Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

ŻABECZKA no super wieści ;) Ile parametrów Gratuluje zdorwego jak rybka dzieciątka ;) To Twój aktualny mail? bayork@wp.pl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaję maila - kafe.jupila@o2.pl ja też mam połówkowe w połowie maja ;) kosztuje 140 zł rzodkiewki są u mnie często - albo do twarogu ze śmietaną i szczypiorkiem albo same na kanapki z solą (pychota- spróbujcie!) Teraz zajadam pyszne kanapki - aż się przytkałam z łakomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przepraszam , czasem palnę jakąś gafę, ale ile ja się nieraz nasłucham takiego języka od miejscowych matron;-) zaciżbiony od słowa ciżba-kolejka, słowo chyba jeszcze z PRL-u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna gafa :D tylko ja językoznawca z zamiłowania dlatego zapytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy Was też tak czasem swędzą sutki jak mnie??? Już od kilku tygodni tak mam , a tu nie ma się jak podrapać bo bolą., :( W ogóle to zauważyłam że piersi mi urosły niestety :( A już i tak miałam duże bo rozmiar DD ( Dupne D) jak ja to nazywam hi hi Mąż się oczywiście cieszy , ja nie...za niedługo gdy będę wychodzić gdzieś z za rogu to wpierw będzie widać moje balony potem długo długo nic , potem brzuch i na końcu ja ..ha ha ha Mam nadzieję że Was trochę rozbawiłam moimi głupotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka krejzolka hi hi. Dziewczyny jak otworzycie nowe zamknięte forum to wyślij cię mi maila. Moj adres jedt zapisany w książce adresowej na naszym mailu. W ogóle tyyyyyle c dziś napisalyscie że teraz leżę i c z ytam z c telefonu. Idevspac jutro ja umyje okna chyba. Jak dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny nie bylo mnie sporo i mam duzo do nadrobienia. Mateusz szaleje jak nigdy a ja mam urwanie glowy w pracy i w domu też nie ciekawie. Ciezko mi sie dogadac z moim mężem :/ W przyszłym tyg mam drogie usg juzż nie mogę się doczekać moze wkoncu dowiem sie czy to chłopczyk czy dziewczynka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam badanie, nie mogę się doczekać:) co do kwiatków balkonowych Aga to ja chyba za tydzień wystawię, dziś powsadzam w doniczki i potrzymam je trochę w domu. A Wy kiedy wystawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaraz po śniadanku zaglądam bo potem może cały dzień mnie nie być. Co do kwiatków balkonowych to można nie długo wystawiać ale najpewniej to po zimnych ogrodnikach i zimnej Zośce czyli po 14 maja, ewentualnie wystawić już i tylko przykrywać na noc włókniną żeby ewentualne przymrozki nie wyrządziły szkody. A jeśli chodzi o piersi to mnie swędzą całe, pewnie jeszcze się powiększają ,skóra jest napięta i dla tego swędzi.A że ciągle bolą i bolą już nie wiem jak tu się drapać. No i wiecie , mam za swoje ... Ostatnimi czasy jabłka jadłam na skrzynki i o ile do 17tc przytyłam 1 kg no to od 18 do 21tc 4kg. Wiem że tych kg po woli przybywa i jeszcze przybędzie ale wolałabym żeby to były takie bardziej fizjologiczne kila niż zachciankowe:-( Nastał dla nas czas na połówkowe, ja mam w poniedziałek, ale zauważyłam że jeśli któraś miała mieć chłopca to już wcześniej wiadomo było a reszta nie wiadomych to takie "na dwoje babka wróżyła" gdzie ułożenie płodu nie pozwalało na wiarygodne określenie. Może lekarzom łatwiej zobaczyć siusiaka? No, taka moja refleksja, bo widzę że nie tylko ja chciałam znać płeć wczesniej. A tak w ogóle to czy jest wśród nas jakaś która nie chce znać płci do samego porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) ja schudlam 3kg i przytylam 0,5kg;) Graniska ale przeciez dzidzia nie musi rozlozyc nog zeby zobaczyc jaka plec siusiaka nie musi widziec;) bo przez usg widac przeciez serce nerki inne narzady wiec widac jakie narzady ma dzidzia;)moze zobaczysz na polowkowym wez ze soba batona jakiegos bo jak dzidzia nie bedzie spala i zjesz batona to sie porusza;) i moze wiecej bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę poznać płeć żeby przed porodem już mieć przygotowane wszystko dla dziewczynki lub chłopca. A przytyłam już ponad 4 kg i nawet się pilnowałam.. i brzuch jeszcze mało widoczny, nie wiem gdzie to poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kamirra a ja mam duzy przuch a w sumie malo przytylam ale ja ogolnie duzo wae wiec dzidzia bierze sobie ze mnie napewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak samo...brzucha prawie nie widać a 5-6 kg na plusie :O:P ale po innych częściach ciała też nie widać drastycznych zmian dzisiaj inauguruję sezon rowerowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciągle jeżdżę do pracy rowerkiem chociaż to blisko, czasem chodzę na kije, staram się ruszać bo też należę do tych 'większych' dziewczyn, zawsze krążę wokół 70 kg a mam 170 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wysłałam mejla na wrześniówki, oczywiście zignorujcie prośbę o namiary na nowe forum, bo dopiero potem zorientowałam się, że na prywatnym mejlu mam już wiadomość od dziewczyn :) Młoda mi się słuchajcie rozchorowała :o Siedzę z nią w domu, kaszle, kicha, ma chrypkę, na szczęście bez temperatury. Ja z piersiami nie mam żadnych dolegliwości ;) I w ogóle ten II trym. idzie mi pięknie i bezboleśnie, czasem naparza mnie kręgosłup, jeśli za bardzo poszaleję z łażeniem czy sprzątaniem, ale tak poza tym jest ok :) Mała mi fika od wczoraj non stop, wieczorem tak mnie kopnęła mocno, że aż się cała wzdrygnęlam, nie podeszła jej moja pozycja do spania najwidoczniej :D Kamirra - 70kg na 170 wzrostu to nie aż tak strasznie dużo, jeszcze oczywiście zależy, jak się rozkłada :) Ja przy takim wzroście mam zawsze ok 63/64 i uważam, że to w sam raz :) A póki co mam 3kg na plusie, więc chyba jest dobrze, ale mam tak jak Żabka - wielki brzuch i mały przyrost wagi :P A co do kwiatów balkonowych, to powiem Wam, że ja w ogóle nie mam do tego pasji :o :D W związku z tym moja mama zapowiedziała, że jutro przywozi mi 2 duże donice, posadziła mi bratki, surfinie i coś jeszcze, czego nazwy nie pamiętam :P Ja za to lubuję się w ziołach - już mi kiełkuje koper, szczypior i kolendra, niebawem pewnie bazylia i cząber ;) Tutaj umiem się popisać, nie powiem :P:D Dzisiaj o 13 badanie, pewnie powtórna cytologia po tej ostatniej grzybicy :o Chcę już mieć to z głowy i jechać w piątek na prenatalne - jesteśmy pierwsi w kolejce, idziemy na 9 :P Miłego dnia grubasy :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja nie wystawiam kwiatków na balkon...bo nawet kaktusy zasuszam i w tamtym roku mąż nakupił kwiatów i zmarły z zasuszenia właśnie. Wczoraj popadało trochę ale dziś bardzo ładnie. KAMIIRA mogę prosić Twojego maila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, napisałam mejla na naszą pocztę! Nadrabiam teraz zaległości w czytaniu, bo mało przy kompie siedzę. Właściwie staram się leżeć tylko i odpoczywać, ale nosi mnie okrutnie i z zazdrością czytam o tych praniach i porządkach (sic!) :D chociaz uwazam,że powinnyście trochę przystopować, tym bardziej, że piszecie o bólach brzucha po nadwyrężeniu. Pamiętajcie że to dla naszych maluszków. :) W piątek idę na wizytę do innego lekarza na konsultacje, a w połowie maja mam prenatalne. Jak śpicie w nocy?? Ja coraz ciężej, nie mogę znalezc wygodnej pozycji. Coraz bardziej ciąży mi brzuch, mimo że nie jest jakichs pokaźnych rozmiarów. A po przebudzeniu po spaniu na boku, cały brzuch mam po jednej stronie (zależy na której spałam) i jest twardy i wystający :o Musi minąć trochę czasu zanim rozłoży się po całości.. very sexi.. :) Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, jak tam mija Wam dzionek? Pięknie prawda?? A niektóre z Was jeżdżą rowerem, nie boicie się,że możecie spaść?? Mnie lekarz zabronił,już w 10tc powiedział,że mam sobie wybić z głowy jazdę na rowerze. Ja odpoczywam bo osłabienie ogromne i brzuch odczuwa to. Nie wolno mi sie forsować, więc słucham lekarza. Nawet z biedą naczynia pomyłam i chodze bardzo powoli. Od teraz dużo będę sie oszczędzać, bo nie chce żeby coś się stało... Za długo czekałam na dzidziusia,żeby ryzykować :) Mąż mi pomoże a w tym okresie sprzątanie nie jest najważniejsze :P Ja tak jak Rarity, żadnych kwiatków nie będzie bo i tak mi uschną, nie mam ręki do kwiatów poprostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dlugo szukałam jakiegos sensownego "wrzesniowego" tematu bo wszedzie jak nie pytaja ciagle czy to ciaza czy jeszcze nie to sie znowu maja pozabijac o wozki itp masakra.. "Przelecialam" wasze rozmowy i calkiem fajnie tu u Was;) Chcialabym sie przylaczyc jesli nie macie nic przeciwko? To moja pierwsza ciaza a ze od 2 miesiaca jestem na l4 to czytam wszedzie i wszystko, wiem ze nie powinnam bo zawsze cos wyczytam i sie potem stresuje.. Jestem w 18 tyg, termin mam na 28 wrzesnia:) Troche sie martwie bo przytylam tylko 2 kg, a moj brzuch nie wyglada na ciazowy tylko na spasiony co mnie strasznie irytuje;/ ale z tego co czytalam to Jupila chyba tez tak miala a jak to teraz u Ciebie wyglada?? Kamiira a Ty sie nie boisz jezdzic na rowerze? Gdzies byl filmik co sie dzieje z dzieckiem podczas jazdy na rowerze w ciazy.. Co do badan to widze ze wszystkie placicie ja mam za soba narazie pierwsze prenatalne i mialam darmowe bo lekarz mi specjalnie napisal ze cos jest nie tak, myslalam ze z nastepnymi tez mi sie tak uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczka swieta racja ja tez uwazam ze dziecko jest wazniejsze od sprzatania chociaz czasem jest mi wstyd jak mezus wraca z pracy a ja nic nie zrobilam ale on to rozumie bo wie jak zle znosze ciaze i ze czesto cos mi dolega a jak czuje sie dobrze to nawet mam ochote sprzatac i rozpiera mnie energia ale nic na sile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×