Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

Gość xbabez
Z całym szacunkiem ale nie można skończyć studiów medycznych będąc głupim. Są lekarze z powołania i lekarze dla kasy ale każdy z nich ma coś w głowie co pomogło mu skończyć ten kierunek. I owszem, jest to kierunek najtrudniejszy (razemz kilkoma innymi na tej samej pozycji). Proszę, nawet umieszczanie lekarza i sprzątaczki w tym samym zdaniu jest śmieszne. Każda praca zasługuje na szacunek ale płace są inne z pewnego powodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah.....
Azjatycka Pani "I oczywiscie czekasz z podnieceniem na moj kazdy post, glosno klaskajac przy tym rozklapciocha." A co to jest rozklapciocha? Skad ta gwara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna niestety skonczyc studia
medyczne i byc głupim. To głownie pamieciówka. I mozna byc beznadziejnym lekarze. Akurat w mojej rodzinie medycnye skonczyly niedawno 2 dosc ograniczone kujony. Znam dobrze to srodowisko, bo mam tez w rodzinie lekarzy starszego pokolenia( Naprawde , znalezc lekarza z fantazja, o wszechstronnych zainytersowaniach, otwartego na swiat, to rzadkosć. Fakt,ze praca maja straszną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie podpisze--
bo w mojej rodzinie tez jedna juz skonczyla medycyne,a drugi -wkrotce.Ja bym moze nie uzyla slowa glupi.ale ograniczony owszem,i z inteligencja bardzo przecietna.Wystarczy umiec "wkuwac"i lekarzem zostac mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz,sprzątaczka?
Oba zawody mają swoje cele i plusy. Lekarz wykonuje bardzo trudną pracę,ratuje życie powinien być bardzo dobrze płatny i szanowany. Sprzątaczka,wkłada w to swój wysiłek i czas tak jak lekarz, też zasługuje na szacunek, i dobre wynagrodzenie(wiadomo mniejsze niz lekarz,bo jednak lekarz wiecej pracy wkłada w swój zawód) ale sprzataczka tez powinna byc godnie wyceniona. Każdy zawód powinien byc szanowany i godnie wyceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehmmm kiedy wyjezdzasz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty
piszecie...tyle stron i tyle głupot,wyzwiska,przmadrzanie sie i po co to komu? Ps każdy zawód jest dobry i powinien byc ceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy kto jedzie jesli w Polsce jestescie para z dwojka dzieci i ledwo przedziecie to znajdziecie raj na ziemi. Czesto jest tak ze pary przyjezdzaja dostaja dom socjalny benefity takze pary bez dzieci nagle zaczynaja sie tu rozmnazac panstwo po prostu wspiera maksymalnie posiadanie dzieci. Ale przyjazd samotnych osob to porazka na obecna chwile ciezko ze stala praca co z kolei rzutuje z problemami mieszkaniowymi chyba ze przyjezdza sie na krotko zarobica i tak wtedy trudno o dobra kase lepsze niemcy lub reszta europy blizej pl. Wiec UK dla jednych moze okazac sie rajem dla drugich rocznym pobytem by splacic dlugi dla innych marnowaniem sobie zycia bo dzis samemu sobie zycia tu nie ulozy czlowiek wystarczy spojrzec na londyn przyszedl kryzys i masa osob jest bezdomnych bo tak naprawde zarabia sie sporo ale koszta normalnego zycia w uk sa tez bardzo wysokie. Czyli podsumowujac samemu nie da sie tu normalnie zyc jak widac ludzie zaczynaja tu miec problemy z alkoholem narkotykami a rodziny sie rozpadaja. Wiec trzeba sobie policzyc co sie bardziej oplaca komu i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu powyzej skonczyly sie juz te czasy, gdzie od razu sie dostawalo wszystko. I dobrze bo przyjezdzali tacy i zamiast do pracy to szli po benefity od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc100
ja mieszkam w uk i odradzam wyjazd bo widze jak ciezko maja "nowo przyjezdni". Pracy malo, bez doswiadczenia, dobrego jezyka ciezko gdzies sie zalapac. Kolezanka (nowo poznana) opowiadala mi ze spala pod mostem lub na lawce w parku przez tydzien w zime az wreszcie dostala mieskzanie socjalne w wiezowcu. awantury podobno sa cala noc, sasiad z gory, z dolu albo dwa pietra wyzej. jak wy przyjezdzacie a my tracimy prace to kolejna konkurencja i z czego tu sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo nooooo
Nieudacznicy sobie nigdzie nie radza!!! Codziennie widze mnostwo ogloszen, w necie, na witrynach sklepowych...Nie pierd...ze jest az tak zle!!! Jakos sobie ludzie radza, nawrt Ci co niedawno przyjechali, jakich znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kolega przyjechał w środę do Anglii a za tydzień miał pracę za 1400Ł na początek może mało, ale pracę ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecez wieluu ludzi woli ciekawa,twórcza, w fajnym towarzystwie pracę za mniejsze pieniadze niz latanie ze szmatą za wieksze. Wiem,ze niektorym to trudni pojąc, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzej do goscia
Jak , kogos stac na taki artyzm to niech sobie pracuje za male pieniadze, why not?ale mi szkoda czasu na zarabianie tylko na czunsz, wole lata przemeczyc sie w ciezkiej pracy zagranica a na strosc miec cos ,bo wiem ze jak teraz popuszcze zostane z niczymNie zarabiam az takich kokosow ale 1500e opalty i zarcie ok 700e, reszta na konto, da sie da?a jak 2 pracuje to juz bajka wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozne sa...bajki ! I ambicje ludzkie tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
i tu się grubo mylisz!!! w Polsce k.u.r.w.a i złodziej to zawody cieszące się najwyższą estymą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
post powyżej dotyczył wpisu: "ja nie wiem dlaczego tak tu niektorych bulwersuje ze ktos sprzata u anglikow albo pracuje na tzw zmywaku. ludzie zapamietajcie wstyd to krasc i d**y na ulicy dawac. ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego od tych 1400
1400 funtow to jak na poczatek nie az tak malo...Minimalna to jakies 900 na reke, wiec te 1400 to o 500 wiecej...Calkiem ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gigi,jezeli ty uwazasz,ze prostytutka i zlodziej ciesza sie "najwyzsza estyma" w Polsce,to musisz byc blisko takiego wlasnie srodowiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.06.13 [zgłoś do usunięcia] gigi gigi i tu się grubo mylisz!!! w Polsce k.u.r.w.a i złodziej to zawody cieszące się najwyższą estymą!!! A ty nie w Polsce,to o jedną k... mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale utrzymajcie się za takie pieniądzę w Polsce ? Dopiero będziecie dziadować. Bo w Uk początki może i trudne,ale jednak po malutku i człowiek się podniesie. Co ma do stracenia Pani sprzątająca w Polsce? Nic. Bo w Uk lepiej będzie żyła robioąc to samo,choćby sprzątając biura! I nie piszcie że standard życia się nie zmieni,bo zmieni się. Bo tu jednak mogę coś odłożyć,żyć normalnie,a najlepiej jak są dwie pensje to już lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosc - powyzej
Zalezy gdzie i jak zyjesz...Mieszkam z moim w Londynie. Czynsz, woda, prad, gaz, council tax, licencja tv, kanaly, internet, telefony, ubezpieczenia, bilet, paliwo, parkingi, ubezpieczenie samochodu, jedzenie, chemia...Jaka litania, no i idzie na to w cholere pieniedzy...A gdzie jeszcze jakis ciuch, kosmetyk, kino? Ja o luksusach nie mowie, ale o zwyczajnym, normalnym zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie każdy żyje w Londynie idiotko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie kazdemu jest lepiej w UK...idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie każdemu jest dobrze w Polsce idiotko :P Lepsze uk niż polska autorka ma racje.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK jest dobrze jesli chcesz przyjechac zarobic na wlasny pomysl, biznes zarowno w kraju jak i gdziekolwiek tak sam przyjazd by robic za najnizsza na jakims zajacowaniu na lini i tak zyc to mi ciebie tylko zal. A tak wlasnie konczy 80% tych wszystkich szczesliwcow tutaj narobia dzieci zyja z benefitow i mieszkanja w socjalu i na tym polega ten caly cud. Gdyby nie zapomogi panstwa ci wszyscy milionerzy tutaj zyliby na granicy ubóstwa. Do uk przyjezdzaja co tu duzo moiwc ludzie bez zawodu i przyszlosci ktorzy w polsce mieszkali z rodzicami, kryminalisc****ijaczki, samotne matki, rodziny z dziecmi ktorym ciezko w pl. I tak naprawde tutaj sa oni najtansza sila robocza do najgorszych prac najczesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K..a jakbym rok temu czytal te wszystkie bzdury na temat jak to w uk jest teraz ciezko to pewnie dalejbym zasuwal w pl jak dziki osiol za 2300 ale mialem to szczescie nie czytac tego forum wtedy i wyjechalem do anglii mam 1800 f na reke nie mieszkam w londynie dziewxzyna ma 1000 i zyje nam sie bardzo fajnie mam zamiar wrocic do pl za 10 lat ale mozliwe ze juz zostane bo bardo mi sie tu podoba i niczego nie wykluczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec czym sie zajmujesz cwaniaku za 1800? Fartnelo sie jak slepej kurze ziarno i tu cwaniakujesz. Jestem tutaj 14 lat wiec wiem jak to wszystko teraz wyglada, wiec nie piernicz glupot ze jest pieknie i wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest pięknie i wspaniale - wiesz ile zarabia kierowca ciężarówki w Sainsburrym? tysiąc tygodniowo! jesteś tu czternaście lat a gó/wno wiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze to sa takie mongolki co siedza tu po 14 lat i nie znaja angielskiego nawet bo dzieci pozalatwiaja za nich... znawca od 7 bolesci... ciezko to jest w pl w uk eldorado sie moze skonczylo ale dalej jest dobrze i dziwie ci sie ze po 14 latach tutaj potrafisz tylko narzekac bo akurat sporo ludzi ktorych mialem okazje poznac tutaj a spedzili tyle samo czasu w anglii co ty bardzo sobie ceni zycie w anglii maja juz polowe splaconego kredytu za dom zyja na dobrym poziomie i sa zadowoleni ale najwidoczniej od ciebie roznilo ich to ze nie narzekali wiecznie pijac piwo w parku... uj cie obchodzi co ja robie nie wpadlem tu sobie robic konkurencji wsrod takich frajerow jak ty co z zawisci zaraz by podpier...li w pracy i gdzie sie jeszcze dtylko da zeby "ulatwic" 2mu zycie lrpiej wracaj do swojego ulubionego hobby pt zakladanie tematow jak w anglii biednie i zle zeby ci czasami pracy za 6.30 nikt nie podkradl po 14 latach tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×