Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość Igors
Mnie zaskoczyła ostatnio moja druga połowa, nie spodziewałem się takiego prezentu, a szczególnie od niej;) Dostałem fajkę wodną http://www.trafika.pl/pl/p/FAJKA-WODNA-BABILON/643 do tego tytoń owocowy - fajnie sobie czasem zapalić taką fajeczkę, daje niesamowity klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o mężczyznę to wiem ze na pewno bedzie nim maszynka Braun Cruzer. Po prostu wole już wydać nawet odrobinę wiecej ale mieć tez pewność ze jest to właśnie ten idealny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Braun cruzer to nie jest byle jaki prezent. Mój facet jest bardzo zadowolony. Trochę wydałam ale nie żałuje jak patrzę jak jest gładko ogolony i nie ma zadnych podrażnień. wcześniej to naokraglo marudził że nie będzie się golił skoro mu przynosi tylko ból. ale problemy w końcu się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina33
Ja postawiłam na oryginalny prezent i zdecydowałam się kupić taki zegarek http://we-wood.pl/34-wewood-metis-black.html Ekologiczny, drewniany z ciekawym wyglądem. jak dla mnie bardzo oryginalny i ciekawy. Mam nadzieje że mojemu facetowi się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzankaNu
Świetnym prezentem dla dzieci, jest zabawka, która nie tylko sprawi dziecku radość podczas zabawy ale i pozwoli na wspólną zabawę całej rodziny i da możliwość nawet rywalizacji :D ja znalazłam taką zabawkę i kupiłam ją na urodziny dla mojego dziecka :) Tutaj możecie zobaczyć o czym mówię w ogóle http://www.nerf.pl/ Fajny prezent na różne okazje za bardzo przyjemną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne pomysły na prezent dla naszego dziecka znajdziemy także na http://smartboy.pl/ wybór jest bardzo szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesiaU
Najbardziej oryginalnym prezentem jest FOTOKALENDARZ. Tu można zamówić takie na stronie http://www.pixbook.pl Cała procedura odbywa się online - projektowanie jest bardzo proste. Ja zamawiałam stąd kilka razy i to nie tylko fotokalendarze, ale również fotoksiążki -zawsze wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexia87
Jeśli chcecie coś oryginalnego to poszukajcie w temacie Rock It 3.0 Fajny gadżet, u nas w Polsce nieznany (może w jednym sklepie widziałam), a w USA robi furorę. Faceci zgarnęli majątek tworząc niepozornie fajny głośnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edustacyjka
Witamy Państwa serdecznie, Pragniemy poinformować o ofercie naszej firmy. Sklep www.edustacyjka.pl to miejsce gdzie nasi klienci mogą znaleźć interesujące pomysły na zabawę dziec***obudzając jednocześnie ich wyobraźnie, chęć poznawania. Mamy nadzieję, że dzięki naszej ofercie Wasze dzieci będą dziećmi z pomysłem. Zespół www.edustacyjka.pl ZABAWKI KTÓRE UCZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka33
Witam. Widzę, że macie wiele pomysłów na prezenty marzeń, a ja ostatnio dostałam od swojego męża przepiękny bukiet z prawdziwych owoców. Nie dość, że jest pyszny to wygląda zjawiskowo. Szkoda było go jeść bo są to autorskie projekty, które posiadają certyfikaty. Coś pięknego. Jeśli chcecie zrobić wrażenie na kobiecie, młodej damie, koleżance spróbujcie z Fruit life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktomesz
Witam, Wpadłem na pomysł kupienia koleżance wisiorka srebrnego na prezent, lecz oczywiście kompletnie nie mam pojęcia co wybrać. Prosiłbym o pomoc:) Najlepiej coś z oferty https://www.aberis.pl/ lub ew. apart.pl, chociaż wolałbym aberis, bo taniej jest nieco. Lub jakiś inny zaufany sklep (yes? kruk?) Co polecacie? Ja to nie znam się na takich rzeczach. Dajcie linki do jakiś fajnych, niedrogich wzorów. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ta strone www.legendary-gifts.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaska84
Też myslę że oryginalne będą te prezenty co samo wymyślimy Chociaz na ostatnią chwile wiem że trudno niestety Ale warto czegoś fajnego poszukać w jakiś sklepikach z upominkami, śmiesznymi rzeczami czy w Empiku nawet bo tam jest wiele takich pomysłowych rzeczy jak np długopis z imieniem czy pamiątkowa ksiażka dla solenizanta z danego roku "Wyjątkowy rocznik 1984" albo "Wyjątkowy rocznik 1973" itd To też oryginalne i z "pomysłem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia567
Właśnie prezent musi byc oryginalny i praktyczny. Taki który nie zalegnie na półce, bo to szkoda pieniędzy. Dlatego jak już ktoś wcześniej wspomniał ja rownież zakupiłam golarke elektryczną dla męża i jestem z siebie zadowolona. znajomy mi polecil Brauna cruzera i chyba dobrze się sprawuje, bo mąż zadowolony i ogolony codziennie tak jak lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezc
A czasami to nawet warto coś słodkiego sprezentować, jakieś pudełko wedlowskich czekoladek, torcik ewentualnie pudełko pysznego Ptasiego Mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, albo kwiaty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
facetowi najlepiej jakis gadzet kupic w militaria.pl, wiekszosci facetom sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×