Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

Gość hopsasaaa
Ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o MaTKO TA ZJEBANA PIZDA DALEJ PISZE" Nastepna wulgarna pannica :) No dalej, nie krepuj sie. Ulzyj sobie. Spokojniej w nocy zasniesz ;) I tak wiem, ze dalej bedziesz sledzic moje wpisy z wypiekami na polikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak azjatycka
zrobmy drugie chiny z polski i polakow, super, jak roboty z szybkoscia swiatla, nie zyjac tylko zapierdalajac jak motorki, tak bo o to chodzi w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahara girl 4
Ona tutaj bez przerwy caly dzien. Co chwile posty pisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaa.....
Azjatycka Pani "I pewnie tak samo twierdza wszyscy Brytyjczycy, ktorzy czekaja z otwartymi ramionami na przybyszow ze wschodniej Europy, aby im darowizne rozrzucac na prawo i lewo" :D Naprawde wiesz co sadza WSZYSCY Brytyjczycy? :D Niunka paradna jestes :D Brytyjska patologia mnie nie interesuje a przecietny Brytyjczyk ani nie czeka z otwartymi ramionami ani z kijem do przeganiania :D I jakaz to darowizne rozrzucaja ci biedni, wyzyskiwani Brytyjczycy? "Ale na lekkie poduczenie niezbyt wyedukowanej panny jak ty w sam raz" :D Niunka, jak przestaniesz walic byki (ktore co rusz ci pokazuje :P) to bedziesz mogla edukowac innych. Na razie mozesz uczyc....kozy :D "Ale sie panna poirytowala, ze na sile probuje swoje liche ego podciagnac. Moim kosztem oczywiscie" :D Niunka co chcialas przekazac? Bo wiesz...."chodzi o to, aby jezyk gietki powiedzial wszystko co pomysli glowa" :D Tobie to ciezko idzie ale moze z moja pomoca troche do koziej mozgownicy dojdzie :D Twoim kosztem sie bawie? Bingo lala! Patrz, zalapalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow wolaja o atencje - a podobno nikt nie czyta :P "zrobmy drugie chiny z polski i polakow, super, jak roboty z szybkoscia swiatla, nie zyjac tylko zapie**alajac jak motorki, tak bo o to chodzi w zyciu..." Nie chodzi o to, zeby zrobic drugie Chiny z Polski. Tylko o to, ze Polacy wcale nie naleza do najbardziej pracowitej nacji na swiecie. Sa lepsi. Ot, tyle :) xx " Ona tutaj bez przerwy caly dzien. Co chwile posty pisze." Jasne :) Caly dzien. Nawet nic nie jadlam. :) A ty siedzisz i liczysz/obserwujesz :) xx "DOBRZE K**WO ZE WIESZ ZE CIEBIE MAM NA MYSLI PISZAC O ZJ**ANEJ PI**ZIE" Ales sie wulgarna zrobila... :) Chyba benefitu za duzo na konto ni przelali? ;) xx "PRZYKRO MI ALE NIE CZYTAM TWOICH WYPOCIN" Oczywiscie, ze nie czytasz. I dlatego wiesz co napisalam wczesniej. Slodka jestes ;) xx "Brytyjska patologia mnie nie interesuje" A co cie interesuje? Zasilki? Hoese Benefit i inne tego typu? ;) Spoko, rozumiem :) xx "a przecietny Brytyjczyk ani nie czeka z otwartymi ramionami ani z kijem do przeganiania" Ktos ci tak naopowiadal i ty w to uwierzylas... Oj naiwnosci :) xx "I jakaz to darowizne rozrzucaja ci biedni, wyzyskiwani Brytyjczycy?" No tak. Skoro sa bogatsi od Polakow to mozna z nich doic jak od krowki. Wedlug Polakow of course :) xx Niunka, jak przestaniesz walic byki (ktore co rusz ci pokazuje) I to slodkie nazywanie mnie "niunka" w kazdym poscie, pragnaca podwyzszyc wlasne ego ;) I oczywiscie wale byki, jeden za drugim. A glupiej radosc :) xx "to bedziesz mogla edukowac innych. Na razie mozesz uczyc....kozy" Dzieki za rade, ale od koz wole innych - np. ciebie. ;) XX "Niunka co chcialas przekazac?" To, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem juz wiem. Udowodnilas. Wroc zatem do mojego poprzedniego postu, przeczytaj jeszcze raz, a potem jeszcze raz. Az do skutku ;) xx "Bo wiesz...."chodzi o to, aby jezyk gietki powiedzial wszystko co pomysli glowa" Ciesze sie, ze "lapiesz poziom". ;) xx "Tobie to ciezko idzie ale moze z moja pomoca troche do koziej mozgownicy dojdzie" Przecinek przed "ale". :) No dalej, powyzywaj jeszcze troszke. Jestem pewna, ze potrafisz wiecej :) xx "Twoim kosztem sie bawie? Bingo lala! Patrz, zalapalas" Nigdzie nie pisalam o zabawie moim kosztem. Oj to czytanie ze zrozumieniem/czytanie miedzy wierszami. Wzruszasz mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Lepiej niech Brtyjczycy wyjda z tej uni i nas przegonia, bo powoli robimy im to co zrobilismy z wlasnym krajem, czyli bagno" Wlk. Brytania wyjdzie z Unii. Kwestia kilku lat. I wtedy zacznie sie placz i zgrzytanie zebami :) I dokad wtedy Polacy sie udadza? Gdziez to przyznaja rownie zajefajne benefity? Obstawiam Niemcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak sama kiedys wspomnialas jestes w UK od dziecka/lub przyjechalas jako nastolatka. Nie pamietam dokladnie. Ale pisalas, ze wlasnie z takimi Polakami trzymasz, ktorzy tez sa od dawien dawna. Oni z pewnosci znaja angielski wiec sie nie dziwie, ze pna sie w gore. Wyksztalcenie oczywiscie jest przy tym niezbedne. A tearz wyobraz sobie taka panne po podstawowym wyksztalceniu, ktora lgnie do UK, bez znajomosci angielskiego. Bo w UK dobre benefity daja... I jak tu takich ludzi nie zalowac? " Owszem dobrze pamietasz ale ja tu nie pisze o moich polskich znajomych. Pisze tu ogolnie. Gdziekolwiek sie nie rusze to Polki managerki dobrych firm lub ogolnie na wysokich stanowiskach, (na mojej uczelni 3 dobrych profesorow to Polacy) lub z wlasnymi firmami (i nie mowie tu o firmach sprzatajacych lub tym podobnych, chociaz pewnie to tez dobry biznes). W restauracjach Polacy to kucharze (i mowie tu o sous chef w gore az do executive chef) a nie zmywaki. Znam osobiscie 3 przypadki gdzie ludzie od zmywaka w kilka lat zostali pomocnikami chefa kuchni. Moglabym wymieniac i wymieniac. A wiekszosc z tych ludzi przyjechala tu wlasnie bez wyksztalcenia lub jezyka i zaczynala od zera. Potrzeba czasu zeby do czegos dojsc i ja to doskonale rozumiem i takich ludzi szanuje. I zapewne ktos mi poda setki przykladow Polakow pracujacych w fabrykach itp. Jednak nie wiecie na jakim etapie zycia sa i kim beda za kilka lat, wiec wlasciwie nie ma o czym mowic. A co do benefitow: jestem zdania ze jesli sie naleza i nie ma innego wyjscia to mozna brac, ale z glowa. Jesli ktos ciagnie bo jest leniwy to owszem,wstyd i zal mi go bo marnuje zycie na gnicie w domu... :( ale nie palam nienawiscia do takich ludzi bo sama jestem zadowolona z mojego zycia i nie za bardzo mnie obchodzi co robia inni ze swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tryggon ale jak oni się będą rozmnażać w takim tempie (biorąc pod uwagę ujemny przyrost naturalny w europie -usredniajac) to nas prędzej czy później "zaleja "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam tylko główny temat
Azjatycka Pani Ty na prawdę jesteś tępa!? Oboje pracujemy!! Nie mamy lewych rąk,a że chcemy złożyć wniosek o lokal to co Cię to obchodzi?! Rozumiem gdybyśmy wcale nie pracowali i liczyli tylko na kasę,że tak napiszę za siedzenie i nic nie robienie! Ale Ty jesteś tak tępa,że nie zrozumiesz. Nie ma co z Tobą dyskutować,olać Cię to najprostszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam tylko główny temat
Azjatycka Pani i ja o żadną radę kretynko nie prosiłam. Gdybym jednak jej potrzebowała,byłabyś ostatnią osobą do której bym uderzyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
O czym wy tu pierdolicie przez 20 stron. Sprawa jest prosta. NIKT NIE LUBI KONKURENCJI. 2 sprawa mało ludzi tak naprawdę stać na wyjazd. I jadą do znajomych liczac na nich itd. Jak to powinno wyglądać? Masz minimum 6 tyś oszczędności. Szukasz oferty pracy. Przeprowadzasz z nimi skypa. Masz minimum 2 takie oferty. Dla pewności osobę u której możesz się zatrzymać lub ma pokój na 100% dla ciebie. Przeszukujesz też portale pokoji w okolicy. Wówczas jesteś wstanie przezyć co najmniej miesiąc bez pracy. A nie że jedziecie mając 2 tyś max w portfelu. Do znajomych znajomi was wyjebują bo mają dość. Wy szukacie 2 miesiące roboty itd. Kapiszi? Tak jest niezależnie od kraju. BY WYJECHAĆ MUSISZ MIEĆ MINIMUM NA 2 MIESIĄCE ŻYCIA BEZ PRACY. w przypadku angli pokoj liczmy 50l * 4 = 200 = 1 tyś pln *2 = 2 tyś na samo mieszkanie! Do tego kolejne minimum 300L na jedzenie * 2 = 600 *5 = 3 tyś Proste? Jak w posce wyjeżdżacie jest taka sama sytuacja. Bez 2 tyś w kieszeni się nie wynoś. I tu pojawia się problem biedy w polsce bezrobocia. Że nie każdy ma ten początkowy kapitał. Bo co z tego że znalazł by prace dajmy na to 100km od domu. Jak nie ma pieniędzy na mieszkanie na te 2 miesiące a często trzeba dać jeszcze miesiąc zastawu. No i na żywność przecież wypłaty nie dostajesz 1 wszego czy po tygodniu a po miesiącu. Co jeśli firma się spuźni itd itd. Po prostu wystarczy mieć łeb na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charmsy - fajnie to napisalas czesc senatorze- tez moze byc taki scenariusz- z chinami i indiami- jako wynik bomby demograficznej, o ile wczesniej nie pojawi sie jakas /zaplanowana/ wojna. tygrysami gospodarczymi juz jednak nie sa. bardziej jednak obstawiam za inwazja islamska w europie- to bylaby bardzo radyklana przemiana. ja uwazama ze slowianie powinny trzymac sie razem i jak to mozliwe budowac swoja sile zamiast sie blakac po swiecie jako tani najemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby:*
inżynier serwisowy bann schowaj się. Pokój w Anglii 200 haha na głowę upadłeś/aś:) Jedno przyznam pieniadze trzeba miec,chociaz z 6-8tysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,że szkoda tego młodego pokolenia ,ludzi którzy muszą błakać się po świecie za kasą (pół biedy jak pieniadze przywożą do PL).:) Szkoda tych kobiet które rodzą za granicą , tu wychowują dzieci i one(dzieci ) już nigdy nie wrócą do PL. Ja wiem że do PL wrócę na 100%,piękne krajobrazy ,można mieć dom 10 km od miasta i super żyć . No i Polki są najpiekniejsze na świecie :) Tylko nie koniecznie będę kasę zarabiał w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic noweeego
najlepsze jest to że w temacie jest pytanie "skąd w was tyle jadu?" i tu kto króluje? ror i azjatycka :D to może bym nam panie z łaski swojej powiedziały dlaczego są takie wredne:) życie w kość dało czy co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie poddaje, nie czytam wogole. same chamstwo na tym forum. autorka ma 100% racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
"nżynier serwisowy bann schowaj się. Pokój w Anglii 200 haha na głowę upadłeś/aś Jedno przyznam pieniadze trzeba miec,chociaz z 6-8tysi" Pokój w angli za < 50L tygodniowo? Wątpię. 60L-80L jest wręcz normą. I tak miałaś podane. A potem obliczenie na miesiąc. Podobnie 600L za żywność Na miesiąc co to jest. Ok jak ktoś naprawdę przyciśnie to za 280 na parówkach i konserwach może przeżyje. Tylko że jak widzisz obstawiam zarówno realnie tani pokój jak i realnie normalne żywienie. Bo nawet jak znajdziesz pokój za 40L i wydasz 400L na żywność to będzie to zaledwie 40L + 200L miesięcznie mniej. A jak widzisz nie jest podany bilet miesięczny np. Wiec to jw nic nie zmienia. Musisz mieć minimum 6 tyś by jechać. Chyba że masz zamiar w razie w pracować jako kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
Może innaczej to napisze. By utrzymać się za 6 tyś w ciągu 2 miesięcy (2 miesiące to taki okres gdzie spokojnie powinnaś znaleść jakaś prace) Musisz znaleźć pokój za 50L tygodniowo Oraz wyżywić się za 300L. Co jest tak jak pisałem wyżej bardzo dobrym wynikiem. Dodając do tego bilety itd. Dlatego jw. Bez 6 tyś w kieszeni nawet nie wyjeżdżaj. Bo To jw kasa na minimalną wegetację 2 miesięczną lub na 1 miesiąc normalnego życia. Normalnego 2 -2,5 tyś netto w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w dodatku jakies dziwaki
chca pouczac :/zawsze mnie dziwia wchodzacy tu faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasaaa
e tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby kazdy mialby miec 6 tys na start to tylu by nie wyjezdzalo ,ledwo na bilet uzbierane ,a potem spanie na dworcach bo nie ma jak wrocic do kraju.Szara rzeczywistosc .Oczywiscie nie wszystkich to dotyczy lecz tacy bywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytalam calosci ale nie
wiem czemu wymyslacie azjatyckiej od kurew , kretynek itd , przeczytalam jej 2 osatanie wypowiedzi, calkiem konkretne. Ktoś mi wytłumaczy, o co chodzi i za co jej nienawidzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej--
przeczytaj caly watek...wygodna! a ja osobiscie uczuc do niej nie mam-nienawisc do uczuc nalezy ... jest za nudna i ograniczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngrew
"przeczytalam jej 2 ostatnie wypowiedzi, całkiem konkretne." to przeczytaj więcej i w innych tematach, zobaczysz jak wylewa z wyższością swoja żółć na innych. wierna kopia ror..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×