Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zazdrosnaona987

Muszęię wyżalić na ex mojego faceta:-(

Polecane posty

Gość Jesteś nie tylko żałosna
Ty weź i pomyśl - jaką trzeba być mendą żeby układać sobie życie z cudzym mężem? Nawet byłym! Myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnaona987
Co to za głupie pytanie-"jaką trzeba być mendą żeby układać sobie życie z cudzym mężem? Nawet byłym! Myślisz?" To chyba ty nie myślisz logicznie. Mój facet był sam po rozwodzie 5 lat bo przez to babsko bał sie zaufać już jakielkolwiek kobiecie-ja 8 lat sama ,w końcu stwierdziłm że też zasługuje na troche szczęścia-więc nie chrzań o odbieraniu komukolwiek męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnaona987
Vannilaaa--boże jak ja cie dobrze rozumiem. Te byłe to myślą że jak sie rozwiodły to mogą już nie szanować nikogo-podlizują się tylko jak chcą wiencej kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka.k
Niekoniecznie muszą szanować eks i jego babę która notabene na publicznym forum wyzywa ją od szmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszysiu
"Mój facet był sam po rozwodzie 5 lat bo przez to babsko bał sie zaufać już jakielkolwiek kobiecie" No i sie wpierdolił - z deszczu po rynnę ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jego byla...jest tak jest
ZWYKLA SZMATA I GOWNO MNIE OBCHODZI CO O TYM MYSLICIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkiuytre
A masz problem z byla ? Czy z facetem.ktory sobie nie radzi z emocjamii z poprzedniego zwiazku ? Przyjrzyj sie temu dobrze . Trauma ,naduzywane slowo .Moze lepiej kopniecie w ego ,bo zdradzila ? Proste dajcie facetom przejsc przez zostanie rogaczem i nie zaglaskajcie takich na smierc ,w poczuciu misji .Tlumaczac ze ja to ja ,a nie ona :) Nie podziekuja .Majac swiadomosc ,ze wiesz ,poszuka takiej ,ktora nie wie . Tak ,poszuka takiej dla ,ktorej bedzie facetam a nie zranionym dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×