Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość gość
dla każdego będzie to coś innego, żeby było oryginalnie, ja mam zamiar się z chłopakiem po prostu wybrać na weekend. Kocham Kraków, zawsze się tam dobrze czuję, więc tam pojedziemy. No i będzie można skorzystać z tej http://www.rthotels.com.pl/walentynki-2014.html walentynkowej oferty, myślę, że to będzie wyjątkowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_stefka
Jeśli oryginalny to koniecznie trzeba samej zrobić. Ostatnio robiłam mydełka własnej roboty. Instrukcję wzięłam z tej strony - http://poradydodomu.blox.pl/2013/12/Jak-zrobic-domowe-mydelka.html Można kombinować z różnymi aromatami i kolorami, aby mydełko było unikalne. Takiego nikt nie kupi w sklpie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiii
Zobaczcie jeszcze na stronkę www.ceramika-birko.pl ! fajne i ciekawe pomysły :) ręcznie robiona ceramika i różne ciekawostki. Zamawiałam sobie ostatnio koszyczek z wikliny papierowej. Włożyłam komplet małych ręczniczków i prezent gotowy! :) polecam tez ubranka ocieplacze na kubki! są super i na indywidualne zamówienie! :) www.ceramika-birko.pl Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podobają prezenty w formie lotu awionetką, skoku na spadochronie lub przejażdżka ferrari. Wspomnienia są najlepszym prezentem, o wiele bardziej wartościowym niz krawat czy zestaw garnków;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowczyni Promocji
Nowy tydzień najlepiej rozpocząć od… ZAKUPÓW! Szczególnie, jeżeli będą to zakupy dla naszej pociechy. W ostatnim tygodniu lutego super promocjami kusi nas Toys”R”Us! W świetnych cenach możemy kupić tam wybrane zabawki Scooby-Doo do 30% taniej, psa na biegunach, którego cena obniżona jest aż o połowę oraz 35 elementowy zestaw księżniczki za jedyne 89 zł! Wybierzcie się do Toys”R”Us i zróbcie swoim dzieciom niespodziankę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mężowi kupiłam ptasie mleczko z naszym zdjęciem ślubnym!! Można takie zamówić na stronie ptasiemleczko.pl, i samemu zaprojektować opakowanie, wg mnie to ekstra pomysł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil bartek
gość - jazda off road dla laski? No właśnie - u mnie to jedyny sensowny prezent, który podoba się mojej kobiecie. Tzn. wszystko co ekstremalne. Żebyście widzieli jej minę kiedy dostawała od nas prezent - piękna sprawa ;_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek8592
Tak dużo tutaj ofert, że ciężko się na cokolwiek zdecydować. Ja mogę ze swojej strony polecić taką śmieszną gazetę z karykaturą osoby, którą chcecie obdarować Zrobiłem taką niespodziewajkę siostrze, troszkę się na mnie obraziła, bo wkeliłem tam naszą zabawną historię z dzieciństwa, oh, ale było to potraktowane jako taki czubiący żarcik Taki oto pomysł na prezent, a wyglądało to mniej więcej tak: www.gazetomania.pl/#opening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do poprzedniego gościa - jakie to są tory? Normalnie to u nas w mieście kosztuje więcej. Część tych prezentów, które u nich wiszą te ceny ma naprawdę fajne - pozytywne zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaR
Mój prezent będzie chyba najbardziej oryginalny :) Jako że moj mąż jest zapalonym wędkarzem, kupiłam mu mega wypasioną latarkę z aluminium lotniczego :) http://lampyostrzegawcze.pl/pl/p/Guardsman-EXPLORER-PATROL-MX255L-RC-600-lumenow/85 za prawie 500 zł :) tak, kocham GO. ale wiecie co, świeci tak że chyba całe moje miasto nie potrzebuje prądu./ Wiele razy mu już upadła, ale nic jej się nie stało. Warto było jednak wydać takie pieniądze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo dobry pomysł z gumą do żucia Orbit i zdjęciem coś takiego zrobiłam a obdarowana koleżanka była bardzo happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianko
Jak prezent to świetne są obrazy z www.artobrazy.pl - drukują je na płótnie i wyglądają świetnie, jeden już wisi u mnie na ścianie :-) Ja i moja rodzina - możemy patrzeć na niego każdego dnia i co więcej: robimy to :-) Polecam dokładnie tę ofertę http://artobrazy.pl/94-obraz-z-twojego-zdjecia - naprawdę warto skorzystać :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOOO!!! Obrazy ze zdjęć, to brzmi GENIALNIE :-) Na pewno spróbuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja890
Tu są fajne pomsyły na prezenty, taka strona na FB, Kufer prezentów - nietypowe pomysły .Niektóre są abstrakcyjne, raczej dla humoru, ale może znajdziesz inspirację :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oryginalny to raz najważniejsze aby zaskoczył obdarowanego i byłoby to połączone z przyjemne z pożytecznym a taki prezentem jest guma Orbit z personalizowanym zdjęciem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteton
Niech to będzie coś oryginalnego, w takim kierunku - http://prezentmarzen.com/lot-paralotnia-w-kutnie/ Omijajcie prezenty przypadkowe, z takich kompletnie nic nie wynika. A ciekawe prezenty wcale nie muszą być od razu potwornie drogie - to nie działa w taki sposób ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezenty dla bliskich najcześciej kupuję w taki sklepach jak merlin pl czy vip-shop pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marhceton - prezent świetny tylko nie dla każdego. Czy każdy lubi latać? Odpuście sobie. Prezenty można dobrać fajniejsze, w tym samym serwisie masz np. kursik czołgiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspunnzelle
Zawsze na czasie jest ubranie z własnym nadrukiem, pod warunkiem ze się wymyśli fajny projekt. Potem mozna to wysłać do firmy typu www.maroka.pl ,żeby zrobili sitodruk. Jeśli ktoś ma więcej kasy, to można np. przygotować koszulki na każdy dzień tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomy dostał opakowanie gum orbit ze swoim zdjęciem. Od razu zaczął się lansować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×