci już wcześniej o tym. A Ty czytałaś o OCD? O nerwicy? Ona nie czyni ludzi głupszymi. Nie wiem skąd taki pomysł. Myślisz, że z czym się wiąże nerwica, jak nie ze stresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
jak widze skupiska gołebi to żałuję, ze nie mam wiatrówki :P x jeszcze mnie nie osrał żaden ale zawsze sie boję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Na mojego kumpla zrobił zrzutę paw :O Wyobrażacie to sobie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×