Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dejanira 111ooo

Poród szpital Puławy

Polecane posty

Gość gość
Ja rodziłam we wrześniu 2017 i o ile do oddzialu położniczego nie mam żadnych zastrzeżeń to do noworodkowego całą masę i nie chodzi o pielęgniarki bo większość byla w porządku tylko o lekarzy a konkretnie dr bis gluchowska. Na kazdej sali bylo jedno lub kilka dzieci z infekcja dróg moczowych dziwny przypadek, faszeruja masą antybiotykow, szczepia dziecko zanim przeprowadza badania gdzie wychodzi ww infekcja. U mojego skonczylo sie to problemami w wątroba, minęło 6mcy a my nadal sie z rym zmagami. O szcownej pani ordynator szkoda mówić gorzej niż tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam w puławskim szpitalu ponad miesiąc temu i polecam. Opieka zarówno przy porodzie jak i po na bardzo wysokim poziomie. Miałam wiele pytań i wątpliwości, ponieważ rodziłam po raz pierwszy. Panie pielęgniarki od noworodków wszystko mi dokładnie wyjaśniałył. Nie miało znaczenia, że moja doktor prowadząca ciążę nie pracowała w szpitalu. Poród naturalny w moim przypadku zagrażał dziecku, więc szybko, bez zbędnego zwlekania podjęto decyzję o cc. Cały zespół zadbał o miłą atmosferę podczas porodu i naprawdę pełen profesjonalizm. Oddział po remoncie, miałam w pokoju do dyspozycji łazienkę i było czysto. I co najważniejsze mam zdrową córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2018
Drogie mamy!! Czy znajdzie sie tu mama ktora rodzila w maju kwietniu 2018? Jak po remontach, jak personel?? Czy ktoras robila tam swoje ktg przed porodem? Czy mozna robic ktg bez przyjecia na oddzial w ostatnich tygodniach ciazy? Czy winda na oddzial dziala? Bo nie wiem czy dotacham sie na oddzial sama po schodach. Dzieki na info!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w tym szpitalu dostępne jest już znieczulenie zewnątrzoponowe? Jak porody po remoncie? Zastanawiam się pomiędzy cc, a naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioko
Drogie mamuśki:) poszukuję kobietek które rodziły w niedawnym czasie. Jak w tym momencie wygląda zaopatrzenie sal poporodowych, czy wciąż trzeba taskać pół domu do torby szpitalnej?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Czy ktoś rodził w ostatnim czasie w Puławach? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×