Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alicyja

Oświetlenie kuchni

Polecane posty

Gość gość
Ja zamierzam kupić sobie lampy i kinkiety activejet o naturalnej barwie światła, żeby nie męczyć sobie oczu podczas czytania i domowych prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświetlenie ważna sprawa. Zakupiłam oświetlenie do całego mieszkania w obi Jestem bardzo zadowolona z ceny, wyglądu i jakości. Dobra cena i wysoka jakość activejetów to ich niebywałe atuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Oświetlenie jest podstawą w każdym pomieszczeniu – jednak nie może być ono zainstalowane byle jak. Zakup lamp poprzedza zawsze przygotowanie profesjonalnego projektu oświetlenia technicznego. Dzięki temu każde pomieszczenie zostanie odpowiednio oświetlone, tak, jak pasuje to do jego przeznaczenia.http://paneleswiata.com.pl/2018/07/14/wybor-oswietlenia-technicznego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio gdzieś widziałem taka fajną lampę wiszącą składająca się z kilku mniejszych kul activejet. Genialnie to wygląda szczególnie jak mamy większą kuchnię i duży stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzamy się z wypowiedzią poprzednika, że oświetlenie jest podstawą w każdym domu i nie powinno być ono wykonane byle jak. Polecamy zajrzeć na stronę naszego sklepu https://www.sklep.sellneo.pl/ jeżeli zainteresowani jesteście państwo oświetleniem i technologią LED. Oprócz tego, że jest to energooszczędne to do tego wszystkiego daje znakomity efekt. Zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panele oświetleniowe activejet zamontowane pod szafkami w kuchni, idealnie oświetlają roboczy blat. Panele przy podłodze też świetnie wyglądają oświetlając podłogę nadając jej unikalnego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Boniecka
Polecam warsztaty w Decoroom, w Warszawie na Nowogrodzkiej, które się regularnie odbywają w temacie aranżacji i wykończenia wnętrz. Trzeba śledzić informacje na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinoska

Bardzo dobrą ofertę mają również w OBI jeśli chodzi o activejet. W razie wątpliwości warto od razu pytać pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kuchni dobrze sprawdzają się także taśmy LED umieszczone pod szafkami. Takie rozwiązanie wygląda ładnie i sprawia, że design kuchni uległa znacznej poprawie. Sprawdźcie taśmy LED na Sellneo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A myślicie, że warto zainwestować w ładne, stylowe wyłączniki światła? Strasznie mi się spodobał ten model: https://gniazdka.elmar.pl/129-berker-r1 Tylko za cały zestaw (łącznik, ramka, klawisz) zapłacę ok. 40 zł a będę musiała kupić co najmniej kilkanaście sztuk...I zastanawiam się czy warto się wykosztować na osprzęt elektryczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja preferuje w kuchni bardziej ciepłe oświetlenie

https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/jak-wybrac-oswietlenie-do-mieszkania/5318/

w tym artykule jest wiele dobrych wskazówek - kuchnia to miejsce w którym światła powinno być najwiecej i trzeba to zrobić "z głową" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria9

Warto sprawdzić w dobrych sklepach z oświetleniem. Ja z własnego doświadczenia polecam AT Krotoszyn. Tu naprawde znadziecie wszystko to co jest niezbędne jesli chodzi o oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda

Kupiłam fajną lampę do kuchni wiszącą drucianą w sklepie www.phenomena-light.pl. Wygląda imponująco, idealnie wkomponowuje się w aranżację kuchni i pasuje kolorystycznie do mebli. Jeden z bardziej udanych zakupów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×