Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

"Może i nas duzo ale ty i tak nas przebijasz ta jedna swoja nie kulturalna osoba." Rzeczywiscie, to ja wszystkich tu wyzywam, a inni sa fajni i kulturalni. To ja chodze po watkach i zycze ludziom smierci lub groze pobiciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niską samoocene
masz ty skoro cały czas wdajesz sie w niepotrzebną głupią dyskusje z innymi. Ale jak lubisz to to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta 65 lat
i chyba z tej starosci ci na leb odbija. nikt nie czyta wszystkich twoich watkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"masz ty skoro cały czas wdajesz sie w niepotrzebną głupią dyskusje z innymi. Ale jak lubisz to to ok" Mala korekta. To one za man wszedzie chodza. Chce podyskutowac z kims, a tu wejdzie jakas pomaranczka adoratorka i ni z gruszki ni z pietruszki zmienia temat i zaczyna nawijac o mnie, nie szczedzac przy tym bluznierstw. ;) xx A teraz musze wyjsc z forum na pare godzin. Mam nadzieje, ze moje adoratorki sobie poradza beze mnie i nie uschna za bardzo z tesknoty. Na pewno naskrobia tu pare postow podczas mojej nieobecnosci ;) Pozdrowienia od panci ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka ror
:D No nic, uciekam bo dreczenie chorych psychicznie :D jest obrzydliwe. A ja mam zbyt wiele klasy na to :D Nasza mala koza probuje prowokowac a tu....zonk :P Laska niech sobie pisze, mojego zycia to w niczym nie zmieni. Ona jest podobna do "owieczki" z ogolnej, ten sam slowotok i nagromadzone emocje. Niech sobie pisze bo coz jej zostalo? :D Bye kozo, baw sie na kafe, ja niestety nie dotrzymam ci towarzystwa bo mam ciekawsze zajecia niz nianczenie zyciowego nieudacznika, ktoremu jeynie kafeteria zostala :-( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaaaaaaaaaaaaaaa
ludzie dlaczego zniżacie sie do poziomu tej wariatki Azjatyckiej i z nia dyskutujecie??!!! Ignorujcie ja i ROR bo szkoda zepsuc taki ciekawy watek, niech ta wariatka załozy swój własny watek i niech pisze sama ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponuje azjatki
azjatycka Pani abyś ignorowała posty,bo sama na nie odpowiadasz i nakręcasz wszystko(jest temat o tobie,to tam zajrzyj) a tutaj niech wroci spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wracam
Teraz szybko sie czyta to forum Czytam co ktos napisal,potam przewijam wypociny azjatyckiej ror ktore zajmuja zazwyczaj z pol strony i znow cos przeczytam,da sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wracam
Mialam na mysli azjatycka i ror Trzeba je po prostu zlewac,niech sobie cytuja na zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i przeczytalam
caly ten topik strona po stronie i nie wiem co wy chcecie od azjatyckiej pani i ror? widac ze sie z was dobrze nabijaja i to w bardzo inteligentny sposob a przy tym nie ublizaja tak jak wiekszosc,ja tez zostalam wyzwana na forum nie raz np.na ogolnym dzisiaj tez wy sie nakrecacie,wkurzacie,wyzywacie jak chorzy umyslowo a one z was maja polewke i pewnie dlatego niektorym gul skacze i widac ze niektorze wierza w te jej zarty np.to ze ma 60 lat,no zenada wy jestescie jak dzieci pewnie zaraz za ta opinie i ja zostane zwyzywana ech to normalne tutaj :o azjatycka i ror mi sie wasze posty podobaja pozytywnie oczywiscie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no i przeczytalam
i po co to ciagniesz? Po co nakrecasz,daj juz spokój idź stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i przeczytalam
wyrazilam tylko swoje zdanie na ten temat :o chyba jestem ostatnia osoba o ktorej mozesz powiedziec ze nakreca ten watek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wezmę
"azjatycka i ror mi sie wasze posty podobaja pozytywnie oczywiscie" żeby nie to że im tyłek liżesz to odpisałyby na to cos w stylu "nie interesuje mnie twoja opinia, złotko.ale miło że sprawiłam komuś radość swoimi postami;)" jak nie widzisz tego jadu w ich wypowiedziach to jesteś po prostu ślepa, albo wredna jak one:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ror- ciekawi mnie czym sie zajmujesz zawodowo? mozesz mi odpisac? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka grypa-fajne
i propunuje zostawic ten topik do tego celu-zgodnie z regulami kwarantenny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No nic, uciekam bo dreczenie chorych psychicznie jest obrzydliwe. A ja mam zbyt wiele klasy na to" Ona ma klase... :D :D :D Rzeczywiscie zauwazylam te "klase" na kilometr. Kompleksy, mala rasistaka o ptasim mozdzku ;) xx " Nasza mala koza probuje prowokowac a tu....zonk" Przeciez to ty latasz za mna po watkach, skarbie ;) xx "Laska niech sobie pisze, mojego zycia to w niczym nie zmieni." Dokladnie. Dalej bedzesz pomykac z gabeczka i plynem. ;) xx "Ona jest podobna do "owieczki" z ogolnej, ten sam slowotok i nagromadzone emocje. Niech sobie pisze bo coz jej zostalo?" Bo owieczka to tez moj nick! Wszystkie nicki tu sa moje. Zazdroscisz? ;) xx "Bye kozo, baw sie na kafe, ja niestety nie dotrzymam ci towarzystwa bo mam ciekawsze zajecia niz nianczenie zyciowego nieudacznika, ktoremu jeynie kafeteria zostala" No juz sie nie chwal, ze znasz kilka slowek po angielsku. Na mokrym zapleczu ten angielski raczej nieprzydatny... ;) I oczywiscie wierze ci na slowo, ze juz do mnie nie napiszesz ;) xx "ludzie dlaczego zniżacie sie do poziomu tej wariatki Azjatyckiej i z nia dyskutujecie??!!! Ignorujcie ja i ROR bo szkoda zepsuc taki ciekawy watek" Bardzo ciekawy watek... Barrrrdzo ;) I te apele forumowe . Slodziutka jestes ;) xx "niech ta wariatka załozy swój własny watek i niech pisze sama ze soba" Watek dla wariatow takich jak ty jest juz zalozony. Moja piczka adoratorka go zalozyla. Propouje wszystkim piczom tam sie udac i wywalic zle emocje w tamtym watku. ;) xx "abyś ignorowała posty,bo sama na nie odpowiadasz i nakręcasz wszystko(jest temat o tobie,to tam zajrzyj) a tutaj niech wroci spokoj." Tamten temat jest dla moich bitches :) Niech one sie tam za wlosy targaja. Moze wtedy przestana za mna po watkach chodzic ;) xx "Czytam co ktos napisal,potam przewijam wypociny azjatyckiej ror ktore zajmuja zazwyczaj z pol strony i znow cos przeczytam,da sie" Oczywiscie i musialas o tym poinformowac cale forum. Oczywiscie, ze nie czytasz. I nie masz zadnych wypiekow na polikach ;) xx "Trzeba je po prostu zlewac,niech sobie cytuja na zdrowie" Moze jakis apel? Marsz po Londynie z napisem : Olewajcie Azjatycka Pania? ;) xx xx "i widac ze niektorze wierza w te jej zarty np.to ze ma 60 lat,no zenada wy jestescie jak dzieci" One wierza we wszystko ;) Nawet w to, ze jestem ROR. ;) Dzieki za mile slowa :) xx xx "i po co to ciagniesz? Po co nakrecasz,daj juz spokój idź stad" Ocho, slodkie "idz sobie stad" jak ktos sie ze mna zgadza... Slabeuszka jestes ;) xx xx "jak nie widzisz tego jadu w ich wypowiedziach to jesteś po prostu ślepa, albo wredna jak one" Rzeczywiscie jadu ile wlezie. Przypominam, ze ja tu wszystkich rowno wyzywam. Klne jak szewc ;) xx xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i propunuje zostawic ten topik do tego celu-zgodnie z regulami kwarantenny" Skarbus, nie uzywaj slow, ktorych nawet poprawnie napisac nie umiesz. KWARANTANNA, panienko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu w akcji
jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozdziawiony jezyk naucza
...w izolatce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozdziawiony jezyk naucza
...w izolatce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morufffkaaaaaaa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdziawiony jezyk
ma tu chyba najmniejsze prawo aby kogos poprawiac :D Maz muslim pozwolil jej na chwile relaksu to sobie musi ulzyc na kafe, hahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muslim tylko buddysta w paski i rozowe groszki. Masz problem z tym zlotko? ;) "rozdziawiony jezyk ma tu chyba najmniejsze prawo aby kogos poprawiac" Przecinko, zlotko, przecinki stawiaj tam gdzie powinny byc. Ciezko sie czyta jednym tchem ;) Pisze prosto, bo zwracam sie do prostych ludzi. W przeciwnym razie nie zrozumiesz ;) I oczywiscie czekasz z podnieceniem na moj kazdy post, glosno klaskajac przy tym rozklapciocha. A fuj! ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehmmm
Gochajestem - Gocha masz racje!!! Tutaj tylko lekarze adwokaci itd.. zyja dobrze a reszta ludnosci? kradna , placza , wieszaja sie .. Tu sprzataczka gorzej zapie** niz taki lekarz . Ale co ona ma pare groszy? Zeby syna czy corke wykarmic? Jeszcze z najnizszej półki. Moj facet wyjechał do Anglii dwa tygodnie temu .. powiedział ze nawet jakby stracił tam prace to woli byc tam bezdomny niz tu w Polsce ;) Pierwszy raz jest w Anglii i mówi ze jest inne zycie niz tutaj , wszysycy sa szczerzy , usmiechnieci. Mam nadzieje ze i ja tam do niego dojade:) Takze jak tylko bede miala okazje to jade z tad .. zostawiam to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tu sprzataczka gorzej zapie** niz taki lekarz ." Oczywiscie nie masz zielonego pojecia na czym polega praca lekarza. Kardiochirurg czesto stoi nad otwartym sercem pacjenta ponad 12 godzin. Zalezy jaka operacja. Jesli myslisz, ze praca lekarza to jedynie siedzenie w ladnym czystm gabinecie i nie martwienie sie o nic, to grubo sie mylisz. Bardzo egoistycznie z twojej strony, ze w ogole tak piszesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbabez
Kto jak kto ale lekarz zasługuje na te pieniądze które zarabia. Lata studiów (najtrudniejszych), wielki stres i odpowiedzialność za życie tysięcy ludzi. A sprzątaczka? Baba bez kwalifikacji latajaca na szmacie. Nie próbuj nawet dyskutować że za tak prostą czynność należą się jej duże.pieniądze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat lekarza i sprzataczki
niekoniecznie sa to najtrudniejsze studia i koncza je niekoniecznie inteligentni.I wsrod lekarzy sa ci jak najbardziej zaslugujacy na wysoka pensje i szacunek,ale tez ci gorsi.Sprzataczka wyksztalcenia nie potrzebuje,ale co to za niewdzieczna i ciezka praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat lekarza i sprzataczki
"Moj facet wyjechał do Anglii dwa tygodnie temu .. powiedział ze nawet jakby stracił tam prace to woli byc tam bezdomny niz tu w Polsce" a to mowi samo za siebie i komentarza nie potrzebuje!Jak dno to dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozdziawiony jezyk
ciagle nam o podniecaniu sie pisze,jak jest jedyna,ktora podniecic sie tu soba moze.....lol co do "lekarz i sprzataczka"-prawda- i dobrzy i zli bywaja jedni i drudzy.Ale dlatego studiuje sie latami,zeby zarabiac wiecej i...nie sprzatac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×