Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tryggon

jak jest teraz w Polsce- chce wrocic.

Polecane posty

ale mi k..urewsko samotnie tutaj.. jak sobie radzic z samotnoscia? nie chce sie upijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia koniec pewnej epoki! ja tez chce wracac wiosna, do siebie- przejsciowo /ewent. wyjazd poza europe/ lub na dluzej, bedzie ciezko, ale sa rzeczy wazniejsze niz zarabianie takich sobie pieniedzy jako bialy murzyn w kraju z nieoptymalnym dla mnie klimatem. malo tu widze szans na rozwoj finans-zawodowy siebie-za duza konkurencja,za male zarobki,za duzy kryzys. a na zycie na przetrwanie i szukanie,walke tutaj-czuje sie za stara. wole probowac w innych krajach-z mozliwosciami. odzywaj sie tutaj!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc koniec pewnej epoki tryggon. Jak będziecie w Polsce lub gdzie indziej to dajcie znać ! Powodzenia Polubiłem Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludziska!!! :)))))))
koniec pewnej epoki "Wracam do domu, wracam do siebie. Wracam do swojej tożsamości, do swojego 'ja". " :D I zmien moze literature jaka czytasz. Jak widac tanie romanse szkodza :D Wlasna tozsamosc, wlasne ja hahahahahaha :D Bido ty mala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty wyzej ludzisko
jezeli tak to widzi,to ma do tego pelne prawo.A twoj smiech,to glupiego do sera lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do " a ty wyżej ludzisko" - dziękuję. :) Tryggon i senatorze - na razie jeszcze nie wyjeżdżam. To tylko podjęta decyzja. Również was polubiłam i myślę,że udało się nam ( i jeszcze kilku fajnym osobom) stworzyć tutaj, na tym forum, fajny klimat. Oczywiście zdarzały się i wyjątkowo wredne osoby, ale to normalne, kafeteria jest takich ludzi pełna, nawet zaryzykowalabym twierdzenie,że są w większości. Tym bardziej należy docenić to,że udało się nam coś dobrego i refleksyjnego stworzyć. Coś innego, niż rozmowa o wysokości benefitów i chwalenie się, kto ile zarabia i kogo na co stać. Ja sie cieszę,że poznałam tu ludzi, którzy czują się samotnie w Wielkiej Brytanii( i nieważne, czy są fizycznie sami, czy też nie - jak np. samotna w UK ). Cieszę się,że mój osąd sytuacji nie jest przypadkiem, że są inni, którzy podobnie odczuwają - i , o dziwo, jest ich trochę. :) Zastanawiam się, ile osób nas czytało, ale nic nie pisało, choć doskonale rozumiało, o czym piszemy. Tych pozdrawiam tez serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę do Londynu. Z Tower Hill muszę się najpierw dostać metrem na Embankment, ale jakieś roboty są podobno i część niektórych tras będzie zamknięta. E tam, najwyżej sie pogubię. :) Zawsze marzyło mi się zgubić w wielkim mieście, choć pewnie nie o takie "zgubienie" twórcy tego powiedzenia chodziło. :) Poprzednio problemu nie było, bo na Trafalgar Square do Galerii Narodowej to każdy by trafił, nawet mnie sie udało ( a mam zwyczaj gubić się nawet w rodzinnym mieście), ale teraz mam trochę bardziej skomplikowane zadanie. Pozdrawiam wszystkich. :) Oby fajna pogoda się na jutro utrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc koniec pewnej epoki czesc tryggon Jak wycieczka do londynu :) jak tower bridge ,byłaś na borough market ? co u Was słychać ? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, senatorze. Byłam tylko w muzeum brytyjskim, na nic innego nie starczyło czasu. Co to jest borough market? Za tydzień też się wybieram i szukam pomysłów na spędzenie ok. 3 godzin w Londynie. Tym razem chciałabym coś innego niż zabytki i sztuka. A może cos ciekawego będzie się działo w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc koniec pewnej epoki przepraszam ,że nie odpisalem wcześniej ,byłem w Polsce -ależ odpoczynek psychiczny i fizyczny :) Coś pięknego -baterie naładowane -mogę działać . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mający dosyc
Napisze jak jest u mnie. Mysle nad wyjazdem... dlaczego ?? Mam 29lat i spore doświadczenie w branzy reklamowo-poligraficznej (ponad 10 lat) wykszatałcenie wyższe i jestem na własnej działalności współpracuje z wieloma firmami (15-20) utrzymuje sie i mieszkam sam (mieszkanie wynajete). Od 2010 roku notuje systematyczne spadki przychodów. Powody: zawsze znajdzie sie ktos kto zrobi taniej i taniej, i taniej... , klienci coraz cześciej przyznaja sie że mają cienko i musza redukować koszty. W efekcie czego pracuje coraz więcej, a zarabiam coraz mniej. Od roku ledwo co udaje mi sie zaoszczędzić, a jestem osobą "postury" dusigrosza. Dlatego wiec, naprawdę radzę przemyslec powrót do polski (mała litera celewo). A poza tym nasz kochany kraj nie daje podstaw do tego zeby odprowadzać miesięcznie 1050zł zusu za działalność. Mam sporo znajomych za granicą starszych i młodszych, i wiem ze opłaca sie wyjechac w każdym wieku, jeden znajomy wyjechał w wieku 55 lat i juz jest szczesliwym odbiorcą emerytury 505f na miesiąc po niespełna 11 latach pracy. Pamietajce zeby zarobić najniższa krajową 1242zł na reke, to pracodawce kosztujecie 2024zł (razem z opłatami) , czyli musi na Was zarobic 2490zł brutto. 2490zł - 1242zł = 1248zł to koszty które trafiaja do państwa, czyli z góry uje.... jest powoła zarobku. Jest to obiektywne zdanie pomiędzy pracownikiem, a pracodawca - byłem każdym z nich. Życze pomyslności w podejmowaniu właściwych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjedz tu, bedziesz mial lepsze kokosy. Tylko takie bardziej drewniane :D Matrix sie dalej rozprzestrzenia widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce jest kicha jak komus idzie to pewnie niech nie wyjezdza tez sie kiedys cieszylem jak wracalem z uk do pl i jeszcze bardziej jak spie...lem z pl do uk :D 2 lata ciagnalem swoja firemke i nie chcialo mi sie juz czekac kolejnych 5 zeby sie to rozkrecilo ma tyle ze bedzie z tego cos wiecej niz biezace wydatki...a koszty byly duze mieszkanie hala zusy wyzywienie przyjemnosci jakies wiadomo a w anglii bezstresowe zycie teraz mam pracuje do 17 nic mnie pozniej nie obchodzi wroce do polski z kapialem mam nadzieje ze nie bedzie to blad po prostu musze odlozyc na chate i hale idzie calkiem sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziesz mial ile kasy to wrocisz? Ja mam prawie 1,5 mln zl i sie zastanawiam czy juz wracac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s zawsze lubilem anglie ale chcialem byc u siebie teraz pokochalem ten kraj jak znowu zobaczylem jakie zycie tutaj moze byc proste :) mam fajna kobiete swoje pasje i az chce sie zyc lat 30 do 40ki chcislbym wrocic chociaz czasami mysle o pl ze to miejsce w ktorym fajnie spedzaloby sie tylko emeryture pod warunkiem ze poplynie z uk bo wiadomo jak z naszym zusem jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by styklo 500 tys zl ale nie dozbieram pewnie tyle bo bede te sianko z czasem inwestowac Ps pewnie sciemniasz bo przeciez 70 tys z odsetek minimim spokojnie by ci styklo ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sciemniam. Jestem tuaj ponad 10 lat i z zonka uzbieralem tyle, inwestujac przy tym. Poza tym dwojka dzieci juz niedlugo do szkoly pojdzie. Wiec trzeba wracac moze juz w nastepnym roku nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha 1.5 mln zł jasne - miałem sen, piękny sen... A co do Polski to krótko: ch*j dupa i kamieni kupa. Nie macie telewizora, nie czytacie portali z wiadomościami. Złodziej na złodzieju złodziejem pogania, nikt za nic nie odpowiada, kradną w biały dzień i jeszcze się cieszą i udają że to nic takiego. Banda idiotów dalej wybiera tych samych s*********w co 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^^ Widzisz dla niektorych to gora nie do zdobycia te 1,5 mln zl a dla innych to juz codziennosc. Przykro mi tez :(, ale nie zazdroszcze tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszczę, po prostu nie wierzę w bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że kolega odkładał w Amber Gold ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mający dosyc
Majac 22lata, miałem dobra prace, studiowałem, perspektywy rysowały sie super, jak wyjeżdzali (za granice) znajomi z branzy cieszyłem sie ... bedzie wiecej miejsca dla mnie - mówiłem. Dzis mają juz rodziny, stałe etaty/firmy i zarabiają pieniądze o których ja moge pomażyć. Jedyne co moge sobie zawdzieczac to to, że walczyłem. Teraz przyszedł czas na to zeby zawalczyc w innym kraju. nie mam zamiaru patrzec na to jak tone, razem ze swoim krajem, który ma nas w d... na dzien dzisiejszy "pływam" i radze sobie dobrze w porównaniu do innych, ale to sie kończy. Mysle ze w pore sie zorientowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny student-analfabeta... po polsku nie umiecie pisac, to co sie dziwic, ze nikt was nie chce zatrudnic, jak nawet pisma poprawnie nie bedziecie umieli sklecic bez bledow ortograficznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz przyszedł czas na to zeby zawalczyc w innym kraju. nie mam zamiaru patrzec na to jak tone, razem ze swoim krajem, który ma nas w d... na dzien dzisiejszy "pływam" i radze sobie dobrze w porównaniu do innych, ale to sie kończy. Mysle ze w pore sie zorientowałem. xxx nie, kochany spóźniłeś się dobre kilka lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im wiecej ogladam o PL tym bardziej tesknie :/ nawet glupie streamy czy yt Za zwyklymi ulicami i zyciem. Czemu tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci z patologicznych rodzin zawsze tęsknią do meliny na której się "wychowywałay"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×