Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość gość
bardzo fajną alterantywą dla zwykłych kwiatów są kwiatki stabilizowane. mam takie z rosebelle.eu i je uwielbiam ;) mają już ponad rok i są pięęęękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinkaG
A ja bardzo lubię dostawać (i dawać zresztą też) koszulki z nadrukami. Wiadomo, że nie każda taka koszulka będzie oryginalnym prezentem, dlatego nawet nie zaglądam na stoiska w stylu tych, których pełno np. nad morzem. Najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie własnego wzoru :) Ja zazwyczaj zamawiam na http://www.kupkoszulke.com/ , w sumie gotowych wzorów też tam mają spory wybór, więc można znaleźć coś niespotykanego. Ale tu już decyzja musi być indywidualna i spersonalizowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria12345
może jakaś niesamowita, oryginalna biżuteria, albo cos praktycznego. mi się na przykład podobają dziwne kolczyki, ale na www.aliekxpress24.pl jest o wiele więcej rzeczy, nektóre z nich sa bardzo oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, serdecznie zapraszam: facebook.com/slodkiupominek. Wyjątkowy podarunek dla wyjątkowych osób. Warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wyjątkowy prezent dla wyjątkowych osób, Serdecznie zapraszam: www.facebook.com/slodkiupominek warto zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmaK
Trudno znaleźć taki prezent który się spodoba, jeśli nie za bardzo znamy gust osoby którą zamierzamy obdarować to jest jeszcze trudniej. Moim zdaniem lepiej wybrać coś praktycznego, bo wtedy mniejsza szansa na to że prezent okaże się "nietrafiony", wydaje mi się że kalendarze książkowe są fajnym pomysłem, sama używam takiego kalendarza, łatwiej zapamiętać o wielu istotnych sprawach różne rodzaje kalendarzy są na http://www.lucrum.pl/kalendarze-ksiazkowe.html ja zwykle lubię te bardzo kolorowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealnym pomysłem na prezent, czy to dla mamy, czy dla dziewczyny jest świeczka. Można zrobić ją samemu. Wystarczy kilka dodatków kupionych w supermarkecie: miseczka szklana, kamyczki, muszelki, olejek zapachowy. Wosk można wytopić ze starych świeczek. Najwięcej problemu jest z knotem. Ja zanim go znalazłam to zwiedziłam wszystkie sklepy budowlane i nic. Na szczęście znalazłam go w Internecie. Do produkcji świec mam już solidny zapas sznurka do zrobienia knota. Sznurek kupiłam w firmie almik http://www.almik.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmarzena
Człowiek sie nachodzi naszuka i i tak nic nie znajdzie. Ogólnie bardzo ciężka rzecz z tymi prezentami na urwanie głowy. W necie ciężko coś znaleźć, http://marketmoney.pl/artykuly/pomysly-dla-oszczednych-na-kreatywne-prezenty,252,0,1607932.html?rfguidfo ale jak macie coś ciekawszego niż to to bardzo proszę podeślijcie w odpowiedzi albo na mejla ;) mam jeszcze 2 tygodnie żeby coś wymyślić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata88
ciekawym pomysłem na prezent dla smakosza mogą być oryginalne kawy lub herbaty. W sumie każdy z nas pije herbatę lub kawę wiec prezent jest zawsze trafiony. Mam taki swój ulubiony sklep internetowy www.herbata-kawa.pl w którym często kupuję jakościowo herbatę dla siebie. Oni mają duży wybór kaw i herbat z całego świata. Z ciekawszych produktów polecam herbatę yerba mate lub zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraT
Według mnie kawa albo herbata to akurat średni pomysł na prezent. Ja tam wole takie praktyczne prezenty. Chociaż co by sie nie kupowało prze internet najlepiej jest zapłacić przez https://bezpiecznyprzelew.pl/ , przynajmniej przelew idzie szybciej niz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakiś zegarek? zegarki zawsze dobrze się sprawdzają ;) ja kupiłam siostrze na ewatch.com.pl i była zachwycona a zapłaciłam mniej niż normalnie w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalny pomysł na prezent... A może jakiś dodatek do prezentu? Zajrzyjcie na www.trzy-zyczenia.pl. Mają tam przepiękne, ręcznie robione kartki na różniaste okazje. Zakochałam się! Naprawdę warto. Mają bardzo duży wybór :) Art-steel.pl śliczne produkty. Szczególnie przypadł mi do gustu wieszak z napisem "tam są drzwi" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia z dziadkiem dostali drzewo genealogiczne na płótnie Zobaczcie www.coloraf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niezbyt oryginalnym prezentem, ale który zawsze się sprawdza są perfumy. Ja zawsze kupuję perfumy w necie, bo jest taniej w sklepie perfumytaniej.pl. Mają bogatą ofertę perfum i bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka781
nie wiem czy taki oryginalny, ale z koleżankami kupiłyśmy jednej z nas ROWER :D dojeżdża teraz na nim do pracy, nie musi czekać w korkach :) polecam centrumrowerowe, http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/miejskie-city/p,rower-vintage-d-braz-ziel-2014-romet,261571.html, całkiem sprawnie poszło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli osoba, której chcemy sprawić prezent lubi aktywnie spędzać czas, to super prezentem może być specjalna piłeczka - zośka :) Można je kupić na http://www.haniabag.com i wybrać spomiędzy standardowych oraz specjalnych zosiek. Na przykład jak ktoś lubi Star Wars to można zamówić zośkę, która wygląda jak Yoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście o bransoletkach chouchou? Można w nie wpisać marzenie luub cel. Są fajne bo spersonalizowane. Moim zdaniem coś oryginalnego. Plus jeśli wybierzecie idealne marzenie dla osoby będzie z pewnością przeszczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatki z galanterii skórzanej są bardzo fajnym pomysłem dla kobiety i mężczyzny bardzo szeroką ofertę mają w tym sklepie www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi88
A ja proponuje fajne rzeczy z tej stronki: www.ceramika-birko.pl Zawsze znajde tu coś ciekawego. Ostatnio brałam kominki zapachowe dla Mamy i mojego chłopaka. Są urocze! Siostra dostała aniołka i kubek. Babcia na urodziny dostała zestaw do herbatki filiżanki z talerzykami. Świetnie wyglądają! Polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, nie będziemy owijać w bawełnę. :) Jak prezent, to tylko u nas! :) Jesteśmy sklepem internetowym oferującym galanterię skórzaną. Torebki z wysokiej jakości skóry naturalnej, eko-skóry czy nawet filcu, torby męskie, portfele, rękawiczki, czapki. Oryginalne wzory i fasony, zwrot do 30 dni (!), darmowa wysyłka, rabaty, konkursy z nagrodami! Same korzyści >>> http://galanteria.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalnym pomysłem na prezent jest także stylowa biżuteria,zobacz na Laneve.pl mają szeroki wybór ręcznie robionej biżuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRS
Witam Zapraszam do nowo otwartego sklepu internetowego www. sklepkirs.pl Oryginalne zegarki marki Bisset, Rubicon, Pacific, Perfect, Gino Rossi, Geneva. Konkurencyjne ceny oraz liczne rabaty. Dla każdego nowego klienta zarejestrowanego w sklepie 7% rabatu + kupon rabatowy na kolejne zakupy. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej kupic jakas koszulke z wlasnym nadrukiem albo jakis gadzet, duzo firm sie tym zajmuje teraz, np oni www.maroka.pl ja ostatnio robilam u nich koszulke z nadrukiem na prezent i byla solidnie wykonana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vvampirkaa
Mi się ostatnio wkręciły takie statuetki 3D. ogólnie w necie sporo ofert różnych znalazłam i porównywałam oferty. jednak co jest dla mnie fajnym motywem i zarazem oryginalnym to konfigurator produktu gdzie można sobie samemu zaprojektować jak taka statuetka ma wyglądać od A do Z http://blog.crystalcity.pl/wydarzenia/209-nowy-konfigurator-statuetek-3d-na-crystalcity-pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z zielonego wzgórzaa
Wow, macie serio wspaniałe pomysły! :) dzięki. W takim razie też czymś sie pochwale, co jakiś czas temu kupiłam rodzicom na rocznice ślubu. Zamówiłam ręcznie wypalany w drewne ich portret, ze starego zdjęcia ślubnego. byli zachwyceni! a, to było z www.pirografia.org POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×