Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Dziewczyny, jak ja przez jakiś czas nic nie smażyłam i jadłam więcej warzyw, zjechałam prawie 10kg w miesiąc :) pamiętam, że w życiu taka chuda nie byłam. Teraz metabolizm już nie ten, ale może to i lepiej? Papierochy są niezdrowe, beee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Izabella Cześć No nie wiem czy zasłużyłeś na Twixa. Poza tym dbam o Twoją linię. Ja jestem za chuda, więc wiesz... Ja też jestem szczupły i słodycze mi nie szkodzą. Jak jesteś sama, to mogę zasłużyć na Twixa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladałam serbski film już jakiś czas temu :D dobry jest 🖐️ ale takie filmy trzeba rozumieć, a nie, ze banda nastek ogląda i się podnieca kilkoma scenami x kurwa gdzie mój post, już 4 dzień kafe się jebie a modka ma to w dupie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogladalam serbski:P I wcale jakos sie nie zbulwersowalam za bardzo, a ogladalam wersje nieokrojona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hehehe oby nie wyszly sraczkowate , mam braz w zapasie w razie wu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nowy smaczek - Lorka pisze cytuję "A co w tym wstydliwego, że mnie facet rzucił? Nie jedną dziewczynę chłopak zostawia, a potem się ma innego. ' x a dotychczas mówila, ze to ona ich rzucała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pytanie czy kazdemu opowiadasz o swojej luznej pochwie lorka odpowiada: "Owszem, każdemu. Czemu mam ich narażać na niemiłe niespodzianki z powodu, że czegoś o mnie nie będą wiedzieć?" yyyyy... ja nie opowiadam kazdemu o swojej pochwie czy przez to narazam ich na mile badz nie niespodzianki?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa tego nie da sie sluchac hahaha jakby mi ktos zaczal tak opowiadac porzygalabym sie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się zastanawiam jak można rozerwac pizdkę, jak sie siedzi na wózku ma majtki i spodnie, ja sie tyle razy wyjebałam uderzyłam nawet kroczem, myślałam,ze umre z bólu ale nic nie rozerwałam :o x tylko lorka nie mów,ze wózek jest ostry bo jebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×