Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Nie masz pomysłu na prezent? To banalnie proste. Ja ostatnio odkryłem stronę: http://www.e-import.pl/. Znajdziesz tam wszystko. Od markowych ubrań, kosmetyków, butów przez gadżety i elektronikę po zabawki dla dzieci. Dobra i jakość konkurencyjna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kince
ja dostałam na urodziny voucher do spa nad wodospadem i to byl chyba najlepszy prezent na swiecie. dwa dni pelnego relaksu i wypoczynku, zabiegi na ciało. pewnie za jakis czas sama sie tam ponownie wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfumy to chyba klasyk jeśli idzie o kupowanie prezentów, ale na te w dużych pojemnościach nie każdego stać, więc można kupić w odlewkiperfum.pl mniejsze pojemności. zapachy są trwałe, a flakoniki mają atomizer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na kosmetyki? Bo moim zdaniem to dobry i uniwersalny pomysł na prezent,zresztą taniej dostaniesz je na e-kosmeo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KakrzysiekKk
Oryginalnie jest dostać obraz na płótnie. Pictory.pl oferuje na płótnie artystycznym Kandinsky. Jeśli znasz wystrój wnętrz i osobowość danej osoby - nie ma większego problemu w doborze motywu, b jest z czego wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja94
KaKrzysiekkk - z nieba mi spadłeś! Mam koleżankę, która chodzi do 'plastyka', jakbym jej sprezentowała taki obraz to by się chyba ucieszyła ;) a już prawie kupiłabym jej książkę haha a wybór spory mają, jest w czym wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amka28
Oryginalny pomysłem i zarazem praktycznym może być również zegarek. Jaki taki odjechany z ciekawymi funkcjami. Kuzynowi kupiłam taki na urodziny. Akurat rozpoczął przygodę z bieganiem i wybrałam z casio http://smalltime.pl/wszystkie-zegarki-casio/149-ef-132pb-1a4ver.html. Trochę kosztował, ale zrzuciłam się z jego mamą. Myślę, że prezenty mają dodatkowo pozytywnie motywować, wtedy są oryginalne i co najwazniejsze podobają się prezentowanej osobie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z doświadczenia polecam perfumy,niezależnie od okazji będzie to bardzo dobry i sprawdzony prezent,taniej można kupić je na Kokai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin877
Może po prostu strona typu sorpreso.pl i prezent niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala37
Jak szukam pomysłu na prezent to kieruje się na portale typu Groupon, a najlepiej na Grupeo http://grupeo.pl/shopping bo tam są zawsze najnowsze trendy i pomysły na prezenty których szukają ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka68
Ja jestem zwolenniczką nietypowych prezentów. Zawsze wszyscy dają takie oklepane rzeczy. A ja kupuję ludziom... buty :D Wiem, że to rzadko spotykany prezent i oto mi właśnie chodzi. mam taki fajny sklep z którego buty podobaja sie kazdej dziewczynie :) nazywa sie uni but - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli myślicie nad prezentem dla mamy lub siostry to ciekawym pomysłem sa też kwiaty stabilizowane od rosebelle. kwiaty sa naturalne, a trzymają się dwa lata, więc długo będa przypominały o okazaji z jakiej zostały wręczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda rzecz może być dobrym, oryginalnym prezentem. Musi być tylko dobrze wykonana i mieć ciekawą formę np. kolczyki w kształcie smoków, bransoleta oplatająca nadgarstek w formie kościstej dłoni, płaszczyk o futurystycznym kształcie.. Wszystko to i wiele innych znajdziesz na stronie: aliexpress24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena37
Każdy pomysł jest dobry, najważniejsze aby był dany od serca, a nie tak tylko, żeby dać. Trzeba poznać gust i preferencje osoby obdarowanej i każdy będzie zadowolony. Moją mamę zawsze zadowalają takie prezenty, jak: biżuteria, kosmetyki i kwiaty. ostatnio dostała ode mnie przepiękne kolczyki, które zakupiłam w sklepie jubilea.pl Naprawdę się ucieszyła jak je dostała, a takie chwile, kiedy komuś się coś ofiaruje są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest zapalonym wędkarzem więc postanowiłam, że wyskoczymy na kilka dni do Kołobrzegu. Wykupiam mężowi w http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ kilkugodzinny rejs na ryby. Tak więc będzie miał szansę popływać po Bałtyku i połowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
My w tym roku pod choinę zrobimy także prezent dla domu, a raczej kuchni. Myślimy o zakupie Infi Wok Electroluxa do płyt indukcyjnych. Czasem warto również zrobić taki prezent, który będzie z korzyścią (kulinarną) dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Wwa
Niebanalny pomysł na prezent dla najbliższych to masaż krzesełkowy z dojazdem do domu! Wypróbowałem:) Polecam! Moja koleżanka zamówiła ten sam masaż na swoją imprezę urodzinową - rewelacyjna atrakcja:) Podsyłam link: http://www.fgh.com.pl/#!masaz-krzesekowy-z-dojazdem-do-domu/c1xas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy do budżetu jaki posiadamy na prezent,ale kilka ciekawych,oryginalnych w niższej cenie można dostać na NajwiekszeRabaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu znajdziesz bieliznę na każdą okazję www.nicolebielizna.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×