Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

skopiowalam tabelke dla chcacych sie dopisac badz zmienic dane nie wie na ile jest aktualna;)) narrobilyscie mi ochoty na chipsy, wspomnialam o tym mojemu M. i poszedl do sklepu mi kupic hahah ;) jutro jade do szkoly na 13- 18;/ ciekawe jak dam rade bo dzis duzo tulilam sie z kibelkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta hemoglobina to zalezy od laboratorium jakie ma normy ja mialam 8,5 zawsze mam taka i ona jest bardzo dobra ale u mnie norma do 10;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26......03.09.13..........Warszawa...... ............?.... Blanka1980........33......04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31......07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27......08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29......08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29......11.09.13..........Stare Babice..............?.... jestemfit..........25......15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28......17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......18.09.13..........Zielona G...................?.... agi1984............29......18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38.....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013..34......21.09.13..........Wrocław....... .............?... arttella............ 28......21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula.......29.......23.09.13.........Głogów..... .................?.... kad....................21.....27.09.2013.......Dębica... ................?..... jupila...............30......28.09.13..........Białystok ...................?.... Tu jest według kolejności dat porodu ;) Proponuję co jakieś 3 strony wklejać tą tabelkę żeby się nie zgubiła nam komu się przypomni :) Też dzisiaj jadłam jakieś nowe laysy, strasznie ostre były ale dobre ;) Właśnie mi mąż robi frytki bo mam taką ochotę, wczoraj też o 22.00 mi robił tak go męczyłam ;) Ja ostatnie wyniki badan miałam wszystkie w normie, z witamin biorę femibion natal 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal nie biore zadnych witamin moja gin mowila ze jak tak zwracam to mam nie brac ale w srode ide to zapytam co dalej z witaminami;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta chyba nie jest ostatnia. Nie ma mnie i MARCOPOLO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..............?.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28...... 17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......18.09.13..........Zielona G...................?.... agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Ta chyba jest dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity przepraszam za ominięcie, przeszukałam kilka stron i myślałam, że tamta jest ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde znów wymiotowałam...czuje się okropnie. A liczyłam na miły wieczór z mężem.To będe miała miły z kibelkiem bo czuje że to nie koniec wymiotów. Do tego głowa znów mi pęka.Nie chce już brać paracetamolu. Kurde to chyba przez pogode...bo sie tak popsuła. Pomysł ze wklejaniem tabelki jest okej.Bo tak to nie będziemy mogły dobrej znaleźć. U mnie hemoglobina 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka ja wkleilam ta strone o porodach i tez smialam sie jak najeta i przeczytalam wszystkie 40 stron w 2 dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się uśmiałam z tych wpadek ;) Kiedyś na kafe był temat o wpadkach u ginekologa, również daje rade :D Jak znajdę to wkleję linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kiedyś czytałam o porodach. O wpadkach u gina chętnie bym poczytała... Na razie przeczytałam prawie całego Greya idę kończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to wklej tez sie posmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity witaj w klubie ja dzis tez duzo w wc :) u mnie to juz standard. Mam nadzieje ze jesZe tydz i.minie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niby hemoglobina widełki od 12-16 nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..............?.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28...... 17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jedno bo ja mialam usg robione w 8tyg ciazy bo dowiedzialam sie pozno i na kolejne kazal mi przyjsc nie pozniej niz za miesiac czyli bede w 13 tygodniu czy moge wtedy zrobic usg 3d albo jakies genetyczne (ale genetyczne to chyba nie, bo nie bylo u mnie w rodzinie wad genetycznych ani nie mam powyzej 35 lat) bo chcialabym miec to usg zrobione gdzie badaja czy dziecko ma zespol downa itp. jakie mialyscie usg robione w okolicy 13 tyg?? dodam ze tym razem ide z chlopakiem i chcialabym zeby cos widzial a nie wiem czy pozniej bedzie nam dane byc razem na usg :) wiec chcialabym zalatwic to za jednym zamachem zeby bylo i usg 3d i badania a co do badan to mialyscie robiona glukoze?? bo ja mialam w obowiazkowych ale nei zrobilam, bo bratowa powiedziala mi ze jej dopiero zalecali w 7 miesiacu, wiec stwierdzilam, ze zrobie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie norma hemoglobiny tez 12-16, ja mam 13.60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kad standardowo ma kazda miedzy 11-13 tyg genetyczne-prenatalne ale polegajace na zmierzeniu przeziernosci karkowej, po 35 roku np nfz przysługuje dodatkowe z testem papa , gdzie przy jednoczesnym usg pobiera sie krew do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kad,glukoze na poczatku ciazy robia normalnie z krwi a pozniej ok 7mies robi sie to troche inaczej po wipiciu takiego slodkiego plynu takze spokojnie moglas zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti78 a to usg jest wtedy 2d?? zabka092 no wlasnie mi bratowa mowila o tym syropie i mowila ze sie godzine na to czeka no i nie mialam wtedy za bardzo czasu, wiec stwierdzilam ze poczekam i zrobie pozniej, ale chyba pojde do laboratorium i dorobie te badania, bo musze jeszcze na rozyczke zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..............?.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28...... 17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź.........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 4 rano i mówię wam dzień dobry. Nie śpię już ze 40 min i szlak mnie trafia. W ramach solidarności mąż wstał ze mną, zrobił mi herbatkę, sobie kawkę i każde cicho siedzi przy swoim kompie, byle tylko Mińka nie obudzić. Jeszcze dziś ze 4 razy wstawałam do toalety. Poszukam Kasi Bosackiej na necie, może zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja tez mam problemy ze snem... codziennie budzie się ok 3-4 i juz nie moge spac.. w dzień za to meczy mnie sennosc ale nie klade sie spac z mysla ze kiedys pospie dluzej :) ja obecnie koncze 12 tydz, bylam w poniedzialek na usg, dzidzius zdrowy, mierzy ponad 6 cm :) czytam wasze posty i jestem troszke zdziwiona odnośnie usg, że tak rzadko lekarz robi usg, ja o ciąży dowiedzialam sie w 5 tyg, wizyty mam co 2 tyg, poniewaz jestem od poczatku na L4, i lekarz nie chce mi wypisywac na dluzej.. .i na kazdej wizycie mam robione usg.. dodam tylko, ze do lekarza chodze na NFZ, mam drugiego, ktory przyjmuje prywatnie i on mi rzadziej robi usg :( czytam o waszych zachciankach żywieniowych i wam zazdroszcze, bo ja nie mam :( ale fajnie sie czyta, poniewaz mam zawsze pomysl co zrobic na obiad :) pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..............?.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28...... 17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław..................?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam dodać, że trzymam za was wszystkie kciuki... i czytam was kazdego dnia... tylko czasem nie wiem jak dołączyć się do rozmowy :) ide się położyć koło męża, bo śpi jak zwykle jak zabity.. to może uda mi się zasnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy szybko wstalyscie:),moi chłopcy jeszcze spia,ten duzy jedzie dziś do teściów,i dobrze bo mnie trochę drazni,pewnie hormony heh.Kad moze być różne usg w zależności czym dysponuje ginekolog.Glodna jestem,lece coś zjesc:),w szpitalu jedzenie paskudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja mam problem z bezsennością :( Ja dzisiaj na nogach od 3 rano... Pranie już zrobione, śniadanie zjedzone, ja sobie kąpiel zrobiłam na dobry początek dnia bo wiedziałam, że i tak już nie zasnę więc trochę się odprężyłam ;) Dzisiaj jedziemy z mężem na zakupy a później mąż zabiera mnie na obiad i lody więc przynajmniej nie będę się nudzić;) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja sie po 6 obudzialm i nie moglam usnac ale w kpncu zasnelam i wstalam niedaaawno bo obudzily mnie drzwi jak M.zamykal bo wyszedl z domu ja po sniadanku musze wyjsc do sklepu przed szkola jeszxcze tak mi sie ie chce jechac ale coz mus to mus bylebym posiedziala troche na zajeciach nie tylko w wc;p aa a wczoraj dostalam tulipanki duzo tulipankow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokoszka - wystarczy, że raz na jakiś czas napiszesz co u Ciebie, jak się czujesz, jak rozwija się maluch - wątki dowolne :P Spałam jak zabita całą noc po tych wczorajszych wydarzeniach. No i dobra wiadomość jest taka, że krwawienie w zasadzie całkowicie ustało, coś tam jeszcze jest ale prawie tak, jakby tego w ogóle nie było :) Dziś więc zapowiada się baaaaaaardzo leniwy dzień, córka u dziadków, mąż zaraz idzie po świeże pieczywo, potem jedzie na zakupy, a ja pół dnia będę sama w domu ;) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×