Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość olivka niebieska
zapomniałam dodać... - na swędzenia okolic intymnych znam przepis pani ginekolog, która kilkanaście lat temu mi go poleciła - nie myć wodą z mydłem czy płynami zapachowymi ale przy swędzeniu, podrażnieniu stosować ciepłą wodę przegotowaną z rozpuszczoną sodą oczyszczoną i przemywać watką / wacikiem - super działa - natychmiastowo usuwa swędzenie - jest również taki roztwór przeciwbakteryjny - ten sposób z tym, że w mocniejszym stężeniu obecnie stosuję na paszki zamiast dezodorantów - działa również jak dezodorant - trzyma kilka godzin i zero chemii i nie alergizuje - w zasadzie nie rozwijają się bakterie na skórze i o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivko, Ty naprawdęnie widzisz, że popsułaś swoją obecnością miły i pełen dobrych rad wątek? Możesz teraz udzielać jakichkolwiek porad i nie sądzisz chyba, że ktoś potraktuje serio wywody osoby chorej psychicznie? Daruj sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pająku, Słonisko, Robalio ... weźcie już nie odnoście się do Olivki, bo dolewałyście oliwy do jej chorej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajak bez nogi
Gościu oba wpisy. chora głowa wymaga takiej samej naprawy jak każdy z pozostałych narządów. Psyche siada od zanieczyszczeń. Czy ta oliwa pomogła czy też nie, my probowalysmy. I prośba. Proszę o podzielenie się własnym doświadczeniem w oczyszczaniu organizmu z metali i innych świństw. Jeśli macie z tym problem to dlaczego dyktujecie co my, które dzielimy się "wiedzą" mamy pisać? Chciałam pomóc przestawić się na racjonalne myślenie potrzebne do leczenia, jeśli nie wyszło to trudno. :) robalio najprościej sprawdzić czy to włosogłówka zrobić sobie 2-3 dni proteinowe i wysmarowac się tym miodem z mąka. Oczywiście wcześniej wygolic miejsce posmarowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
🌻 gość wczoraj & gość wczoraj - i tak Cię kocham :) 🌻 Pajak bez nogi & gość ...od robali - i Was też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...od robali Gosc z wczoraj 21:01. Do kogo JA bede pisala to jest tylko moja sprawa. Olivko, dzieki. Milo sie Ciebie czyta bez "religijnych wywodow" ;) Pajak, dzis jestem caly dzien bez weglowodanow. Wczoraj wyszly mi jakies krostki w lewej pachwinie i na wew. stronie lewego uda. Dzis mnie NIC nie swedzi i NIC sie nie wgryza. Moze to swedzenie zalezne jest od jedzenia? Za wczesnie na konkluzje. Musze poczekac troche. Mam zaparcie pozyc z 1 tydzien bez weglowodanow. Dopiero pierwszy dzien a mi juz sie gruszki chce :( Pajak, chyba wysmaruje sie miodem i maka pod koniec tygodnia ;);) . Co mi tam, to tylko smarowanie ;) ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze pieczone naoliwione...🌼 jak Olivka wszystkich zaczyna kochać,a nie nawracać :-P to nie wiadomo czy się cieszyć :-D czy spieprzać w podskokach :-o na wszelki wypadek trzeba się zaczaić [idzie po herbate]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Olivka trochę racjonalnego trzeźwego myślenia pod kątem fizyczności, to wszystko co ci trzeba, aby się wziąć do porządku za siebie. 🌻 Robalio swędzenie może być od cukru. Bezwęglowodanówka głodzi wszelkie robactwo i tak, to tylko smarowanie, nie zaszkodzi, a może dać odpowiedź, czy to to czy jednak inne paskudztwo. Możesz sobie do tej bezwęglowodanowej diety spokojnie dołożyć kiszonek, zielonych ogórków i masłowej sałaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
🌻 gość ...od robali - odnalezienie Boga w życiu jest tak fascynującym przeżyciem, że naprawdę trudno o tym milczeć :) - dlatego każdemu polecam :) - też się ostatnio mi przyszło na myśl aby trzymać dietę przeciw robaczą wg http://www.herbarium.katowice.pl/kuracja_przeciwpasozytnicza,16,p.html - ale, że ostatnio tak zasmakowała mi owsianka z dodatkiem banana, że się teraz trudno mi się od niej odkleić ;) - 9 tygodni trwa ta kuracja a to troszkę to jest... - krople przeciwpasożytnicze i tą herbatkę ziołową naturalny antybiotyk mam jeszcze i o ile się nie przeterminowały i o ile będą mi wchodzić to się nimi pobawię - ostatnio tj, od 2 tygodni zwiększyłam moje menu o rzeczy do tej pory alergizujące mnie i je zjadam bezkarnie i nic mi się nie dzieje :) - nie powiem dlaczego bo mnie chcecie o tym czytać :P - od wczoraj zjadam czekoladki - cukierki - mieszanka Krakowska z Wedla i normalnie mi wchodzi :) - więc ta dietka bez cukrowa mi się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivka znów zaczynasz pieprzyć trzy po trzy ? wy szukacie tego boga,szukacie,znajdujecie,gubicie,szukacie, jakieś czary mary odpieprzacie,krew pijecie,ciało jecie to w końcu czyje to ciało,czyja to krew ? tego odnalezionego boga czy jakiegoś co już jest zidentyfikowany od razu jako niezgubiony ponoć BÓG jest nieopisywalny i poza wszelkimi pojeciami a tu proszę Olivka znalazła tak jak się znajduje kluczyk od kłódki :-) hebrajska wiara to najbardziej dziwna ideologia na wszystkich kulach ziemskich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta przeciwpasożytnicza Olivki- specjalistki od lokalizowania bogów ;-) to czekoladki i inne słodkie gówienka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
🌻 gość wczoraj - już ze mnie nie takie kurcze - ważę już 57,9 kg - tak sobie ostatnio kulinarnie dogadzam :) - podejrzewasz mnie... o coś? :) 🌻 pajak bez nogi - gdyby do tej pory (od 2012r.) trochę tego "racjonalnego trzeźwego myślenia pod kątem fizyczności" mi rzeczywiście pomagało to bym tu teraz nie pisała :) - uważam, że znalazłam "przyczynę" moich problemów - dlaczego? - dlatego, że ów rzeczy, o których "nie chcecie wiedzieć" są powodem, że powolutku z tygodnia na tydzień rozszerzam menu o rzeczy, które przez kilka lat nie były dla mnie jadalne - ostatnio przez 3 dni z rzędu jadłam fasole jaś z rosołem - poezja smaku :) - w tamtym tygodniu zjadłam 1/4 surowej marchewki i prawie się wzruszyłam, że normalnie mogłam ją przełknąć bez zaciskania krtani / drętwień / mrowień / braku czucia itd. - także w temacie odrzucań od K/omunii św. - normalnie mogę ją przyjmować i kadzidło również wącham z przyjemnością :) - 1 czerwca na dzień dziecka zachciało mi się szklankę ciepłego mleka, które normalnie mnie alergizuje - przy pierwszych łykach zaczęło mnie dławić więc zrobiłam coś "czego nie chcecie czytać" i już mogłam wypić całą szklankę ciepłego pysznego słodkiego mleka przed snem :) - również już zjadam wędliny - co prawda te bez konserwantów ale to jest sukces, że bez niczego mi wchodzą tak jak była zdrowa - a wszystko to naraz i w ostatnim czasie :) - czym z radością w oczach się z Wami dzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
gość dziś - daj już spokój... - to Twoje podejście - skrzywiony obraz rzeczywistości - nawróciłam i jestem szczęśliwa - przeszkadza Ci, że ktoś może wierzyć w Boga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
🌻 gość dziś - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - te "czekoladki i inne słodkie gówienka" to są rzeczy, które od 2013 mogę w ogóle przełknąć i to bez żadnych dodatkowych alergicznych atrakcji - więc się cieszę, że w ogóle mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivka zupełnie nie jarzysz o co chodzi :-o Jeśli Bóg JEST,to nie musisz wierzyć -tylko to Wiesz Jesli Go nie ma, wtedy Musisz wierzyć. Wówczas staje sie Twoim wyobrażeniem , wierzenie w coś,to domena wyobraźni. Jest to bóg wyobrażony,stworzony w twojej głowie, więc tam też tego boga lokujesz,po czym znajdujesz itepe. Poza tym ciagle nie trybisz tego,ze wierzysz w boga wymyslonego przez izraelitów, w boga biblii(czyli hebrajskiej mitologii )o imieniu Yahwe. (tam zresztą miesza go się z innym wyobrażeniem boga zwanym kolokwialnie Panem -ten pierwszy demon wojny,ten drugi o wiele"bardziej "ludziom przychylny). Oczywiscie zaprzeczysz, i napiszesz ,że wierzysz w innego, w boga jedynego. Tego JEDYNEGO izraelici "wymyslili,będąc w niewoli babilońskiej, bo to pozwalało im przetrwać. Tak czy siak pojęcie tego boga -którego najpierw zgubiłas,a teraz odnalazłaś - to wytwór twojej wyobraźni , inaczej pisząc WIERZENIA ,opartego na poboznych hihi ;-)zyczeniach. Mnie nie przeszkadza to,ze w coś wierzysz lub nie wierzysz ale pisząc o dobrodziejstwie "nawrócenia" zdajesz się kompletnie pomijać to,że "nawracanie" wiązało się przez setki lat z niszczeniem WSZYSTKIEGO,co było poza kontrolą koscioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokój!!! Kto chce wierzyć, niech wierzy, ale tutaj dajcie pisac ludziom o METALACH, GRZYBACH i SRAKACH. "Nawróccie" się do normalnych tekstow. Boga zostawcie w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pasa w dół
Organizuję konferencję dla kobiet- WARSZAWA Już za nieco ponad tydzień (20-21 czerwca) w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się organizowana przez moje Stowarzyszenie konferencja. odpasawdol.org/konferencja Moje Drogie, Serdecznie Was zapraszam, wejście jest w cenie przerw kawowych hotelu. Nie zarabiamy na tym. Udało nam się zaprosić cudownych wykładowców: Małgosię Ohme, Omenę Mensah, będzie też zdalnie Marek Kamiński, oraz innych kilkunastu doktorów i profesorów. Będziemy rozmawiać o zdrowiu intymnym kobiet, seksie, okresie poporodowym, hormonach, menopauzie. To bardzo duże wydarzenie na ponad 500 osób. Bardzo Was serdecznie zapraszam! Na prawdę nie chodzi o pieniądze! link do tanich wejść: odpasawdol.org/oferta-specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzogchen
3x11 <3<3<3 www.youtube.com/watch?v=s9B7hgSztA0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od pasa w dol, trafiles na zle forum :(( Dziekujemy za zproszenie, ale nas najbardziej interesuje oczyszczanie organizmu, z metali grzybow i pasozytow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
"kwiatek.gif pajak bez nogi - gdyby do tej pory (od 2012r.) trochę tego "racjonalnego trzeźwego myślenia pod kątem fizyczności" mi rzeczywiście pomagało to bym tu teraz nie pisała usmiech.gif" 🌻 Metale i pasożyty, które posiadasz to fizyczność. Alergie to fizyczność. Jogurty Kempisty, które tak zachwalasz, że ci pomogły to fizyczność. Jedzenie i "sraka" to też fizyczność. Jeśli nie wyrzucisz z ciała (swojej fizyczności), fizycznych metali jakąś fizyczną metodą, to będziesz mieć problem do końca swojego fizycznego życia. Zastanawiam się po co piszesz, skoro tutaj wszyscy fizycznie doprowadzają swoje fizyczne ciała do fizycznego zdrowia, a ty się przed tym bronisz. Algamatów w zębach nie posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonisko
to po co ja zabijam te pasożyty jak one się rozmnażają. Nie mogłyby cicho siedzieć i się nie rozmnażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
pajak bez nogi - ano właśnie o tą fizyczność chodzi - o alergie, która na ten czas blokuje mi leczenie różnymi specyfikami również naturalnymi - jako że chlorofil usuwa metale - chciałam pić soki z trawy pszenicznej ale po wyhodowaniu okazało się, że mam na nią uczulenie tak samo jak na olej rycynowy i inne specyfiki - jogurty L + i wskazania żywieniowe Kempisty pozwoliły mi na rozszerzenie menu ale nadal wiele rzeczy mnie uczula np. olej rycynowy i to już jego sam zapach - nie bronię się przed oczyszczaniem bo wiem, że jedynie mogę zrobić to co mogę póki nie przeskoczę tej alergii - podjęłam post 40 dniowy - a to jest oczyszczanie fizyczne, które również oczyszcza i z metali i z pasożytów i z wszystkiego innego czego jeden specyfik nie załatwi... - a po nim długo się zbierałam do kupy i w sumie nadal się zbieram - więc nie pisz proszę, że nie chcę się oczyszczać - jedynie mogę robić to co mój organizm toleruje póki co - amalgamatów nie mam - pozbyłam się ponad 8 lat temu jednej jedynej plomby wymieniając ją na światłoutwardzalną - temacie plomb to uważam, że to już jest fiksacja - mam wokoło ludzi, których znam od dziecka z czarnymi plombami i to wieloma i są zdrowi, mają zdrowe i mądre i piękne dzieci a te plomby mają od przeszło 30 kilka lat bo znamy się od dziecka - więc teoria o plombach w którą ja kiedyś również wierzyłam i jedną usunęłam mi się rypnęłam - a te osoby od podstawówki siedziały u dentysty w trakcie lekcji i gdyby ta teoria była prawdziwa to powinny być ciężko chore od tych metali sianych przez te plomby od dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
slonisko - właśnie cała sztuka tak zabić pasożyty żeby się już nie rozmnażały - z reguły podejść musi być kilka przez min. pół roku - bo o ile daną kuracją nieważne czy chemiczną czy naturalną - unieszkodliwimy dorosłe osobniki to ich jajeczek, które siedzą w załamaniach jelit już nie... - dlatego trza dobijać do skutku co nie jest rzeczą ani łatwą ani prostą - bo i siebie przy okazji można wykończyć ;) - jakiś czas temu czytałam na temacie diety warzywno - owocowej przypadek małżeństwa, które przy okazji ubiły tasiemce i inne syfy postem ale 10 dniowym na samej wodzie - pod koniec powychodziło z nich wygłodniałe towarzystwo - gdyby nie te moje akcje od układu nerwowego, które wyszły mi pod koniec mojego 40 dniowego postu to z chęcią zrobiłabym te 10 dni na wodzie - ale po tym co ostatnio przeszłam - nie podejmę się niestety z uwagi właśnie na układ nerwowy... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
gość wczoraj - na tematy dot. religii pozwolisz, że odpowiem Ci na innym temacie - jak napiszę tam odp. to tutaj wkleję linka do tego tematu - póki co dzisiaj już idę spać - dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam olejek rycynowy z czystym sumieniem jest świetny na włosy, wystarczy, że przed umyciem włosów wetrzesz go we włosy tak z piętnaście - dwadzieścia minut szybciej a potem umyjesz normalnie szamponem i odrazu zobaczysz efekty, włosy będą się błyszczały jak również nie będą się elektryzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Olivka, aha czyli był algamat:) No to już wiesz skąd sie wzięły alergie, skłonność do łapania pasożytów i dlaczego ciebie w robocie zatruło bardziej niż innych. To nie jest sprawa zamknięta, to jest dalej sprawa aktualna , bo masz rtęć w tkankach. :) I wiesz co? Znowu dupisz inglisz. Sorry, ale jak chlorella była ok to dlaczego do niej nie wrócisz, tylko pierdzielisz o złych duchach? Dlaczego nie wyciągniesz wniosków z Dąbrowskiej, że zrobiłaś ją źle dla swojego organizmu, tylko swoje gapiostwo przykrywasz złym duchem. A wystarczyło trochę pomyśleć, zastanowić się, ponieważ z łatwością mogłaś wpaść na to, że organizm uwolnionych metali nie zje. Myśmy tutaj przecież o tym pisały. Wystarczyło sobie przypomnieć wcześniejsze wiadomości i skojarzyć. A jeśli już stało sie jak stało, to trzeba uderzyć się w pierś, tak sama się załatwiłam, moja własna głupota, ale ty oczywiście demony obwiniłaś. Jeszcze coś, kwas ala cię nie zatruł, zmniejszenie dawki ci zaszkodziło, bo wziełaś za mało, aby związało wyciągniętą dzień wczesniej większą dawkę związków metali. A jak nie zwiazało to wróciło i cię załatwiło. Nie Olivko nie chcesz sie oczyszczać, ty tylko myślisz że chcesz. Gdyby tak było, to dałabyś sobie tutaj pomóc, zastanowiłabyś się nad niektórymi sugestiami, przeanalizowałabyś dlaczego tak sie dzieje, a nie inaczej, a nie pisała przez tyle czasu, że to sakramenty tylko i wyłącznie cię uzdrawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) :-D :-o ;-) :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-o :-o :-o :-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze inny sposób na wiązanie i usuwanie metali z organizmu, chyba nawet przyjemniejszy niż ten tutaj. Opisany przez Bołotowa, polegajacy na zażywaniu kulek z wytłoków z sokowirówki po marchwi, lub burakach.....Najlepiej na czczo i zaraz po zrobieniu . 2-3 łyżki...dokładniej jest opisane oczywiście w książce. Wytłoki dodatkowo leczą opuszkę dwunastnicy, zamykają odźwierniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×