Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

tak patrze na daty porodu i myslalam ze znow ja ostatnia ale chyba za mna jeszcze jest Agatka;) bo w tym roku u nas bum dzieci a ja ostatnia jestem moja kuzynka i kumpela rodza w maju. moja szwagierka w lipcu moja przyjaciolka w sierpniu i kolezanka tez w sierpniu a ja na koncu we wrzesniu:)) dziewczyny a skad jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec siedzenia musze troche posprzatac;)) bo pozniej mam troche pracy;) robie bizuterie i mam troche zamowień ktore musze zrobic a ze dobrze dzis sie czuje to musze to wykorzystac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w końcu będzie wyż demograficzny. Ale czy znajdą się miejsca w przedszkolach szkołach dla naszych dzieci jak tyle "reform było :) Miejmy nadzieję :) Ja jestem ze Starych Babic k/Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam dzisiaj jakiś dziwnych bóli w brzuchu - takie dość mocno przeszywające i takich nigdy nie miałam, to nie jest kłucie ani rozciąganie...nie wie co to jest, ale sie wystraszyłam :( jutro mam wizyte na badaniach genetycznych to powiem lekarzowi, ale się zaniepokoiłam, bo nie było do tej pory takich bóli dziwnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabeczka1982 weź no-spę, można ją brać, 3 x dziennie po 1 tabl. może to nic groźnego, teraz fasolka rośnie , macica się rozciąga, i to sprawia ból. Ale lepiej wypoczywaj, żadnych gwałtownych ruchów. Nogi nieco wyżej. Dobrze że masz jutro wizytę u lekarza. A gdzie robisz USG genetyczne, i ja muszę się zapisać. Tylko jeden lekarz mi powiedział że od 12 tyg a drugi że od 11 tyg i już sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z okolic Bielska - Białej żabeczka u mnie były bóle brzucha za każdym razem inne i też martwiłam się strasznie bo nie wiedziałam czy to coś groźnego czy nie. Weź nospę, powinno pomóc a jutro powiedz o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zaniepokoił ten ból bo jest inny niż przy rozciąganiu :( ja robię usg genetyczne prywatnie bo lekarz mi zalecił i będzie to 12 tydzień. Dzisiaj zaczynam właśnie 12 tydzień. Nie mam jak na złość no-spy w domu :( zobaczę co bedzie później, przygotuje obiad i wybieram sie na spacer bo u mnie ładnie słońce świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi bólami brzucha to w moim przypadku mam tak że jak noszę ciążówki ( dostałam w spadku od kuzynki ) i pasek (pod panelem) jest chyba na wysokości fasolki, tak mi się zdaję i np jak jadę samochodem to mnie leciutko uciska i po tem boli mnie brzuch w tym miejscu. Ale ponoć od ok 13 tyg ciąża/ brzuch się podnosi i ma być lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie, możliwe że dziecko rośnie i ten ból sie dopiero teraz pojawił u mnie. Dziewczyny wiecie co dziś wymyśliłam...wzięłam metr krawiecki i bede zapisywała co 2 tyg. ile brzuch urósł.Dzisiaj mam 70cm - w brzuchu tam gdzie rośnie, nie w talii, w talii jest 65cm teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka i ja jeszcze jestem po tobie bo ja na 22.09 mam termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam że genetyczne można tylko prywatnie. Zapisałam się do DębskiClinic na Sokratesa w W-wie. Ale te babki w recepcji nie wiedzą jaki lekarz jakie usg robi, i dobrze że ten mój mi podał nazwisko lekarza do kt mam się zapisać to chyba dobrze się zapisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabeczka1982 ja myślałam o fotografowaniu siebie co 4 tygodnie, stale w jednej tunice/sukience, tak by później zrobić colage, by zobaczyć jak brzunio rósł. Oczywiście w tle gdzieś wklejać który to tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro robię genetyczne i będzie to 13 tydzień ;) Żabeczka jeśli to nie są skurcze regularne typu co 10 minut to raczej nie masz się czym martwić ;) A nospę sobie kup, zawsze warto mieć w domu, zwłaszcza w ciąży ;) Mi lekarz również zalecił brać magnez, no i od 5 tygodnia biorę duphaston bo bóle miałam naprawdę silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast duphastonu biorę luteinę dopochwowo, ja biorę 2x2tabl. Jedno i drugie to progesteron na utrzymanie. Wkurza mnie ta luteina , dobrze że wkładki higieniczne wymyślili. Ale też mnie denerwuję , bo przez nią współżycie się nie układa :P Mąż narzeka najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie brzuch pobolewa ale lekarz uspokaja że niby to normalne, ale tylko się naczytałam o tych poronieniach i ciążach obumarłych że ciągle jakaś obawa jest niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to jak sie naczytamy glupot w internecie bo ludzie naprawde pisza farmazony ja tez sie martwilam jak naczytalam sie glupot;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie czytać ale wiesz jak to jest...mąż też gada mi ciągle że po co to czytam i sama się nakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec września
dziewczyny mam do Was takie pytanie - czy planujecie robić test PAPP-a czy tylko usg genetyczne? ja cały czas mam wątpliwości i chciałam wybadać nastawieni i plany innych mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to uwielbiam tekst : "... wiesz nie chcę Cię martwić, ale moja znajoma jak była w ciąży to..." I się zaczyna. Mnie taka cholera wtedy tafia że mam ochotę przyłożyć rozmówcy plaskacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na internecie lepiej nie czytać o żadnych bólach. Ja tak samo naczytałam się o ciążach obumarłych gdzie objawem min były bóle krzyża, do lekarza najchętniej co tydzien bym chodziła i sprawdzała czy wszystko jest ok. Wiadomo, że każda ciąża jest inna i nie należy przejmować się tym co pisza na necie. Ja już się nauczyłam, że jak mnie coś boli to muszę przeczekać a nie od razu czytać na necie co to może być bo później są niepotrzebne nerwy i strach. Mąż mi nawet internet chciał odłączyć bo codziennie wyczytywałam nowe nowości i objawy poronień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolineczka no tak jak mówisz a pozniej wracasz do domu i myślisz...niby staram się wywalać takie mysli z głowy bo niby strach przyciąga nieszczeście ale czasem się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie czekam na usg genetyczne, zobaczymy jak będą powody to się zrobi test Pappa, ale jak na razie nie mam w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×