Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

Moja żona nie ma orgazmu

Polecane posty

Gość też nie mam
mój wibrator też jest większy niż penis mojego faceta - czyli kwestai rozmiaru odpada. przed chwila czytalam o tym zespole h-e, naczytalam sie o tych orgazmach wiec nabralam ochoty i postanowilam sprobowac jeszcze raz. dotykalam sie z pol godziny na rozne sposoby... i jedyne co mi sie udalo osiagnac to takie dziwne uczucie.. jakby klucie pomiedzy wnetrzem odbytu a koscia ogonowa.. ciezko okreslic czy to byla przyjemnosc czy bol, takie dziwne uczucie.. w kazdym razie nie orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendzior no najwyrazniej
jestes tym facetem z ktorym twoja zona orgazmu nie moze miec. a wiec sie nie dobraliscie. jak mozna przez 15 lat orgazmu nie miec :-O oj kiepski jestes kiepski :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendzior no najwyrazniej
macie jakies betonowe cipy:-O zero czucia no bo jak od szorstkiego recznika i twardej wanny dochodzisz to cos nie tak:-Ojestes pewna ze to jest orgazm z tym recznikeim???????chyba sciemniasz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chesia
moze za malo sie starcie ... pomyscie ze my tez chcemy dojsc nie tylko wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecez wyraźnie zaznaczylam, ze wszyscy twierdza, ze na to trzeba m i e s i e c y , a ty chcesz w 30 minut :O No aż żal to komentować :O I A co do wibratorów, to znowu jakieś schematyczne myślenie z was wychodzi. Jeżeli gwarancja orgazmu byłaby wielkość/grubośc wibratora to wszystkie powinny mieć rozmiary przedramienia :O A może lepiej się zaopatrzyć w mniejszy, ale np wygięty, żeby było łatwiej stymulować punkt G, albo z wibrujaca nakladka do masażu lechtaczki. Albo może w ogóle nie wibrator, tylko kilka różnych dildo? Przestancie myśleć tak schematycznie, u licha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendzior no najwyrazniej
tu jest temat o tym zespole HE http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3280327&start=180 xxxxxxxxxxxxx a po za tym jesli ty sie od lat zaspokajasz recznikiem to oczekujesz nagle cudow??????? poczytaj na tamtym temacie , tam dziewczyny mialy podobny problem ale trzeba ciwczyc. wez sobie lusterko, poloz sie, rozloz nogi szeroko, poslinij paluszek i popiescij lechtaczke? jak mozna nie dojsc? tylko nie oczekuj za 1 razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolinda38
Ja też nigdy nie miałam orgazmu z mężczyzną a uprawiam już sex ze 20 lat i to nie z jednym czy dwoma partnerami. Orgazm mogę osiągnąć tylko z wibratorem, w dodatku mam ich kilka modeli i tylko z jednym dochodzę... Ot życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powtórzyć- moja żona się nie masturbuje i nigdy tego nie robiła. Może należało by nie zmieniać tak często pozycji? Ale lubi je zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powtórzyć- moja żona się nie masturbuje i nigdy tego nie robiła. Może należało by nie zmieniać tak często pozycji? Ale lubi je zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie mam
nie no ja rozumiem, że to potrwa co najmniej kilka miesięcy, jak nie lat... ale zastanawia mnie to kłucie, które opisałam.. sama nie wiem, czy to był ból czy przyjemność, dlatego piszę.. bo może ten orgazm z ręcznikiem to nie jest prawdziwy orgazm.. (jak go mam, zastygam na chwilę bez ruchu, mam 5-10 skurczów pochwy i to na tyle; a przecież kobiety w czasie orgazmu jęczą wiją się.. ja tego nie mam) nie myślę shcematycznie, wiem, że rozmiar w seksie ma akurat najmniejsze znaczenie. ale staram się po prostu wykluczać wszystko punkt po pukncie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę si powtórzyć- moja żona się nie masturbuje i nigdy tego nie robiła. Może nie powinniśmy tak często zmieniać pozycji? Ale ona bardzo lubi zmieniać pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę si powtórzyć- moja żona się nie masturbuje i nigdy tego nie robiła. Może nie powinniśmy tak często zmieniać pozycji? Ale ona bardzo lubi zmieniać pozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolaaaaaaaaaaaaa
Facet, weź się ogarnij żeby prawić żonie radość, to musisz szukać.... gmerać..... poszukiwać: jedne lubią delikatnie, drugie mocno - zależy od kobiety, a jak ty tak samo ruszasz paluchem od 15 lat, to sorry winetuuu Sama bym się pożygała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie mam
Pendzior może po prostu się nie przyznaje, że to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolaaaaaaaaaaaaa
Facet, weź się ogarnij żeby prawić żonie radość, to musisz szukać.... gmerać..... poszukiwać: jedne lubią delikatnie, drugie mocno - zależy od kobiety, a jak ty tak samo ruszasz paluchem od 15 lat, to sorry winetuuu Sama bym się pożygała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendzior no najwyrazniej
a jak ty tak samo ruszasz paluchem od 15 lat, to sorry winetuuu Sama bym się pożygała xxxxxxxxxxxxxxx hahaaaaaaaa :D🖐️ swieta prawda. kiepski z ciebie kochanek. zal mi twojej zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masturbuje się napewno. Ola... Jeśli myślisz, że nasz seks wygląda jak kościół nakazuje to jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masturbuje się napewno. Ola... Jeśli myślisz, że nasz seks wygląda jak kościół nakazuje to jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem ją do tego skłonić ale nie odczuwa z tego przyjemności. Nawet podczas seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem ją do tego skłonić ale nie odczuwa z tego przyjemności. Nawet podczas seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie mam
Pendzior może po prostu się nie przyznaje, że to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko to ma jakas
betonowa cipe ze nic nie czuje i nie ma zadnej potrzeby. :-O 15 lat seksualna porazka :-O to niech nie ma ta twoja zona orgazmu i gitara ludzieee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejdncjcd
a piescisz jej piersi podczas stosunku ? niektore a przynajmniej ja tego potrzebuje albo wyprobujcie od tylu jest silniejsze doznanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×