Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

moja siostra robila ten test ja wam powiem ze troche sie boje tego moja szwagierka nie robila, bo stwierdzila zepozniej cala ciaze bedzie sie martwila a przeciez nie usunie ciazy a wiecie mojej znajoomem lekarz powiedzial ze dziecko urodzi sie z zespolem Downa nie usunela choc jej proponowali i urodzila zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec września
czyli rozumiem, że uzależniacie zrobienie go od wyników usg tak? chyba ja tez tak zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac nie slyszalam o tym Usg genetycznym czym ono sie rozni od normalnego usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec września
ale tego ZD zdiagnozowali po wynikach PAPPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec września
w czasie tego usg lekarz mierzy markery genetyczne jak przezierność karkową, kość nosową i chyba jakieś przepływy krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny a jak Was lekarz bada to robi usg przez brzuch czy dopochwowo? Ja mam za każdym razem dopochwowo. I mam pytanie czy usg genetyczne jest przez brzuch czy dopochwowe? nie zapytałam lekarza a nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec września
ja na razie byłam raz u lekarza w 6w1d i miałam dopochwowe. Wydaje mi się, że kolejne będą już przez powłoki brzuszne a usg genetyczne chyba na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapytam lekarza mojego na nast wizycie o te badania prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja usg miałam do tej pory też dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na poczatku kilka razy jest dopochwowo ja tez tak mialam w 6tyg jutro ide to bedzie 9tydz nie wiem jak bedzie usg ale wydaje mi sie ze tez dopochwowo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka w 12 jest i też cały czas dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec września
też mam kolejną wizytę w 9. lub 10 tc ale nie pytałam jak badanie będzie robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 12 tygodniu byłam u lekarza i badał mnie dopochwowo. Usg genetyczne wydaje mi się, że będzie przez brzuch bo Pani w recepcji jak się zapisywałam mówiła, że mogę zabrać męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nast wizyte mam 5 marca to bedzie 11 tydzień i drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg genetyczne to normalne usg tylko ma tzw kalkulator wad płodu, i potrzeba do niego danych wymiarów główki, nosa, itp. Ale dobre pytanie czy ono jest przez brzuch czy dopochwowe. hmmm. Która pierwsza idzie w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i żabeczka idziemy jutro ;) Ja mam dopiero na 18.00 ;) Też uciekam cos w domu zrobić, obiad ugotowany więc czas się zabrać za porządki ;) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas miałam dopochwowe usg ale byłam ostatnio u innego ginekologa bo u mnie w przychodni nie było nikogo, i pani doktor sama powiedziała że ten aparat jest nie dokładny w obliczeniach, i robiąc dopochwowo uznała że fasolka jest za duża na dp. a przez brzuch nie mogła namierzyć. I tak nieporadnie zmierzyłą dzidziusia, był sporo więszy od usg z ub tyg i wg jej aparatu pokazywało że mój dzidziuś jej 8w3d, a tydzień wcześniej na lepszym usg miałam 8w1d. Czyli wg ostatniej nieporadnej pani dr w tydzień dziecko urosło wymiarowo dość sporo, a w kalkulatorze tygodnia urosło o 2d. Bez sensu. Ale o tyle była miła że sama sie przyznała że ten aparat toszkę przekłamuję. Najważniejsze są wymiary dziecka z pomiarów. JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE PÓJDĘ DO INNEGO GABINETU NIŻ TEGO W KTÓRYM PRACUJE MÓJ GINEKOLOG :( Najbliższe usg mam dopiero te genetyczne 22 lutego. Wy też się tak nie możecie doczekać od usg do usg jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma jutro USG al enormalne tez sie nie moge docxzekac;) choc troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec września
w którym tc byłyście na pierwszej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1szy raz byłam w 6 tyg ale u mnie widać było tylko pęcherzy a serduszka jeszcze nie. Więc trzeba było poczekać. Kartę też dopiero założył mi lekarz po pierwszym usg na którym słychać było serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec września
ja byłam w 6w1d i słychać było serduszko ale karty mi jeszcze lekarz nie założył....hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w 5 tyg bo mi sie dlugo okres spoznial ale nie bilo serduszko bo za wczesnie bylo po tyg powtorzyla mi byl 6w1d bilo serduszko karty mi nie zalozyli u nas zakladaj adopiero przy drugiej wizycie chyba tak dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w sumie zaden lekarz nie zaklada tak szybko tzn moze jakis zaklada ale z tych lepszych co znajomi chodza to zakladaja przy drugiej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×