Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Dzisiaj chyba wszystkie ciężarówki cierpią na bezsenność, ja już przed 6 się obudziłam i nie mogę zasnąć, a potem znowu pewnie o 20 padnę. Śnieg sypie za oknem, a dzisiaj mam tyle latania w pracy. Zbieram się, miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Amy - to może przykręć kaloryfery bo jeszcze sobie mega rachunek za ogrzewanie nabijecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od 6 nie śpię, teraz juz w przychodni robię na czczo wyniki,zaraz do pracy,tylko moje dziecko domaga się jedzenia,czuje jak mnie ssie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na szczęście w miare spałam, ale nie za dobrze bo mimo dwóch koców zimno mi było :/ Nie dość, że sie teraz nie wyśpię to za kilka miesięcy też spać ciężko będzie bo brzuch będzie przeszkadzał :/ Jak nie urok to sraczka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupila nie mogę przykręcić bo wtedy będę miała bardzo zimno. Po tej próbie włamania mamy okno zdewastowane i nieszczęlne - normalnie firanka się rusza, a nowe okno będzie dopiero w przyszłym tygodniu. Ubieram się i jadę do rodziców. Będę wieczorem. Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy wiem co czujesz ja tez mam dosc wymiotow i twierdze ze ciaza trwa za dlugo, no ale coz powtarzam sobie ze tyle kobiet ja przezylo to dam rade i ja, ale fakt ciagle jestem zmeczona nic mi sie nie chce i do tego cale dnie zwracam, meczace to bardzo. no ale coż. taki widac moj urok. Mam nadzieje ze minie niedlugo ze w koncu bede sie mogla cieszyc tym stanem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Dogodziłam dziś sobie pojechałam po ciepłe bułki... A potem dogodzę sobie plackami ziemniaczanym po węgiresku bo takiego mam smaka odkąd pisałyście. Wczoraj wieczorem tak wyraźnie poczułam mojego lokatora że myślałam że się rozpłynę i nawet fakt że później będzie mnie ładował po żebrach nie ma teraz znaczenia! ;) A teraz na drobie na spokojnie co tam pisałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No widze,sporo z Was nie spało dzisiaj w nocy, a ja jakoś nawet nie najgorzej :) Od 2 dni nie wstawałam w nocy na siusiu więc może trochę to wpłyneło na lepsze spanie. Obudziłam się jedynie na chwil bo koty sie marcują i ten niemiłosierny krzyk było słychać :O ohyda... Rarity - super,że czujesz maleństwo, fajnie pewnie czuć już tak mocno dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj od tego niewyspania robolała strasznie głowa. Ogólnie taka slaba się czuję, kręgosłup boli strasznie, leżę z poduszkami pod tyłkiem i jest troche lepiej, brzuch pobolewa i jeszcze mam zaparcia :o Czas zjeść paczkę moreli suszonych, na samą myśl mi niedobrze bo nie cierpię ale na zaparacia pomagają. Obiad mam wczorajszy, łazanki więc dzisiaj nie będę musiała gotować ;) Dzisiaj mam wizytę u kardiologa bo już serducho mi daje ostatnio nieźle popalić, zwłaszcza w nocy jak spać nie mogę to wali jak szalone, pewnie też z nerwów ale ostatnio odczuwałam dosyć mocne kłucia w klatce więc dzisiaj pójdę to sprawdzić. Leków chcę uniknąć jeśli nie są konieczne, na szczęście mój kardiolog też jest przeciwny wszelkim spowalniaczom w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czuję ruchów codziennie ale już coraz częściej ;) Wczoraj np nie czułam ale za to w nocy dzidzia dawała czadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMY rany współczuje Ci tego "włamania" Masakra jakaś...ja tak często sama zostaje w domu. Aż się boje myśleć... O rosołek z indyka..ja z indyka miałam w niedziele.Szkoda tylko że ze sklepowego indyka.Rosół z "domowego" ptactwa to mistrzostwo świata jest ;) ŻABECZKA widzę że dla Ciebie ciąża jak dieta hehe ;) KEITI piękne masz to mieszkanko!!!Kuchnia jest super.Mój M zajmuje się meblami i robi teraz kremową kuchnie tyle że na połysk.Jak mi się ona podoba straszliwie!!! Ale i tak sobie uwaliłam że moja ma być czarno czerwona i taka będzie.Tate już wczoraj przegadałam bo mój tata to taka ZŁOTA RĄCZKA i remontuje mi zawsze w domu. Bo M żadko ma czas.I już z nim obgadałam wszystko i będziemy działać do września. KEITI ja też się z chwaleniem wstrzymuje bo się tłumaczyłam własnie potem i to była masakra.Więc teraz wole poczekać.I tak na wiosne wszyscy sie dowiedzą bo mam spory brzuch już.Narazie chodzę w kurtce wiec okej. JUPILA ja pisałam w niedziele że się poaprzyłam w język własnie rosołem haha ;) I tak czytam i myślę sobie TO MÓJ POST.Patrze uważnie a to Twój ;) ŻABKA mnie czasem boli podbrzusze...kładę się wtedy i odpoczywam i mija. Pierwszy raz słyszę określenie KACZY ŻER na jarzynową sałatkę.Się człowiek uczy całe zycie. Ja nie czytam na necie o chorobach itd.Nie wchodzę na fora o poronieniach i tak dalej bo się tak mozna nakręcić że hoho. W poprzedniej ciąży którą starciłam (pod koniec tamtego roku) pierwsze co to czytałam o wszystkim co złe...nakręciłam się laziłam i ględziłam że NIE JEST DOBRZE. I sobie wykrakałam...że się skończyło jak się skończyło.A teraz stwierdziłam że jestem ponad to! I zero zamaretwiania będzie co ma być. I jest DOBRZE :) Internet potrafi nieźle człowiekowi namieszać.A najbardziej mnie śmieszy jak się pytają laski na forum czy są w ciązy bo kochały się wtedy i wtedy...ehhhh ;) RENI już masz dość?Pocieszę Cię że będzie coraz GORZEJ.Ciąża jest tak skonstruowana że pod koniec nie myślisz o tym żeby bać się produ tylko chcesz za wszelką cene URODZIĆ I MIEĆ Z GŁOWY. A jeszcze jak my pod sam koniec n upały trafimy to już wogole wesoło będzie ;) ŻABECZKA nie czuje żeby to było mocno.Mocno to będzie potem jak mnie będzie kopał alebo się przeciągał.Teraz poprostu wiem że to TO.I czuje takie fajne smyranie w środku. RENI ja też nie codziennie.Jeszcze za wczęsnie Ale wieczorem poźnym ( tak jak wczoraj np. tak super czulam ) Nawet się smialismy bo kłciłam się z M czy to dziewczynka czy chłopiec i nagle zamilkłam i się "wczuwałam" i mowie to M że się maleństwu nie podoba nasz spór. A ostatnio czułam w niedziele po rosołku.Pamiętam z synkiem tak miałam że jak wypiłam coś ciepłego to się ruszał i piłam na początku nostop herbatę bo to takie słodkie było ;) Dziewczyny ponawiam pytanie o skrzynkę mailową?Chętnie bym WSTAWIŁA jakieś zdjęcie ale nie chce publicznie. Co wy na to żeby założyć wrzesniowego maila.Hasło sobie poprzesyłamy też drogą mailową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna, wysmarowałam tak długiego posta, że hej i... zamknęłam sobie niechcący przeglądarkę :o:o:o:o Po pierwsze, któraś z Was prosiła o linka do tej pościeli, którą kupiłam i która jest świetna jakościowo, proszę: http://allegro.pl/12el-posciel-dziecieca-90x120-bawelna-super-cena-i3035626436.html :) Masakra jakaś z tą dzisiejszą nocą, ja też ledwo oko zmrużyłam, a już się wybudzałam :o Jeszcze o 4:00 złapał mnie tak potworny ból w lewej nodze (od biodra do samego dołu), że myślałam, że się-za przeproszeniem- zesram :o:o Na szczęście już minął, ale pewnie znów przywita mnie w nocy, tak jak dziś i wczoraj :o Dzisiaj pichcę barszcz ukraiński, właśnie dorzuciłam ziemniaki, fasolka już ugotowana, za chwilę znajdą się tam buraczki i będzie pyszny obiad :) Coś się dzisiaj nie najlepiej czuję, jakaś jestem wpół przytomna, już mi chyba to leżenie bokiem wychodzi :( A ja jestem za, jeśli chodzi o wspólnego mejla :) Jak się dziewczyny zgodzą, to biorę na siebie założenie takowego i rozesłanie haseł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za mailem;) jak ktos bedzie mial ochote cos wrzucic to bez krempacji bedzie mmozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, jesli inne chca ja też sie przyłącze można będzie pooglądac brzuszki :) narobiłyscie mi smaka osołkiem i zaraz sie biore za ugotowanie go :) Majonez jednak kupiłaś taką pościel jak ja :) super :) który wzór wybrałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ;) Czekamy zatem na zdanie reszty i MAJONEZOWA działaaaj (mogę tak bo mi lepiej brzmi niż MAJONEZ aczkolwiek kielecki to najlepszy na świecie majonez jest ;) ? ) Strasznie podobają mi się te Dinozaury...i cena nie zwala z nóg ;) Mówicie że jakościowo super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majonezowa jest bardzo ok, Rarity :D Ok dziewczyny, w takim razie piszcie na wrzesniowki@o2.pl, hasło podeślę :) Żabeczka - ja wybrałam niebieski z żyrafami do łóżeczka i żółty z dinozaurami do wózka ;) Jest śliczna, Ty też jesteś z niej zadowolona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoezowa heh fajne mi napisz na zaba09@interia.pl bo ten tlenowy jakis stary i dawno nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo zadowolona :) nawet ochraniacz przyszedł ładniejszy niż na zdjęciu, bo ten wzór miał być w paski a dodatkowo były również kwiatuszki i jeszcze bardziej mi się to podobało :) Rarity, ja uważam że bawełna jest dość gruba więc nie będzie to "szmata" nawet po wielu praniach :P No i kolorki super, takie ładne jak na zdjęciach :) Wypełnienie ładnie wykończone,a zamki pochowane w poszewkach, bez "dzyndzelka" na końcach dla bezpieczeństwa :) Kołderki są leciutkie i miękkie :) Ja bym poleciła jeśli ktoś szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak kusicie tą pościelą, że chyba też zamówię :D Co do wspólnego maila to też jestem za ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam identyczne odczucia jak Żabeczka, wzory są ładniejsze niż na zdjęciach (żywe ale nie rażące kolory, piękne, subtelne wzorki), bawełna pierwsza klasa, prześcieradło jersey z gumką, rożek mięciutki, itp, itd. No i cena - powalająca. A komplet poszewek na zmianę dokupię gdzieś osobno, no bo jakiś zapasowy trzeba jednak mieć. Chociaż na początku i tak się nie przyda :P Mejle poszły, hasło przekazujcie dalej, jeśli mnie nie będzie ;) No i słowo czynem się stało :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, Rarity, właśnie zobaczyłam Twój brzuszek :D Duży jest, wow! :D Ja mam połowę tego, no, może trochę więcej niż połowę :) Wrzucę dziś popołudniu albo wieczorkiem, obiecuję :) Ale ładny, podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie wysylam zdjecia brzucha bo moj jeszcze nie jest ciazowy jest duzy ale ie od ciazy ;)) ja zawsze miaam duzy brzuch jak sie ciazowo uformuje to ja wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówiłam że mi już troche brzuch widać ;) To będzie SYN mówię Wam :) To naprawdę fajna ta pościel a nie droga.Opłaca się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, powiem Wam ze myslalam ze wczoraj se wykoncze. co zjadlam toz wymiotowalam. i tak chyba z 10razy. do tego mialam takie zawroty głowy ze do lazienki dojsc nie umialam,ale to pewnie dlatego ze pusty zolądek mialam i nie było sił. dzis jest ciut lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×