Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość Scorupion
Uważajcie na miksturę Słoneckiego, bo po latach możecie obudzić się z ręką w nocniku, wielu już tego doświadczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrwały ben
Zapraszam do mikstury Słoneckiego i jego fundacji. Będziecie mieli okazję przekonač się jak się manipuluje ludzmi, aby dbali o czystość ruchu i wpłacali na jedynie słuszny cel fundacji-walkę z wiatrakami. Mikstura najwyższym dobrem narodu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze moj wczesniejszy post zostal usuniety natychmiast.Mowilem w nim ze mikstura Oxygen jest kopia oczyszczania watroby.Wkleilem nawet film z yotube. https://www.google.pl/#q=oczyszczanie+w%C4%85troby+youtube Sam tez robilem oczyszczanie watroby wedlug dr. HULDY CLARK: Pozdrawiam i zachecam do obejzenia i sprobowania PS.Zobaczymy czy teraz tez Oxygen usunie mojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten filmik jest tez odpowiedzia na posty lekarzy.Pania dr. Hulda jest lekazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UZDROWIONY
Tutaj tak jest jak ugodzisz w czyjes interesy to ciebie albo napadna agresja albo usuna po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-05-27 16:20:01 [zgłoś do usunięcia] Oczyszczanie olejem rycynowym nie jest kopią oczyszczania wątroby! OR może działać stymulująco na przepływ żółci, ale nie jest kopią HC. Oxygen nie może usunąć posta, może jedynie zgłosić do usunięcia, jak każdy nawet niezalogowany użytkownik. 2014-05-27 16:22:07 [zgłoś do usunięcia] H.Clark nie była lekarzem, była biologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Ale się syf na tym wątku pojawił. Dzisiaj po pół rocznej przerwie kolejne moje oczyszczanie. Standardowo lepsze samopoczucie i ta lekkość ciała którą uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Jak sie nie zaloguje po raz kolejny to zank, ze trza odejsc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze.... teraz to jestem w szoku, ze pozwolono mi tu wejsc..... hu hu....jak tam moi kochani?? niestety nie bylo mi dane zalogowac sie tu co bylo bardzo denerujace bo czlowiek pisze i pisze a wstawic nie da rady. Zostawialam wiec to na jakis czas i prosze..... dzis poszlo.... Piszcie, piszcie jak wam.... Pozdrawia milutko Oxygen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oxygen dziś A dlacyego bardyo denerwujace__a co musisy tu byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Nie musze. Chce. Pozdrawiam. Oxygen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seebrnanuta
Za mną kolejne oczyszczanie. Jak zwykle samopoczucie -lekko i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oxygen zagladasz tu jeszcze? Chcialabym Ci zadac kilka pytan odnosnie kuracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co by nie wziąć są w organizmie niezależnie od zabiegów i użytych środków takie zmiany na które nie macie wpływu czego byście nie przyjęli nie odwrócicie tej sytuacji a to rzutuje na wartość naszego zdrowia ,owszem mądrym postępowaniem możemy spowolnić starzenie lub oddalić widmo choroby ale nikt w całym internecie jak dotąd nie jarzy faktów najważniejszych choć niektórzy piszą ciekawe rzeczy ale do sedna daleka droga każdy cieszy się z osiągnięć na miarę nie tyle posiadanej wiedzy ale na miarę jej rozumienia i umiejętności czytania między wierszami.Zbyt mocno zadowalają w pogoni za zdrowiem spektakularne rozwiązania na poziomie skutków ,na tyle mocno by tracić z oczu to co naprawdę ważne . ps. no ale może największa przyjemność jest w gonieniu za celem? Pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda,jest wiele cennych wypowiedzi i tak głebokich siegajacych żródła problemu,nawet kilka pokolen wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda piszemy razem razi pisownia z błędem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z wczoraj 18:23 Ty z tych co jarza najwazniejsze fakty, wiesz wszystko ale nic konkretnego nie piszesz. Jestes z tych co musza duzo napisac o NICZYM. Nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Czlowiek przyszedl tu na ten padol i po krotkiej czy troche dluzszej wizycie MUSI odejsc. Tego NIKT nie zmieni. My jestesmy tu po to zeby ten pobyt troszke wydluzyc i przerzyc go w dobrej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam podobne wpisy to aż mnie rwie i porywa powiewa też zaraz cię nauczę wszystko poznasz punkt po punkcie bo mam akurat w tym przyjemność by czuć się sprowokowany bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś My czyli kto???Bogowie???,bo jakos nie rozumiem wyzszosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm,nie wiedziałem ze my tu mamy Bogów na forum,hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i tylko tyle masz do powiedzenia????To jez lepiej sie nie odzywaj; bo do tematu nic to nie wnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem dla oburzonych obrażanych itp. określając się anonimowo gość co notabene wprowadza ogrom nieporozumień i trudno zrozumieć co kto do kogo i za co.Zrozumiały jest fakt że ktoś pragnie pozostać anonimowy ale było bo o wiele łatwiej i bez żadnego zapewniam ryzyka gdyby określać się wewnątrz tekstu jakimś czasowym pseudonimem.Przecież niech jeden z drugim zechce zrozumieć że jeżeli zdarzy się komuś wpadka bo go za jego wybryki znielubi grupa na forum i wyszydzi np za ''GŁUPKOWATOŚĆ NIE DAJ BOŻE'' albo za co gorszego to ten delikwent po mam nadzieje przemyśleniu najprościej w świecie bez problemu zmieni swój pseudonim uwalniając się od równie głupawych i niesprawiedliwych prześladowców,myślę że jest to temat do przemyślenia i kto wie czy nie wart jest akceptacji dla dobra ogółu i bogatszej wymiany myśli. POL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlatego ty tez piszesz jako gość,POL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.05.15 I własnie dlatego ze jestes lekarzem ,to nie rozumiesz najprostrzych praw rzadzacych natura,i nie mów jak wyrocznia,kto sobie czego napyta,bo tego nie wiesz,a wiec kłamiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale określam się wyraźnie a ty możesz odnieść się do konkretnej osoby i treści to proste? a może jest za trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani proste ,ani trudne poprostu jest to nijakie,jakiej konkretnej osoby???Pol,czy Jan,czy Krzyś,a gość ,i tak nie wiemy o kogo chodzi....to tylko takie manienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale podając pseudonim POL określam się z szacunkiem i zrozumieniem dla innych bo to jak i co piszę to już inna sprawa ale biorę w ten sposób odpowiedzialność za tekst który do ludzi kieruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;41nijaka to jest właśnie twoja wypowiedź WACEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak sobie to kombinujesz,jest to pułapka psychologiczna,tyle samo znaczy gosc co i POL,czy Juzek,poprostu nie wazne kto pisze wazne co pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tu widzę sensowną propozycją którą proponuje POL a nie bardzo mogę pojąć wyrażanych tu wątpliwości ludzie ogarnijcie się nie róbta z siebie totalnych ciemniaków ale siara Gawlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×