Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

A prostacka wiara znow obraza. Jak zwykle "NIE K**WO MYLISZ SIE NIE TRZEBA CZYTAC CALEGO TWOJEGO TEKSTU ABY WIDZIEC ZE SIE DO KGOS ZWRACASZ K O P I U J A C JEGO WYPOWIEDZ!!!!! I DLATEGO WIEDZIALAM ZE SIE DO MNIE ZWRACASZ GLUPIA NIEDORZUCHANA K**WO ZAL MI CIEBIE PEWNOIE MEZUS MUZULMAN W RYJ CIE LEJE CODZIENNIE BO NIE MASZ CO ZROBIC ZE SWOIM ZYCIEM JA NIE CZYTAM TWOJEGO GOWNA WIEC SIE NIE PODNIECAJ DZIWKO WYJ**ANA" xx Kobieto, ty masz slownictwo jak spod meliny pijackiej! Nawet nie ma sensu cie nazywac kobieta, bo ty nia nie jestes. ;) Jestes meliniara :) Ubolewam nad wychowaniem przez rodzicow, bo to zapewne od nich nauczylas sie takiego slownictwa. Przykre, bardzo przykre. Powinni cie z UK na taczce wywiesc i do poprawczaka zamknac - tam gdzie twoje miejsce. Brrrrr I oczywiscie mam meza muslima, ktory bije mnie codziennie a podloge wyciera moimi wlosami :) Cale szczescie, ze ty z kolei reprezentujesz nasza nacje godnie i z kultura przede wszystkim. ;) I oczywiscie nie czytasz moich wypowiedzi, zapewne tej takze nie przeczytasz i nie odpowiesz na nia ;) Wiemy, wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatycka Pani Ty na prawdę jesteś tępa!?" Jesli dzieki temu poczujesz sie lepiej, to tak. Jestem tepa :) Ulzylo? Jak nie to proponuje cwiczenia rozluzniajace poslady :) xx "Oboje pracujemy!! Nie mamy lewych rąk,a że chcemy złożyć wniosek o lokal to co Cię to obchodzi?!" Jasne. Chcesz, zeby ci przyklaskiwano. Nie malenka, zycie jest brutalne. Nie kazdy musi ci przyklaskiwac, bo ty tego sobie zyczysz ;) xx "Rozumiem gdybyśmy wcale nie pracowali i liczyli tylko na kasę,że tak napiszę za siedzenie i nic nie robienie! Ale Ty jesteś tak tępa,że nie zrozumiesz" Oczywiscie! Najlepiej napsz sobie w pamietniczku, ze jestem "tepa" i powtarzaj to sobie codziennie w ramach terapii psychologicznej ;) xx "Nie ma co z Tobą dyskutować,olać Cię to najprostszy sposób." Oczywiscie obydwie wiemy, ze nie mozesz sie oprzec pokusie, zeby mnie nie czytac i nie pisac do mnie :) O czym swiadczy twoj kolejny post do mnie, od course : xx "i ja o żadną radę kretynko nie prosiłam" Wchodzisz na forum, piszesz o sobie. Ludzie komentuja. Rozumiesz juz zasady forum czy jeszcze nie bardzo? :) xx "Gdybym jednak jej potrzebowała,byłabyś ostatnią osobą do której bym uderzyła" W realu ja nawet nie rozmawiam z takimi ludzmi. Wiec nie pochlebiaj sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jak oni się będą rozmnażać w takim tempie (biorąc pod uwagę ujemny przyrost naturalny w europie -usredniajac) to nas prędzej czy później "zaleja" Chinczycy juz przestali sie rozmnazac. Rzad wprowadzil obowiazek do rodzenia tylko jednego dziecka. Indie sie rozmnazaja w tempie blyskawicznym. I sa spora konkurencja dla Chin. Ale o tym za chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" najlepsze jest to że w temacie jest pytanie "skąd w was tyle jadu?" i tu kto króluje? ror i azjatycka" Oczywiscie, my tu "krolujemy". Pasi? ;) xx " to może bym nam panie z łaski swojej powiedziały dlaczego są takie wredne" Tak, jestesmy tu najbardziej wredne. Obrazamy od najgorszych wszystkich forumowiczow po kolei. Jestesmy nawet gorsi od tej meliniary, ktora do mnie pisze uzywajac Caps Locka. A swoja droga, bardzo ciekawe jak nikt na jej wyzwiska nie zareagowal. Tutaj takie rzeczy sa popierane, jak najbardziej ;) xx "życie w kość dało czy co" A to juz twoja teoria, rybko. Tworz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiem czemu wymyslacie azjatyckiej od k**ew , kretynek itd , przeczytalam jej 2 osatanie wypowiedzi, calkiem konkretne. Ktoś mi wytłumaczy, o co chodzi i za co jej nienawidzicie?" Powiem ci dlaczego. Bo nie przeklinam :) Tutaj ceni sie wulgaryzmy czyli to co wiekszosc stosuje. I trzeba sie klepac po pleckach co do benefitow. Wtedy jestes cool ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przeczytaj caly watek...wygodna! a ja osobiscie uczuc do niej nie mam-nienawisc do uczuc nalezy ... jest za nudna i ograniczona!" Jestem bardzo ograniczona. Bo w Azji mieszkam. A nie w bogatym UK i nie pobieram benefitow. Ulzylas sobie? Jak nie, proponuje wyzyc sie jeszcze bardziej. ;) xx "to przeczytaj więcej i w innych tematach, zobaczysz jak wylewa z wyższością swoja żółć na innych. wierna kopia ror.." Oczywiscie pluje zoltym jadem! Jak w kazdym innym watku, w ktorym jestesmy z ROR obrazane. Ale hej, zapomnialam, to my jestesmy te "wredne". ;) A to, ze przez moje wypowiedzi poczulas/es sie gorsza/y to chyba juz twoj problem, nie moj? Radze podbudowac swoja niska samoocene i to szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czesc senatorze- tez moze byc taki scenariusz- z chinami i indiami- jako wynik bomby demograficznej, o ile wczesniej nie pojawi sie jakas /zaplanowana/ wojna." Wojny na razie nie bedzie (mam nadzieje), ale tak to juz jest, ze bogatsze panstwa z reguly nie przepadaja za soba. Pakistan nie cierpi Indii, bo Indie nie chca byc muzulmanskim krajem. Chiny z kolei boja sie o swoja gospodarke i boja sie Indii, bo ci pragna stac sie numerem 1 w Azji. Poza tym Hindusi znaja angielski, a Chinczycy slabo, mimo iz Chinczycy sa niesamowicie inteligentni, angielski jest ich pieta achillesowa. CHinczycy wiec zjednali sie z Pakistanczykami, zeby "w razie czego" zaatakowac Indie. Indie z kolei przyjaznia sie z Rosja i Rosja bardzo chetnie zawsze pomoze Indiom, jakby co ;) XX "tygrysami gospodarczymi juz jednak nie sa." W tej chwili produkt " Made in China" kojarzy sie przede wszystkim z bublem. xx "bardziej jednak obstawiam za inwazja islamska w europie- to bylaby bardzo radyklana przemiana." Moze za iles tam lat to nastapi. Ale nas chyba juz na tym swiecie nie bedzie. xx "No i Polki są najpiekniejsze na świecie" Senator, polemizowalabym w tej kwestii :) xx "100%,piękne krajobrazy ,można mieć dom 10 km od miasta i super żyć ." Tu sie zgodze. polska jest naprawde pieknym krajem. Przepiekne krajobrazy. Ja np. uwielbiam polskie lasy, zapach swierkow i grzyby ;) No i Morze Baltyckie tez oczywiscie. Zreszta pochodze znad morza, to jakze mialabym nie kochac ;) Aj, tesknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nikt nie zwraca uwagi na temat.Konkretne odpowiedzi zostają niezauważalne.Najważniejsze stało się napisanie do Azjatyckiej pani i czekanie na jej odpowiedz.A co niektórym polskiego słownictwa zabrakło i łacina poszła w ruch.Warto ? Nie ze wszystkim co napisała się zgadzam ale to jej zdanie i ma do tego prawo .Nie oznacza to ,że od razu trzeba jej ubliżać .To tylko anonimowa osoba jak i każdy .Niech będzie nawet osobą na niższym poziomie niż siebie przedstawia ,nikt nigdy się nie dowie bo i co to ma za znaczenie .W tym momencie tylko pozostaje nam ocena ludzi po wypowiedziach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcesz wiedziec
jakie te panie ROR czy Azjatycka sa wyzwolone, niezalezne, wyksztalcone i wszystko wiedza o zyciu i o ludziach, robia kariery, niesamowite, zobaczymy jak beda spiewac jak beda mialy 45+, jak zacznie sie jazda z gorki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgfggfyjgygyfgy
A moze juz maja 45+ i juz jazda z gorki sie zaczela, stad przesiadywanie na forum dzien i noc i wymyslanie kolejnych mitow o sobie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam tylko główny temat
Azjatycka Pani Zamykam chyba dyskusje z Tobą. Wiem,że Cię to zmartwi,bo Ty uwielbiasz być w centrum zainteresowania jak widać,ale nie martw się sama nie zostaniesz,masz jeszcze ror (pewnie za niedługo za nią wejdziesz) :) I te ciągłe,poślady,rybko,kochanie hmmmm coś nie tak z główką? Może najwyższy czas udać się tam gdzie powinnaś już wcześniej. Może się domyślisz,może taka tępa nie jesteś:) No a teraz frustratko ulżyj sobie i odpowiedz w cytacie mi,bo pewnie odpiszesz;) coż to za nudne życie musisz mieć,brak innych zainteresowań. Teraz Ty rozluźnij poślady,weź oddech,i pisz!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh hohohoho
azjatycka i ror cos sie dzisiaj malo udzielaja nie sadzicie? :P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitikitak1
inżynier serwisowy bann NIE ZGODZĘ SIĘ. JEŻELI OBOJE LUDZI PRACUJĄ I WYCIĄGAJĄ RAZEM DOCHÓD ŁĄCZNIE 2-3 MIESIĘCZNIE TO MOGĄ SPOKOJNIE PRZEŻYĆ,NAWET Z DZIECKIEM,NA NORMALNYCH WARUNKACH,NIE ZUPKACH CHIŃSKICH:) MY MAMY 2500 ZA DOM PŁACIMY DO OK 700 Z OPŁATAMI JUŻ COŚ KOŁO TEGO ,ZOSTAJE 1800 I SPOKOJNIE SOBIE ŻYJEMY. ZALEZY GDZIE CHCESZ WYNAJĄC CO CHCESZ WYNAJĄC,JAK ŻYJESZ... caps lock się włączył,to już tak wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy czy my sie pośmiejemy
A jaki spokój bez nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge! Czlowiek odejdzie od komputera a tu stesknione adoratorki zaraz nawoluja! I jak tu sie z was nie smiac? Jak jestem - jest zle. Jak mnie nie ma - jeszcze gorzej :P Biedactwa. Juz pancia przyszla, bo niektore widze tu siedza wynudzone jak mops i czekaja na mnie ;) xx "jakie te panie ROR czy Azjatycka sa wyzwolone, niezalezne, wyksztalcone i wszystko wiedza o zyciu i o ludziach, robia kariery, niesamowite, zobaczymy jak beda spiewac jak beda mialy 45+, jak zacznie sie jazda z gorki." O to skarbie nie musisz sie martwic ;) Poradze sobie. :) xx "A moze juz maja 45+ i juz jazda z gorki sie zaczela, stad przesiadywanie na forum dzien i noc i wymyslanie kolejnych mitow o sobie?" Pomylilas sie. Ja mam 65 lat. Wez ty mnie nie odmladzaj, kochana ;) I oczywiscie siedze tu dzien i noc a ty z wypiekami na policzkach czytasz moje posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pancia azjatycka
i to jest jedyny plus twoich wypowiedzi,ze czasami mozna sie z ciebie posmiac -"pancia przyszla" -to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pani od benefitow znowu do mnie podloty robi ;) "Azjatycka Pani Zamykam chyba dyskusje z Tobą." No to "chyba" zamykasz czy na pewno zamykasz? Bo to "chyba" w twoim zdaniu jest bardzo podejrzane :P Na poprzedniej stronie bylas bardziej stanowcza, piszac: "Nie ma co z Tobą dyskutować,olać Cię to najprostszy sposób." Wlasnie widze jak mnie olalas. ;) Zabciu ;) xx "Wiem,że Cię to zmartwi,bo Ty uwielbiasz być w centrum zainteresowania" Bardzo mnie to zmartwi. Nie codziennie mam ekhm ekhm "przyjemnosc" dyskutowania z pania od benefitow, wiec twoje ewentualne olanie mnie sprawi, ze sie zalamie! ;) :P xx "masz jeszcze ror (pewnie za niedługo za nią wejdziesz)" Przykro mi. Zapomnialam hasla do profilu ROR. Ale zawsze moge wejsc na twoj nick, bo ja tu i tak posiadam wszystkie nicki. To ja pisze spod wszystkich. Sama do siebie. Cool, co nie? ;) xx "I te ciągłe,poślady,rybko,kochanie hmmmm coś nie tak z główką? Może najwyższy czas udać się tam gdzie powinnaś już wcześniej." Ci "inteligenti inaczej" nie zrozumieja, takze powinnas sie cieszyc, ze ktos ci jakies mile slowko przeslal, zabko ;) xx "Może się domyślisz,może taka tępa nie jesteś" Nie, nie domyslam sie. Jestem tepa. Nie biore benefitow. Powtarzam jeszcze raz - tepa estem. A ty jestes przeinteligentna. Ulzylo? ;) xx "No a teraz frustratko ulżyj sobie i odpowiedz w cytacie mi" Jak sie nie ma argumentow to zaczynaja sie wycieczki personalne. Slodkie ;) Moge ci jedynie odpowiedziec cytujac, a nie w cytacie, moja mala zdolna zabko ;) xx "bo pewnie odpiszesz" Nie mozesz sie doczekac nie? Juz odpisalam. I made your day! :P xx " coż to za nudne życie musisz mieć,brak innych zainteresowań." Fakt. Nie pobieram benefitow. Moje zycie jest nudne. ;) xx "Teraz Ty rozluźnij poślady,weź oddech,i pisz!!!" Ja mam posladki, zlociutka. Poslady to masz ty i inne twego pokroju :) I nie pochlebiaj sobie slonko. Twoje posty dzialaja na mnie jak lekki letni wiaterek. I splywaja jak po kaczce. Musisz jeszcze troszke popraktykowac. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"azjatycka i ror cos sie dzisiaj malo udzielaja nie sadzicie?" A ty usychasz z tesknoty. Boze... ;) xx "Moze wyszla na zakupy. iPada sie zepsul." Moze jest glebokie i szerokie ;) iPad sie zepsul, zaraz go wyrzuce na smietnik. Chcesz go? Moge ci wyslac kurierem tego iPada. Powinien dojsc w przeciagu 5 ciu dni roboczych ;) xx "A jaki spokój bez nich" Jakich "nich"? Przeciez ja i ROR to jednosc. Ja bardzo prosze o trzymanie sie faktow, drodzy forumowicze ;) I cozywiscie nastepna, ktora za mna tesknila. Slodkas lala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka ta azjatycka
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgfggfyjgygyfgy
"A moze juz maja 45+ i juz jazda z gorki sie zaczela, stad przesiadywanie na forum dzien i noc i wymyslanie kolejnych mitow o sobie?" Pomylilas sie. Ja mam 65 lat. Wez ty mnie nie odmladzaj, kochana I oczywiscie siedze tu dzien i noc a ty z wypiekami na policzkach czytasz moje posty xxxx Azjatycka Pani, imbecylu, przeciez napisalam dokladnie 45+ Czytanie ze zrozumieniem sie klania. juz sie nie osmieszaj, prosze Cie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i to jest jedyny plus twoich wypowiedzi,ze czasami mozna sie z ciebie posmiac -"pancia przyszla" -to jest to" No iwdzisz. One sie posmieja, ja sie posmieje i wspolnie mamy dobra zabawe. To jest najwazniejsze. Nie ma sie co spinac. Przynajmniej ja sie nie spinam. Ale niektore sie za bardzo stresuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatycka Pani, imbecylu, przeciez napisalam dokladnie 45+ Czytanie ze zrozumieniem sie klania. juz sie nie osmieszaj, prosze Cie." Zbyt duzy przedzial pomiedzy 45+ a 65, malenka. Kremy przeciwzmarszczowe tez robia dla 45+, potem 50+ i 60+. Wiek skoncz juz bredzic ;) I oczywiscie wycieczki personalne, zeby poczuc sie lepiej. Slodka jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie zdazylam jeszcze strony odswiezyc, a tu juz wysmarowane posty do mnie. No tylko siedza i czekaja az wpadne na kafeterie. Urocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgfggfyjgygyfgy
Moja droga, wycieczki personalne zeby poczuc sie lepiej to nie u mnie. Ja sie lepiej czuje jak nikt sie nie wpieprza w moje zycie, prace, portfel, lozko, a jesli kogos cos razi i sobie z tym nie umie poradzic to potrzebna wizyta u psychologa, obawiam sie. Wiec daj juz spokoj. Myslisz, ze jestes fajna bo blysniesz ironicznymi wypowiedziami? Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgfggfyjgygyfgy
Tak? A Ty tylko czekasz az bedziesz mogla skorzystac z internetu i kisiel w majtkach jak zagladasz na forum, bo byc moze ktos do Ciebie cos napisal. Zalosne. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba tylko czekasz zeby ktos napisl do Ciebie co.Odpisujesz zawziecie na kazdy post....:D slowo w slowo jak male dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×