Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tryggon

jak jest teraz w Polsce- chce wrocic.

Polecane posty

Gość Ropin
..pozdrawiam wszystkich serdecznie....czyli trzeba być otwartym na ,,inność,, bez uprzedzeń naszych polskich....... ...ze swej strony....nigdy nie miałem problemów z obcokrajowcami.... zawsze jednak z ,,rodakami,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
mieszkam za granica 30 lat do Polski wroce jak bede mial emeryture, ze swojakami chce sie zestarzec, te same filmy, ta sama historia, te same dowcipy ten sam typ spojrzenia. A przede wszystkim ten sam jezyk, nawet po 100 latach jezyk rodzinny, matki nie zastapi obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No to jak nie chcesz/ nie umiesz po angielsku to pisz po japonsku, hiszpańsku, francusku lub w jakimkolwiek innym obcym języku. Przecież polski język jest zbyteczny. Dlaczego więc zatem wciąż poslugujesz sie tym zbytecznym językiem?" xxxxxx juz spiesz z odp;-) - bo mam taka ochote;-) natomaist smiesza mnie osoby kt przywiazuja do niega wieksza wage (do poprawnosci + rozwijania tego jez.) - ale oczywiscie hobby zawsze warto miec;-) xxxxx Aż tak wysokie mniemanie masz o sobie? Proponuje zajrzeć tutaj http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Narcystyczne_z aburzenie_osobowo ści xxxx i kolejny moj fan - ktory rozmawiac na temat topiku , robi sobie oftopik - i romowe o mnie;-) powtorze to wiec dla ciebiespecjalnie - twoja osobista opinia na moj temat czy jestem normalna/nienoramlna, czy mam twoim zdaniem zaburzenia badz czy ich nie mam itd. - lata mi i powiewa;-) zaloz sobie topik osobny na ktorym bedziesz dzielil sie opiniami (domniemanymi) na temta roznych osob , ok?;-) xxxx Wycieczki personalne? Ja ci tylko zwróciłem uwagę o zaprzeczanie samej sobie. Bo to co piszesz kupy sie nie trzyma (brzydko mówiąc). Xxx zwaracanie uwagi to wycieczki personalne;-) i w mojej opinii cos bardzo mialkiego ;-) po co mi zwracasz uwage - skoro twoja opinia jest mi obojetna na temat mojego postepowania, hm?;-) a jak ja ci napisze ze ty powinienes sobie zazyc cos na uspokojenie - to jaka to bedzie mialo wartosc (moja opinia na jakis twoj temat), to nie ejst watek pt "co ja mysle o..." - dotarlo?;-) uwazasz ze moje wypowiedzi sa psrezczne itd . - to po coi je czytasz? zeby sobie nerwy zszargac?;-) xxxxx Nie interesuje mnie gdzie mieszkasz. Nie pytałem o to. Widać czytanie ze zrozumieniem sie kłania." xxxx zobaczcie - jak sie dowartusciowuje ;-) ze niby moim kosztem;-) xxxx Pisałaś kiedyś, że nie mieszkasz w UK więc skoro nie mieszkasz, skąd możesz wiedzieć o stawkach za prace itd? Dlaczego wypowiadasz sie w temacie, o którym nie masz pojęcia, z racji tego, ze nie mieszkasz w danym kraju? xxxxxx niegdy nie pisalam w jakim kraju mieszkam badz nie mieszkam ;-) to ty sobie cos wywnioskowales (widocznie brak hobby innego;-) a teraz z tym polemizujesz ;-) xxx Ortografia jest bardzo ważna. Powinnaś to wiedzieć ze szkoły. W miarę czytelnie tez nie jest, ponieważ musiałem przeczytać twój post kilka razy, bo niektóre wyrazy były przekrecone i przez to nie wiedziałem o co ci chodzi. " xxxxxxx nie musiales przeczytac - a chciales , ot roznica;-) poza tym nie kazdy mial w szkole jez polski jako wykladowy;) xxxx Nota bene- twoja pisownia jest okropna i świadczy o braku poszanowania do rozmówcy. xxxxx tzn. twopja opinia - ktora jest mi obojetna;-) jak wszystkie inne opinie na temat mojej osoby - watek nie jest o moim szacunku/lub braku dla interlokutora, w mojej ocenie jest inaczej niz w twojej - a dla mnie samej liczy sie tylko moja ocena;-) xxxx Ponadto, na tym forum moderatorzy nie zwracają uwagę na ortografię i poprawne, porządne pisanie, ale są takie fora, gdzie za np. taka pisownię jaka ty tu promujesz, dostałabys upomnienie od moderatorki. xxxx i co to wnosi do tego watku i na tym forum?;-) a w niektorych obaszarach na swiecie zyja niedzwiedzie polarne (przyklada pisania nie na temat). Ja swojego zdania w temacie ortografii nie zmienie - as easy as it is;-) jak ci nie odpowiada - pomijaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mind Reader Freak
Ror, twoje odpowiedzi sa na poziomie gimnazjalistki. W dodatku klamiesz jak najeta, w jednym watku pisalas, ze nie mieszkasz w UK, a teraz piszesz, ze nigdzie tak nie pisalas. Twoje "zaburzenia" dotyczace domniemanych "fanow" nie sa juz nawet smieszne. Sa zalosne. To ty z miejsca zalozylas, ze jestes lepsza ode mnie ( piszac do mnie, zebym cie nie mierzyl swoja miarka, bo jest za krotka). Ukazuje to, ze twoje ego jest zbyt wysokie, a ty sama jestes zarozumiala, niedojrzala emocjonalnie i rozkapryszona. "zwaracanie uwagi to wycieczki personalne" I tu przypomnialo mi sie, ze jestes bodajze jedyna forumowiczka, ktora wszystkim po kolei zwraca uwage. A to o benefity, a to o zarobki, a to o prace, a nawet o ilosc dzieci. Tzn. rozumiem, ze ty mozesz, ale inni tobie nie maja zwrocic uwagi, tak? Bo tupniesz nozka? xxx I zakanczajac te "powazna" dyskusje z gimnazjalistka, pragne ci oswiadczyc, ze" "jak ci nie odpowiada - pomijaj" Dokladnie tak zrobie. Bede omijal twoje posty szerokim lukiem. Wole poczytac bardziej wartosciowe i madre wypowiedzi. :) Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
ror ma cos z garami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Mind Reader Freak Ror, twoje odpowiedzi sa na poziomie gimnazjalistki. W dodatku klamiesz jak najeta, w jednym watku pisalas, ze nie mieszkasz w UK, a teraz piszesz, ze nigdzie tak nie pisalas." xxxx w zadbym watku nie podawalm gdzie mieszkam - zloscisz sie i wyladowujesz swoija zlosc - spok, jetsem przyzwyczajona;-) xxxx Twoje "zaburzenia" dotyczace domniemanych "fanow" nie sa juz nawet smieszne. Sa zalosne. To ty z miejsca zalozylas, ze jestes lepsza ode mnie ( piszac do mnie, zebym cie nie mierzyl swoja miarka, bo jest za krotka). " xxxxx to znowu twoja opinia - widocznie nie masz co robic /z kim sie dzielic opiniami (marnujesz swoj czas trooszeczke ale okki to w koncu twoj czas;-) powtarzasz jak przekupka z bazaru "ze jestem zalosna', "ze moje odp sa na poziomie gimnazjalistki", "ze klamie" itd. - widocznie masz silna potrzebe autkeskpresji (i to tlumiona;-). Dla mnie ludzie kt robia wycieczki personalne pt "a ty jestes taka i owaka" - oni....wzruszja mnie i zawsze mam dla nich sporo wspolczucia;-) xxx Ukazuje to, ze twoje ego jest zbyt wysokie, a ty sama jestes zarozumiala, niedojrzala emocjonalnie i rozkapryszona." xxxxx o tym wlasnie mowilam;-) niewazne jaka ja jestem , jak mnie tak nie znosisz to po co sie katujesz moja osoba, hm?;-) czyzbys sobie co rekompensowal?;-) ;-) wiemy, wiemy;-) xxx "zwaracanie uwagi to wycieczki personalne" I tu przypomnialo mi sie, ze jestes bodajze jedyna forumowiczka, ktora wszystkim po kolei zwraca uwage. A to o benefity, a to o zarobki, a to o prace, a nawet o ilosc dzieci. xxxxx ja nie zwracam uwagi - tylko wyrazam swoje zdanie - na temat danego WATKU;-) as easy as it is;-) nie rozstrzygam co poza zadanym watkiem robia poszczegolni forumowicze;-) xxxx Tzn. rozumiem, ze ty mozesz, ale inni tobie nie maja zwrocic uwagi, tak? Bo tupniesz nozka? xxx nie rozumiesz, moim zdaniem;-) ale spoko;-) xxxx I zakanczajac te "powazna" dyskusje z gimnazjalistka, pragne ci oswiadczyc, ze" xxxx ujmowanie wartosci interlokutora zaczyna sie zawsze gdy koncza sie "argumenta";-) xxx "jak ci nie odpowiada - pomijaj" Dokladnie tak zrobie. Bede omijal twoje posty szerokim lukiem. Wole poczytac bardziej wartosciowe i madre wypowiedzi. xxxxx jasne..... a swistak siedzie i zawija;-) pewnie siebieludzie nie musza "oglaszac" co zrobia - po prostu to robia;-) a zgubieni - maja potrzene oglaszania;-) xxx Zegnam. xxxx oki, nie zatrzymuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" fan anitki ror ma cos z garami" xxxx alez oczywiscie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TADEO
KIEPSKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w uk
do Koniec pewnej epoki- hmm...nie dziwię się, że uciekłaś szkoda...zapowiadal się ciekawy wątek a wyszło tak jak zazwyczaj między polonią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w uk
Koniec pewnej epoki...nie dziwię się,że stąd uciekłaś...szkoda, watek zapowiadał się ciekawie. niestety kończy się w typowy dla polonii sposób;) wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ror jest ciezkostrawna...
tzn.jej posty-zeby watpliwosci nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolitaaa
Ona ma klopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Trzeba jej dwa lub trzy razy napisac to samo, zeby kapnela sie o co chodzi. w sumie smieszne ze bezrobotna a ma najwiecej do powiedzenia...niestety nic madrego z tego nie wychodzi oprocz paplaniny. chyba tylko dla nabicia jej postow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna w uk - przykro to stwierdzic , ale zgadzam sie;/ a takie osoby piszace o innych i do inych - jak ponizej: "ror jest ciezkostrawna... tzn.jej posty-zeby watpliwosci nie bylo " xxx strasznie swoimi frustracjami przerywaja topiki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejni co snuja fanatazje na moj temat;-) xxxx "pierdolitaaa Ona ma klopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Trzeba jej dwa lub trzy razy napisac to samo, zeby kapnela sie o co chodzi. w sumie smieszne ze bezrobotna a ma najwiecej do powiedzenia...niestety nic madrego z tego nie wychodzi oprocz paplaniny. chyba tylko dla nabicia jej postow " xxxx i tak non-stop tworza te fan-kluby;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo beda zgadzac sie
ROR idz sie uczyc do swojego GCSE, bo potem bedziesz tylko na szmacie jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejna fanka ;-) w dodatku szyfrem do mnie przemawia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurtowy kubek
ale dzis anglia ladnei wyglada, a szczegolnie londyn mi sie podoba! spad snieg i zakryl caly syf tego miasta! oby wiecej sniegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asymiluje sie jak moge z rdzennymi mieszkancami- chociazby z uwagi na konewrsacje w j.angielskim. miejscowi sa w wiekszosci dla mnie mili, jestem kulturalna, asertywna osoba. poza tym jestem ciekawa innych, a i sama wiele mialam interesujacych historii w zyciu. kiedy tak rozmawiamy- o nas, o pomyslach, marzeniach ,doswiadczeniach- mowia mi, ze to nie jest moje miejsce- nie w takim charakterze. czuje to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splesniala szynka
tryggon- nie zadawaj sie z polactwem prostactwem ,znajdz sobei towarzystwo na poziomie i odrazu Ci sie humor poprawi, moje najgorsze chwile za granica byly kiedy meiszkalam wlasnie w domu z Polakami, tragedia! ciegle obmawianie siebie nawzajem, podkladanie swini, brak wogole jakis aspiracji zyciowych! po roku sie przenioslam do domu, gdzie byl iscie kulturowa mieszanak i wtedy zobaczylam, ze swiat moze byc piekny! mieszkalam tam z Brazylijczykiem, Kubanczykiem, Wloszka, Chinka, Niemcem i chlopakiem z Malty. Ekipa niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryggon z czystej ciekawosci ,wydaje mi się że jesteś mniej więcej w wieku 25-28 lat . chcę sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 37 lat Ciekawosci -czytam czyjeś wypowiedzi tu i ówdzie i czasami zastanawiam się ile dana osoba ma lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o też tu w uk praca wygląda inaczej niż w Polsce ,ja np jako tako nie pracowalem w Polsce tylko się bawiłem i zwiedzalem . Dopiero jak przyjechalem do londynu w 2003 roku to przeszedlem szybki kurs "pracy ". Ja zawsze byłem bardzo elastyczny ,a dzięki znajomosci języka czułem się bezpiecznie . Napewno moje podejscie do otaczajacej rzeczywistosci bardzo zmienia się z wiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja zawsze byłem nastawiony na "kasę ",ale nie kzywdzac innych . Sam jestem ciekawy jak bym się czuł w Polsce teraz po powrocie ,bo przez ostatnie 10 lat nigdy nie byłem tam dłużej niż 2 tygodnie . Odkladam jeszcze powrót bo uważam,że będzie w Polsce recesja a narazie tu jeszcze mogę nieźle zarabiac i tylko to mnie tu trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×