Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość gość
Ja jednak jestem za może i niewyszukanymi prezentami, ale za to całkiem pożytecznymi. Swojemu facetowi kupiłam okularki Fielmanna, przeciwsłoneczne z polaryzacją. Są dobrej jakości, więc jakiś czas w nich pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena_górakalwaria
http://mocprezentow.pl/ polecam, dostałam od dzieci Pakiet Spa Rewelacja! Panie w salonie miłe, obsługa ze strony serwisu na najwyższym poziomie. W przyszłości na 100% skorzystam z tego serwisu. W odróżnieniu wyjątkowy-prezent.pl tutaj realizacja jednego z banalniejszych voucherów była problemem! :/ :/ ale ten pierwszy z góry polecam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest fajny filmik jak zrobić super prezent z kawałka kartki papieru i nożyczek ! www.youtube.com/watch?v=ybzejrFtrP0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam obraz i wcale mi nie chodzi o jakieś byle co, kupione byle gdzie ;p tylko obraz ręcznie malowany na zamówienie ze zdjęć:www.zyweobrazy.com albo na facebook'u:www.facebook.com/zyweobrazy Wystarczy wysłać zdjęcie, a dziewczyna zrobi z niego bardzo realistyczny obraz, który z pewnością zachwyci i ucieszy. Jeśli chcesz zadowolić swojego mężczyznę, to świetny pomysł, żeby mu dać jego własny samochód, albo samochód o jakim marzy na obrazie efekt końcowy jest zachwycający, a wcale nie kosztuje to dużo co prawda chcąc zamówić obraz ręcznie malowany przez kogoś, kto skończył jakąś szkołę, to trzeba trochę dać (nawet w tysiącach) a tutaj:www.zyweobrazy.com efekt jest taki, że ludzie zastanawiają się, czy jest to zdjęcie, czy obraz, a dziewczyna bierze za to śmieszne pieniądze (niewiele więcej niż kosztują ją materiały) więc robi praktycznie pół darmo ;p Zobacz galerię i zastanów się a ja jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam ostatnio ładnego prezentu dla mojej bratowej, która urządza sobie kuchnię w stylu shabby chic. Znalałam sklep dekoracjadomu.pl, gdzie jest pełno tego typu mebli, ale także dodatków, więc bez większych problemów udało nam się wybrać kilka miłych drobiazgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies gadżety albo bilety na eventy można znaleźć na eurobon.pl i do tego jest tam naprawdę tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za nieduże pieniążki możemy sprezentować bliskim spersonalizowany prezent z gumą Orbit ładnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie kupicie tego w sklepie" Czyli gdzie to kupimy? - hmmm czy ta strona nie jest przypadkiem sklepem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara76316
Oryginalnym pomysłem na prezent są fotokalendarze. Ja zamawiałam je w zeszłym roku z Extrema. Tutaj jest ich oferta: http://www.extrema.com.pl/o,16,40,kalendarze-13-planszowe.html . Na samym dole strony jest filmik instruktażowy - pokazuje jak wykonać kalendarz. Jest to świetny prezent na każdą okazję. Poza tym jest niedrogi i prosty w wykonaniu. Zamiast skarpet, wody kolońskiej, majtek czy innych obciachowych rzeczy lepiej zamówić taki kalendarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.zyweobrazy.com www.facebook.com/zyweobrazy Oryginalniej nie będzie ;) nie ma jak zobaczyć minę osoby, która zostaje obraz przedstawiający coś wyjątkowego dla niej/niego (np. jak chłopak zostaje swój wymarzony samochód, albo jak ktoś widzi swój portret) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne rzeczy można znaleźć na modneobrazy.pl, w dodatku można zamówić taki obraz z własnego zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja lubię kupować prezenty, które są przydatne i wiem, że sprawią danej osobie dużo radości:) Niedługo moja babcia skończy 68 lat i mam zamiar kupić jej tą kawę http://www.coffeedesk.pl/product/272/Arcaffe-Margo Babcia uwielbia kawę Lavazza a podobno ta ją miażdży:) Sama jestem ciekawa jak smakuje i na pewno wproszę się na kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka jest najlepsza w takich sprawach. W jej wydaniu nawet drobnostki są wyjątkowe. Ostatnio poczęstowała mnie gumą, niby normalne orbitki,a tam patrzę nasze wspólne zdjęcie na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamieu
A gdzie te gumy można kupić? Chyba pomysł dla mnie bo chce kogoś obdarować a mam niewielki budżet ;) I sam pomysł zaskakujący, bo jeszcze tego nie widziałam u nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinewaw
Znalazłam świetną stronę z prezentami! Ceny naprawde konkurencyjne - autorska i ciekawa oferta. Czy szukasz drogiego prezentu, który nie da wielkiej porcji radości? NIE! W takim razie musisz odwiedzić ta stronę Świetne promocje na pakiet adrenalina: http://www.mocprezentow.com/pakiet-adrenalina?m=sbox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukając prezentów na różne okazje zawsze miałam problem. ostatnio znalazłam ciekawy sklep - gadzetgifts.pl . ogólnie to można znaleźć tam masę, masę przeróżnych przedmiotów, które mogą okazać się trafionym podarunkiem na wszelkiego rodzaju okoliczności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi maż ostatnio dał kwiaty, kompozyję No ale dzień, dwa, tydzien a one dalej piękne. A tu sie okazało, że to stabilizowane :D z rosebelle :D 2 lata będą tak wyglądać :D ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penyu
Fajnym pomysłem na prezent jest na przykład fotoksiążka lub fotoalbum w którym można zamieścić zdjęcia z ważnych uroczystości rodzinnych typu ślub, komunia, chrzciny czy też z wyjazdów wakacyjnych. Dobry wybór można znaleźć na stronie http://www.extrema.com.pl - są to takie bardziej stylowe fotoalbumy (również w skórzanych oprawach) - bardzo elegancki pomysł na prezent na każdą okazję praktycznie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam www.taxor.com.pl , można skompletować bransoletkę z pandory i przy każdej okazji dokupywać kolejne elementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalny pomysł na prezent to chociażby bielizna erotyczna,zobacz na EroElite.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczek78
Moja dziewczyna jest mega romantyczka, wiec postanowilem dac jej wyjatkowy prezent. Googlalem i googlalem, az znalazlem. Firma chyba sie nazywala kingdom of universe czy cos takiego i zajmuje sie sprzedawaniem gwiazd. Co wiecej, mozna im nadac nazwe, wiec moja nazywalem Kicia&John. Kaska byla przeszczesliwa i do tej pory opowiada wszystkim o tym prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×