Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

nieideał - nie, nie gadasz głupot, po prostu jesteś bardziej realistą niż marzycielem ;p Deadman- a powinnam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego zadałeś takie pytanie? rozumiem, że kto pyta nie błądzi, ale zadane pytanie zawsze ma swój cel ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze Ciebie z kims pomylilem, kiedys pisalem tutaj z osoba pod tym samym nickiem oraz jej wczesniejszym"Mala miss ze stolicy" ale niewazne, tak mi sie skojarzylo, dobrej nocy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba mnie z kimś pomyliłeś, nie jestem małą miss ze stolicy, bardziej z gór :D dobranoc ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) tak z grubsza przejrzałam wasza rozmowę i przypomniała mi się moja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzący nieideał - sypie śnieg? a miałam nadzieję, że zima już się skończyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - podtrzymuję pytanie nieideała, cóż to za historia ? a ja tak bardzo tęsknie za ciepłymi spacerami, pośród zieleni, która dostarczała szczęścia w szarej rzeczywistości.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z chłopakiem tutaj na kafe podobnie jak Wy, dał mi swojego maila ale zanim na dobre zaczęła się znajomość to już się skończyła :( i tak mi się przypomniało jak zobaczyłam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie mieszkasz? bo ja niedaleko Katowic i u mnie śniegu też nie ma, tylko deszcz i przeraźliwy chłód..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powiedział, że z kimś rozmawia i nie chce tej dziewczyny oszukiwać ale jak będę miała ochotę to mogę napisać.. Okolice Wrocławia i tutaj też tylko deszcz ale jest mróz i przez to zaczyna się robić ślisko na drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie długo ale kilka długich rozmów było. Zresztą chyba za szybko przywiązuję się do ludzi i robię sobie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. szkoda.. ja też jestem z osób, które wykazują dużą empatię i także przywiązuję się do ludzi, co czasem ma zgubne skutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie trzeba być czasami egoistą. A gdzie się podział "chodzący nieideał"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Poranek minął przyjemnie :) pyszne śniadanko i rozmowy przy kawie :) a jak u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............@
jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzisiaj musiałem jechać w odwiedziny do rodziny i szczerze nienawidzę tego :D Kasia_1988 pochwalisz się co miałaś dobrego na śniadanko ;) Ogólnie jak wam zleciała niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyty u rodziny bywają ciężkie - wiem coś o tym ;) Jak Wam minął poranek, jak minęła niedziela a pogadać to kiedy hmm? :P a na śniadanko były jajka w koszyczkach chlebowych :) mmm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×