Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość goścc wieczorową
jakaś medna wyżej się podszyła, muszę się zalogować, że też nie szkoda wysiłku na bezcelowe pisanie.. Pająku, dzięki, zerknę i pewnie skusze się do zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup kup sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Oddzielna kuracja na trzustkę, Ja robiłam na liściu laurowym, z tym że do liścia musisz mieć oczyszczoną wątrobę i nerki, bo czyści jeszcze stawy. Ale jest kilka innych przepisów. Masz http://ostropestplamistyblog.wordpress.com/2013/06/11/oczyszczanie-trzustki/ Dobrym sposobem na wyrównanie cukru powinien być ten eliksir brązowy co podawałam na Clarku, tylko trzeba by cynamon cejloński kupić. Jak chcesz to ci podam składniki. Ja myślę, że suple stosowane z głową nie powinny rozleniwić trzustki. , Kapusta, tak, może odpowiadać, wysypuje mnie po soku również, więc spoko. Tylko, że w szklance soku nie będziesz mieć takiej ilości siarki jak w suplemencie. . Pytałam mojej drugiej polowy o te reklamy i okazało się, że też mamy Adblock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścc wieczorową
super:)) widzę, że oczyszczanie trzustki polecają w drugiej połowie lata więc do tego czasu może MO i OR pomogą. chętnie poczytam o brązowym eliksirze:) Na wątku clarkowym pisano o oczyszczaniu nerek - oo na pewno nie moge pominąć - często dokuczają, kiedyś zebrałam mocz z całego dnia z ciekawości to zapach był bardzo nieciekawy, bardzo..Czekam na natkę bo nie chce pić wywaru z pędzonych sztucznie no i świeżą pokrzywę..na razie czasmi urosept, kambucza- pięknie spędza opuchliznę, sok z pokrzywy.. A tutaj znalazłam ciekawą formę MSM, nie wiem czy link wejdzie http://farnam.pl/produkty/wedlug-uzytku/dodatki-paszowe/farnam-msm/ wprawdzie dla koni, ale juz sie spotkałam ze polecali maści itp. końskie, więc czemu nie suple?skoro czyste, o konie wyścigowe dbają chyba wyjątkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc wieczorową
super widzę, że oczyszczanie trzustki polecają w drugiej połowie lata więc do tego czasu może MO i OR pomogą. chętnie poczytam o brązowym eliksirze Na wątku clarkowym pisano o oczyszczaniu nerek - oo na pewno nie moge pominąć - często dokuczają, kiedyś zebrałam mocz z całego dnia z ciekawości to zapach był bardzo nieciekawy, bardzo..Czekam na natkę bo nie chce pić wywaru z pędzonych sztucznie no i świeżą pokrzywę..na razie czasmi urosept, kambucza- pięknie spędza opuchliznę, sok z pokrzywy.. A tutaj znalazłam ciekawą formę MSM, nie wiem czy link wejdzie http://farnam.pl/produkty/wedlug-uzytku/dodat ki-paszowe/farnam-msm/ wprawdzie dla koni, ale juz sie spotkałam ze polecali maści itp. końskie, więc czemu nie suple?skoro czyste, o konie wyścigowe dbają chyba wyjątkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki za rade:) Zainstalowalam Adbblock plus i jest narrrrreszcie spokoj:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Wieczorowa, dwie łyżeczki cynamonu, łyżeczka imbiru, szczypta chili z szklance dobrego kefiru. Na stronach dotyczących cynamonu, ilość składników jest o połowę mniejsza na szklankę kefiru. Oj nerki musisz oczyścić. Przepisów jest dużo, generalnie wszystko co rozpuszcza kamienie nerkowe, oczyszcza nerki. MSM dla koni:) Istnieje pogląd, że suple dla koni nadają się dla ludzi. Wielu kupuje suple dla koni, bo taniej wychodzą. *** He he Oxy, aż lepiej jak nic nie lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidorka
miałam dziś kolonoskopię ( w znieczuleniu, spałam, takie badania to ja lubię); wszystko w porządku, pan doktor powiedział, że mam piękne jelito, powiedział też, że grzybicy nie ma, ale żeby całkowicie ją wykluczyć, powinnam jeszcze zbadać kał, dwukrotnie;nie wiem w takim razie, skąd te burczenia, przelewania, czasami cała orkiestra, bo stwierdził również,że nie jest to zespół jelita drażliwego, już sama nic z tego nie rozumiem, ale się cieszę, że jestem już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Agidorka, trochę to dziwne, lekarz dokładnie z kamerka, latarką obejrzał twoje jelito, twierdzi, ze jest pięknie a radzi ci zrobić badanie kału, pod katem grzyba. Przecież candida siedzi na ścianach, nie przykleja sie tylko do kupy, sa fajne zdjęcia w googlach jak wyglada candida w jelicie. W każdym razie gratulacje dobrego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Dokładnie. Candida w jelicie wygląda dokładnie tak samo jak większe pleśniawy w ustach. A napisz Agidorka coś więcej o tym brzuchu, masz jakieś bóle, wzdęcia czy tylko się przelewa? To może być nietolerancja laktozy, alergia na gluten, albo nawet zbyt oklejone jelito i gazy się nie wchłaniają jak trzeba. Ponoć, tak gdzieś kiedys wyczytałam jelito wytwarza taki specjalny śluz jak jemy niedobre. Ma to na celu ochronę przed wchłonięciem tego niedobrego. Ten śluz potem jak jemy dobre schodzi. Problem pojawię sie gdy jemy cały czas niedobre i wtedy ten śluz nie schodzi, tylko ciągle się produkuje i twardnieje. Ludzie którzy zafundowali sobie kompletną hydrokonoterapię, czyli taką ilość zabiegów konieczną do całkowitego oczyszczenia jelita, piszą o schodzącej "gumie". Co do nietolerancji laktozy jeszcze, to moja znajoma ma coś takiego i ona mówiła, że musi uważać nawet na ciastka takie kupne, bo tam jest dodawane mleko i po tych ciastkach boli ją brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidorka
no właśnie, tez tak myślę jak wy, widziałam wcześniej te zdjęcia, lekarz jest na pewno dobrym fachowcem, mówi,że jelito mam czyściutkie, na ściankach nic nie ma, ale oczyszczania które robiłam i dzień wcześniej fortrnas wszystko wypłukałay, z tego wnioskuję,że jeżeli na ściankach jelita nie mam żadnych białych narośli, jak mówi lekarz, to znaczy,że nie ma grzybicy jelita; brzuch mnie nie boli, nie mogę jeść obficie, bo wtedy mam balon, małe posiłki a częściej; ale mam problemy żoładkowe, stwierdzona 3 lata temu HP - już wyleczona, liczne nadżerki, refluks, zalegająca żółć w żołądku; biorę cały czas controloc 40, bardzo mi służy, poza tym stosuję dietę bez laktozy, gluten ograniczony do minimum; dokuczaja mi właściwie "tylko" przelewania, burczenia, gazy, nawet gdy mam pusty żołądek, np. po wypiciu 4 l środka oczyszczającego przed badaniem miałam straszne odgłosy dochodzące z jelit, może jest tak jak mówisz pająku o tym śluzie, ja miałam 2 kolonoterapie, sama robię lewatywy, staram się jeść dobre rzeczy, badanie potwierdza,że jelito jest czyściutkie, wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agitorka zainteresuj się oczyszczaniem wątroby metodą Moritza, jak masz brzuch balon po jedzeniu to nie jelita to wątroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidorka
gościu, robiłam już 3 oczyszczania wątroby wg dr Clark, myślę, że nieważne, jakim sposobem czyścimy, aby skutecznie, mnie metoda clarkowa odpowiada, będę więc czyścić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym niby papaja ma rację, bo jakoś tu nie widzę papai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Hejka ❤️ Agidorka, moritz i clark to wlasciwie to samo, ale gosc widocznie przeczytal tylko ta strone, ale z watroba to on moze miec racje, ze baloniasty brzuch to od niej. Przeciez ty woreczka nie masz. Ja to widze tak. Moze to tez byc pozostalosc po helico. Owrzodzenia na zoladku po helico ja sobie wyleczylam ziemniakiem. Dwa tygodnie jadlam glownie gotowane w mundurku ziemniaki i obowiazkowa dwa wieksze przed snem, podleczylo sie. Teraz czasem czuje lekki dyskomfort, na wiosne i jesien ale to jest nic w porownaniu z tym co bylo. Do sciagniecia tej gumy z jelit to jest jeszcze taki preparat ale on jest dosc drogi. Niby jest super, ale w jakim stopniu wierzyc reklamom i "opiniom" pacjentow, tego ja nie wiem. Lekarz mowiac ze jelitko super mial na mysli ze zdrowe, bez nadzerek itd. Oni nigdy nie mowia o tej gumie i kamieniach kalowych, to chyba jest dla nich naturalne i nie jest wiazane z chorobami jelit. Ale jak masz czyste i bez podraznien to super. Dolegliwosci candidowe moga byc ze zwyklego zakwaszenia, bo objawy sa podobne, plus zoladek z watroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Cześć wszystkim. Dzisiaj 11 OR. Zrobiłam na tym olejku co podejrzewałam, że lepszy i stwierdzam, że w moim przypadku producent jednak ma znaczenie. Jest pupa pawiana, większe przeczyszczenie, skurcze też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale olejku rycynowego sie nie pije,to jest do stosowania zewnetrznego.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ulotek olejku rycynowego Wskazania do stosowania Oleju rycynowego: W silnych i przewlekłych zaparciach. Dawkowanie Oleju rycynowego: Stosować doustnie, dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia - 15-30 ml (1-2 łyżki stołowe), raz na dobę. Efekt przeczyszczający następuje po około 3-7 godzinach od przyjęcia leku. Działanie i Wskazania: Olej rycynowy stosowany jest jako środek przeczyszczający w przypadku ostrych i przewlekłych zaparć. Dawkowanie: Jednorazowo dorośli 10–20g (1-2 łyżki), a dzieci od 7 do 14 lat 5-10g (1-2 łyżeczki). Przeczyszczenie po 2-6 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pająk bez nogi - jakiej firmy stosujesz olej rycynowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ale napisac mozna bardzo wiele papier przyjmie wszystko,ale prawdziwe własciwości olejku rycynowego ujawniaja sie przy stosowaniu zewnetrznym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
gość 2014-02-16 13:12:07 [zgłoś do usunięcia] napisałaś wcześniej, że olejku się nie pije. Z ulotek olejku wynika, że jednak się głównie pije. Przeznaczeniem medycznym, farmakologicznym tego olejku jest efekt przeczyszczenia, który wywołuje się poprzez spożycie. To jest jedna z prawdziwych właściwości. To, że ludzie znaleźli inne zastosowania, to już inna bajka i ci tutaj, którzy za pomocą olejku rycynowego ściągają metale ciężkie, dobrze o tym wiedzą. *** gość 12:40 ten od Babuni. Jest chyba najgęstszy, w moim odczuciu dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wieczorową
hej, Ja w ten weekend nie zrobiłam OR. Skleroza - kupiłam sok pomarańczowy, o oleju zapomniałam. W sumie i tak musiałam pare spraw załatwić i wyjść z domu. Zdecydowanie odpada wtedy robienie kuracji.. Piję za to MO i chodzę kilka przystanków piechotą ( czasami jestem aż cała płynę z wysiłku). Pojawiły się znowu paskudne dolegliwości - lekki jakby ocząpląs ( po pierwszym napadzie laryngolog zbadał mnie i kazał obserwować bo nic sensownego nie znalazł), osłabienie, kręcenie się w głowie. Kilka lat temu w lecie po wysiłku fizycznym po raz pierwszy pojawiły się nagle- zawroty głowy, mdłości, coś jakby ocząpląs. Ogólnie złe samopoczucie. Dostałam leki od zaburzeń błędnika i tyle ( tylko mnie otumanialy więc nie brałam długo). Po tym wydarzeniu jazda busami, autobusami na długą trasę było koszmarem. Potem przeszło. Za kierownicę w życiu już nie wsiądę bo się boję - mam wrażenie,że coś dziwnego dzieje się z moim wzrokiem gdy dłużej skupiam go na drodze. Obawiam, się że może to być związane z zaburzeniami układu nerwowego. Czy ktoś coś może podpowiedzieć? Znał podobny przypadek? jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidorka
nie jestem lekarzem,ale wygląda to jak zaburzenia układu nerwowego, powinnaś iść do neurologa, warto byłoby zrobić MRI głowy, ale też potencjały wywołane, one zawsze wskazują zaburzenia przewodzenia, m.in. wzrokowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesiunia
Witajcie. Ja po tym swoim pierwszym i drugim oczyszczeniu OR byłam taka zadowolona, ze tak gładko poszło więc poszłam za ciosem i sobie postanowiłam ze za dwa tygodnie zrobie kolejne oczyszczenie. W piątek zaaplikowałam sobie cała szklanke prawdziwego soku z kapusty/miałam dostep wiec czemu nie skorzystać/ jak łatwo sie domyślić WC było moje na dłuższy czas. Nie potrzebowałam OR tak mnie przeczysciło, ze mój wystajacy brzuszek był płasciutki. Mimo wszytko w sobote rano wszytko sobie przygotowałam miksturę termofor i inne pyszności i wiecie co nie mogłam patrzyć na zakrecony słoik zrobionej mikstury nawet przez szkło mnie trzęsło. Wszytko wyladowało w wc. Niedługo bedzie kolejne oczyszczenie ale juz bez soku z kapusty kiszonej. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiowaaa
Oxygen jesteś jeszcze? Przeczytałam całość i jestem pod wrażeniem. Ja też bym chciała ale mam *****iwego 15 miesięcznego syna i boję się złego samopoczucia bo nie dam rady się nim opiekować. A mam pytanie, jakie masz teraz wypełnienie w zębach? Bo czytałam, że te almagatowe wymieniają na te z bisfenolu BPA, który też nie ma zbyt dobrego wpływu na nasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Hej 🌻 Wieczorowa pokopałam trochę i twoje objawy pasują trochę do choroby Meniere'a. Różnica jest taka, że objawy zawrotów głowy, mdłości etc. występują na zasadzie ataków, nie po wysiłku. Taką informację otrzymałam na topiku tego schorzenia. Trudno mi coś więcej powiedzieć, bo to może być jakaś pochodna tej choroby, a może przyczyna tkwi całkiem gdzie indziej. U mnie zawroty głowy były wynikiem kandydozy. Przy wysiłku fizycznym za bardzo spadał mi cukier we krwi i wtedy miałam zawroty głowy, robiło mi się ogólnie słabo i trzęsły mi się ręce. Spróbuj wykluczyć tego Meniere'a, a potem jak radzi Agidorka. *** Czesia, czyżby ci się organizm ci się obronił przed kolejną biegunką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesiunia:) Pociecha z ciebie:) Moge sobie wyobrazic ciebie:) Ja nawet na butelke nie moge sie patrzec pomiedzy oczyszczaniami bo zoladek mam juz w gardle. Ba, tylko wystarczy pomyslec i juz mam odruchy wymiotne. No ale coz:) Raz, dwa razy w miesiacu daje rade. Zazadroszcze tym, ktorzy koktail pija ze smakiem o..o. Nawt dwa razy w tygodniu o..o. Kubusiowa:) Mam wypelnienia porcelanowe. Zacznij od malej dawki: 30 ml OR. Powoli wyczujesz jak to wyglada. To nie jest tak, ze jestes zmuszona do lezenia w lozku i nie jestes w stanie nic zrobic. Mimo wszystko najlepiej jest zaplanowac wszystko na weekend, kiedy raczej jest sie w domku. Napewno na poczatku. bedziesz mniej wiecej wiedziala czego mozesz sie mniej wiecej spodziewac. Ale niespodzianki sie rowniez zdarzaja np. 1-2 wyproznienia i to wszystko przez kilka oczyszczan, pozniej jednak masywne wydalanie ze wszystkimi szykanami tj. pupa pawiana, skurcze itd. Zaawansowani wiedza o tym. Od poczatku prowadze zeszyt zapisujac wszystko, co sie dzieje, godziny wyproznien, ilosc, kolor, konsystencje, walory ( :)) zapachowe, co jem i co pije w jakich ilosciach. W sumie kazdy przebieg. Jak czytam czasami, co sie dzialo poprzednio czy na poczatku, jest to bardzo ciekawe. Polecam prowadzenie takiego dzienniczka. I nie zapomnij o lewatywie po. Jest to wazne dla dobrego samopoczucia. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×