Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość gość
daria - ciesze sie, ze dodalam Ci wiary. Zeby tylko sie udało. Ja na to niskie amh zastosowalam ziola ojca sroki nr 3 i pobudzily jajniki plus jeszcze oeparol na sluz. Kilka miesiecy wczesniej mialam ivf ale sie nie udało...moze te hormony do stymulacji tez pomogly, nie wiem...3mam kciuki za Ciebie i pozostałe dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim bywalczyniom topiku starym i nowym zdrowych,spokojnych Swiat.Niech ten czas odrodzenia i wzajemej milosci przyniesie nam upragnione macierzyństwo.Trzymajcie się dziewczyny i niech nam przyświeca motto zalozycielki tego topiku.WIARA CZYNI CUDA. Pozdrawiam serdecznie Coconut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane po Świętach :-) Coconut - miło, że wpadłaś! Mam nadzieję, że nie przesadzałaś ze słodkościami??? Zawsze pisałaś, że stosujesz jakąś dietę :-) Jagodzianka - gratuluję Ci, że zdecydowałaś się na KD, wiem, że to nie łatwa decyzja, ale jak tylko urodzisz to będziesz się śmiała, że tyle Cię to kosztowało skoro masz taki cud przy sobie ❤️ Ja biorę cyclo-progynovę, czuję teraz ból piersi - pewnie od progesteronu, dziś 17dc. Miałam też bardzo bolesną owulację, musiałam wziąć tabletkę przeciwbólową. Dzisiaj idę po południu do lekarza, żeby zmierzyć endometrium, ciekawe czy będzie więcej nić ostatnie 5mm...??? Justka - wiesz już kiedy zaczynacie całą procedurę IVF z refundacji? Trzymam kciuki, aby poszło jak najlepiej! Daria275 - witam Cię serdecznie 🌼, życzę pięknych dwóch kresek i wysokiej bety! Już niedługo testujesz, prawda? KrzepkaRzepka - będzie dobrze, może nawet bliźniaki? napisz jak wyniki po punkcji, czy transfer miałaś przed świętami jeszcze? Za Ciebie mocno ściskam całe dłonie!!! Przesyłam Wam wszystkim ciepłe całuski pełne wiary w cuda! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzepka_rzepka
Lonia, u mnie 4dpt. Z 2 (tylko) pobranych oocytów uzyskano 2 piekne zarodki i zdecydowalismy się na oba, także to jedyna szansa,bo do mrozenia nic nie zostało. Ale endometrium na 3 dni przed punkcją miało 9mm, więc mam nadzieję,że do transferu nawet jeszcze urosło -wspomagałam się chela-magiem,bo podobno ma wpływ na grubość... Za tydzień pierwszy pomiar bety. Trzymajcie kciuki wszystkie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzepka rzepka- 3mam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Lonia37, tak już niedługo testuje. W czwartek albo w piątek. Mogłabym już tetaz, ale boję się rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
Cześć Kochane witam Was po świątecznie:) Loniu procedura już zaczęta, dzisiaj byłam na pierwszym szczepieniu bo przeciw ciała mam zbyt niskie, staram się unikać stresu (chociaż to niestety nieuniknione:() dieta i jak najwięcej nadmorskich spacerków:) dobrze, że pogoda dopisuje!! jestem w trakcie antyków... już nie mogę się doczekać, jestem pozytywnie nastawiona ale też bardzo boję się rozczarowania... czas pokarze.. Daria i Krzepka 3mam kciukaski baardzo mocno!!!!! z całych sił:) i czekam na pozytywne wieści:) Bella co u Ciebie?? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justka, Daria, dziewczyny!!! Potrzebuje pomocy. jestem po 5 procedurach ivf, zwyczajnie wypłukałam sie z pieniedzy, a moje amh badane ostatnio w listopadzie wynosiło 0,2. Teraz chce załapac sie na ministerialny, ale musze spełnić warunek własciwego amh min. 0,5. Jesli któraś z Was chciałaby mi pomóc, bardzo proszę o kontakt na adres email: magiciv@wp.pl..... z góry dziekuję,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Gościu, wybacz, że podchodzę nieco pesymistycznie, ale dlaczego pięciokrotnie się nie udało? Czy to nie jest kwestia słabszych komórek i zarodków? Może warto znaleźć przyczynę, absolutnie nie twierdzę, że za szóstym razem się nie uda, ale może można coś naprawić i warto znaleźć to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech... ja wiem, dlatego chcę spróbwać 6 raz i 7 i 8.. ale potrzebuję pomocy którejś z Was, mogę napisać na jakis priv, nie mogę na forum, bo to trochę "nieetyczne":) ale tak, mam niskie amh, a co za tym idzie mało komórek, mało zarodków... złożona ta moja historia.. kiedyś ją tu opisywałam... proszę o odzew dziewczyny z amh ok. 0,7-1... naprawdę odwdzięczę się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka - a jakie przeciwciała? na co się szczepiłaś? Dziewczyny trzymam kciuki za pozytywne testy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Właśnie... mam pytanie, czy warto się szczepić przeciwko żółtaczce na miesiąc przed procedurą. bo się trochę obawiam, zeby źle to nie wpłynęło na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
Loniu to było szczepienie na żółtaczkę, za cztery tygodnie kolejna dawka, Jagodzianko mam nadzieję, że nie zaszkodzi.. lekarz chyba wie co robi:) poza tym zapewne Tobie także zleci to badanie i jeśli przeciw ciała będą niskie to zleci szczepienie, chyba przed każdym zabiegiem jest wykonywane takie badania (anty HBs) Qrcze a dzisiaj się jakoś słabo czuję (może właśnie po szczepieniu??) i miałam bardzo delikatne krwawienie nie wiem z czego mogło wynikać... własnie z M zdecydowaliśmy się na ślub kościelny (bo mamy tylko cywilny) termin planujemy na sierpień, fajnie by było jakby do tego czasu była już nas trójka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny, czytam was czytam i szczerze wierze ze w koncu sie uda :) krzepka jak po ivf sie ogolnie czujesz? 2 zarodki to piekny wynik:) oby byly blizniaki :) witam serdecznie nowe kolezanki:) ja obecnie jestem po 2 iui( wczoraj mialam) na cyklu naturalnym, lekarz powiedzial ze wszystko wyglada wzorcowo, rAno miLam badany estradiol, lh i progesteron wszystko pieknie wiec sie umowilismy na iui :) endometrium mialo 10 mm a pecherzyk 24 mm wiec fajnie:) jestem pelna optymizmu ze musi byc dobrze zwlaszcza ze test robie na 3 dni przed wlasnym slubem :p wiec fajnie gdyby w tym dnih byla nas 3 ka z fasolka:) ogolnie ide jak burza jak sie teraz nie uda to kolejne iui i potem jeszcZe ze 2 i potem juz chyba ivf :) ale jestem do rej mysli ze sie uda :) akurat wiosna bociany przylatujA, ostatnio jadac do pracy lecial bociek i pomyslalam ze to jest ten znak :p JagodziIanko jak u Ciebie kd? Macie wybrNa dawczynie? A co u naszej Taidy? :) wogole powiem Wam ze ostatnio mialam makijaz probny , babka wymalowala mnie jak lalke, z daleka piekna a z bliska bestia, tyle tapety mi nalozyla ze mhsialam pol mleczka do demakijazu zmarnowac!! Przyszly m byl przerazony jak mnje zobaczyl:p ide do niej na poprawke oby cos wymyslila lepszego bo mam juz tylko 2 tygodnie:/ a niby babka oh ah super opinie , maluje do pokazow modelki itd , a ja wygladalam jak potwor :( moze na zdjeciu by bylo ok ale na zywo to jakby mnie ktos betonem bezowym oblozyl tylko szpachli brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaodzianka13: Bella to Ty masz teraz na czym się skupić :) mam nadzieję, że się uda w maju podejść już, w połowie jadę na wizytę, akurat będę mieć @ więc leki i chyba możemy działać, to kwestia miesiąca. Nie wiem, jaką dawczynię będę mieć, nic kompletnie nie wiem, o szczegóły zapytać na najbliższej wizycie. Pozdrawiam wszystkie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
Jagodzianko a jak to jest przy KD jeśli chodzi o protokół? czy we wszystkich przypadkach stosuje się tylko jeden? czy jest tak samo jak na własnych komórkach że albo długi albo krótki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagodzianka13 Justka, ja jestem bez protokołu cokolwiek to znaczy, w tym sensie, że nie mam żadnej stymulacji, nie wyciszają mi jajników(chyba że zajdzie taka potrzeba) jedyne co kontrolujemy to endometrium i mam przepisany estrofem, jeszcze jednak nie biorę i cyclo progynovę ale bardziej na wyregulowanie @, chociaż też nie brałam, bo o dziwo! @ mam ostatnio regularnie. Endometrium do tej pory też było prawidłowe, ale wszytso okaże się podczas majowej wizyty, na którą czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
aa więc tak to wygląda, rozumiem:) a czy masz wybór co do ilości umieszczonych zarodków?? bo ja byłam zdecydowana na dwa ale w przypadku refundacji umieszcza się tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzepka_rzepka
Bella, czuje się całkiem dobrze,tylko brzuch mnie pobolewa od czasu do czasu tak jak przed okresem.ale to podobno normalne. Staram sie ze wszystkim zwolnic-minimum stresu i jak najwiecej relaksu:) W pracy to trudne,ale przynajmniej staram sie nie pędzić tak jak zawsze i okazuje się,ze to wcale nie takie proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Rzepka jak ja mogłam pominąć info, że Ci się udało :) gratulacje z całego serca! Nie wiem jeszcze nic co do liczby zarodków, jaką mi podadzą. Mogę mieć wybór, raczej nie ma przeciwwskazań, by to była ciąża bliźniacza, ale muszę wiedzieć jakiej klasy są zarodki. Ostateczną decyzję podejmie lekarz. W ogóle to jestem dobrej myśli... jakby się już udało. Jednocześnie biorę pod uwagę porażkę... żeby się zbytnio nie zawieść i mieć siłę do ewentualnej ponownej walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Jestem nowa.Odebrałam wyniki- AMH 1,1. Mam 35 lat i lekarz powiedział, że max 3 próby inseminacji a potem in vitro. Wyłam. Teraz biorę Latrozol i idę na monitoring. Już nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Gość, z tego co się orientuje to miescisz się w normoie więc nie jest tak źle ;) Ja mono tego, że jestem kilka lat młodsza od Ciebie (nie chwaląc się) bo mam 28 lat mam wynik AMH 0,94. Też usłyszałam od lekarza, że mam mieć maks 3 inseminacje (chociaż jak nie jest szkoda nam kasy to mogę nawet i 10 zrobić tyle, że szanse są dużo mniejsze). Podsumowując skoro mi ma się udać przy niższym AMH to Tobie tym bardziej. Glowa do góry, uwierz że będzie dobrze. A inne wyniki masz dobre? Jak nasienie męża? PS Właśnie jadę testować, wyniki powinnam mieć jeszcze dzisiaj ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nasienie męża dobre, reszta u mnie też ok. Ale się załamałam, od 2 lat staramy się i nic. Chodzę do dr Pierzyńskiego. Podobno super specjalista. Norma AMH jest od 1,4. Kurcze, jak patrzę na te wszystkie kobiety co nie chcą a mają to myślę jakie to życie niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Jeszcze będziemy cieszyć się swoim maleństwem. A vzas kiedy nie mogliśmy doczekać się na upragnione dwie kreseczki przejdzie do historii ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Loniu, czy cyclo progynove bierze się od pierwszego dnia cyklu?? Tez mam nadzieje ze dobrze sie bede po tym czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria275
Odebralam wyniki z bety. Wynik 0,11. W laboratorium stwierdzili iż jest to wynik watpliwy i mam zrobić wyniki za tydzień, bo negatywny by byl jak bym miala 0,10. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć bo na kartce z wynikami pisze wyraźnie iż kobiety nie będące w ciąży mają wynik do 1. Dodam tylko, że jestem 13 dniu po inseminacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzepka_rzepka
Jagodzianka, to dopiero transfer, więc jeszcze do sukcesu trochę...:) jutro badam poziom progesteronu,zeby sprawdzic,czynie trzeba zwiekszyc dawki, a badanie bety dopiero za tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Rzepka, trzymam jak najmocniej kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - wynik jak na teraz niestety negatywny, ale skoro mówią, żeby za tydzień powtórzyć to bym się tego trzymała. Jagodzianka - ja brałam według ulotki tzn.od piątego dnia, chyba, że nie występuje miesiączka (w ogóle, albo przez dłuższy czas) to wtedy zaczynamy w dowolnym dniu. Cyclo-Progynova nie blokuje owulacji - jest to wyraźnie napisane w opisie leku, wspomaga naturalne zachowanie hormonów podczas całego cyklu miesięcznego, dlatego przez 15 dni mamy tabl.tylko z estrogenem, a od 16-tego dodany jest progesteron. Byłam dzisiaj na monitoringu i moje endometrium nadal stoi w miejscu...to ja już nie wiem dlaczego i co mogę jeszcze zrobić...Owulacja potwierdzona, wszystko książkowo, tylko co z tego skoro nie ma wyściółki! W takim razie nie wiem czy jest sens abym w następnym cyklu brała dalej Cyclo-Progynovę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Dziękuję Loniu, ale dlaczego endo Ci nie rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×