Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tryggon

jak jest teraz w Polsce- chce wrocic.

Polecane posty

Dobranoc senatorze, chyba maja slabe serwery zawiesza wpisy. Masz swoj plan na Pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc senatorze, chyba maja slabe serwery zawiesza wpisy. Masz swoj plan na Pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA Z WYSP.
Nie mieszkam w Polszy od kilku lat, mam w dupie caly polityczny swiat, w uk mi lepiej, kasa leci, chociaz nie zmywam, bo z socjala leci, z kaska mi lepiej, bez kaski mi zle -czy zrozumiesz to Polsko w koncu czy nie???????????????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA Z WYSP.
PO co mi zale, PO co mi smutki, wole za to na wyspach popijac smutki. Za nasza i wasza wolnosc w Europie, za nasza godnosc, honor w ukropie, czy to we wloszech, na plantacji grona, czy to w uk na zmywaku dola, czy tez w dublinskim pubie sprzatanie, czy tez w niemieckim hausie bieganie. W kazdym badz razie temat ten sam- Duzo by mowic i tu i tam, W najkrotszych slowach bol w sercu zostanie- Polsko w koncu daj zyc swym dziatkom dostatnie! Choc wiemy wszyscy, pragniemy szczescia, w Polsce do niego droga bez przejscia. Wymyslila i napisala "wierszyk" o godzinie 02.18 marta z dublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA Z WYSP.
hehe nawet nie podejrzewalam siebie o taka tworcza wene:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brighton via london bridge
ona z wysp twoje rymy z lekka kiepawe sa, moze i pomysl ciekawy ale poetka to ty raczej nie zostaniesz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe twórczość polaków mnie zadziwia... a mówią że mało kreatywni jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tryggon Plan na Pl ? Ja inwestuje w nieruchomosci (mieszkania ),na wynajem w Pl . Chcę mieć ich tyle żeby osiągać dochód z wynajmow np 10 tysięcy zł miesięcznie (na początek ) To by było taką bazą dla mnie Traktuje to jako biznes -łatwy i przyjemny ,można go realizowac w Pl będąc w Uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
slaby ten biznes dostaniesz lokatorow ze ci mieszkanie zrujnuja albo ze wyprowadzic sie nie beda chcieli albo przestana placic i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie z tych kilku mieszkan które mam w polsce idzie dobrze ,zmieniło się prawo ostatnio i bez problemu można nieplacacych wyrzucic na bruk . Jakoś przez ostatnie 4 lata jak się tym zajmuje w Pl nikogo nie musialem siłą wyrzucac . Znam czlowieka który ma w londynie ponad 1000 nieruchomosci i żyje z ich wynajmu ,wiem jakie są plusy i minusy :) Mam agenta nieruchomosci w Pl który się opiekuje moimi mieszkaniami i ja tylko widzę wpłaty na konto raz w miesiacu Jak masz 4,5mieszkan to mało ale już np 15 to zaczyna się kręcić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dobry pomysl.sama chce tak kupic sobie-jedno-tak ! Wiecej sie mi nie uda. Samej nie da sie duzo odlozyc.a moje dotychczasowe zajecia byly raczej przecietnie platne.a w uk z minimslnej-sama-oj nie widze tego. Gratuluje ci senatorze! Ja bede szczesliwa jak.kupie sobie jedno za gotowke,rozkrece swoja frme a moze nawrt spotkam osobe z ktora befe moga budowac moje zycie. Takie mam.marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nieruchomosci to łatwy biznes bo tu w uk pracuję w budowlance (choć w Pl nie mialem z tym nic wspólnego ,wręcz się tym biznesem brzydzilem ) A tutaj przypadkiem wszedłem w budowlanke i nieruchomosci i widzę co się dzieje Aczkolwiem w Polsce nie wyobrazam sobie siebie w pracach czysto budowlanych -za zimno i ciężki biznes (z tego co słyszę od różnych znajomych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
Mam agenta nieruchomosci w Pl który się opiekuje moimi mieszkaniami no to madre posuniecie ja mialem takich gigantow ze rozpieprzyli mi mieszkanie do zera, wlacznie z meblami kuchennymi ktore wyrwali ze sciany. wiedzieli ze jestem za granica, mam 8 mieszkan, teraz siedzi jeden hausmeister i pilnuje, oplacam go sowicie, wiec stara sie jak o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgfdsfg
Tusk podnosząc podatki i likwidując miejsca pracy, zrobił z Polski kraj biedniejszy od Rumunii!!!!!!!! Nie ma po co wracać do kraju w którym 4mln obywateli żyje poniżej granicy ubóstwa, w ciągu 5 lat zniszczyli ten kraj całkowicie parchy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No samemu jest o wiele ciężej w uk ,ale Ty z tego co piszesz to wynika dla mnie że masz "głowę na karku ",tylko by ci było o wiele łatwiej w dużym mieście ,mam na mysli londyn .Bo ty musisz mieć ciekawych ludzi dookoła ') Wtedy rozwijasz skrzydła -tak wnioskuje z tego co piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hulaaaaa
wrocilam po 3latch sama nie wiem po co??? rozjebbalalm oszczednosci, na biznes co nei wypalila , potem szukanie pracy z cv, latanie jak debil praca za 1400zl z czego oplat bylo ponad 1000zl, znow bieda brak kasy wrocila spowrotem i wole sprzatac do konc a zycia i zyc na poziomie:)nigdy wiecej pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fan anitki A ty masz te mieszkania w Polsce czy w Niemczech (pytam bo piszesz hausmeister ), O kurcze no wyrwać kuchnię ze ściany to już warjaci musieli być . Ja biorę depozyt za2 miesiace ,wsxtstko na umowy spisane ,opodatkowane itp itd . Myslalem kilka lat temu kupić mieszkanie w berlinie bo mam tam rodzinę ,a mieszkania były (nie wiem jak teraz )tanie tzn 60 tys euro takie w kamienicy ,ale tam jest coś dziwnego większość niemcow wynajmuje mieszkania ,,nie bardzo się je opłaca kupowac z tego co slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
w Niemczech sie nie oplaca kupowac mieszkan, wszyscy wynajmuja od "spoldzielni". Tyle samo mieszkanie co dom kosztuje wiec jasne jest ze biora pozyczki na domy a nie na mieszkanie w blokowisku. Ps. Mieszkania mam w PL, dobrej nocy zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senatorze- mysle o firmie ktorej dzialalnosc odbywalaby sie w roznych krajach w zaleznosci od zlecenia.dotyczy handlu-eksport lub przedstawiciel,uslugi i promocja.w tym wszystkim mam doswiadczenie ktore wraz z pomyslami chcialabym wykorzystac.wszystko stopniowo gdyz nie mam duzej gotowki.myslalam o rejestracji firmy w uk ale teraz sama nie wiem. Mozesz mi cos doradzic w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tryggon Rejestracja firmy (szczegolnie w formie spółki z.o.o. czyli Ltd )jest bardzo oplacalna w UK ,daje duże oszczędności podatkowe +jest szybka ibez zbędnej biurokracji +kosztuje około 100(zalozenie ). Szczegolnie ma sens przy uslugach . A czy praca która wykonujesz tam gdzie mieszkasz nie może być wykonywana w londynie ? Ja bym Ci radził przeniesc się do londynu Więcej ciekawej pracy , więcej ciekawych ludzi =wiecej mozliwosci i szans na spelnienie Twoich marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki senatorze.nie wiem. Nie widze sie w uk.czy bylyby szanse na znalezienie pracy w ldn zeby sie spokojnie utrzymac i zyc? Jezeli mialabym klientow i zlecenia wtedy jestem w tym miejscu. Jezeli jeszcze mozna dzialac spolecznie to.super.ale zanim i zeby tylko byc w ldn i robic akwizycje nie wiem czy mnie stac-wynajem spotkania itp nie mam tam poki co kontaktow zeby zaczac dzialac.. Londyn chcialabym zobaczyc to fakt, pospacerowac,zobaczyc fajne miejsca,moze jakis clubing.fakt,tesknie zaintensywnym zyciem troszke.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tej chwili pracujesz w akwizycji ,jak daleko mieszkasz od londynu ? Ja jak tu przyjechalem to wykonywalem na poczatku różne prace bylem otwarty -szukalem . Odpowiednie miejsce ,czas i ludzie ani się obejzysz i robisz coś ciekawego ,dochodowego -ja tak mialem . Londyn tzn pierwsza strefa jest inny -jak panstwo w panstwie -ciekawe czy Ci się spodoba .')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rejestracji firmy w uk potrzebuje miec tam adres, co w takim razie z listami gdy mnie tam nie bedzie? Londyn moze kiedys odwiedze turystycznie, odwiedzic kogos -bede potrzebowala tam guida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie ma cię w londynie a masz tu firmę to możesz wynająć za około 15funtów miesięcznie adres do korespondencji -i ta firma której płacisz te 15 funtów -informuje cię że otrzymalas pocztę np mailowo a pewnie za dodatkowa opłata byli by w stanie wysyłać ci korespondencje do PL. Na pewno jest szansa znaleźć pracę w Londynie z której byś normalnie mogła się utrzymać i oszczedzac. Nie bardzo wiem jak wygladaja takie prezentacje o których piszesz . Czy masz już jakiś produkt lub usługę która chcesz reklamowac i sprzedawac ? Ciekawy temat :),ja lubię różne tematy biznesowe -musisz być dobra w komunikacji jeśli lubisz takie prezentacje . Jak będziesz w Londynie kiedyś , to postaram się pokazać Ci parę fajnych miejsc ,pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo,milo.mam swoja oferte-jak najbardziej do omowienia-niekoniecznie only in ldn. Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie jestem w stanie zarobic tu sensownych pieniedzy samodzielnie, /od nowa nie chce zaczynac w moim wieku- nawet nie widze tu specjalnie szans w kryzysie jaki jest w calej europie/ -to nic mnie w tej tak reklamowanej uk nie trzyma. mam nadzieje tylko angielski poprawic jeszcze troche i tyle, a dalej chce byc gdzie jesli nawt biednie, to chociaz cieplo i ladnie /to nie Polska/. a mlodzi na potege- TERAZ !!!- DO UK wyjezdzaja -tu juz nie ma po co i za czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×